PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-02, 02:52
[JAP][MV] KAT-TUN - Rescue
Autor Wiadomość
tess. 
Debiutant


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 111
Skąd: Zielona Góra, Poznań
Wysłany: 2010-04-20, 16:54   [JAP][MV] KAT-TUN - Rescue


YouTube: klik~
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Ostatnio zmieniony przez tess. 2010-05-08, 20:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
REKLAMA 
Alan Luo*Kame*Jin

Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 107
Wysłany: 2010-05-03, 19:16   

Ostatnio zmieniony przez ana3.33 2010-05-08, 20:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ana3.33 
Debiutant
Alan Luo*Kame*Jin


Wiek: 35
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 107
Wysłany: 2010-05-03, 19:16   
   Ulubiony wykonawca:: Luo Zhi Xiang*GD*U-Kiss*Kattun*2PM
   Ulubiony program:: narazie lubię wszystkie,które oglądałam


Moja ulubiona piosenka cudownego zespołu KAT-TUN :roll: Choć tekst, który śpiewają według mnie nie pasuje do przedstawianego klipu to i tak przyjemnie się ten teledysk ogląda oraz słucha. Dzięki tej piosence odrodziła się na nowo moja miłość do tego zespołu.
Uwielbiam tą piosenkę Kat-tunków. Jest po prostu boska. A te mroczne klimaty... Kamuś według mnie wygląda tam najlepiej (chociaż wszyscy fajnie tam wyszli, no prawie - oprócz Uedy :-? - wybacz Kwiatuszku, ale muszę być szczera ;-) aż do bólu).
 
     
Hana 
Debiutant

Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 110
Wysłany: 2010-05-06, 18:54   

To chyba jedyna piosenka Kat-Tuk ,która przekonała mnie do siebie i ją polubiłam.
_________________

 
     
KwiatWschodu 
Kandydat
Jin&KAT-TUN


Wiek: 34
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 26
Wysłany: 2010-05-14, 02:50   
   Ulubiony wykonawca:: Jin Akanishi, KAT-TUN


ana3.33 napisał/a:
Uwielbiam tą piosenkę Kat-tunków. Jest po prostu boska. A te mroczne klimaty...
Jakbyś mi to z ust wyjęła.
ana3.33 napisał/a:
Kamuś według mnie wygląda tam najlepiej (chociaż wszyscy fajnie tam wyszli, no prawie - oprócz Uedy :-? - wybacz Kwiatuszku, ale muszę być szczera ;-) aż do bólu).
"Aż do bólu..." O Ty!!:P
A na serio - zaczyna się epopeja, cóż nic nie poradzę na to, że...-> od tej piosenki, a raczej klipu zaczęła się cała moja przygoda z Japonią, tą prawdziwą(anime aż tak mnie nie wciągnęło w jej kulturę). Zobaczyłam i… pierwsze wrażenie - ale oni brzydcyxD - teraz są dla mnie piękni(zwłaszcza Uedka<love>), ale wtedy byłam bardziej zamerykanizowana, niż „zazjatyzowana”, jak terazxD A co do oceny klipu i
ana3.33 napisał/a:
Choć tekst, który śpiewają według mnie nie pasuje do przedstawianego klipu (..)
tu się z Tobą stary wampajrze nie zgadzam(jak prawie zawsze zresztą:PxD), ale akceptuję łaskawie;P Twoje zdanie, hehe;) Moim skromnym zdaniem świetnie pasują słowa piosenki do tego całego półmroku, no i nie wyobrażam sobie ich w innym klipie... po prostu ta piosenka jest tak specyficzna, że aż podziwiam wszystkich pracujących nad tym klipem ludzi, którym udało się stworzyć naprawdę udany obrazu do słów Rescue.
W ogóle zachwyciły mnie w tym PV: te ciekawie zrobione, elektroniczne elementy(tj. Ueda- ja latam!, Junno- jak ja pięknie biegnę!, Koki - o, jak ta woda chlupiexD, Maru - szybki jestem, wiemxD, Kame - jump;) i Jin - patrzcie, jak fajnie się poruszamxD), które w sumie polegały na spowolnieniu ich ruchów, ale co tam;) No i oczywiście to bicie serca - wspaniałe.
Druga rzecz, która mnie w Rescue urzekła to to, że każdy z KAT-TUNków miał chwilę swojego tańca, tzn. z towarzystwem, ale bez reszty chłopaków, więc przez kilka dobrych sekund można było każdym z osobna nacieszyć oczka:
Koki i jego nieudolne naśladowanie kolegi w tańcu, fajnie się patrzy na niego z ukosa - "byle by nadążyć... czy robię to dobrze?"xD
Maru - o wszyscy święci - jak ja uwielbiam te jego seksi wygibasy, chociaż za pierwszym razem nie mogłam uwierzyć oczom, że facet potrafi się tak poruszać i takie miny przy tym strzelać - bezcennexD
Junno - ogłaszam, pewnie nie jedyna;) - najlepszy tancerz wśród KT, świetnie się porusza, akrobata jeden:)
Kame - ach, on i jego kocie… - a zwłaszcza ten ostatni - ruchy, między innymi przez niego odtwarzałam ten klip w kółko i w kółkoxD
Jin - zobaczyłam go i przepadłam, niby brzydki, bardziej od resztyxD(teraz uważam go za jednego z najprzystojniejszych w KTxD), ale to jak tańczył - perfekcyjnie i tak seksi - te ruchy Timberlake(lubiłam i nadal lubię muzę, taniec i sposób ubierania Justina z ostatnich latxD), nikt, tylko Jin go przebił w moich oczachxD I tak się zaczęła moja pierwsza miłość w KT(cóż, Ueda wyskoczył ni z gruszki, ni z pietruszki.. troszkę potemxD)
A co do Uedy - przyznaję, cytuję:
-"ana3.33 to na pewno nie jest dziewczyna..?"
- "To facet..."
- "Ale na pewno? Przecież on tu wygląda, jak dziewczyna..:/" Teraz się z siebie śmieję, jak mógł mi ten przystojniak wyglądać na dziewczynę?<hmxD> Odpowiedź oczywista: słodko spięte włosy, szczuplutki i jeszcze te jego "uedkowe minki"(teraz tak je nazywam)- kawaii:) W każdym razie gdy już załapałam, że to facet to spodobał mi się też jego taniec, taki inny - taki "sztywny, a płynny", taki jakiś "nienastawiony na podryw"xD No sama nie wiem, najlepsze w jego tańcu chyba jest ta jego przejęta, uśmiechnięta buźka i te kilka sekund: 3:34-3:38 -> przepadłam, jak śliwka w kompotXD
A teraz coś o ich wyglądzie:
Najlepsze fryzurki w klipie moim zdaniem miał: Kame i Junno(przez nie na początku mi się mylili).
Najlepiej, ale i najnormalniej moim zdaniem był ubrany: Junno, Kame i Maru.
Najlepsze dodatki: Jin.
Król super-słodkich uśmiechów: Ueda(teraz to już wiem, że najlepszy uśmiech ma JunnoxD).
Nie zapomnę wspomnieć co najbardziej przyciągnęło mnie do tego klipu - głos każdego z chłopcówxD
Jin i Kame - naprawdę trudno mi było uwierzyć, że takie kawałki wyciągają mężczyźni - pełna podziwu, aż po grób - za to też(zwłaszcza) Jina pokochałam - nie boi się wyzwań wokalnych, uhh..
Koki - rap - "To w Japonii też mają dobrych raperów"xD - to się nazywa zacofanie, ale to u Kokiego najbardziej mi się spodobało, że tak szybko rapuje i jeszcze tak to fajnie brzmi w jego ustach- po prostu superxD
Maru- fantastycznie tu zaśpiewał, tak... a jego Beat Box - nie na darmo go nazywają: "Beat Box" - pierwszy raz "coś takiego" mi się spodobało, kolejny fragment klipu, który non stop sobie odtwarzałam.
Ueda - hahaha, jego głos też mi się wydawał kobiecy(zaraz po momentach JinaxD) Ale teraz już wiem, teraz już jego głos jest dla mnie bardzo..., ale to bardzo... męskiXD
Junno - ma taki fajniutki głosik, który wszędzie się rozpozna, taki trochę "nosowy", przynajmniej tak sobie go nazywamxD
No, a teraz co do tłumaczenia tess. - jestem Tobie za nie bardzo, ale to bardzo wdzięczna. Mimo, że mam już kilka wersji tłumaczeń tego klipu, to dla mnie to i tak mało... A tu widzę, że całkiem inaczej podeszłaś do tłumaczenia Rescue, heh.. nowości zawsze są przeze mnie mile widzianexD Arigatou*

