PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-19, 16:32
[JAP][PV] U-kiss - Tick Tack
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-12-10, 15:55   [JAP][PV] U-kiss - Tick Tack
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: http://www.dailymotion.co...tick-tack_music

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Nikt nie kocha DM, ale czytelne prawda?

Osz maj gadsz. Ta piosenka jest nieziemska. Takie debiuty w Japonii ja lubię, a nie remake koreańskich hitów... Są sprzeczne zdania co do ''to lie'' a ''tonight''... wszyscy w tłumaczenia walą tam ''tonight'' ale Kevinek of kors poinformował nas, że tam jest kłamać. I wszystko jasne.
Podoba mi się teledysk, nie jest wybitny. Brak fabuły. Ale sceneria jest ładnie zrobiona. I choreografia, która jak zwykle pod styl U-kiss. Gdyby ta piosenka była wydana w Korei, byłaby hitem. Zobaczymy, może to zrobią. O matko, jak oni wyglądają. Żyć a umierać zarazem. AJ, ELI, Kiseop nie zapominajmy też o Kevinie. Same cudeńka. Młody znowu ze grzybem na głowie. Może lubi taki fryz, mi się średnio podoba. A wy chcecie zostać okłamane przez U-kiss? Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Wysłany: 2011-12-10, 16:15   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


 
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-12-10, 16:15   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


HELLOOŁ! Teledysk jest fajny, bo nie jest zrobiony w białym pomieszczeniu, które tak bardzo kocha SM :D
Zgadzam się co do tych japońskich debiutów. Więcej nowych piosenek, a nie przeróbek!
Rzeczywiście brzmi jak "tonight" ALE nie miałoby to żadnego sensu chyba. Bo z tym kłamaniem to tekst się kupy trzyma, więc jest gites ;p
Mnie mogą okłamywać do woli. Cały męski k-popowy światek mógłby mnie okłamywać, pod warunkiem, że robili by to osobiście <3 xD

~nie lubię grzybów na głowach T.T

Senkju senkju za tłumaczenie :**

iii ofkors czytelne ^^
_________________

 
     
klaudia10113 
Trainee


Wiek: 30
Dołączyła: 11 Maj 2011
Posty: 78
Skąd: Łódź/Łęczyca
Wysłany: 2011-12-10, 16:44   
   Ulubiony wykonawca:: Większoś zespołów kpopowych
   Ulubiony program:: Dużo ich


Jak dla mnie piosneka to jeden wielki plus, a kolejnym jest to iż to nie odgrzewany kotlet


Dzięki za tłumaczenie
_________________

 
     
Kasumi333 
Debiutant
Kasumi


Wiek: 27
Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 100
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2011-12-10, 20:21   
   Ulubiony wykonawca:: Boyfriend, SuJu, INFINITE, Teen Top
   Ulubiony program:: Sesame player, Match up


Piosenka jest świetna, jak dla mnie doskonale dobrana na debiut. Teledysk też jest niczego sobie i jak dla mnie trzyma poziom całej piosenki.
Podoba mi się wygląd chłopaków (przy Kevinie oczywiście włączył mi się fangirl X.x) nawet grzyb na głowie DongHo mi tak nie przeszkadza jak w innych teledyskach :3
dzięki za tłumaczenie ^ ^
 
 
     
mao-chan 
Trainee


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 50
Wysłany: 2011-12-11, 00:57   
   Ulubiony wykonawca:: TVXQ, Gackt, SS501, K.Will


Fenomenalna piosenka, dawno żaden koreański zespół nie nagrał nic tak dobrego po japońsku! Wszyscy o dziwo wyglądają w porządku, a Kevin to się nawet nie wypowiadam, bo o nim nie jestem w stanie nic konstruktywnego powiedzieć oprócz tego, że jest przecudowny!
Dzięki wielkie za tłumaczenie!
 
     
Ai 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 34
Wysłany: 2011-12-11, 08:57   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, MBLAQ, B2ST, U-Kiss
   Ulubiony program:: SGB, Star King + "Full House"


Kocham, kocham, kocham :3 Na początku moja mina nie wyrażała zachwytu, ale po kilku odsłuchaniach... fall in love < 3
KiSeop wygląda przecudnie!
_________________

 
     
Klaudyna 
Gwiazda Hallyu
szajnilowę~<3


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 179
Skąd: Konin
Wysłany: 2011-12-11, 10:36   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, EXO, B1A4, Big Bang, f(x)
   Ulubiony program:: Let's Go Dream Team, Hello Baby


Widziałam ogromny spam jak ludzie tego słuchali...........
A ja za leniwy człowiek jestem dla nich po niestety utracie tak ważnego członka jakim był Xander (JA SIE NIE MOGĘ POZBIERAĆ NADAL DXXXXXXXXXXXX) ale widzę, że nuta dawnego stylu pozostała T.T!!
W ogóle, świetnie współgra ten równomierny bit w tle.. Świetneee *~* I tekst jest OSOMMMMMMM!
Genialneeeeeee! I męska zacięta noga z Genie po prostu xDDD
Dziękuję! <3333
_________________
Taemin ♥ SHINee ♥
 
     
adzia167 
Trainee


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 38
Skąd: Gorlice
Wysłany: 2011-12-11, 10:50   
   Ulubiony wykonawca:: B2ST
   Ulubiony program:: Music Bank


