PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-14, 15:55
[KOR][MV] Ye Eun [Dream High 2 OST]- Hello To Myself
Autor Wiadomość
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-02-28, 17:34   [KOR][MV] Ye Eun [Dream High 2 OST]- Hello To Myself
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A



Youtube: http://youtu.be/mstVduTRT7Y
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Długo się zastanawiałam nad tą piosenką. Problem sprawiało mi przetłumaczenie samego tytułowego wersu, bo witanie się ze samym sobą jest nieco niewyobrażalne, więc jak to ująć w zdaniu? Pomyślałam, że zinterpretowanie tekstu mi pomoże, więc to zrobiłam i trzymałam się tego podczas tłumaczenia również reszty tekstu. Nie będę ukrywać, że bardzo pomogła mi znajomość dramy, bo to głównie na niej się opierałam, dlatego też poniżej wyjaśnię pewną kwestię (opiszę postać, która napisała i zaśpiewała tę piosenkę).
Shin Hyesung (Kang Sora) jest dziewczyną, która dostała się do Kirin (szkoły słynącej niegdyś z szkolenia gwiazd) właściwie bez większych umiejętności. Nie bardzo potrafi śpiewać, tańczyć pewnie też i prawdę mówiąc, utrzymuje się w niej tylko ze względu na to, że jest zdolną uczennicą (no dobra, kujonem). Nie ma nawet przebojowej osobowości, która pomogłaby się jej wybić. Jest zwykłą, nieśmiałą i nieco naiwną dziewczyną, która jednak bardzo marzy o wielkiej karierze.
Biorąc pod uwagę postać Hyesung, piosenka opowiada o dziewczynie, która w głębi serca wierzy, że kiedyś spełni swoje największe marzenie. W utworze zwraca się do siebie z przyszłości (jakkolwiek absurdalnie to nie brzmi), wierząc w to, że jeszcze będzie śmiać się z tego, że kiedyś wątpiła w siebie, a coś co teraz wydaje się jej czymś odległym, będzie częścią jej życia.

Czyli taki pocieszający trochę ten utworek ^^

Co do spraw technicznych to teledysk (a właściwie filmik z nagrywania) chyba trochę się "rozjechał" pod koniec piosenki, mam nadzieję, że nie rzuca się to w oczy aż tak bardzo ;)


Miłego słuchania ;)
_________________

 
     
REKLAMA 
Tai imnida

Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Wysłany: 2012-02-28, 18:03   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-02-28, 18:03   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


zobaczyłam tytuł piosenki w najnowszych postach i aż mi się iskierki w oczach pojawiły *-* jak oglądałam dramę to właśnie ta piosenka najbardziej przypadła mi do gustu~
ta dziewczyna ma świetny głos.. a tekst jest rewelacyjny! *u*
dziękować <3
_________________
 
 
     
Chileia 
Debiutant


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2012-02-29, 08:32   

Dla mnie ta piosenka jest trochę dziwna, ale uwielbiam głos Ye Eun, więc i tak ją uwielbiam. Kobieto czadersko zrobiłaś oprawę wizualną teledysku. Szacun :D Bardzo dziękuję za tłumaczenie.
_________________
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 29
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-20, 20:04   

Dziękuję :*
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12