PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-14, 15:36
[KOR][MV] Super Junior - Mr. Simple
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-08-08, 10:13   [KOR][MV] Super Junior - Mr. Simple
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: I'm Mr. Simple

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---



Tekst przetłumaczony wraz z Yuli, której bardzo dziękuję za pomoc, gdyby nie ona, tłumaczenie nie byłoby takie dobre. Piosenka na YT jest już dawno dodana, ale dopiero teraz znalazłam czas, bo jak wiecie mam jeszcze wakacje xD; Eto ale nogi mam tak spalone i spuchnięte, że nie poszłam na plażę. Dlatego mogę teraz w spokoju założyć temat. Okej wracam do Super Junior.
Czekaliśmy na ten comeback, aż ponad rok. Czy warto było? Myślę, że tak. Piosenka jest bardzo w stylu Sorry Sorry i Bonamany, ponieważ te piosenki dały im największą sławę, a jak już coś ci rozgłoś przyniesie, starasz się utrzymywać resztę utworów promujących w tym samym stylu. Teledysk też nie odbiega od reszty. Shinee i SNSD mają jakoś bardzo dobre teledyski, a Suju ma zawsze w tym samym stylu... Co do samego wyglądu chłopaków, jak zobaczyłam ten blond Eunhyuka zanim jeszcze zaczęli promocję, już stałam na balkonie i miałam zamiar skoczyć, byłam zrozpaczona, ale teraz jak patrzę na zespół i porównuję, to Eunhyuk wygląda najlepiej O.o' W samym teledysku, ubiór powala... sznury, różowe skarpetki, kolorowe marynarki. Bardzo ciekawe, ale lepsze to od tych strojów na zdjęciach do powrotu. Ogólnie piosenka wkręciła mi się dopiero po zobaczeniu teledysku, jakoś słuchając płyty nie powaliła mnie. A wy co sądzicie o tym comebacku? Podoba wam się piosenka? I czy wy też ciągle śpiewacie pod nosem piosenkę ? Enjoy <3

Jeszcze raz podziękuję Yuli i Tess za odwaloną robotę :333 Dziękuję wam dziewczyny!
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



Ostatnio zmieniony przez Natsu 2011-09-16, 12:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Wysłany: 2011-08-08, 12:06   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Ostatnio zmieniony przez Jona 2011-09-16, 12:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-08-08, 12:06   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Tłumaczenie poszło wam rewelacyjnie! :) Bałam się, że to będzie takie typowe bezsensowne elektro, a tu szok! To ma sens! ;D
Obawiam się, że ten blond Eunhyuka wygląda tak świetnie tylko w teledysku. Jak widziałam jakieś zdjęcie z lotniska chyba, to myślałam że się popłaczę, tragedia. No ale może po prostu to było jakieś beznadziejne ujęcie (oby!)
Teledyski fakt, mają wszystkie w tym samym stylu, przynajmniej Sorry Sorry, Bonamana no i Mr. Simple. Żadnej fabuły w nich nie ma, a szkoda. Osobiście najbardziej podoba mi się teledysk do Super Girl Suju M, no ale bez offtopów :P
Choreografia, dokładniej refren i ich "zwichnięte nadgarstki"... Rozwala mnie to ;D
I strasznie mnie śmieszy Sugmin, nie pasuje mu image poważnego faceta. Naprawdę te jego MĘSKIE miny powodują u mnie napady śmiechu ;DD

Jeszcze raz, świetna robota dziewczyny! :)
 
     
Klaudyna 
Gwiazda Hallyu
szajnilowę~<3


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 179
Skąd: Konin
Wysłany: 2011-08-08, 12:08   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, EXO, B1A4, Big Bang, f(x)
   Ulubiony program:: Let's Go Dream Team, Hello Baby


TA PIOSENKA JEST LEPSZA NIŻ MYŚLAŁAM, nie mialam pojecia o czym oni spiewają, a tu prosze, BOSKOŚĆ :D Suju <3<3<3 To i kochane i takie czill i ta muzyka, to jest po prostu zajebist*.. ;-;
Dziękuję Wam! :D

Natsu, Twój opis tego jest idealny! MYŚLĘ IDENTYCZNIE XD Bonamana i sorry sorry jak i blond Eunhyuk >D Teledysk lubię, nie wiem czemu ludzie oczekują bóg wie czego od nich momentami~ W ich stylu? W ICH, więc jest fun~ Chociaż szczerze mówiąc myslalam, ze wszystko będzie bardziej w stylu konceptowych zdjęć, a tu zaskoczenie. ALE JEST KUL!

