PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-14, 15:57
[MV][KOR] TRAX - Oh! My Goddess(feat. SeoHyun)
Autor Wiadomość
Min_x3 
Trainee
SonyeoUnnie~

Wiek: 33
Dołączyła: 20 Kwi 2010
Posty: 35
Skąd: Sulechów/ZG
Wysłany: 2010-09-05, 12:18   [MV][KOR] TRAX - Oh! My Goddess(feat. SeoHyun)
   Ulubiony program:: StarKing,MuB,EHB,Hello Baby, .. etc ^^




Youtube: Klik~
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Bardzo podoba mi się ta piosenka. Rockowo, przyjemnie i o miłości - nic dodać nic ująć ^_^. SeoHyun świetnie pasuje i w tej sukni ślubnej *__*!
Andrzej przaśnie approves ! XD

Pomoc : Yuli & Tess <3

Lorelei – związana z wieloma legendami skała wznosząca się około 120 metrów ponad poziom wody jest położona w najwęższym miejscu Renu między Szwajcarią a Morzem Północnym.

Jedna z legend głosi iż z wierzchołka góry rzuciła się w nurty Renu młoda dziewica o imieniu Lorelei, zdradzona przez kochanka. Zamieniona w syrenę zwodziła pływających po Renie rybaków, wciągając ich na skały.
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 11 Cze 2010
Posty: 103
Wysłany: 2010-09-05, 15:06   
   Ulubiony program:: StarKing,MuB,EHB,Hello Baby, .. etc ^^


 
 
     
Gosia 
Debiutant


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Cze 2010
Posty: 103
Skąd: Piaseczno k/Wawy
Wysłany: 2010-09-05, 15:06   
   Ulubiony wykonawca:: tylko jeden? XD


piosenka jest bardzo przyjemna, przyjemnie się jej słucha, ale nie trawię SNSD, a jej... ło matko! normalnie, nie ma określenia abym mogła napisać jak jej nie lubię! obejrzałam tylko żeby przeczytać o czym oni tam śpiewają^^ nie znoszę jej, ale muszę przyznać, że nawet ładnie wyszła. co nie zmienia faktu że jej nie lubię XD
Min_x3 napisał/a:
SeoHyun świetnie pasuje i w tej sukni ślubnej *__*!
ona jest w sukni ślubnej w tym MV?
_________________
"Dlaczego czasem nawet
zupełnie obca osoba
staje się kimś bliskim?"
 
 
     
tess. 
Debiutant


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 111
Skąd: Zielona Góra, Poznań
Wysłany: 2010-09-05, 16:15   

Ale mi się wkręciła ta piosenka, serio jest świetna O__O I SeoHyun tam prześlicznie wygląda <3 Ogółem teledysk mi się podoba, taki żywy i jasny... Cudo <3
Dziękujemy za tłumaczenie, bo dobre jak zawsze <3333
_________________

 
     
minami86 
Trainee


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Maj 2010
Posty: 52
Skąd: koło Łodzi
Wysłany: 2010-09-05, 17:00   
   Ulubiony wykonawca:: suju ss501 ft iland CNblue
   Ulubiony program:: fullhouse loveleters we got maried


Po przesłuchaniu tej piosenki coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu, że TRAX to swietny zespół. Ja slyszłam nie wiele ich piosenek m.in Paradox, który jest mocnym a nawet ostrym rockiem. Jednak ta piosenka też mi sie podobała taka lekka miła i przyjemna chlpaki tu świetnie wygladaja, ja nwet nie zwrócilam uwagi na to, ze wystepuje tu jedna z SNSD bo mój wzrok śledził głównie tekst który z przyjemnoscia się czytało.

