PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-26, 17:40
[KOR][MV] BEAST- Beautiful Night
Autor Wiadomość
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-07-22, 03:21   [KOR][MV] BEAST- Beautiful Night
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A



Online: http://www.dailymotion.co...ful-night_music (widziałam, że na YT nikt nie wrzuca, więc pewnie blokują :<)
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Rozmiar: 58 MB
Format: *.flv

Forever fangirling over Beast <3
Może i nie wszyscy tak się jarają tym comebackiem, ale ja bardzo. Tak bardzo, że w moim pokoju aż czuć zapach spalenizny. W przypadku "Midnight" oczekiwałam czegoś bardziej w stylu "On rainy days" (moja ulubiona piosenka Beast EVER!) no i chociaż początkowo byłam trochę zaskoczona tym co usłyszałam, to również pokochałam. Później przeczytałam, że piosenka promująca album ma być jakaś electro dance, to złapałam się za głowę z przerażenia. Później zobaczyłam teaser, usłyszałam Yoseoba i czekałam TAK BARDZO, że nawet tego nie ogarniacie.
Cóż, przede wszystkim ta piosenka ma być odmianą dla Bestyjek. Fryzury mają trochę dzikie (zwłaszcza Afro-Kiki, TrollSeob i Smerfetka, tfu, Junhyung!), sam teledysk też w sumie jest inny niż wcześniejsze, bo ani to żadnej fabuły nie ma, ani tańca, ani nic, tylko dzikie miotanie się po platformach (w czym niekwestionowanym mistrzem jest Hyunseung xD) i ogólnie wyglądają jakby byli pozamykani w swoich światkach ;D Ale pomimo tego, że MV jest w sumie o niczym, to ogląda się całkiem przyjemnie
Piosenka jest moim zdaniem świetna (no, żebym jeszcze chociaż potrafiła być obiektywna >.<). Inna od chociażby Soom czy Fiction, ale w tej inności też jest coś fajnego. Mi wydaje się być taka wakacyjna, wpadła mi w ucho już od pierwszego przesłuchania (w przeciwieństwie do Fiction) i z dumą nabijam teraz wyświetlenia na YouTube xD

Junhyung, wyjdź za mnie i zróbmy sobie gromadkę zajebistych dzieci <3 Ale najpierw zaprowadź mnie do człowieka, który zrobił ci to na głowie, a osobiście zrobię z nim porządek >.<


To miał być krótki komentarz, starałam się... Przepraszam, to silniejsze ode mnie T.T
_________________

Ostatnio zmieniony przez Jona 2014-06-29, 16:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
REKLAMA 
Unjok, głodny Deulli

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Wysłany: 2012-07-22, 13:56   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


_________________

Ostatnio zmieniony przez Natsu 2014-06-29, 16:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-07-22, 13:56   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Otóż powiem ci, że nie wszyscy się jarają. Mnie oczywiście oczy przysłonił kompletnie powrót Super Junior i zapowiadający się comeback EXO.

B2ST lubiłam od debiutu i zawsze mieli mini albumy, które mnie nie zawodziły. Aż do teraz. Ten nie przypadł mi do gustu, za wyjątkiem dwóch balladek, które są lepsze od reszty piosenek. Ale dam im jeszcze szansę, może się przekonam.
Nieee lubię teledysków z białymi ludźmi T^T Yaa, no serio XDDD Wychodzi na to, że jestem rasistą nawet do własnej rasy XDDD

Super wygląda tylko Dongwoon(?) i DOngjon(?) Kurde ich imiona -.-'''
Lider i maknae XDD Może to pomoże ^ ^Dość dobry look, ale kurcze O_O FIOLET?! Nie pasuje mu to.... Lubię ludzi w czerwonych włosach, ale Hyun..... coś tam. To nie pasuje, po zapowiedzi myślałam, że to jakaś dziewczynka....... błagam O_O

Dziękować za szybkie tłumaczenie, widać, że wzięła cię dość mocno ta piosenka. ^ ^
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-07-22, 19:42   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


a mi się to podoba, nawet bardzo, mogę tego słuchać bez końca @_@
co do całej płyty to nie przesłuchałam jej jeszcze całej, tzn. przesłuchałam, ale bez większej uwagi..
ja czekałam oczywiście na comeback SJ, bo Beastów aż tak bardzo nie uwielbiam, a teraz jeszcze comeback EXO... no ale czekam na występ live od nich :3

co do włosów.. kolorowe bestyjki~ włosy Doo... aigo... Dongwoon! Dongwoona najbardziej mi się podobają, Hyungseung, matulko, co z tobą biedaczku zrobili ;u;

dziękuję za tłumaczenie, oczywiście <3
_________________
 
 
     
HITTTERSdesu
Trainee

Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 34
Wysłany: 2012-07-24, 17:18   

Ze wszystkich piosenek na płycie tą lubię najbardziej, reszta jakoś nie wpadał mi w ucho..
MV bardzo miło się ogląda, taki pozytywny jest xDD
Jeśli chodzi o ich wygląd to mam kilka zastrzeżeń zwłaszcza do Hyunseunga, a jeśli chodzi o resztę to wszystko jest cudnie i pięknie xDDD
Dziękuje za tłumaczenie bo czekałam na nie ^^
 
     
Kokaina 
Kandydat


Dołączyła: 09 Lut 2011
Posty: 26
Wysłany: 2012-07-31, 23:14   

Szczerze mówiąc, spodziewałam się czegoś innego, kiedy już się dowiedziałam, że będą mieli comeback. Zapowiedź była nawet niezła. Jednak jak juz zobaczyłam teledysk i pierwszy raz posłuchałam 'Beautiful Night', to raczej miałam mieszane uczucia. Teledysk taki faktycznie o niczym, piosenka jakaś taka dziwna, a panowie to chyba spod tęczy uciekli czy coś, takie te kolorki włosów mają. Ogólnie Lider wygląda najlepiej. Yoseob też ok ;p A fiolet Jokera mnie rozwala po prostu xD Pozostali panowie raczej słabo, no ale bywa ;p
W każdym razie jak już tak przesłuchałam kilka razy tą piosenkę i kilka razy obejrzałam teledysk, to stwierdziłam, że mi się jednak podoba. Widać, że panowie się dobrze w teledysku bawią, a piosenka się wkręca, więc jest git ^^ No a pozostałe piosenki z płyty też mi się podobają ^^

Dzięki za tłumaczenie ^^
_________________


You tell me, tell me why
You show me, show me why
Cham aireoni. Naega piryo eomni.
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-08-09, 22:30   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Dodany download. Jednak jest to inny format niż zwykle, a mianowicie *flv, więc jeśli komuś nie będzie chciało się otworzyć to niech da znać, postaram się wgrać jakąś bardziej przyjazną wersję :)
_________________

 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 29
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-20, 23:44   

Dzięki ;)
 
 
     
ayaka19 
Trainee

Dołączyła: 31 Maj 2010
Posty: 47
Wysłany: 2013-08-26, 20:01   

oh dobra piosenka ale teledysk mi sie strasznie podoba. Ale mają super fryzury naprawdę i oni są tacy sexy.
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 14