PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Let's make a friend z Super Junior M
Autor Wiadomość
mitsuki 
Kandydat

Dołączyła: 11 Lut 2011
Posty: 22
Wysłany: 2011-05-09, 20:57   

Dobra teraz czas na dłuży komentarz. SuJu jak zwykle rządzą, choć trochę brakuje mi Leeteuka czy Kangina, ale to nic, bo i tak było zabawnie. Ja również chcę to urządzenie do krojenia, to byłoby super uproszczenie życia. Naprawdę fajne mieli przygotowane te zabawy dla zespołu - najpierw rozpoznawanie przedmiotów, a później zabawa "Tak czy nie". To było naprawdę śmieszne, gdy wszyscy z taką pewnością zagłosowali na tak, a tu ich czekało wielkie lanie. Choć jak o tym teraz myślę, to akurat właśnie przy tym laniu trochę mnie denerwował Ryeowook, no bo rozumiem,że się bał,ale w końcu to już duży facet, a zachowywał się jakby miał 3 lata.
_________________

 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 26 Lut 2011
Posty: 23
Wysłany: 2011-05-09, 22:16   

 
     
Sosuno 
Kandydat


Dołączyła: 26 Lut 2011
Posty: 23
Skąd: Mielno
Wysłany: 2011-05-09, 22:16   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, Super Junior, GD, News,TVXQ
   Ulubiony program:: SGB, Dream Team, Star King


Dziękuje za tłumaczenie! Przymierzałam się, żeby to po angielsku obejrzeć a tu taka niespodzianka :] Jak obejrzę, to napisze coś więcej, ale jak na razie to wielkie arigatou :*
 
 
     
rory
Trainee


Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 61
Wysłany: 2011-05-10, 15:28   

Oo matko ten program jest zabójczy! Obejrzałam wczoraj do podusi i prawie wszystkich pobudziłam swoim śmiechem!
Chyba najlepszy program z SuJu M, który do tej pory widziałam, a na pewno najśmieszniejszy! Początkowo sceptycznie się nastawiałam po obejrzeniu innych i nieźle mnie zaskoczył!
Wszyscy się tak wyluzowali, to co najbardziej zapamiętałam to ciąża Siwona i wielkie lanie! Dobre to było, szczególnie jak na końcu zlali producenta <a masz za wymyślanie takich konkurencji> :P, a w sumie było na przemian dobre, złe, dobre, złe, ale w sumie nie mogli się niczego spodziewać!
Zaskoczył mnie Zhou Mi i to pozytywnie, wcześniej za nim nie przepadałam, ale teraz mam już inne zdanie o nim! Henry tez jest bardzo sympatyczny! fajnie, że wzięli do zespołu Małpkę :)
Jeszcze raz wielkie dzięki za tłumaczenie :* mam nadzieję, że będzie teraz więcej programów z SuJuM tłumaczonych! Trzymam kciuki :)
 
     
Sosuno 
Kandydat


Dołączyła: 26 Lut 2011
Posty: 23
Skąd: Mielno
Wysłany: 2011-05-10, 17:46   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, Super Junior, GD, News,TVXQ
   Ulubiony program:: SGB, Dream Team, Star King


Umarłam normalnie xD Takiego programu to dawno nie oglądałam xD Chyba zapomnieli, planując to lanie, jakie SuJu potrafią mieć pomysły xD Kyuhyuna tak mi szkoda było <3 biedny mocno dostał... Siwon w ciąży?! Tym to mnie rozbroił xD Śmiałam się przez cały program. To już było niekontrolowane xD Nawet nie zwracałam uwagi na jakość ^^ Dziękuję Wam z całego serca z ten program! Dzięki Wam i chłopakom, teraz przez tydzień będę chodzić z bananem na twarzy xD Jeszcze raz dziękuje i czekam na inne projekty :] Powodzenia! ^^
 
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-05-10, 18:46   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


rory napisał/a:
Jeszcze raz wielkie dzięki za tłumaczenie :* mam nadzieję, że będzie teraz więcej programów z SuJuM tłumaczonych! Trzymam kciuki :)


Sosuno napisał/a:
Jeszcze raz dziękuje i czekam na inne projekty :] Powodzenia! ^^


W planowanych dodałam inny program z Suju M. Mam nadzieję, że jak sytuacja w szkole się ustabilizuje to dodam nowy program. Zastanawiam się też nad programami z całym zespołem lub większością. Myślę, że będziecie na to czekać <3 Dziękuję za motywujące mnie komentarze do dalszego tłumaczenia.
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
DiAtemi
Kandydat

Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 11
Wysłany: 2011-05-11, 19:04   

Jeszcze nigdy nie oglądałam żadnego programu z Super Junior M, a tym bardziej nie oglądałam jeszcze żadnego chińskiego programu, więc najwyższy czas nadrobić zaległości :-D Po opisie zapowiada się ciekawie, dlatego zabieram się za ściąganie.