U-Kiss!!! Kevin!!!! Nie wiem jak oni to robią, ale ostatnio podobają mi się coraz bardziej. Tick Tack jest świetne. Choreografia bardzo mi się podoba. Ten ruch głową... Cudo xD Mocny makijaż, ciemna sceneria, Kevin, Eli, SooHyun, AJ. Lubię to! No i dodatkowy punkt za to, że piosenka jest oryginalna. Jakoś nie widziałoby mi się Neverland w wersji japońskiej. Na prawdę szkoda mi było jak zrobili zmiany w zespole, a już zwłaszcza szkoda mi było Alexandra. Ale po tym jak doszedł AJ i Hoon podoba mi się każda piosenka U-Kiss. Bez wyjątku! Trochę głupio to mówić, ale w sumie ta 'zmiana' wyszła im na dobre.
 
     
nova14 
Trainee

Wiek: 29
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 38
Wysłany: 2011-12-11, 11:25   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior <3
   Ulubiony program:: Star Golden Bell


Mnie mogliby okłamywać cały dzień Boży. Co tam kłamstwa, skoro to U-kissy XD Teledysk jest typowo japoński, nie uważacie? Kurde, strasznie mi się skojarzył z którymś teledyskiem Arashi, chyba Monster xD Nic na to nie poradze, niestety XD Kevin jest śliczny, choreografia wyrąbista w kosmos : D Co oni robią DongHo! Nie chce tego grzyba na jego głowie, wygląda strasznie~!
Dziękuje za tłumaczenie :))
 
     
Ezura 
Trainee

Wiek: 31
Dołączyła: 02 Mar 2011
Posty: 34
Wysłany: 2011-12-11, 11:29   

To jest genialne! Mam taką schizę na tą piosenkę, że samą siebie zadziwima xD Kevin jest cudowny, nieziemnski, boski! Choreografia extra. A Eli... mmm... brak słów. Dzięki za tłumaczenie, nie mogłam się już doczekać :*
 
     
DeLauren 
Trainee


Wiek: 29
Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 70
Skąd: Śrem
Wysłany: 2011-12-12, 21:15   

Oj, znowu chcą kimś manipulować xD I na dodatek kłamać... Fajnie posłuchać jest czegoś innego, w klimacie... hmm, no cóż. Ciężko mi to określić, ale bardzo mi się podoba ta nowość.
Poza tym U-Kiss zawsze mi jakoś zaimponuje, np. choreografią czy ogólną prezentacją. Naprawdę jest na co popatrzeć. Zwłaszcza w tym klipie jakoś tak dla mnie najbardziej wyróżnił się Kevin. I jeszcze taki dodatek - klimat w jakim jest utrzymany MV - jak najbardziej w moim stylu. I kropka xD
_________________
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności
i daje dużo więcej światła!
 
     
sheila 
Trainee


Wiek: 27
Dołączyła: 20 Kwi 2010
Posty: 45
Wysłany: 2011-12-14, 08:10   
   Ulubiony wykonawca:: ukiss, exo, one ok rock


Kocham, wielbię i w ogóle wszystko. <33333

Na początku w ogóle się bałam, że pierwsze, co wydadzą w Japonii będzie przeróbką czegoś koreańskiego, a potem przestraszyłam się jeszcze bardziej, kiedy pierwszy raz wykonali 0330 po japońsku... I mimo iż faktycznie wydali tę piosenkę w nowej wersji to nie ona jest najważniejsza, także naprawdę mi ulżyło.
Choć są w Japonii, nie narzucono im nic, co by do nich nie pasowało, Tick Tack jest bardzo w ich stylu. Choreografia jak zawsze bardzo mi się podoba, bo jest jakby całkowicie specjalnie dla nich i do nikogo innego by na pewno nie pasowała. Także teledysk zasługuje na pochwałę, bo choć nie opowiada żadnej historii, to zostało to nadrobione przez motyw z zegarami i uważam, że wyszło po prostu idealnie.

Dziękuję, Natsu, za tekst. <3 Naprawdę mi się podoba i wydaje się być taki inny niż reszta, bo do tej pory jeszcze nie natknęłam się na piosenkę z motywem kłamstwa i podobnymi słowami. ^^


adzia167 napisał/a:
Trochę głupio to mówić, ale w sumie ta 'zmiana' wyszła im na dobre.

