PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-03, 23:32
[KOR][MV] MBLAQ - Mona Lisa
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-07-12, 14:03   [KOR][MV] MBLAQ - Mona Lisa
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: http://www.youtube.com/watch?v=ojmhMuQvW2g

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Prezentuję wam najnowszą piosenkę od MBLAQ! Moim zdaniem, to będzie hicior tego lata, jak na razie ~ Siedzę od wczoraj nad tym tłumaczeniem, wydaje się mi być dobre, więc okej. Jedynie czasówka u Mirka na rapie trochę przedłużona i zjechana, ale nie mam dziś na to sił. Myślę, że gif wam się podoba, co? Zaczynamy wywody. Piosenka wpadła mi w ucho już od samego początku. Motyw z Mona Lisą jest oryginalny i nawet dobrze dobrany. Teledysk teledysk TELEDYSK! *Q* Umarłam, jak pewnie nie tylko ja. Najpierw cierpiałam z powodu włosów Mirka, ale teraz jest już dobrze. Możliwe, że w końcu udało się im dobrać nawet dobrze pasującą fryzurkę liderowi. Podoba mi się. Przeraża mnie jedynie ulizany włos u G.O, ale da się przeżyć. Choreografia jak najbardziej udana, kocham to falowanie ciałem <3 *fangirl made on* Ogólnie akcja na stacji paliw mnie dobiła. A wam jak się podoba? Czy chcecie być jak Mona Lisa? Haha. Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



Ostatnio zmieniony przez Natsu 2011-10-09, 10:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
REKLAMA 
Nagini?!

Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 62
Wysłany: 2011-07-12, 16:09   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Ostatnio zmieniony przez piqwa 2011-10-09, 10:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
piqwa 
Trainee
Nagini?!


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 62
Skąd: z nienacka!
Wysłany: 2011-07-12, 16:09   
   Ulubiony wykonawca:: Kanjani8/SuJu/kattun/BigBang
   Ulubiony program:: Star King, Star Golden Bell


buhahahaha~*Q*
chwilę muszę ochłonąć xD jeśli będę bełkotać bez sensu to wybaczcie xD
strrrasznie mi przypomina Akcent - ten zespół amerykański czy jakiś przez ten akordeon...jaaa...jestem pod wrażeniem!jak pierwszy raz zobaczyłam MV ich ciuchy, tą stację paliw i to "ewrybady on de left..." moje spojrzenie nie wyrażało zbyt miłych uczuć...ale piosenka jest *Q* <3 właściwie jak cały album, który mam już z 30 razy przesłuchane xD
Natsu napisał/a:
Możliwe, że w końcu udało się im dobrać nawet dobrze pasującą fryzurkę liderowi.

TAAAAAK! Nareszcie! wygląda z deka jak emosiek...ale i tak jest genialnie~! *_*
i z deka przesadzili z tymi ciuszkami na tej odjazdowej stacji paliw<piosenka o Monie Lisie a oni na stacji...kto to wymyślił? xD> jak dla mnie za dużo getrów/kalesonów/ledżinsów czy innego dziwactwa...
Natsu napisał/a:
kocham to falowanie ciałem <3

ja padlam na zawał jak to zobaczyłam! O_O spodziewałam się Joona ktory rozerwie tą swoją koszulkę czy coś innego ale jak zafalowali tooo...aż mi się ZA gorąco zrobiło! powinni ostrzegać przed czymś takim! moje serce jest na to zbyt niewinne >_< XD
Natsu napisał/a:
Czy chcecie być jak Mona Lisa?

no ba! tylko ja bym ich nie ignorowała tylko w mig do szafy zaciągnęła do kolekcji i kto wie...może bym zaczęła ich sprzedawać na części? xD a odcinając im palca miałabym ten uśmieszek Mony Lisy..
w ogóle dzięki za to, że tak szybko Wam to poszło xD pędzicie niczym strzały~!czekam na resztę projektów - powodzenia z nimi!
...
...nie no przegięłam...>.< w szafie byłoby im za ciasno...>.<
 
 
     
Denise 
Trainee
~positively

Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 45
Wysłany: 2011-07-12, 16:44   Re: [KOR][MV] MBLAQ - Mona Lisa
   Ulubiony wykonawca:: U-Kiss, MBLAQ itd...
   Ulubiony program:: Vampire Show, HB itd...


wow, nie spodziewałam się tak szybko tłumaczenia! ^O^
piosenka jest wpadająca w ucho, po pierwszym przesłuchaniu wiedziałam, że będę słuchać jej często! :D klip mnie powalił na kolana <w pozytywnym znaczeniu> wszystko w tym mv jest świetne :> na początku troszkę fryz G.O mnie przeraził XD bo jakiś taki ulizany na bok ale ogólnie jest spoko! :D wszystko cud miód malinka! :)
dziękować za tłumaczenie! :>
_________________