Bardzo dziekuję za tłumaczenie i wstawienie tego klipu i czy bedę pazerna prosząc o wiecej :roll:
 
     
Lalaith 
Kandydat


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 22
Wysłany: 2010-09-05, 17:08   

Ja przyznaje się że twórczości TRAXa nie znam wcale, a że dość przypadkowo przesłuchałam tą piosenkę i spodobała mi się bardzo (wpadła w ucho i ciągle bije mi się po głowie) to z chęcią poznam jej tłumaczenie :D Dzięki za tak szybką robotę :)
 
     
Marleen 
Trainee


Wiek: 35
Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-09-05, 17:17   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior:*, B2ST
   Ulubiony program:: EHB, SGB, Star King


Przesłuchałam parę razy tą piosenkę i straszliwie mi się podoba, ciągle chodzi mi po głowie...to moja pierwsza (bądź druga) styczność z tym zespołem i bardzo mi przypadł do gustu głos wokalisty ;-)
dzięki za tlumaczenie
_________________

 
     
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2010-09-05, 18:55   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


Strasznie się zawiodłam na tym releasie. Chciałabym niewinnie napomknąć, że to nie jest rock. Ich wcześniejsze releasy - owszem, pod rock podpadały. To jest jakaś disneyowska pop-rock-papka w stylu Jonas Brothers. Szkoda, że TRAX zmienili swój styl - byli trochę moją nadzieją na rozpropagowanie rocka w Korei, bo ten gatunek muzyczny praktycznie tam nie istnieje. Niestety, spadli do gatunku pokroju C.N Blue, do których nic oczywiście nie mam, ale śmieszy mnie, że uznaje się ich za rock.
Brawo SM za zniszczenie następnego dobrze prosperującego zespołu. Doprawdy, oklaski.
 
     
amigone
Trainee

Wiek: 35
Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 74
Skąd: świdnik
Wysłany: 2010-09-05, 19:00   

ja za to wielką fanką trax i co czym ale nie mogę pozwolić sobie nie mieć ich t z napisami pl na dysku:) dzięki za tłumaczenie:)

i tak o ile piosenka bardzo mi się podoba, tak do teledysku i zmiany image jungmo (po co ta wersja blond?) mam pewne zastrzeżenia....
 
     
Min_x3 
Trainee
SonyeoUnnie~

Wiek: 33
Dołączyła: 20 Kwi 2010
Posty: 35
Skąd: Sulechów/ZG
Wysłany: 2010-09-05, 21:31   
   Ulubiony program:: StarKing,MuB,EHB,Hello Baby, .. etc ^^


Cytat:
Min_x3 napisał/a:
SeoHyun świetnie pasuje i w tej sukni ślubnej *__*!
ona jest w sukni ślubnej w tym MV?


W samej sukni jej nie ma, ale jest na okładce i zdjęciach promujących. Wygląda naprawdę cudownie! *_*

_________________

 
 
     
JanDi 
Trainee

Dołączyła: 20 Sie 2010
Posty: 65
Wysłany: 2010-09-06, 15:11   

Świetna piosenka! Właściwie to się dopiero od niedawna z nimi zapoznaję, a ta piosenka zawładnęła moim sercem :)
_________________

 
     
mao-chan 
Trainee


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 50
Wysłany: 2010-09-06, 16:58   
   Ulubiony wykonawca:: TVXQ, Gackt, SS501, K.Will


Słyszałam ją wczoraj gdzieś i bardzo mi się spodobała, a tu dzisiaj taka niespodzianka!Bardzo fajny teledysk.Kiedyś bardzo TRAX lubiłam, może moje zainteresowanie nimi wróci po ty kawałku.Dzięki za tłumaczenie!
 
     
toshie
Kandydat

Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 11
Wysłany: 2010-09-15, 20:56   

Bardzo podoba mi się ta piosenka. Z resztą jak zawsze i wszystko od The Trax ;) Choć nie przepadam za dziewczynami z SNSD to SeoHyun jest dla mnie neutralna ;) I mam nadzieję, że nie zniszczy tego w tym teledysku, bo przyznam szczerze jeszcze go nie oglądałam, Czekając na napisy zapomniałam ściągnąć ;)
 
     
Serene 
Kandydat

Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 8
Wysłany: 2010-09-20, 09:33   
   Ulubiony wykonawca:: The Trax


Generalnie byłam, jestem i będę zwolenniczką The Trax jako koreańskiej grupy rockowej. Chociaż ta piosenka nie jest zła. To chyba wina moich zwichrowanych uszu( i pracy w handlu), że na poprawę humoru wolę słuchac "Liez", czy też "Paradox". Nic na to nie poradzę :-D
 
     
Ewela13 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 75
Skąd: z Marsa
Wysłany: 2010-09-21, 17:26   
   Ulubiony wykonawca:: U-Kiss


