PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-26, 21:41
[KOR][MV] Daesung - Lunatic
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-12-03, 18:32   [KOR][MV] Daesung - Lunatic
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: http://youtu.be/mqN44UkMQr0

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Powrót Daesunga do żywych, fajnie, że ta cała sprawa z tym zabójstwem rzekomym się rozwiązała i nie zaszkodziła zbytnio Dae.

Cóż za piękna piosenka. Jest to OST do dramy z Dae, 'What's up?'. Chyba jakoś tak. Jestem zakochana w niej. Teledysk, słowa są naprawdę śliczne. Najbardziej podoba mi się pierwsza linijka. Jestem pod wrażeniem, po tych wszystkich wesołych, skocznych, trotowych nutach. Takie coś *#* ładnie ładnie ładnie. Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
REKLAMA 
Alan Luo*Kame*Jin

Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 107
Wysłany: 2011-12-05, 14:06   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


 
 
     
ana3.33 
Debiutant
Alan Luo*Kame*Jin


Wiek: 35
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 107
Wysłany: 2011-12-05, 14:06   
   Ulubiony wykonawca:: Luo Zhi Xiang*GD*U-Kiss*Kattun*2PM
   Ulubiony program:: narazie lubię wszystkie,które oglądałam


Ja jestem jak zwykle opóźniona :/
Dzięki wielkie za tłumaczenie do tej piosenki :* Od pierwszej nuty można się już w niej zatracić, a poza tym MV jest dosyć oryginalnie zrobione jak dla mnie ^___^ Na banerku widzę moją ulubioną scenę z rozwijającymi ogromne, piękne skrzydła Daesiem *___*
Trochę nie rozumiem po co tam to dziecko lata, ale może jak zobaczę tłumaczenie to się wszystko wyjaśni ;)
Jeszcze raz dziękuję i już zabieram się za pobieranie ^-^
_________________
 
     
Karolcia955 
Trainee


Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 31
Wysłany: 2011-12-05, 16:44   

Pokochaam tę piosenkę od samego początku, jak o niej usłyszałam :) A tekst jest tak samo ciekawy jak i nuta wciągająca^^ oby dramka okazała się tak genialna jak ta piosenka <33 i charakteryzacja Dae jest niesamowita!!
_________________

 
     
DeLauren 
Trainee


Wiek: 29
Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 70
Skąd: Śrem
Wysłany: 2011-12-05, 18:31   

W sumie nie wyobrażałam sobie go w takich klimatach, ale moim zdaniem świetnie się spisał. Mam wrażenie, że cały klip ma niesamowitą atmosferę i wzbudza we mnie masę uczuć. I te akcenty tajemniczości, powiedziałabym też, że momentami przekaz piosenki graniczy z rozpaczą xD
Zgadzam się z powyższymi opiniami...
Poza tym świetne tłumaczenie, o tekście już nie wspominając, bo ma to coś. Jedyne czego żałuje to tego, iż nie widać jego twarzy i minek...
_________________
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności
i daje dużo więcej światła!
 
     
EmiTenshi
Kandydat

Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 20
Wysłany: 2011-12-05, 20:32   

Mnie Dae zaskoczył i to nie źle ^^ ja wiedziałam,że on ma nie zły talent wokalny,ale tą piosenką to mnie wbił w fotel <3 Cieszę się,że ta cała sprawa została rozwiązana i Dae wrócił do nas <3
 
     
Ewela13 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 75
Skąd: z Marsa
Wysłany: 2011-12-07, 18:52   
   Ulubiony wykonawca:: U-Kiss


słowa są piękne, fantastyczne to mnie najbardziej zachwyciło. Potem muzyka, która także jest niesamowita... i teledysk.... wszystko razem to coś boskiego <3
dziękuję <333
_________________

 
     
KwiatWschodu 
Kandydat
Jin&KAT-TUN


Wiek: 34
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 26
Wysłany: 2011-12-07, 23:07   
   Ulubiony wykonawca:: Jin Akanishi, KAT-TUN


Oglądam to drugi raz, teraz dzięki twoim napisom, za co ogromnie dziękuję i płaczę. Wzruszyłam się tym, że Dae powrócił do "żywych", tym że potrafił i podołał tak trudnej i dalekiej od jego popowego/trotowego stylu rockowej piosence, tekstem tak smutnym że aż bolesnym, przeszywającym duszę uczuciem wszechogarniającej samotności.
Ból, ciemność, dramat, tym się dla mnie wydaje zamysł granej w musikalu przez Dae postaci. Może i nie oglądałam jeszcze 1 odcinka, ale coś takiego właśnie czuję. Straszne...
A jednak dzięki temu klipowi, dzięki takiemu OSTowi na pewno po tę pozycję sięgnę.
Zachwycona też jestem pomysłem na fabułę klipu, te rysunki narysowane przez dziecko, kontrast dziecko/zamaskowany Dae, krajobrazy i ogień. Wszystko ma pewnie jakieś znaczenie, do piosenki na pewno pasujące z pewnością. Dziękuję jeszcze raz za przetłumaczenie i podzielenie się tą piosenką^^ Porywająca^^
Sam Dae w czerwonych włosach, masce, płaszczu - boski :) W ogóle styl śpiewania na początku skojarzył mi się z twórczością The TRAX i Tajfunka zaciąganie na początku, a to wycie... ach, prawdziwy koreański rock!!! :rock: Dajcie Dae go więcej, błagam ;)
_________________

 
     
Kokaina 
Kandydat


Dołączyła: 09 Lut 2011
Posty: 26
Wysłany: 2011-12-23, 23:32   

Co ja tutaj mogę jeszcze napisać, skoro moje przedmówczynie już napisała wszystko co trzeba ;p
No, ale tak:
Teledysk bardzo ładny. Ma swój niepowtarzalny klimat i urok, i chociaż nic takiego się w nim nie dzieje, to bardzo przyjemnie się go ogląda. A scena, gdy Dae rozpościera skrzydła jest bardzo ładna^^
Sama piosenka również jest bardzo ładna i spokojna, a ja takie lubię^^

Dzięki za tłumaczenie ;)
_________________


You tell me, tell me why
You show me, show me why
Cham aireoni. Naega piryo eomni.
 
     
densetsu 
Kandydat

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 10
Wysłany: 2012-03-11, 15:40   

Głos Dae naprawdę jest unikatowy:) Żałuję że ma tak mało linijek:(
Ale tutaj mamy cały song w jego wykonaniu. Dobrze że cała sprawa z wypadkiem się wyjaśniła, Dae się pozbierał i powrócił:)
Dziękuje:)
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 29
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-21, 00:53   

Dziękuję :*
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13