 
     
Gosia 
Debiutant


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Cze 2010
Posty: 103
Skąd: Piaseczno k/Wawy
Wysłany: 2011-07-12, 18:41   Re: [KOR][MV] MBLAQ - Mona Lisa
   Ulubiony wykonawca:: tylko jeden? XD


Natsu napisał/a:
Myślę, że gif wam się podoba, co?
Mi się nie podoba^^ Ale spokojnie jestem tą z nielicznych [o ile nie jedyną!], która nie lubi jak chłopaki zbytnio ruszają swoimi biodrami... tak mam, cóż zrobić?(;
Ogólnie piosenka jest fajna i MV też niczego sobie(; Tylko takie małe uwagi - te ich ciuchy! Czasami doprowadzają mnie do szewskiej pasji! Jak można założyć coś takiego? :|
Chłopaki wyglądają okej z wyjątkiem Seungo, chociaż on i tak wygląda genialnie w porównaniu do G.O. Któż śmiał go tak ulizać? >.<
Reszta cud, miód i orzeszki^^
_________________
"Dlaczego czasem nawet
zupełnie obca osoba
staje się kimś bliskim?"
 
 
     
Niralichan 
Trainee


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 31
Wysłany: 2011-07-12, 19:26   
   Ulubiony wykonawca:: Jin Akanishi, Lee Joon, GD
   Ulubiony program:: cartoon kat-tun


Jej jak szybko. Dopiero dzisiaj rano obejrzałam teledysk, a już teraz będę mieć go do dyspozycji z tłumaczeniem. Tutaj to jest dopiero tempo. ; )
Co mogę napisać...hmm... chyba tylko tyle, że MBLAQ jak zawsze wykonali świetną robotę i ponownie mnie nie zawiedli. : D Już po zapowiadających zdjęciach było widać, że to będzie świetny mini album jak i teledysk. Mir i Joon w krótkich włosach bez grzywek!!! Aaaa nie wiedziałam, że będzie im aż tak dobrze. Wyglądają świetnie. : D
Cytat:
Mi się nie podoba^^ Ale spokojnie jestem tą z nielicznych [o ile nie jedyną!], która nie lubi jak chłopaki zbytnio ruszają swoimi biodrami... tak mam, cóż zrobić?(;

Kiedyś też miałam z tym problemy i nadal nie podoba mi się to u innych facetów, ale u Azjatów mi się to podoba nie wiem czemu. xD
Cytat:
Tylko takie małe uwagi - te ich ciuchy! Czasami doprowadzają mnie do szewskiej pasji! Jak można założyć coś takiego? :|
Chłopaki wyglądają okej z wyjątkiem Seungo, chociaż on i tak wygląda genialnie w porównaniu do G.O. Któż śmiał go tak ulizać? >.<
Reszta cud, miód i orzeszki^^

Zgadzam się z tym w 100 %.
 
     
tess. 
Debiutant


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 111
Skąd: Zielona Góra, Poznań
Wysłany: 2011-07-12, 19:38   

Jestem zachwycona <3 Mało Joona, dużo Thundera, jestem bardzo na tak! Koncept jest świetny, aż mam ochotę krzyknąć "OH YEAH!", bo ile można wyć "STAY, Y, YOU MAKE ME CRY!" XD Seungho ma dziwną fryzurę, wygląda, jakby był biedny i bity. Mir z kolei mnie zdziwił, ale myślę, że się przyzwyczaję. I płaczę nadal za blond loczkami Thundera, były takie słodkie ;A;
_________________

 
     
maggyxflame
Kandydat

Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 12
Wysłany: 2011-07-13, 17:05   

Łoooo wygląda apetycznie ;> Chętnie zobaczę co tym razem dla nas przygotowali ;]
 
     
Ewela13 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 75
Skąd: z Marsa
Wysłany: 2011-07-13, 20:37   
   Ulubiony wykonawca:: U-Kiss


nie no trzeba pogratulować im... świetna jest ta piosenka i teledysk boski ^^ piosenka szybko wpada w ucho, nie da rady przy niej siedzieć sztywno. A klip... *robi maślane oczka* milutko popatrzeć się na takich przystojniaków;)

dziękuję za tłumaczenie :D
_________________

 
     
jp88
Kandydat

Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 16
Wysłany: 2011-07-13, 21:21   

to jest moja ulubiona piosenka zaraz po ZE:A - heart for 2
Ogólnie rzecz biorąc to tekst piosenki nie jest aż tak zachwycający , wszyscy śpiewają o tym samym, ale chłopakom to wyszło i to bardzo dobrze
co do wideo to jest cudowne chłopaki tak się zmienili że aż Jooniego nie potrafiłam rozpoznać, ale po rozpoznaniu wszystkich innych członków tylko on mi został więc go w końcu namierzyłam
Wg. mnie i tak najlepiej wygląda GO a za to Thunder ma najlepsze wdzianko, I Mr. Lider super wygląda z tymi włoskami