Piosenka nie jest złą, nawet można powiedzieć że jest bardzo fajna, teledysk dość "słodki"... nic do zarzucenie nie mam piosence jak i teledyskowi ale podobnie ja Serene wole bardziej od nich w stylu "paradox" :-P

dzięki bardzo za tłumaczenie :-)
_________________

 
     
KwiatWschodu 
Kandydat
Jin&KAT-TUN


Wiek: 34
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 26
Wysłany: 2010-10-07, 19:23   
   Ulubiony wykonawca:: Jin Akanishi, KAT-TUN


Yhm.. Moje kochane TRAX, tzn. uwielbiam eks Rose ->MinWoo<-, którego u nich już nie ma<żal> Jednak ten singiel Attacka i Thypka jest wyjątkowo udany... ta 3/6 piosenek, ale zawsze XD (brak perkusji i szałowej gitary X'masa wynagradza jedynie boski, czysty głos Thypka i gitarka Attacka :)), a ta MVka wyjątkowo miła dla oczu, więc i do tej pozostałości pierwotnego TRAX zaczynam się przekonywać^^
Dzięki za wytłumaczenie o co chodzi z tą laską - dręczył mnie jej widok na okładce singla, ale teraz przynajmniej wiem, dlaczego się tam znalazła :) Uff..
No i to jest to :) Boski tekst, ślicznie śpiewający Thypek, a i Attack cudownie się prezentował w bieli^^ Fajnie to też wyglądało, jak ich unosili(?) w powietrzu^^ Aj, uwielbiam ten klip^^ Dzięki wielkie za tłumaczenie<3
_________________

 
     
czarna 
Kandydat

Dołączyła: 30 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-25, 11:12   

Nie znałam wcześniej tego zespołu. Muszę zapoznać się z nimi. Chociaż raczej nie grają takich słodkich piosenek tylko rock. Mimo to ta piosenka strasznie mi się podoba. Ostatnio cały czas dźwięczy mi w uszach. Teledysk też bardzo udany - taki uroczy. Bardzo ładnie wygląda tam SeoHyun. Na początku nawet jej nie rozpoznałam. Dzięki za tłumaczenie.
 
     
ana3.33 
Debiutant
Alan Luo*Kame*Jin


Wiek: 35
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 107
Wysłany: 2011-11-20, 00:24   
   Ulubiony wykonawca:: Luo Zhi Xiang*GD*U-Kiss*Kattun*2PM
   Ulubiony program:: narazie lubię wszystkie,które oglądałam


Po usłyszeniu tej piosenki od razu ją polubiłam i przez długi czas puszczałam ją na mieszkaniu na okrągło, aż się nawet moje współlokatorki uzależniły od niej.
Wielkie dzięki za wydanie tej piosenki z pl subami :*
_________________
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-11-20, 03:00   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


A Jona, głupie dziecko, ściągnęła w nadziei, że zobaczy Seohyun w sukni ślubnej i się zawiodła, bo nie zobaczyła. A wiedziałaby gdyby czytała komentarze, że tutaj nie znajdzie tego, czego szuka T.T.
Piosenka bardzo przyjemna, lubię takie popowe coś, bo- zgodzę się z Makro- do rocka to tutaj, tak samo jak w przypadku C.N. Blue, jeszcze daleko, oj daleko. Nie rozumiem, dlaczego większość zespołów, w których któryś z członków gra na gitarze elektrycznej, już z góry zalicza się do rocka, no ale pominę to nieporozumienie ;p
A co do Seohyun to mogłabym ją tylko oglądać. Po obejrzeniu WGM stwierdzam, że to dziewczyna totalnie bez osobowości, tylko miła i z ładną buzią. I jeszcze ta jej mania na punkcie zdrowia i nauki, brrr...! Co nie zmienia faktu, że jest prześliczna i skręca mi wnętrzności z zazdrości, kiedy ją oglądam ;<
_________________

 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 29
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-08-29, 01:52   

Dopiero zaczynam moją przygodę z TRAX, więc znam niewiele ich piosenek, ale muszę przyznać, że coraz bardziej podbijają moje serce *.*
 
 
     
haanaa
Kandydat

Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-02-04, 00:34   

dziękuje za tłumaczenie, piosenka bardzo mi się podoba chociaż na ogół słucham czegoś w stylu bigbang czy bardziej w kierunku hip-hop :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 13