Jona, mnie on zabija... on tam wygląda jak rzeźnik i te ciuszki..rzeźnik...
_________________
Taemin ♥ SHINee ♥
 
     
klaudia10113 
Trainee


Wiek: 30
Dołączyła: 11 Maj 2011
Posty: 78
Skąd: Łódź/Łęczyca
Wysłany: 2011-08-08, 12:26   
   Ulubiony wykonawca:: Większoś zespołów kpopowych
   Ulubiony program:: Dużo ich


Ta piosneka jest całkiem spoko
_________________

 
     
Keiteu 
Kandydat


Wiek: 25
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-08-08, 13:10   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, CN Blue, MBLAQ, SuJu
   Ulubiony program:: Hello Baby, Star King, Idol Army


Czekałam na polskie tłumaczenie i jak inni nie spodziewałam sie że to będzie miało głębszy sens. A tu taki zaskok < 3

Tłumaczenie genialne! < 333 Dzięki, dzięki dzięki ;333

Jona u mnie ta reakcja za każdym razem nastepuje jak oglądam teledysk. xD On chce być taki "drapieżny" XDDDD
_________________
"Walcz tak jakby to była Twoja ostatnia walka. Tak jakby nie było następnej szansy"Choi Minho~
 
     
Yuli 
Debiutant
Unni Adminki xD


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 136
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-08-08, 14:40   
   Ulubiony wykonawca:: 4minute, 2PM, B2ST


Ja zaczęłam lubić tę piosenkę tylko ze względu na tekst ;p Osobiście strasznie mi się nie podoba, że trzeci raz mamy to samo (dlatego czekam na repack, ktory zawsze jest inny), ale tekstem piosenki jednak mnie urzekli ;)
Cały tekst to święte słowa i powinno się o nim pamiętać całe życie, bo sama z doświadczenia wiem, jak zbytnie przejmowanie się wszystkim może źle wpłynąć na zdrowie ;/ (lub wg Siwona nie służy zdrowiu ;p)
Na podsumowanie cytat z Biblii, Kazanie na górze :D
"Któż z was martwiąc się potrafi dodać do swojego wzrostu łokieć?
Jeśli więc najmniejszej rzeczy nie potraficie, czemu o pozostałe się martwicie? (...)
Nie martwcie się więc o dzień jutrzejszy, gdyż dzień jutrzejszy sam będzie się martwić o siebie. Dosyć ma dzień swego zła."

ps. ja też drę łacha z Sungmina xDDD
_________________
Zawsze Ssanti! Ssanti Subs!

For the better tomorrow hwaiting! ^^
 
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-08-09, 00:53   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Zapomniałam dodać, że niezwykle przemawiają do mnie ich sposoby na zapomnienie o problemach. No muszę to zacząć praktykować xD

Minnie <3 Sexy drapieżny boy'u! xDD Masz tu fanklub swoich epickich min ;D
_________________

 
     
klaudia10113 
Trainee


Wiek: 30
Dołączyła: 11 Maj 2011
Posty: 78
Skąd: Łódź/Łęczyca
Wysłany: 2011-08-09, 10:24   
   Ulubiony wykonawca:: Większoś zespołów kpopowych
   Ulubiony program:: Dużo ich


Ja praktykuje i w szkole się sprawdza
_________________

 
     
nova14 
Trainee

Wiek: 29
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 38
Wysłany: 2011-08-14, 00:31   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior <3
   Ulubiony program:: Star Golden Bell


Ta piosenka jest bajerancka :D Wkręca na maksa, nie mogę przestać jej słuchać :) Sam teledysk też jest dobry, nie powala mnie na kolana, bo spodziewałam się jakiejś historii, ale co tam, wygląd chłopców wynagradza mi to ;O
 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2011-08-14, 18:05   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


Cytat:
Co do samego wyglądu chłopaków, jak zobaczyłam ten blond Eunhyuka zanim jeszcze zaczęli promocję, już stałam na balkonie i miałam zamiar skoczyć, byłam zrozpaczona

pamiętam o.O;
ale jakby nie patrzeć to Eunhyuk wygląda uroczo. za to przeraża mnie wygląd Ryeowooka i Heechula o.O;

co do teledysku... myślałam, że będzie o wiele gorszy, po tych zdjęciach i drugiej (?) zapowiedzi to się można było wszystkiego spodziewać .__.'''
kocham to jazzowe intro i te pierwsze sekundy z Kyu i Heechulem <3
no i rozbrajają mnie kwestie 'jeśli jesteś chłopakiem (...)'/'jeśli jesteś dziewczyną(...)', nie wiem o.O;

Dance~ :3
_________________
 
 
     
Shizuna 
Kandydat

Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 8
Wysłany: 2011-08-14, 20:09   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, SHINee, Arashi