P.S. Przepraszam za długość mojego monologu, ale nie mogłam inaczej postąpić w przypadku tego klipu. Jest dla mnie bardzo ważny.. :oops:
_________________

 
     
ayaka19 
Trainee

Dołączyła: 31 Maj 2010
Posty: 47
Wysłany: 2010-06-20, 19:38   

Moja ulubiona piosenka :) bardzo mi się podoba ich taniec. Jin świetnie wyszedł i wszyscy też. Piosenka jest cudowna i ma taki klimat :) Podobam mi się też PV No more pain - nowy teledysk, jest trochę podobny do Rescue.
_________________

 
     
Alisasi 
Kandydat

Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-07-31, 20:30   

Kiedy zobaczyłam klip pierwszy raz nie zwróciłam na niego uwagi. Za drugim razem mam ochotę porwać Jina i władować go w samolot zeby to I don't wanna cry alone wyśpiewywal mi w moim pokoju skoro czuje się taki samotny... jak facet moze sie tak ruszać?!
 
     
mao-chan 
Trainee


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 50
Wysłany: 2010-08-07, 01:33   
   Ulubiony wykonawca:: TVXQ, Gackt, SS501, K.Will


To chyba jedyna piosenka KAT-TUNów, którą lubię, bo jakoś nigdy za nimi nie przepadałam, ale trzeba im oddać,że ta piosenka jest świetna i łatwo wpada w ucho
 
     
KwiatWschodu 
Kandydat
Jin&KAT-TUN


Wiek: 34
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 26
Wysłany: 2010-08-08, 11:28   
   Ulubiony wykonawca:: Jin Akanishi, KAT-TUN


Alisasi napisał/a:
Kiedy zobaczyłam klip pierwszy raz nie zwróciłam na niego uwagi. Za drugim razem mam ochotę porwać Jina i władować go w samolot zeby to I don't wanna cry alone wyśpiewywal mi w moim pokoju skoro czuje się taki samotny... jak facet moze sie tak ruszać?!
Świetnie to ujęłaś :D Jego głos, a i to jak tańczy w Rescue - CUDO ;) Chociaż nadal Kame sexy ruchy gdzieś mi po łepetynce łażą ;)
_________________

 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 29
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-20, 01:16   

Dziękuję :*
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12