PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-14, 15:36
[CHN][MV] Super Junior M - Break Down
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2013-01-07, 21:53   [CHN][MV] Super Junior M - Break Down
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: http://youtu.be/jMXo6XXIgEQ

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


dsajfhsadfjklsdfsdjsdk W KOŃCU!!!!!!!!!!!!!! Sory, że wychodzę na totalnego fangirla, ale no.... taka już jestem.
Gdy wyszła zapowiedź w Sylwestra, to nawet zapomniałam na chwilę jak cholernie boję się fajerwerków *____* Teraz płaczę z PERFEKCJI, choć to była ich poprzednia promocyjna piosenka.

Break Down jest to dubstep typowy. Typ muzyki, który nienawidzę, ale tutaj... tutaj to cudo jest no. *__* EUNHYUK MOJE TY KOCHANE MOJE TY !!!!!!!!!!!! Masz jedną kwestię, ale te twoje ''Yeah'' zabija mnie.... miażdży, zgniata.... wgniata... i wszystko inne, co możliwe.
Henrykowe ''DOWN'' JA NIE WIEM CZYM JEST ŻYCIE. Nie wiem, możecie narzekać, że SM znowu robi pudełkowe MV... ale jak dla mnie to czasami idzie na plus. MACIE WIĘCEJ SWOICH BIASÓW. Czasami te teledyski z fabułami są bez sensu i nie ma na co patrzeć.
Choreografię układał ten sam facet, co Sorry Soryy~ Także układ rewelacja. Szkoda tylko, że Hyuki ma kontuzję TT I będę płakać oglądając go tańczącego do tego, ale on powiedział ''Nie chcę odpoczywać. Wy potrzebujecie mnie, a ja potrzebuję was'' PŁACZĘ............. Czemu to robisz.
Jak zauważyłyście nie ma Siwona w tanecznych elementach, po zapowiedzi Photo, płakałam, że znowu go nie będzie przez grafik z dramą. ALE JEST! BĘDZIE z chłopakami w Chinach *__* Bardzo mnie to cieszy.
Zhoumi, dużo przybrał na wadze, nabrał mięśni i wygląda bardziej męsko. Co jak dla mnie jest korzystne. Wygląda coraz lepiej. Mam nadzieję, że w końcu ELFy go docenią.... TT Bo chłopakowi się należy.

BOŻE ROZPISAŁAM SIĘ PRZEPRASZAM ALE JA NIE WIEM GDZIE DZIŚ MOJE EMOCJE I OPANOWANIE. Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
REKLAMA 
Mochi waifu

Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Wysłany: 2013-01-07, 22:10   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


 
 
     
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-01-07, 22:10   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


BOŻE, ja nie powinnam tu być, nie powinnam tu nic pisać, bo wyjdzie z tego jeden wielki mess,ale olewka.
PŁACZĘ, BO ONI WRESZCIE WRÓCILI. Co z tego, że piosenka to taki dubstep - i tak brzmi wspaniale ;_____________; Co z tego, że pudełkowe mv - i tak wyglądają wspaniale ;__;
No ale dobra, co do piosenki - niby nie lubię tych klimatów, ale ich głosy i melodia sprawiła, że od razu ją polubiłam - dla porównania, na Perfection potrzebowałam z tydzień xd A tutaj jest naprawdę nieźle. Mam takie kilka momentów, które zlepiłabym sobie w jeden utwór i byłoby to coś idealnego (wstęp Henry'ego, jego DOWN, Kyuhyun jak śpiewa tak delikatnie refren, refren Henry'ego = PERFEKCJA) Układ też fajny, miło się na nich patrzy <3
Tłumaczenie też dobre, Natsu się spisała <3 Naprawdę mi się podoba, sprawiło, że jeszcze bardziej zaczęłam cenić tę piosenkę ;3
No to, um... SJM fighting, pokażcie, kto jest najlepszy w czasie tej promocji <3 *idzie do kąta płakać przy background music z ich albumu*
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

 
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 29
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2013-01-10, 22:20   

Jaaaa, aż normalnie trzęsę się z niecierpliwości, by to zobaczyć po tym, jak przeczytałam Twój komentarz do tej piosenki + opinię Sevelyn :D Chyba już wiem, co za chwilę poleci w moich słuchawkach xD Hah xD
Dziękuję <3
 
 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2013-01-13, 18:23   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


Aż dziw, że tu tak mało komentarzy... o.O''' PRZECIEŻ TO SUPER JUNIOR, KURNA!
Natsu jest za szybka... Nie można spokojnie przetrawić teledysku, bo już tłumaczenie dodaje, ale to dobrze. :3 Czemu to jest tak cudowne? Cóż, skoro piosenka jest dobra i wciągająca, to nie może mieć fajnego tekstu. XD Donghae, Eunhyuk, Henry, idźcie gdzieś, zanim... Niech zostanie tylko Kyu. XD Ta choreografia, ten rap Eunhyuka. T^T Rozpływam się. Dziękuję za tłumaczenie. :3
 
     
Kuelemelelele
Debiutant
Artycha <3


Wiek: 29
Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 114
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-01-16, 00:15   
   Ulubiony wykonawca:: EXO


Jak dla mnie to najlepsza piosenka SuJu-M od początku powstania tej podgrupy. Wielbię całym sercem, chociaż na początku byłam sceptyczna.
BREJK DAAAAAAAAAAAAAAAAAAŁN!
_________________
stop tha kim jongin i’m melting D:
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2013-01-30, 20:22   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Nie wiem czemu piosenki Suju M zawsze podchodzą mi bardziej niż te wydawane przez cały zespół. "Super Girl" było swego czasu najczęściej zapętlaną przeze mnie piosenką, "Perfection" też wpadło mi w ucho od pierwszego przesłuchania, a "Break down" to już totalna miazga mojego mózgu. Jako jedna z nielicznych piosenek SJ regularnie przemyka mi przez odtwarzacz. Coś genialnego, uwielbiam każdą sekundę tej piosenki.

I pomyśleć, że gdyby nie to, że to przetłumaczyłaś, Natsu, pewnie w ogóle bym tego nie przesłuchała. DZIĘKUJĘ <333333 x10000000000
_________________

 
     
munika 
Trainee


Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 50
Wysłany: 2013-05-10, 00:42   
   Ulubiony wykonawca:: JYJ*SHINee*B.A.P*Infinite*U-Kiss


Ta piosenka "męczy" mnie już od paru dni, co jest bardzo dziwne, bo uważam j. chiński za najbrzydszy spośród trzech języków dramowych (czyli japoński, koreański, no i chiński), a tutaj w ogóle mi nie przeszkadza, a nawet nie brzmi jak chiński. Momentami wydaje mi się muzyka dziwna, ale i tak mi się podoba. Teledysk jak teledysk, trochę tańczą, ale jego największą zaletą jest to, że mogę sobie popatrzeć na Donghae.
Dziękuję za tłumaczenie i resztę.
 
     
anki6
Trainee

Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 37
Wysłany: 2015-02-11, 20:12   

dziękuję za tłumaczenie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12