PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-14, 02:04
[MV][KOR] Secret - Madonna
Autor Wiadomość
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2010-08-13, 01:48   [MV][KOR] Secret - Madonna
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)




Rozmiar: 88 mb
Kodek: avi XviD
Komentarz: Przyznam szczerze, że Secret jakoś nigdy szczególnie nie śledziłam. Want You Back mi się nie spodobało, Mezik było już o wiele lepsze, ale wciąż bez większego szału. Natomiast Madonna mi się bardzo podoba~ Niektórzy mówią, ze to drugie Magic. Bullshit. Owszem, są utrzymane w podobnym stylu, ale to nie czyni ich tymi samymi. Podobnie zrobili U-KISS z Man Man Ha Ni i Bingeul Bingeul. W przypadku Secret jak i U-Kiss, Magic i Man Man Ha Ni były piosenkami, które dały im większy rozgłos - logiczne więc, że przy tym stylu pozostali. I naprawdę, jak widzę komentarze typu "Madonna = Mezik 2" to coś mnie ściska w dołku~ W każdym razie mam nadzieję, że dziewczyny zdobędą większy pogłos dzięki Madonnie, bo jest naprawdę fajną piosenką =^.^=

Youtube: Oh nae mamiya mamiya mami mamiya~
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Ostatnio zmieniony przez Makrosz 2010-08-13, 02:56, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 111
Wysłany: 2010-08-13, 01:51   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


_________________

Ostatnio zmieniony przez tess. 2010-08-13, 02:56, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
tess. 
Debiutant


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 111
Skąd: Zielona Góra, Poznań
Wysłany: 2010-08-13, 01:51   

Nie, serio, ja tych dziewczyn nie lubię i naprawdę nie spostrzegłam, że to inna piosenka, kiedy Yuli tego słuchałam. Byłam zszokowana, gdy zaczęły śpiewać "donna donna" zamiast "Mezik mezik". No cóż, może i jestem ograniczona, ale panny mi się nie widzą.
Tak czy siak ściągam, może jednak po kilku odsłuchaniach się przekonam, kto wie~ Dziękuję ślicznie za tłumaczenie <3
_________________

 
     
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2010-08-13, 01:57   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


Ojej, czyżbym wyczuła nutkę wrogości? Spokojnie~ Skoro ich nie lubisz, zapewne nie słuchałaś ich zbyt często, więc logicznie mogły Ci się pomylić te dwie piosenki. Dla mnie nie są one aż tak podobne, bo obu często słuchałam i różnicę słychać dla mnie gołym, erm, uchem?
 
     
tess. 
Debiutant


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 111
Skąd: Zielona Góra, Poznań
Wysłany: 2010-08-13, 02:03   

Cytat:
Ojej, czyżbym wyczuła nutkę wrogości? Spokojnie~

Zabrzmiałam wrogo? To przez brak emot, przepraszam XD"

Nie no, jeżeli się posłucha wiele razy, to różnicę się widzi... Ale na pierwszy raz wyglądają bardzo podobnie, nawet rytm jest dość zbliżony. Tak czy siak życzę dziewczynom najlepszego, chociaż będą miały teraz problem, skoro mają taką konkurencję w starych sławach jak BoA czy se7en D: Ale zobaczymy, wszystko przed nimi ^^
_________________

 
     
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2010-08-13, 02:10   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


Cóż, nagród zapewne i tak nie zgarną, co najwyżej w M! Countdown (coś sobie Siódemek nie radzi najlepiej). Poza tym tu bardziej liczy się odpowiednia sumka rzucona na biurko szefostwa, niż sława czy jakość releasku ; p Dlatego to, czy wygrają cokolwiek czy nie, dla mnie i tak nie ma znaczenia, i tak z przyjemnością pooglądam ich występy~ Chociaż choreografia nie zapowiada się najlepiej. D:
 
     
Kajlo 
Kandydat
HOT NOONA XD


Wiek: 34
Dołączyła: 21 Kwi 2010
Posty: 28
Skąd: Konin/Warszawa
Wysłany: 2010-08-13, 23:46   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, U-kiss, Brian Joo
   Ulubiony program:: Hello Baby, Dream Team, SuJU Full House


Ja je widzialam dzisiaj w Music Banku i nie ma szału wg. mnie ;< Jedna z nich ma tak straszne stalowometalowofioletowe włosy ze az mna zadrgało xo Piosenka, tak samo jak Mezik, podoba mi sie srednio, ale ta melodyja potrafi siedziec w głowie ^^
_________________
Kajhyun is real
 
     
Mangiha 
Kandydat


Wiek: 28
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 26
Wysłany: 2010-08-15, 11:40   

Zauważyłam, zę od dłuższego czasu zanczynam lubić Secret. Ta piosenka spodobała mi się od pierwszego przesłuchanai.
 
 
     
Klaudyna 
Gwiazda Hallyu
szajnilowę~<3


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 179
Skąd: Konin
Wysłany: 2010-08-15, 19:08   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, EXO, B1A4, Big Bang, f(x)
   Ulubiony program:: Let's Go Dream Team, Hello Baby


Nie przepadam za nimi ani za ich piosenkami.
Jak usłyszałam to 1 raz zaczęłam z Kajlo spiewać MEZIK (czemu mezik.. bul DX) i jakoś nam za ładnie się zgrało. A Mezik co jakiś czas nawiedza mi głowę, ledwo co wspomnę czy o nich pomyśle.
Dobra, niby ten sam styl i bardzo dobrze, bo od podążania za hm modą? to są juz zespoły xd
Jako, że i dla mnie mezik = madonna to nie ma szału i polecieć we łbie mi poleci.