I jest jeszcze jedna rzecz, która mnie rozbawiła a mianowicie sposób w jaki oni wymawiają Mona Lisa monari-dź/dż-a nawet tego poprawnie po polsku zapisaćnie umiem

Ale ogólnie bardzo bardzo bardzo mi się podoba:P
 
     
anula0313 
Kandydat

Wiek: 34
Dołączyła: 22 Lip 2010
Posty: 3
Wysłany: 2011-07-14, 15:43   
   Ulubiony wykonawca:: MBLAQ, INFINITE
   Ulubiony program:: Music Bank, Star King


Murowany hicior lata jak dla mnie :D chyba najlepsza piosenka i klip w ich wykonaniu.
 
     
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-07-14, 20:43   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


Cóż, piosenka łatwo wpada w ucho, całkiem fajna, ale i tak mam wrażenie, że Stay było lepsze^^' Nie wiem, w sumie trudno mi to aż tak oceniać, bo fanką MBLAQ nie jestem, a samego Stay też już od jakiegos czasu nie słuchałam... Teledysk fajny, a ulubionymi momentami z całej piosenki są wszystkie partie G.O., szczególnie te z wysokimi nutami... nie myslałam, że on wyciąga takie nuty o.O Poza tym, przy pierwszym przesłuchaniu w ogóle nie zwróciłam uwagi, gdzie ta Mona Lisa występuje XD Dopiero jak znajomi zaczęli narzekać, ile to oni szukali tego w piosence, przesłuchałam drugi raz, wsłuchałam się i znalazłam, soł... Prawda, dla nas trochę dziwnie wymawiają, ale całkiem zrozumiale xp
Dzięki wielkie za tłumaczenie :D
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

 
 
     
Keiy
Kandydat

Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 22
Wysłany: 2011-07-17, 19:15   

To zdecydowanie najlepsza piosenka MBLAQ ;) jestem pod wielkim wrażenie, że stworzyli coś tak cudownego.
 
     
Bella 
Trainee


Wiek: 30
Dołączyła: 29 Cze 2010
Posty: 33
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-07-19, 21:11   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior*U-Kiss*SS501*2AM*2PM*
   Ulubiony program:: U-Kiss Vampire


Ta piosenka jest cudna O.o
wkrecilam sie i to bardzo ... a tlumaczenie swietne ^^
NATSU powinnam cie za to przytulic!!!!! <przytul>

P.S zboczuch z ciebie... ale ten gif rzeczywiscie przyciaga wzrok ! ^^
_________________

 
 
     
aisza
Trainee

Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 34
Wysłany: 2011-09-03, 09:31   

nie mogę się uwolnić od tej piosenki
 
     
usagichan 
Kandydat

Dołączyła: 07 Cze 2011
Posty: 21
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-10-09, 09:33   
   Ulubiony wykonawca:: Big Bang MBLAQ SHINee


Tak uwielbiam!!! Jeszcze z tymi troche hiszpańskimi rytmami i ten ruch co zaznaczyłąś w gifciu *O* Dzięki za tłumaczonko
 
     
goss 
Trainee

Wiek: 33
Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 45
Wysłany: 2011-10-09, 21:33   

o! ostatnio nawet polubiłam tą piosenkę (jaką jedyną MBLAQów^^ a skoro już jej nawet słucham to na komputerze też się przyda :) dziękuję!
_________________
<3
 
     
blaziu98
Trainee

Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 41
Wysłany: 2012-01-06, 16:55   

Ta piosenka wprowadza jakieś dziwnie pozytywne uczucie w moim ciele O.o Zaczynam się bać ... xd
 
     
junest 
Kandydat

Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 16
Wysłany: 2012-01-25, 23:22   

Ta piosenka i teledysk są tak wspaniałe, że aż zapiera mi dech w piersiach :D Uwielbiam stroje i choreografię chłopaków :) Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. :)
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 29
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-08-29, 01:08   

O.o - mój zachwyt sięgnął zenitu! <3 Uwielbiam piosenkę, teledysk, chłopców, wszystko :D
Pewnie będę to oglądała non-stop, jak tylko ściągnę xD Hahah :D
 
 
     
LeeYuri 
Debiutant
The Baddest Female


Wiek: 24
Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 105
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-03-16, 16:04   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, Super Junior, f(x)
   Ulubiony program:: Hello Baby SHINee


Kocham tę piosenkę i to tłumaczenie <3 DOBRA ROBOTA!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12