PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-14, 02:03
[KOR][MV] Simon D- Cheerz
Autor Wiadomość
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-10-13, 00:04   [KOR][MV] Simon D- Cheerz
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A



Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=o8by62v_40I
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Osobiście dziwię się, czemu ta piosenka jeszcze nie jest zbanowana ;o Przecież to jest o PICIU ALKOHOLU ;OOO Jak można takie piosenki pisać?! Co tam pisać... Jak można je śpiewać?!
Poza tym tam laska tańczy na rurze! Skandal!...
Dobra koniec tego naśmiewania się z ludzi, którzy banują piosenki, to w końcu też ludzie są... chyba ;d
Piosenka sama w sobie mnie tak trochę rozluźnia i jakoś przypadła mi do gustu. Z twórczością tego pana spotkałam się pierwszy raz, to chyba zresztą jego solowy debiut. Teledysk nie jest specjalnie skomplikowany: picie, bary, picie, bary, laska na rurze, picie... xD
Jedyne co mnie drażni i śmieszy zarazem to to, jak szeroko Simon otwiera usta śpiewając. Wygląda to megasztucznie, ale widziałam go w kilku programach i zauważyłam że tam też się tak dziwnie krzywił, więc on tak już chyba ma :P

Co do wersu z koalą, no cóż... Nie mam pojęcia co on oznacza, na 90% jest to jakiś koreański związek frazeologiczny, bo innego wytłumaczenia nie widzę.
Jeśli gdzieś skopałam czasówkę- przepraszam. Przyznam, że z tą piosenką robienie czasówki nie było proste i przyjemne T.T

Dobra, koniec moich nocnych wywodów ^^
_________________

 
     
REKLAMA 
Unjok, głodny Deulli

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Wysłany: 2011-10-13, 06:32   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


_________________

 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-10-13, 06:32   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Nie wiem czy wiesz, ale Korea znajduje się w światowej czołówce, narodów, które najwięcej piją alkoholu. Jakoś za Rosją są czy coś. To już w Polsce się mniej pije. Tak wynikało z tamtego badania. Oglądałam to kiedyś w telewizji O.o;; Więc tekstem piosenki nie jestem zaskoczona.
Rozwalił mnie ten facet na tej rurze. Padłam.
A co do Simona D, słodki chłopak. Wolę jednak jego projekty grupą, ale... ten drugi chyba do woja poszedł O.o Albo mi się wydaje. Tak tak, z tą gębą to masz rację. On zawsze rozdziabia ją na każdą stronę jak śpiewa, rapuje. Fajną ma barwę głosu, lubię to :3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-10-13, 16:48   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Ooo! O tym to szczerze mówiąc nie wiedziałam! Tekst nie jest zaskakujący, nie różni się tak bardzo od kawałków tego typu w Polsce ;p
Dziwi mnie to jednak, że nie zbanowali ani piosenki ani teledysku, bo z tego co widzę są na tym punkcie przewrażliwieni i gdzieś czytałam, że jakaś piosenka została zablokowana, bo jej tekst nakłaniał właśnie do picia alkoholu :P
_________________

 
     
Klaudyna 
Gwiazda Hallyu
szajnilowę~<3


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 179
Skąd: Konin
Wysłany: 2011-10-15, 09:54   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, EXO, B1A4, Big Bang, f(x)
   Ulubiony program:: Let's Go Dream Team, Hello Baby


Tak jak zbanowanie VI Strong Baby nie za taki tekst... nie za taki teledysk... tylko za słowo "crack", które na początku GD kilka razy w tle mówi.... dajcie spokój, ja i tak sie nie zdziwie jak się ockną i nagle to zbanują, Raina Love Song też chyba szybkiej reakcji nie miał, ach to biegnięcie po ulicy......

Co do piosenki, z początku myslałam, ze klimat się zmieni, a tu taka melodyjeczka została o_O~!
Totalny szok, TOTALNY. Dla mnie on to hardy bicior z rapem XDDDD NO I OCZYWIŚCIE PARTY IMPRA HARD, które mogę powiedzieć, że tu i tak zaliczył xD Tekst i MV mnie nie zaskoczyło, ale głównie muzyczka xD Generalnie jest spoko, ale jakoś mi nie padło w ucho za bardzo~

Dzięki, dobra robota ^^
_________________
Taemin ♥ SHINee ♥
 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2011-10-15, 23:38   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


Czadowa~ piosenka wpada w ucho, przyjemny tekst
Dla mnie teledysk jest śmieszny, facet wymiotuje(?), laska tańczy na rurze i to spanie na ławce. Hehe~
Dzięki za tłumaczenie. ^^
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 29
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-20, 21:11   

Dziękować :*
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12