PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-02, 02:52
[KOR][MV] Kim Wan Sun (ft. Junhyung)- Be quiet
Autor Wiadomość
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-11-04, 15:15   [KOR][MV] Kim Wan Sun (ft. Junhyung)- Be quiet
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A



Online: http://www.youtube.com/watch?v=TEnPd23GcDM
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Kto by powiedział, że różnica wieku między nimi to podobno równe 20 lat? Chciałabym choć w 25% tak wyglądać będąc w jej wieku T^T
Możecie mnie uznać za nienormalną, ale oglądając kolejne teledyski, gdzie występują faceci, dochodzę do wniosku, że gdybym miała się tak zdecydować na jednego, to byłaby kaplica [Yonghwa, skarbie, nie słuchaj xD] Z tego Junhyunga to całkiem dobra dupa jest ^^ Hahahaha, ale ja jestem niewyżyta XDDD
Ok, zostańmy przy kwestii, że jest tu (uwaga! Tutaj słowo szczególnie nielubiane przez facetów, jeśli jest wypowiadane pod ich adresem!) uroooooczy :D

Dobra, wracając do tematu, wieeeeeeeeeelu internautów twierdzi, że Junhyung w tym klipie swoim zachowaniem przypomina mieszankę TOP'a i GD.
A jak tam u fanek Big Bang i Bestyjek? Widzicie podobieństwo, czy nie? ^^
_________________

 
     
REKLAMA 
Unjok, głodny Deulli

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Wysłany: 2011-11-04, 15:49   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


_________________

 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-11-04, 15:49   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Junhyung to tutaj poezja jest <3
Ten blond nawet mu pasuje O.o''' Akcja z klawiaturą... bez cenna :3

JA BYŁAM PRZEKONANA, ŻE ONA MA 25 LAT!! O.o'
Serio... bez jaj.
Co do komentarzy z GD... ja od debiutu B2St, myślałam, że to taka mała podróbka Smoczka .___. No i się nie myliłam, co jakieś wydawnictwo z nim, to coraz bardziej go przypomina.

Że chciało ci się to tłumaczyć, taka techniawa... wytrzymałam i obejrzałam tylko dla Jokera xD Dziękować <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
klaudia10113 
Trainee


Wiek: 30
Dołączyła: 11 Maj 2011
Posty: 78
Skąd: Łódź/Łęczyca
Wysłany: 2011-11-04, 16:26   
   Ulubiony wykonawca:: Większoś zespołów kpopowych
   Ulubiony program:: Dużo ich


Jun jak zwykle wspaniale wypadł
A z tej dziewuchy to niezła laska jest chociaż po 40-stce
Piosenka jak na moje ucho to miała pewnie być zwykłym kawąłkiem elektronicznym i tak doprawdy jest i świetnie bo dawno nie było całego elektronicznego kawałaka

Dzięki za tłumaczenie :D
_________________

 
     
Klaudyna 
Gwiazda Hallyu
szajnilowę~<3


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 179
Skąd: Konin
Wysłany: 2011-11-04, 22:44   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, EXO, B1A4, Big Bang, f(x)
   Ulubiony program:: Let's Go Dream Team, Hello Baby


Padłam jak zoabczyłam gifa i TEN BLOND jezu piękny!!!!!!! Jak ja go lubię jaaaaaaaa xD <3
Piosenka w ogóle jest fajna, TAKA WIKSA XDDD
Dzięki wielkie za nią :D
_________________
Taemin ♥ SHINee ♥
 
     
adzia167 
Trainee


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 38
Skąd: Gorlice
Wysłany: 2011-11-06, 11:33   
   Ulubiony wykonawca:: B2ST
   Ulubiony program:: Music Bank


Jak zobaczyłam pierwsze zdjęcie JunHyung'a z planu klipu to się przeraziłam. No bo blond?! Ale cofam wszystkie moje zastrzeżenia (to samo było z blondem EunHyuka xD). Wygląda bosko ^^ I przyznaję że jestem bezkrytyczna co do jego rapu (dusza B2UTY daje o sobie znać xD). Jest boski, genialny, przefantastyczny i jeszcze parę mocniejszych określeń. Pani Kim nie znam, i pewnie bym jej nie poznała gdyby nie Joker, ale ma fajny głos. I dobry gust co do młodych raperów xD Dobra, nawet mi JunHyung trochę skojarzył się z GD (nie z TOPem, TOP to osobna kategoria według mojego światopoglądu xD), no może chwilami nawet bardzo, ale tylko tym szalonym zachowaniem. GD i Joker to dwa zupełnie różne światy. GD to artysta, Joker poniekąd też ale on jest bardziej... dojrzały? Brakuje mi dobrego słowa -_-. W każdym bądź razie, cenię wysoko GD, ale z JunHyungiem nie ma on u mnie szans. A teraz Be quiet xD
 
     
Chileia 
Debiutant


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2011-11-06, 17:19   

Ta kobieta ma tyle lat O.o Jestem w głębokim szoku. Dała bym jej góra 28... No, ale u nich to normalne >.<
Szczerze to pierwszy raz usłyszałam tą piosenkę jak sobie Live'y oglądałam. Ot tak dla zabicia czasu. I zakochałam się. W rapie Junhyung. Boże ten gościu jest boski. A w tych blond.. dlaczego azjacii w takich włosach zawsze świetnie wyglądają?! Nie ogarniam.
Bardzo dziękuję za tłumaczenie.
_________________
 
     
Kokaina 
Kandydat


Dołączyła: 09 Lut 2011
Posty: 26
Wysłany: 2011-11-16, 18:29   

Ta piosenka w sumie od kilku dni mi się przewija na play liście, więc czas najwyższy się dowiedzieć o czym jest ;p Piosenka jak dla mnie, jakaś rewelacyjna nie jest, ale w sumie zła też nie i fajnie jej się słucha xD
Co do klipu, to nie będę ukrywać, że najbardziej podobają mi się fragmenty z Jokerem <3
Ehh... Jak dla mnie to on faktycznie tutaj GD przypomina, szczególnie w tych okularach, niestety... ;p Ale mimo to i tak uroczo wygląda ^^
A co do tej pani, co z nim śpiewa, to jej nie znam. Jednak jeśli chodzi o jej wiek, to dla mnie wygląda na kobietę po 30 ;p

Dzięki za tłumaczenie^^
_________________


You tell me, tell me why
You show me, show me why
Cham aireoni. Naega piryo eomni.
 
     
amigone
Trainee

Wiek: 35
Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 74
Skąd: świdnik
Wysłany: 2011-11-17, 10:17   

Junhyung zdecydowanie przypomina gd..i nie tylko zachowaniem ale i stylem rapowania.. co nie zmienia faktu , że to zdecydowanie pasowało do klimatów piosenki
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 29
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-19, 23:11   

Dziękuję :*
 
 
     
Aomame
Kandydat

Dołączył: 30 Gru 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-12-30, 00:50   

Dzięki za tłumaczenie:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12