Piosenka brzmieniowo spodobała mi się od samego początku. Lubię ten styl i nawet jeżeli przypomina Sorry Sorry i Bonamanę, to jakoś mi to nie przeszkadza.
Oglądając długo wyczekiwany teledysk odetchnęłam z ulgą. Nie mam większych zastrzeżeń do ich wyglądu, wszyscy wyglądają super, szczególnie po zdjęciach z zapowiedzi. Do tego fajna choreografia.
A teraz do zachwytów nad tą piosenką, doszło ogólne jej przesłanie. Po przeczytaniu jej tłumaczenia po prostu ją pokochałam. Będę musiała nauczyć się jej na pamięć, a potem w stresujących momentach odtwarzać ją sobie w myślach...
Sama piosenka ma bardzo pozytywny wydźwięk, a do tego, to machanie dłońmi przypomina mi strzepywanie z siebie negatywnych emocji. Myślę, że ta piosenka długo będzie mi teraz towarzyszyć ;)
 
 
     
goss 
Trainee

Wiek: 33
Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 45
Wysłany: 2011-08-14, 23:09   

kocham tą piosenkę i słucham jej ostatnio na okrągło. także tekst ma duże znaczenie i sens, a także SJ chcą w nim dużo pozytywnych rzeczy przekazać. bardzo dziękuję za tłumacznie
_________________
<3
 
     
Ewela13 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 75
Skąd: z Marsa
Wysłany: 2011-08-16, 18:59   
   Ulubiony wykonawca:: U-Kiss


myślałam że będzie to beznadzieja... początek jakoś nie zachwyca a nawet odrzuca ale... jest to świetna piosenka ^^ gdy nie ten początek to by była boska xD no ale nie będę narzekać xD po za tym chłopacy wyglądają świetnie <nie licząc Ciula przez którego dostałam napadu śmiechu> xD
dziękuję za tłumacznie
_________________

 
     
amigone
Trainee

Wiek: 35
Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 74
Skąd: świdnik
Wysłany: 2011-08-16, 19:35   

a ja spodziewałam się czegoś więcej... szczególnie jeśli chodzi o choreografie... ale ciesze się że suju powróciło w wielkim stylu:)
 
     
aisza
Trainee

Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 34
Wysłany: 2011-08-30, 16:11   

zdjęcie były straszne ale całość wyszła super
 
     
Ouehara 
Trainee
~chodzący optymizm!~


Wiek: 31
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 45
Skąd: Kielce
Wysłany: 2011-09-07, 14:16   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee
   Ulubiony program:: Star King, Loveletter, Hello Baby, SGB


Świetna piosenka, genialny comeback. Mnie osobiscie cała stylizacja nie do końca odpowiada, ale zawsze to coś nowego. Piosenka definitywnie w stylu SuJu, chociaż bardzo przypadł mi do gustu Superman. Fajne brzmienie, dobry tekst no i świetne tłumaczenie ;).
 
 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2011-09-08, 07:04   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


Ale ta piosenka jest cudna. :D
Tekst jest taki optymistyczny. ;]
Dzięki za tłumaczenie.
 
     
madoka20 
Kandydat

Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 15
Wysłany: 2011-10-15, 18:05   

piosenka jest fantastyczna
 
     
kate18_18
Trainee

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 34
Wysłany: 2011-10-20, 08:41   

jeśli chodzi o sam teledysk to nakręcony w takim samym stylu jak kilka innych, więc niczym nowym mnie tu nie zaskoczyli. Ale to nic, bo ja uwielbiam tego typu teledyski ;p A słowa są genialne :*
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-12-05, 20:31   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Kod:
bmmmmmmmm


Nie ma to jak kurde, Karolcia955, twórczy komentarz .________.
Dziękuję.
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
blaziu98
Trainee

Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 41
Wysłany: 2012-01-01, 16:11   

Uwielbiam,kocham ten teledysk *o* I małpeczka w blondzie ^^
Tłumaczenie świetne xd ~!
 
     
Sestercja-Ika 
Trainee

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 93
Wysłany: 2012-01-20, 18:51   

Co prawda teledysk nie ma fabuły, ale zawsze jest na co popatrzeć , więc nie narzekam.
 
     
Martuś20 
Trainee

Wiek: 29
Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 56
Wysłany: 2012-02-19, 17:53   
   Ulubiony wykonawca:: Infinite, Super Junior, BTOB <3


Teledysk niezły nie powiem, piosenka też fajna:)
 
     
POI 
Trainee


Wiek: 29
Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 88
Wysłany: 2012-07-05, 13:10   
   Ulubiony wykonawca:: Only B.A.P ~~
   Ulubiony program:: Star King, EHB, Flower Bouquet :)


Swietnie wyszedl im ten teledysk, dokladnie w ich stylu,
Tlumaczenie swietne:D
_________________
"Zabijając nadzieję, osierocamy miłóść^~~
 
     
cynag5
Kandydat

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 11
Wysłany: 2012-08-05, 20:22   

Muszę powiedzieć, że na początku piosenka mi się nie podobała, ale parę razy ją przesłuchałam, znalazłam tłumaczenie tekstu i teraz mogłabym słuchać jej na okrągło ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12