PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-03, 23:32
[KOR][MV] MBLAQ- It's war
Autor Wiadomość
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-01-12, 23:08   [KOR][MV] MBLAQ- It's war
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A



Online: http://youtu.be/OjZDMJutAcw
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Po wielu wojnach stoczonych z moim komputerem, przedstawiam wam najnowszy klip MBLAQ.
Po pierwsze: Joon ZNOWU strzela do kobiety.
Po drugie: ziomek z jego zespołu ZNOWU podkrada mu laskę.
Po trzecie: mało Mira, Seungho i G.O., chociaż mi nadmiar Joona i Thundera absolutnie nie przeszkadza
(no mogli trochę czasu antenowego Mirowi odstąpić T^T)
Po czwarte: WTF (fryzura Seungho)
Po piąte: zawracające kule xDD

Aaaa... I jeszcze to Joonowe ruszanie ustami podczas jego kwestii, haha, wygląda jakby miał to krzyczeć a nie śpiewać. Nastrój teledysku niby taki poważny, ale on mnie śmieszy niesamowicie XD

Jeden z niewielu teledysków, które jestem w stanie zrozumieć :D Brawo ja i mój intelekt.
Czasówka może nie być idealna, ale chciałam to już zrobić w miarę szybko, a tak jak już wspomniałam na początku, jestem pokłócona z moim laptopem xD

I mały offtop: Kto się cieszy na Hello Baby z MBLAQ? :DDDD (osobiście wolałabym Bistów, no ale oni też są słodziaszni ^^)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Jona 2012-03-21, 23:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
REKLAMA 
Nagini?!

Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 62
Wysłany: 2012-01-13, 09:42   Re: [KOR][MV] MBLAQ- It's war
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Ostatnio zmieniony przez piqwa 2012-03-21, 23:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
piqwa 
Trainee
Nagini?!


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 62
Skąd: z nienacka!
Wysłany: 2012-01-13, 09:42   Re: [KOR][MV] MBLAQ- It's war
   Ulubiony wykonawca:: Kanjani8/SuJu/kattun/BigBang
   Ulubiony program:: Star King, Star Golden Bell


oo tak!czekałam na to! XD w końcu mogę się wypisać i nikt mi nie będzie przeszkadzał! >]
zgadzam się z Tobą...piosenka jak i mv jest poważna.a przynajmniej powinna być bo mnie ona nieco....śmiszno-dziwiła...moja mina podczas oglądania to: O_____O ---> O___o ----> XD ---> ___-___ przy czym ostatnia mina dotyczy zawracającej kuli i ogólnej rozpaczy.
taak..ten teledysk należy do tych dziwniejszych...Kolo który ma zabić laskę, ratuje ją i zabija drugiego potencjalnego mordercę.przyprowadza ją go swego kumpla <kto jeszcze kocha minę Thundera~!?XD> zakochuje się, zostawia pod opieką kumpla. I tu drugie WTF...przecież to oczywiste było, że oni się zakochają...kobieta która jest skazana na opiekę, i facet który ją obroni...to było murowane!ale nie! ten wolał bawić się w Lucy Luka <czy jak to się bawi>...wielki powrót i wooo!siłą wyciąga dziewczynę, która NIE CHCE iść!i tu drugie WTF.jaka by nie chciała iść z Joonem? XD nie no żart xD bójka i woo! Joon mierzy z broni O__O i tu trzecie WTF. jaki facet chowa się za dziewczyną?ja rozumiem, że ona chcę go ochronić ale powinien wykazać więcej werwy i ją odepchnąć mocniej czy coś bo chwilowo to ona była na linii strzału,,,i wtedy ten motyw niewydarzone Lucky Luka z problemami...i ta kula...no kurna zaliczyłam glebę i wypisałam 5 sms by się porozumieć, by ktoś mi wytłumaczył jakim cudem strzelając do kogoś naprzeciw kula trafiła w twoją szyję O_o
i wczoraj nadeszło olśnienie!może ta kula to metafora?uprzedmiotowienie nienawiści, zazdrości i chęci mordu?a wiadomo, że jak ktoś działa pod wpływem tych uczuć to nic dobrego nie wyjdzie. i mamy kulke w szyję!
ale są dwa problemy...
1.wcześniej niewydarzony Lucky Luk pokazał nam że umie śmiesznie manipulować kulami <chyba że to było coś w tym stylu>
2.to kpop.a to zbyt mądre na kpopową mv XD
i nie wiem czemu wszyscy się podniecają Joonem...moim zdaniem Thunder wyszedł lepiej...
Jona napisał/a:
Po pierwsze: Joon ZNOWU strzela do kobiety.
Po drugie: ziomek z jego zespołu ZNOWU podkrada mu laskę.