A to to jak najbardziej. Przecież gdyby nie ta zmiana, to w ogóle bym ich nie lubiła. : o Zmienili się muzycznie, i to bardzo, ale właśnie to mi się podoba, bo jakoś tak sądzę, że teraz możemy poznać ich z różnych stron (np. przed Bran new kiss nie wydali żadnej tak pięknej ballady jaką jest 0330 i nie wiem czy coś takiego moglibyśmy usłyszeć, gdyby zespół był w starym składzie). Fakt, przykro mi z powodu Xandra i Kibuma, ale przecież nie umarli i nie ma nad czym płakać, toż taki Xander wciąż utrzymuje kontakt z chłopakami z U-Kiss, szczególnie z Kevinem, a poza tym właśnie nagrał swoje pierwsze solowe piosenki i widzimy, że daje sobie radę~
 
 
     
Ewela13 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 75
Skąd: z Marsa
Wysłany: 2011-12-14, 18:39   
   Ulubiony wykonawca:: U-Kiss


Uwielbiam ich ^^
Piosenka jest fajna, najbardziej wpada w ucho refren xD
Teledysk podoba mi się :D a chłopcy jak zwykle świetnie wyglądają ^^
choreografia jak zwykle mi się podoba...

dziękuje <333
_________________

 
     
niki-chan
Kandydat

Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 6
Wysłany: 2011-12-15, 18:58   

Nie ukrywam że mam do nich słabość^^" Śpiewają genialne piosenki, a ta jest doskonałym przykładem. Za każdym razem przekonuje mnie do siebie co raz bardziej. Nie mogę przestać jej słuchać. Jest genialna XD
 
     
yoguleuteu 
Kandydat

Dołączyła: 05 Paź 2011
Posty: 15
Wysłany: 2011-12-17, 16:07   

miłością ich darzyć, nie darzę, ale co jak co piosenka się im udała.
ja tam zamiast słyszeć "to lie" słyszę "to late"... O_o
_________________

 
     
Kuelemelelele
Debiutant
Artycha <3


Wiek: 29
Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 114
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-12-20, 00:31   
   Ulubiony wykonawca:: EXO


Nieziemska piosenka *___*
_________________
stop tha kim jongin i’m melting D:
 
     
piqwa 
Trainee
Nagini?!


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 62
Skąd: z nienacka!
Wysłany: 2011-12-20, 13:54   
   Ulubiony wykonawca:: Kanjani8/SuJu/kattun/BigBang
   Ulubiony program:: Star King, Star Golden Bell


i tak jak zostało mi przepowiedziane gdy pierwszy raz zobaczyłam tą piosenkę - zacznę świrować na jej punkcie.no i mam..U-Kiss to jeden z kilku zespołów, których piosenki muszą trochę przeleżeć bym później za nimi szalała, albo muszę mieć dobry humor.nie weim jak ten koleś się nazywa ale kocham tego co robi "ooooooo" XD ma genialny głos!i jako osoba postronna też uważam, że ta zmiana członków wyszła im na dobre. są dobrym przykładem zespołu, który pozbierał się po niefajnych rzeczach i ruszył z kopyta i biegnie aż się kurzy...oby tak dalej!

o świetnie teraz będę myśleć XD bo w sumie...i 'tonight' i 'to lie' pasuje do tekstu..może to się wymienia..?raz to raz to?:D wszystko byłoby ok gdyby nie to 'shall'..nie jestem wielka z angola, ale to jest jak 'will' i wyraża zamiar.wydaje mi się więc, że w refrenie powinno być 'tonight'...ale jak pojedzie się dalej..to tam bardziej pasuje 'to lie' <jeśli można tak powiedzieć...> więc mam dylemat...jutro spytam się anglistki XD
dobra..jednak to 'to lie' bardziej pasuje xD myślę, że to koniec wywodów na temat tej piosenki a przynajmniej mam taką nadzieję xD
 
 
     
Aki Hikari
Kandydat


Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 9
Wysłany: 2011-12-22, 02:41   

Ta piosenka jest po prostu cudowna! I mimo, że przed zobaczeniem tłumaczenia była jakoś bardziej pozytywna (ach ten ich angielski i 'tonight'), to po nadal ją uwielbiam, chociaż teraz jakoś tak mnie, sama nie wiem, dobija? Np. Ten fragment- 'składałem a potem cię pocałowałem' czy jakoś tak...

Dobra, dosyć rozmyślań...

Dziękuje za tłumaczenie! ;*
 
     
jooncia 
Kandydat


Wiek: 24
Dołączyła: 07 Mar 2012
Posty: 5
Skąd: Pudliszki
Wysłany: 2012-04-15, 17:59   
   Ulubiony wykonawca:: Hmmm...Nie mam takiego :3.
   Ulubiony program:: Shinee - Hello Baby.


aww,uwielbiam tą piosenkę <3
_________________

 
     
kate18_18
Trainee

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 34
Wysłany: 2012-04-16, 10:56   

Jak to się stało, że jeszcze nie słyszałam tej piosenki? Zaraz to nadrobię :)
 
     
Yuuki95
Kandydat

Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 10
Wysłany: 2012-05-30, 16:19   

no cóż, jedna z tych piosenek do których muszę się przekonać a później jestem nimi urzeczona, chłopcy wyglądają świetnie, a tekst jak dla mnie prześliczny, jakoś tak w kilku pierwszych linijkach zachciało mi się nawet płakać, cóż, dziwne ^ ^' arigatou za tłumaczenie~
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 29
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-22, 18:41   

Dziękuję :*
 
 
     
Vegeto 
Debiutant


Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 135
Wysłany: 2013-09-23, 22:54   

mega zajebisty kawalek
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12