Ja tam wrogości u tess nie widziałam, bez przesady.. własne zdanie. Obym ja nie została zadźgana xd
Kajlo napisał/a:
Jedna z nich ma tak straszne stalowometalowofioletowe włosy ze az mna zadrgało xo
jak widziałam screena z teasera (nie widziałam go) to sie przeraziłam. Strasznie dodaje wieku o.o
Nie podoba mi się D; Za to na występie jedna z nich ma jasniejsze, brąz, krótsze włosy i wygląda ślicznie. Nie wiem jak się nazywają, wybaczcie XDDD"
Musze się do nich jeszcze troche przyzwyczaić. Może później, może za kilka dni ^^..
_________________
Taemin ♥ SHINee ♥
 
     
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2010-08-15, 19:29   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


Przecież jak się Wam nie podoba, to nikt nie każe Wam ściągać . _ . Sorry, ale nie po to spędzam 2 godziny nad piosenką, by potem czytać, że jest do dupy. Nie podoba się = ignorujcie.

Ta z tymi stalowymi włosami to Hyosung, raperka to Zinger, ta z ciemnymi to Sunhwa, a ostatnia to Jieun.


Po kolei: Sunhwa, Jieun, Hyosung, Zinger.
 
     
Klaudyna 
Gwiazda Hallyu
szajnilowę~<3


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 179
Skąd: Konin
Wysłany: 2010-08-15, 21:44   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, EXO, B1A4, Big Bang, f(x)
   Ulubiony program:: Let's Go Dream Team, Hello Baby


Nie będę ignorować. Wypowiadam się na temat zespołu i teledysku, nie napisałam nic o tłumaczeniu, poza tym garstka osób forum nie robi, więc daj spokój ~~...

ta ze stalowymi miała poprzednio blond? (bo była dla mnie najładniejsza a teraz nie wiem co myśleć)
_________________
Taemin ♥ SHINee ♥
 
     
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2010-08-15, 21:49   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


Cóż, skoro lubisz wprowadzać niemiłą atmosferę i szerzyć niechęć, to proszę bardzo, nie ignoruj. Ale wiesz, kto mieczem wojuje, od miecza ginie. I to Ty daj spokój, bo to jest offtop.

O proszę, dziwne że to wiesz, przecież ich taaaa~k nie lubisz.
 
     
Zawilec 
Kandydat
Sunshiner!


Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 16
Skąd: Oleśnica/Wrocław
Wysłany: 2010-08-16, 12:16   
   Ulubiony wykonawca:: SNSD
   Ulubiony program:: Infinity Challenge


Yaaay lubie Secret ^^ SunHwa jest przeurocza. Piosenka podobna do Magic ale to co? Dziewczyny mają taki styl poprostu ^^
Dzięki za tłumaczenie.
_________________

 
 
     
minami86 
Trainee


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Maj 2010
Posty: 52
Skąd: koło Łodzi
Wysłany: 2010-08-16, 16:29   
   Ulubiony wykonawca:: suju ss501 ft iland CNblue
   Ulubiony program:: fullhouse loveleters we got maried


secret ten zaespół za bardzo nic mi nie mówi moze dlatego że wole boys bandy ale piosenka jak najbardziej mi sie podoba wpada w ucho a refren chociaż banaly caly czas mi chodzi po głowie ;) i dzieki za tłumaczonko
 
     
sooyoung
Kandydat
Key's wife~


Dołączył: 29 Kwi 2010
Posty: 27
Wysłany: 2010-08-17, 13:07   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee
   Ulubiony program:: SHINee Hello baby, starking


Piosenki nie słyszałam, teledysku nie oglądałam ale jestem ciekawa co tam Secret odwaliły i chętnie ściągnę. "Magic" mi się podobało, chociaż ich akcent zabija, mam nadzieję,że Madonna jest jeszcze lepsza ^^
_________________


    Jonghyun: Key, Key! I never washed the rice before!
    Key: I don't know how to do it either.
    Jonghyun: What the. You are the mom!

 
     
Yuli 
Debiutant
Unni Adminki xD


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 136
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2010-08-24, 11:44   
   Ulubiony wykonawca:: 4minute, 2PM, B2ST


Bardzo podoba mi się ten teledysk, bo jest naprawdę fajnie zrobiony. Fajne stroje, ciekawe ujęcia. Jest po prostu porządny. A sama piosenka podoba mi się tak samo jak Magic, chociaż jest mega podobna. Ale przynajmniej zupełnie inna od tego co serwują inne girlsbandy i to jest na plus ;)
Tekst ogólnie taki sobie, ale chwytliwy.
Dzięki za tłumaczenie~
_________________
Zawsze Ssanti! Ssanti Subs!

For the better tomorrow hwaiting! ^^
 
 
     
Lili190 
Kandydat

Wiek: 27
Dołączyła: 28 Gru 2010
Posty: 21
Wysłany: 2011-06-15, 22:25   

Ostatnio bardzo zaczęłam lubić Secret, szczególnie po Shy Boy. Widziałam juz japońską wersje Madonny i wydaje mi się taka sobie. Koreańska wersja jest zdecydowanie według mnie lepsza.
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 29
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-20, 21:38   

Dzięki :*
 
 
     
LeeYuri 
Debiutant
The Baddest Female


Wiek: 24
Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 105
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-07-28, 16:32   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, Super Junior, f(x)
   Ulubiony program:: Hello Baby SHINee


Ten układ taneczny wygląda najlepiej w wykonaniu Key hehe xD
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12