PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-26, 17:30
[KOR][MV] B1A4 - Beautiful Target
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-09-17, 10:53   [KOR][MV] B1A4 - Beautiful Target
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: http://www.youtube.com/watch?v=lQZC-oG9Ql0

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Po wielu bojach z Klaudyną z czasówką, udało nam się coś zrobić. Trochę późno, miało być wczoraj, ale źle się czułam. Wybaczycie mi, prawda?

Jak zobaczyłam zapowiedz, to przez pięć minut miałam zastój na twarzy i dopiero zaczęłam się śmiać. Czekałam i czekałam.... noo i powiem, że piosenka mnie nie zauroczyła. Wgl cały mini album mi się nie podoba. Ale po zobaczeniu teledysku i tych derpów i tego wszystkiego, spodobała mi się. Nie tak, żebym słuchała teraz nałogowo, ale jednak. Co do tekstu, miałam małe problemy z refrenem, nie wiedziałam jak to ładnie ująć. Ale jest jak jest. A wam jak się podoba? Liczę na wasze spostrzeżenia. Enjoy <3 Wybaczcie mi tą chaotyczność w opisie, ale od kilku dni nawiedza mnie grypa i nie funkcjonuję normalnie.

Oczywiście, za czasówkę dziękujcie Klaudynie. . .
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
REKLAMA 
Nagini?!

Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 62
Wysłany: 2011-09-17, 13:16   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


 
 
     
piqwa 
Trainee
Nagini?!


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 62
Skąd: z nienacka!
Wysłany: 2011-09-17, 13:16   
   Ulubiony wykonawca:: Kanjani8/SuJu/kattun/BigBang
   Ulubiony program:: Star King, Star Golden Bell


eee...hmm..nie wiem za bardzo jak się wziąć do tego komentarza xD
piosenka nie powala to fakt, ale wpada w ucho więc za jakiś czas pewnie będe biegać po domu i śpiewać "i like it like it like it" >.<
Pierwsze co mi się nasunęło jak to zobaczyłąm: B1A4 stowrzyło atomówkę xD cukier słodkości i różne śliczności mają pod ręką, a ten składnik X na nielegalu skądś na pewno wytrzasnęli xD
Okularnik ma fajowe włosy <jak dobrze, że ich nie ściął..na razie..> Baro w roli strażaka wymiata xD bloopersy na końcu wymiatają xD Mółgby ktoś mi powiedzieć kto jest w tej bluzie w panterkę i robi za prezentera? O__o w ogóle go nie poznaję >_<
choreografię mają świetną xD taka zabawa, a ten sąd...wymiata xD właściwie czemu oni go posadzili...?O_o za podpalenie?
urzekł mnie tekst o tym "myheart.com" <3 nie wiem czemu ale jest po prostu uroczyy~! *Q* ale kochać kogoś jak miłosną piosenkę...?tak się da? xD
fajnie, że tak szybko to przetłumaczyłyście, mimo, że źle się czułaś...zdrowiej kobito!
 
 
     
Klaudyna 
Gwiazda Hallyu
szajnilowę~<3


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 179
Skąd: Konin
Wysłany: 2011-09-17, 13:37   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, EXO, B1A4, Big Bang, f(x)
   Ulubiony program:: Let's Go Dream Team, Hello Baby


"piosenka nie powala to fakt" raczej nie jest na miejscu bo chyba jedyną osobą, jaką przez kilka dni spotkałam, która tak uważa, więc faktem to być nie może XDDD
Mnie pobił Robin Hood i Ajdi pasłord, te momenty genialne XD
I jak Jinyoung śpiewa, że zemdleje z tym spokojem swoim, kochaneeeeee <3
Dla mnie BARO jest olbrzymia ilość i już bez krępacji się zachowuje w MV i generalnie CNU wygląda zajeb*ścieeeee! I jak Sandeul jest sędzią kocham TOT TO NIC NA TWARZY i widać mu oczy XD
Gongchan jako prezenter (tak to on XD) wygląda tak uooooooooooooo *Q*.. Pięknie.. ;-;
I osoba, która karze mu zakładac te wszystkie uszka jest genialna. No błagam, on nie jest jakimś słitaskiem z mordki a jak ma te usza to mnie skręca, jezu, za dobre... xDDDDD
Tekst jest dla mnie genialny, Natsu dziekuję, że bierzesz się za chłopaczków <3
I wyszedł późno też z mojej winy, bo długo zajęło mi wprowadzenie tekstu do programu, także i mi wybaczcie Y.Y"
_________________
Taemin ♥ SHINee ♥
 
     
Niralichan 
Trainee


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 31
Wysłany: 2011-09-17, 15:15   
   Ulubiony wykonawca:: Jin Akanishi, Lee Joon, GD
   Ulubiony program:: cartoon kat-tun


Teledysk jak i piosenka jakoś zalatuje mi trochę SHINee xD Ale to nic złego, bo i tak mi się podobają oba zespoły ; ). Klip i utwór uważam za bardzo udany i cały mini album jest świetny. Piosenki z przyjemnością słucham choć jakoś bardzo w pamięć mi się nie wbijają. Uwielbiam rap Baro i do tego CNU moje słoneczko : ). Wygląda tutaj chyba najlepiej jak dla mnie. : P
 
     
klaudia10113 
Trainee


Wiek: 30
Dołączyła: 11 Maj 2011
Posty: 78
Skąd: Łódź/Łęczyca
Wysłany: 2011-09-17, 17:40   
   Ulubiony wykonawca:: Większoś zespołów kpopowych
   Ulubiony program:: Dużo ich


Piosenka jest całkiem, całkiem.
Cłopaki posanowili stworzyć coś w innym klimacie niż ich dwie poprzednie główne piosenki i to jest miła odmianą.
A sam teledysk przypomina mi trochę kreskówę.
Dzieki za tłuamczenie.
_________________