może jakiś fetysz...? XD
ogólnie piosenka wpada w ucho a choreografia jest..woo...a tekst...no jest mocny..."odebrałeś mi dziewoję to woonjnaa!" xD oni mają coś pecha...albo ktoś im odbiera dziewczynę, albo sama odchodzi...albo Joon strzela do swojej O_o
i taaaak~! cholernie się ciesze na HB!! nie jestem pewna tylko o kogo się bardziej boję...o Joona<kolejne dziecko wychowujące dzieci> czy o zdrowie psychiczne tych niewinnych dzieciaczków...
dzięki za tłumaczenie i za możliwość wyżycia się! nie ma co...kocham jak głupie mv wzbudza takie emocje xD
i jakże mogłabym zapomnieć!czy tylko dla mnie Mir w 3:00 jak mówi to "dwa" brzmi jakby się zakrztusił/pluł? xD
...
"Dlaczego właśnie ona?"...>.> nie trzeba było jej zostawiać w takim momencie durniu >.>
oni też jacyś dziwni...niby byli z tą dziewczyną zakochani, a jednak ta go opuściła...no to chyba coś jest na rzeczy nie?coś było nie tak i nie było tak pięknie jak on myślał...albo dziewczyna była totalną...ehkm...tak czy inaczej to nie lepiej że zobaczył jaka ona jest zanim wylądowali przed ołtarzem czy czymś...?
postaram się już zamknąć XD
 
 
     
anula0313 
Kandydat

Wiek: 34
Dołączyła: 22 Lip 2010
Posty: 3
Wysłany: 2012-01-13, 13:03   
   Ulubiony wykonawca:: MBLAQ, INFINITE
   Ulubiony program:: Music Bank, Star King


A mnie się teledysk bardzo podoba :) kochamy Thundera złomiarza :P może w następnym mv Joon dostanie w końcu dziewczynę:)
 
     
densetsu 
Kandydat

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 10
Wysłany: 2012-01-13, 13:56   

piosenka jest świetna i zgadzam się za mało tu Mira, Seungho i G.O...
Tylko mnie nie zlinczujcie, ale jakoś nie przepadam za Joonem. Jakoś tak go wszędzie pełno. Choreografia świetnie pasuje do piosenki. Mam nadzieje ,że dostaną wygrają z tą piosenką:D
 
     
klaudia10113 
Trainee


Wiek: 30
Dołączyła: 11 Maj 2011
Posty: 78
Skąd: Łódź/Łęczyca
Wysłany: 2012-01-13, 17:15   
   Ulubiony wykonawca:: Większoś zespołów kpopowych
   Ulubiony program:: Dużo ich


Dzięki za tłumaczenie
_________________

 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-01-13, 20:33   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Haha, uwielbiam tą piosenkę. Nie wiem czemu Oo'' Ma super tekst. I jak zwykle... spóźniłam się 30 minut... bo ty szybciej zajęłaś tą piosenkę i bardzo dobrze. Ja bym czasu na to nie miała.
Co do teledysku... kocham... bo zabijają Joon'a. Tak, nie lubię faceta. Możecie mnie wieszać, gwałcić, szczuć psami. Ja i tak go nie polubię. Ale gościu ma podobny kolor włosów .___.'' WTF co do włosów. Kto ich obcinał, fryzjer, który zwiał z psychiatryka? O.o'' No serio. Mirka skrzywdzili, liderka skrzywdzili... ale jego to zawsze pokrzywdzą .___.
Mi tam się podoba, ale występami Live mnie nie zachwycają. Tyle na ten temat. A z płytki to tylko tą nutkę adoruję~ Dziękować Jonka <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Ai 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 34
Wysłany: 2012-01-14, 11:21   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, MBLAQ, B2ST, U-Kiss
   Ulubiony program:: SGB, Star King + "Full House"


Omg. Uwielbiam ;o
Przez zaliczenia na studiach nie miałam czasu przesłuchać albumu, ale wiem, że chyba dobrze zrobiłam - nie mogłabym się skupić, bo ta piosenka naprawdę utkwiła mi w głowie.
Teledysk jest świetny! Głównie za sprawą Thundera, którego wielbię od debiutu xD
_________________

