PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-19, 16:42
[KOR][MV] VIXX - VOODOO DOLL
Autor Wiadomość
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2013-11-21, 21:35   [KOR][MV] VIXX - VOODOO DOLL
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)



Tekst jest zapewne śpiewany z perspektywy tej laleczki voodoo, dlatego jest taki poddańczy tej kobiecie. Generalnie w tym teledysku jest dużo przekazów (to, że gdy śpiewają "niech tak się stanie", krzyżują palce sugerując, że kłamią; to, że każdy z nich ma swoją lalkę i jakby swoje osobiste więzienie [Leo, nielubiący być w centrum uwagi, znajduje się w pokoju wypełnionym telewizorami; N, uznawany za gadułę, jest w pokoju z głową manekina bez ust; Hongbin, będący "twarzą zespołu" znajduje się za szklanym jakby podium, ma również odłamki szkła w rękach, sugeruje to jego pozycję jako tylko wizualu itd]; w jednym momencie N śpiewa kwestię z ich poprzedniej piosenki, "On and On"; są też teorie, iż ich metamorfoza w laleczkę voodoo jest karą za ich grzechy w teledysku do Hyde).
Generalnie ten releas jest niesamowity, choreografia miażdży, teledysk jest chyba jednym z najlepszych w całym k-popie.
Jest tylko jeden mały błąd - cały czas mi się wydaje, że oni tam śpiewają "should I stay, should I go", a nie tak jak jest w oryginale - "should I go, should I stay", i niestety przetłumaczyłam to w złej kolejności. \o/ Ponadto nie jestem w stanie rozszyfrować kwestii Raviego na początku. oTL


Rozmiar: 168 mb
Online: VIXX - VOODOO DOLL @ Youtube
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
     
REKLAMA 
Unjok, głodny Deulli

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Wysłany: 2013-11-22, 12:42   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


_________________

 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2013-11-22, 12:42   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Ja myślę, że kwestia Raviego to jakiś język znany tylko laleczką Voodoo, bo za chiny nikt nie wie, co on tam gapa do siebie. Ogólnie... zauważyłam, że Ravi jest związany za szybą, gdzie są wypisane jakieś wzory matematyczne, fizyczne. Nie mam pojęcia co to oznacza, wiesz może?
PŁACZĘ bo choreografia została zmieniona na potrzeby programów telewizyjnych.............. i traci to swój cały urok ;;;;;
Jestem mega pod wrażeniem tego, co chłopaki zrobili od swojego, bądźmy szczerzy bardzo słabego debiutu. Tego jak bardzo podnieśli się muzycznie i tanecznie. Mam nadzieję, że ich wytwórnia zasefwuje nam więcej takich psychoz w ich wykonaniu, bo ja jestem jak najbardziej ZA! <3
Dziękuję za tak cudowne tłumaczenie Makruchusz <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2013-11-22, 15:58   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


Z teorii, które czytałam wynika, że te wzory mają związek z jego ostatnimi próbami w kwestii pisania tekstów piosenek - coś w stylu, że nie chce kierować się ustalonymi wzorami, nie chce być posądzany o głupotę itd, a fakt, że jest tymi wzorami otoczony świadczy o tym, że ludzie widzą tylko jego teksty, a nie jego jako osobę. \o/
Też mnie wkurza ban na choreografię, ale i tak ładnie z tego wybrnęli i dalej są one naprawdę wspaniałe~
 
     
tintos 
Debiutant

Wiek: 28
Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 108
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2014-05-15, 10:09   
   Ulubiony wykonawca:: Arashi


Bardzo dziękuję za tłumaczenie i wyjaśnienie, nie patrzałam tak na to od tej strony i chociaż ja nie za bardzo przepadam za tak mrocznymi teledyskami to ten lubię bo wszystko inne zakrywa mi to. Tylko muszę wyłączać trochę szybciej bo to przebijanie HongBina to jednak nie dla mnie.
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 29
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2014-06-10, 23:45   

Piosenka jest po prostu genialna i totalnie klimatyczna <3 Uwielbiam chłopaków w takiej odsłonie :D

Dziękuję ;)
 
 
     
Patrykrahl 
Kandydat

Wiek: 28
Dołączył: 07 Cze 2013
Posty: 28
Wysłany: 2014-06-29, 12:27   
   Ulubiony wykonawca:: EXO-k


Ten mroczny klimat mnie porywa, thx za tłumaczenie :-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13