Wielkie dzięki za tłumaczenie!
 
     
butterfly 
Trainee


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 58
Skąd: Opole
Wysłany: 2011-05-11, 19:13   
   Ulubiony wykonawca:: BB, SNSD, Utada
   Ulubiony program:: Mnet Scandal, HEYx3, Cartoon KAT-TUN


dzięki bardzo, polowałam na to :)
_________________

 
 
     
klaudia10113 
Trainee


Wiek: 30
Dołączyła: 11 Maj 2011
Posty: 78
Skąd: Łódź/Łęczyca
Wysłany: 2011-05-12, 17:09   
   Ulubiony wykonawca:: Większoś zespołów kpopowych
   Ulubiony program:: Dużo ich


Ja też ściągam
_________________

 
     
Sosuno 
Kandydat


Dołączyła: 26 Lut 2011
Posty: 23
Skąd: Mielno
Wysłany: 2011-05-12, 17:28   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, Super Junior, GD, News,TVXQ
   Ulubiony program:: SGB, Dream Team, Star King


Cytat:

W planowanych dodałam inny program z Suju M. Mam nadzieję, że jak sytuacja w szkole się ustabilizuje to dodam nowy program. Zastanawiam się też nad programami z całym zespołem lub większością. Myślę, że będziecie na to czekać <3

Łaaaaa *___* Jesteś wielka xD Pewnie, że będę czekać! Ich to nigdy dość <3
Cytat:
Dziękuję za motywujące mnie komentarze do dalszego tłumaczenia.

Dobrze wiem jak motywacja jest potrzebna, więc nie ma za co ^^[/quote]
 
 
     
princessa 
Kandydat

Dołączyła: 25 Lut 2011
Posty: 19
Wysłany: 2011-05-12, 17:43   

Dziękuję bardzo ze Waszą ciężką prace! Nie mam pojęcia, co to za program, ale skoro jest tam choć część chłopców z super junior to z chęcią go obejrzę :D
 
     
monika1318 
Kandydat

Wiek: 31
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 20
Skąd: Łomża
Wysłany: 2011-05-13, 07:37   
   Ulubiony program:: Hello Baby


ooo dziękuję za przetłumaczenie , z chęcią to obejrzę:D
uwielbiam oglądać takiego typu programy;p
 
     
Paul 
Debiutant
Pauli ^^


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Maj 2011
Posty: 121
Skąd: Jastrzębie
Wysłany: 2011-05-15, 13:11   
   Ulubiony wykonawca:: B.A.P, BTS, Zion.T
   Ulubiony program:: Running Man, Return of Superman


No normalnie muszę to obejrzeć, bo Natsu mi spokoju nie da... cały czas coś o tym mówi, a ja nie mam pojęcia o co chodzi -.-' Skoro to Super Junior, to musi być extra... nie ma innego wyjścia :D
 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2011-05-15, 16:19   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


dziś dopiero zobaczyłam ten program i po prostu nie mogę :D
świetny jest, tłumaczenie też fajne.
ach te bąbelkowe herbacie >w<
no i bojący sie Kyu, hahaha >V<

oglądać. film obowiązkowy :3
_________________
 
 
     
Lili190 
Kandydat

Wiek: 27
Dołączyła: 28 Gru 2010
Posty: 21
Wysłany: 2011-05-15, 19:27   

Po obejrzeniu mam mieszane uczucia co do tego programu z ich udziałem. Na początku zadwało mi się że niektórzy byli trochę zdenerwowani. Dopiero wtedy, kiedy mieli odpowiadać tak lub nie coraz bardziej zaczęło mi się to podobać. Oczywiście moim najlepszym momentem w tym programie było lanie Suju a potem prowadzącego i producenta. Musze przyzanć, że po tym programie naprawdę polubiłam Kyu.
 
     
Gosia 
Debiutant


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Cze 2010
Posty: 103
Skąd: Piaseczno k/Wawy
Wysłany: 2011-05-18, 22:29   
   Ulubiony wykonawca:: tylko jeden? XD


Jak obiecałam tak robię^^ Wrażenia po obejrzeniu^^
Ogólnie program super XD Zanotowałam sobie na karteczce żeby mi z głowy nie wyleciało co chciałam napisać:
1) Czasami mi żal chłopaków jak mówią po chińsku... chcą coś powiedzieć, ale nie wiedzą jak i plączą się nie mogąc się wysłowić albo w ogóle nic nie mówią, bo nie wiedzą jak. Choć z drugiej strony to zabawne jak tak męczą ten chiński XD
2) Jak można nie mieć kompleksów przy nich? Nie dość, że każdy jak młody bóg to jeszcze śpiewają, tańczą, grają, są niewiarygodnie zabawni [choć akurat to kwestia gustu, który z nich jest zabawny, a który denerwujący:P]
3) To tak trochę odjadę od samego SuJu, ale czemu w tajwańskich programach/dramach zawsze są napisy...? O.o
4) Siwon oczywiście wyjechał ze swoją religijnością -> biblia XD a i tak najbardziej rozbawiła mnie scena 'Kyu u spowiedzi u księdza Siwona' jak Kyu dostał po tyłku i Siwon nad nim uklęknął -> JAK NA SPOWIEDZI XDDD
5) Wook mało mówi, ale jak już coś powie/zrobi to klękajcie narody!!! MARIO XD Matko myślałam, że umrę!!! Albo jak się zamierzał na głowę Sungmina XD I <3 Wook!!!
6) Jeden z tych przedmiotów co wyjmował prowadzący. Coś takiego do krojenia jabłek jest w Polsce? Fajna sprawa! Ja takie chcę!!! XD

Dziękuję za tłumaczenie! Strasznie fajny program(:
_________________
"Dlaczego czasem nawet
zupełnie obca osoba
staje się kimś bliskim?"
 