 
     
Paul 
Debiutant
Pauli ^^


Wiek: 30
Dołączyła: 08 Maj 2011
Posty: 121
Skąd: Jastrzębie
Wysłany: 2012-01-14, 18:28   
   Ulubiony wykonawca:: B.A.P, BTS, Zion.T
   Ulubiony program:: Running Man, Return of Superman


Ajajaj... ja dotąd najlepszy teledysk MBLAQ jaki wydziałam :):) Natsu, a mi i tak smutno :'( Joonie padł. No i piosenka ma super tekst... bardzo mi się podoba :P No i Thunder w końcu miał jakąś większą rólkę :P
No i jest mało G.O. więc tym bardziej wielbię.
Kocham włosy Mircia w tym MV . A Seung Ho wygląda jakby miał zespół Downa... mimo to, lubię go :D
 
     
Kasumi333 
Debiutant
Kasumi


Wiek: 27
Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 100
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-01-14, 20:28   
   Ulubiony wykonawca:: Boyfriend, SuJu, INFINITE, Teen Top
   Ulubiony program:: Sesame player, Match up


Chyba najlepsza piosenka i teledysk od MBLAQ jaki wydali. Wytwórnie chyba zaczynają rozumieć że sam taniec w pustym pokoju jest nudny ~
Takiego tekstu się nie spodziewałam - myślałam, że nie będzie tak dosłownie opisywał teledysku, ale podoba mi się.
Co do chłopaków - Mir'a skrzywdzili (chociaż i tak lepiej niż w teledysku do Mona Lisa) i znowu go całkowicie olali jako rapera, lider także skrzywdzony xD, G.O ... ciesze się że nie ma tego wąsika ale mógł wyglądać lepiej, Joon i Thunder są jedynymi którzy wyglądają wystarczająco dobrze żeby zawiesić na nich wzrok.
A jeśli chodzi o Hello Baby to boję się o to dziecko w towarzystwie Mir'a - a jeśli zarazi je swoją diabelską, nierozgarniętą nadpobudliwością ? X.x
dziękuję za tłumaczenie ^ ^
 
 
     
junest 
Kandydat

Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 16
Wysłany: 2012-01-25, 23:18   

Oderwać się nie mogę od teledysku :D Jest MEGA :D a jeśli chodzi o samą piosenkę, to myślałam, że lepszej niż Mona Lisa nie będzie, a tu proszę, MBLAQ zaskakuje i to baaardzo pozytywnie. :)
 
     
goss 
Trainee

Wiek: 33
Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 45
Wysłany: 2012-01-27, 10:04   

strasznie polubiłam tą piosenkę, jej melodię (co do tekstu to nie wiem xd). teledysk też jest dobry, oglądam go na okrągło!
_________________
<3
 
     
Hatchiko 
Kandydat
Sweet WooHyun ^^


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 14
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-02-07, 16:38   
   Ulubiony wykonawca:: Oj duuużo ich :P
   Ulubiony program:: Sesame Player, Full House


Ta piosenka po prostu mną zawładnęła, mój umysł nie potrafi myśleć o niczym, moje uszy wciąż słyszą
"Jonjengiya gopjengiya no dugo bwa bwa no geunyoga tto uljana
Gopjengiya ne sarang gondeurin no no no no jonjengiya".
Fakt ten nabój który przeleciał za plecami i zawrócił to trochę nie realne ale efektowne, natomiast jak już trafi Joona to jakoś te rozpryskujące się prawie bezbarwne krople do mnie nie przemawiają.. Myślałam, że trochę inaczej to zrobią albo, ze tylko go draśnie albo jak już tak mu daje w szyję, to chociaż mogli bardziej krwawe zrobić. Takie jest moje zdanie, co nie zmienia faktu, że uwielbiam ten teledysk jak i układ taneczny (dość prosty ale niezły) :)
_________________
 
     
yuri
Kandydat

Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 28
Wysłany: 2012-04-26, 17:23   

nie wiem czemu ale zawsze pod koniec jakies łzy polecą
_________________

 
     
Kuelemelelele
Debiutant
Artycha <3


Wiek: 29
Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 114
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-04-29, 09:39   
   Ulubiony wykonawca:: EXO


Teledysk jest niesamowity, tekst też. Muszę pokazać kuzynce *w*
_________________
stop tha kim jongin i’m melting D:
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 29
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-22, 01:10   

Dzięki :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12