 
     
Marleen 
Trainee


Wiek: 35
Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-09-17, 17:45   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior:*, B2ST
   Ulubiony program:: EHB, SGB, Star King


To nie jest moja ulubiona piosenka z ich nowego mini albumu ,ale ogólnie jest sympatyczna wpada w ucho, a teledysk jest w pozytywnych klimatach ;))))
_________________

 
     
ana3.33 
Debiutant
Alan Luo*Kame*Jin


Wiek: 35
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 107
Wysłany: 2011-09-17, 18:16   
   Ulubiony wykonawca:: Luo Zhi Xiang*GD*U-Kiss*Kattun*2PM
   Ulubiony program:: narazie lubię wszystkie,które oglądałam


Jak tylko koleżanka wczoraj podesłała mi linka do tej piosenki to od razu ją polubiłam po pierwszym przesłuchaniu i obejrzeniu ^^ Teledysk mają o wiele fajniejszy od OK, jedna piosenka według mnie troszeczkę słabsza niż OK, ale i tak mi się podoba ;)
Wielkie dzięki za tłumaczenie.
_________________
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-09-17, 23:05   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Teledysk jest naprawdę fajny, taki kolorowy, dużo się dzieje i w ogóle fajnie im to wyszło pod względem "aktorskim"- mają czasami przegenialne miny. Nie przekonał mnie tylko ten koleżka z tygrysem xd Co on ma na rękach?! ;p
W samej piosence brakuje mi tego CZEGOŚ w refrenie, jest taki mało wyraźny jak na mój gust, szkoda bo utwór trochę na tym traci, a tekst chociaż prosty, jest naprawdę fajny!
(To "I love you like a love song" od razu skojarzyło mi się z piosenką Seleny Gomez [nie pytajcie skąd znam jej utwory XD] więc zaleciało mi Disney'em ;p)

Dzięki za tłumaczenie! ;*
_________________

 
     
Ewela13 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 75
Skąd: z Marsa
Wysłany: 2011-09-18, 13:05   
   Ulubiony wykonawca:: U-Kiss


eee... nie wiem co napisać xD
Piosenka jest hmm fajna ale nie powala na kolana. Ma w sobie coś ale także dużoo brakuję. Jedyne co wpada w ucho to i like it like it like it ;P
Za to teledysk jest kolorowy i hmm zabawny xD Oglądam go z uśmiechem na twarzy. Podoba mi się.
A tekst jest fajniutki. Prosty ale świetny :D
dziękuję za tłumaczenie ;)
_________________

 
     
Yuli 
Debiutant
Unni Adminki xD


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 136
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-09-18, 19:21   
   Ulubiony wykonawca:: 4minute, 2PM, B2ST


W ogole mnie nie interesowali przy debiucie, nawet ni razu nie słyszałam ich pierwszej piosenki, a wiem, że była na nich wtedy faza. No więc teraz postanowiłam zobaczyć ich przy tym comebacku i naprawdę mi się podoba :D Piosenka jest dziwna w swojej formie, chyba jeszcze bardziej niż Mr. Simple SuJu ;p nie wiadomo gdzie refren, gdzie zwrotka, nagle jakiś rap z dupy. Ale jakoś to wszystko się trzyma kupy :D Do tego teledysk jest bardzo zabawny, ten raper o dziwnym, grubym głosie powinien dostać Oskara ;p Ogólnie chyba widać po mojej wypowiedzi, że uważam ten comeback za 'dziwny', ale w pozytywnym znaczeniu :D
Do tego gratulacje dla Natsu za tłumaczenie, bo tekst jest naprawdę miejscami przedziwny ;p A Ty dałaś radę :) Do tego ładny kolor czcionki :D
_________________
Zawsze Ssanti! Ssanti Subs!

For the better tomorrow hwaiting! ^^
 
 
     
Koshikoi 
Kandydat
Playful Ninja


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Cze 2011
Posty: 18
Skąd: Neverland~
Wysłany: 2011-09-18, 21:48   

O jejku. XDDDDDDDDDDDDDDD
Ja tutaj mało co się nie zlałam ze śmiechu. Teledysk jest genialny. XDDDDD
I w ogóle chłopaki takie pocieszne, jeden trochę mi przypomina Joona z MBLAQów, za to ten raper o niskim głosie... aigo~, już jest moim faworytem. :D
I like it like it like it! ;D

Dziękuję za tłumaczenie! :)
 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2011-09-21, 15:07   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


DOPIERO dziś zobaczyłam ten teledysk i nie umiem przestać z niego zacieszać :D
jest taki głupi, choć ciekawy, że musiałam cztery razy go zobaczyć, żeby przeczytać w całości tłumaczenie XD
Jinyoung zdecydowanie marnuje się w tym zespole, jest na nich za spokojny, choć to nawet dobrze :D
CNU mnie zabił, ale kiedy on mnie nie zabił? ta kitecka, okulary, uśmiech... *u*
a pozostała trójca to mieszanka wybuchowa, strach się bać :'D
Baro (Baro?) w 0:43 sprawił, że połowa lekarstwa, którego właśnie piłam wylądowała na monitorze o.O
końcówka.... hahaha... ja chce jeeeszczeeee raz, guys <333

za tłumaczenie ogromne KAMSA :3
_________________
 
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 29
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-20, 23:18   

Dziękuję ;)
 
 
     
Lululu 
Kandydat

Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 4
Wysłany: 2014-01-08, 22:46   
   Ulubiony wykonawca:: EXO; SHINee; Super Junior; B1A4
   Ulubiony program:: Hello Baby


oo! Dzięki za tłumaczenie :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13