 
     
Ai 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 34
Wysłany: 2011-05-19, 17:37   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, MBLAQ, B2ST, U-Kiss
   Ulubiony program:: SGB, Star King + "Full House"


Łoo, jak na poprawę humoru to na pewno dla mnie ;P Akurat zostałam przytłoczona masą kolokwiów, więc z chęcią zajmę się czymś pożyteczniejszym, niż nauka do nich ;P
Poza tym, ktoś tam wyżej wspomniał, że pozycja obowiązkowa, więc... jakże mogę się kłócić~
_________________

 
     
Paul 
Debiutant
Pauli ^^


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Maj 2011
Posty: 121
Skąd: Jastrzębie
Wysłany: 2011-05-20, 19:30   
   Ulubiony wykonawca:: B.A.P, BTS, Zion.T
   Ulubiony program:: Running Man, Return of Superman


Obowiązkowa, bo lanie wymiata...
Obejrzałam, pośmiałam się... Zoumi, no cóż, nie wiem, nie podchodzi mi ten koleś... może się jeszcze przekonam.
Nareszcie coś z Henryczkiem. SuJu nie całe, ale jest Donghae, więc nie narzekam. ^^
Program zabawny, co prawda nie tak bardzo jak EHB lub Full house, ale warto było obejrzeć :)
 
     
Mako 
Trainee


Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 72
Wysłany: 2011-05-20, 23:09   
   Ulubiony wykonawca:: U-kiss Shinee Big Bang Kat-tun
   Ulubiony program:: Cartoon Kat-tun


dziękuje za tłumaczenie ^ ^

komentarz będzie potem ;-)
_________________
co mi w duszy gra
 
     
Żaba
Kandydat

Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 17
Wysłany: 2011-05-22, 22:26   

ten program był przegenialny ^^ tak się śmialam, że masakra :D:D

jak Małpka tańczyła haha ten królik, masakra ^^
głos Kyu po prostu powala, jest cudowny :D:D haha albo ta Miss Chic Zhoumiego <3<3

aa zapomniała rap Hyuka, bomba<3
hahah albo jak się bili , Ryeowook haha jak się bał KyuHyunniego hahaha


bardzo dziękuję za tłumaczenie :D:D
 
     
nanaka
Kandydat
fishy nana ^^


Wiek: 32
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 19
Skąd: krk
Wysłany: 2011-06-01, 01:35   
   Ulubiony wykonawca:: SuJu,Diru,Ryo-chan,FTI,BB,SHINee
   Ulubiony program:: Full House, Intimate Note z Suju


omo,nowy program z suju *_* uwielbiamwszystko co z nmi zwiazan bo albo sa mega slodcy i zabawni albo wzruszaja do granic mozzliwosci ;3
 
 
     
EmiTenshi
Kandydat

Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 20
Wysłany: 2011-06-01, 18:27   

Planował obejrzeć ten program z angielskimi napisami jak ogarnę sytuację w szkole,ale skoro jest z pl to nie trzeba za bardzo wysilać się z myśleniem więc zabieram się do ściągania i oglądania. Wiem,że chłopaki na pewno nie zawiodą mnie w dawce humoru
 
     
lidziorek 
Kandydat

Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 15
Wysłany: 2011-06-01, 19:17   

Widzę jakiś nowy program z juniorkami. Super Junior M w nowym składzie- muszę to zobaczyć
 
     
domikika 
Kandydat

Dołączyła: 07 Maj 2011
Posty: 12
Wysłany: 2011-06-05, 12:47   

jesteście cudowne ^^ kolejny program, który musze oglądnąć... już zaczyna brakować mi czasu na to wszytsko, doba powinna być dłuższa :) jeszcze raz wielkie dzięki ;*
 
     
Ukulelek
Kandydat

Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 18
Wysłany: 2011-06-15, 17:43   

zedytuję komentarz jak oglądnę :)
_________________

 
     
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-06-16, 11:15   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


Z racji, iż wreszcie mam wakacje to mogę nadrobić programy z SJ-M <3 Nigdy ich nie za wiele, dlatego zabieram się za sciąganie, a najwyżej potem cos dodam^^'

Program obejrzany i jakbym miła go okreslić jednym słowem to... GENIALNY. Naprawdę rozrywkowy, prowadzący też dużo wniósł. I bardzo zabawny - generalnie to rzadko smieję się przy takich rzeczach na głos, ale jak patrzyłam na nich to po prostu nie mogłam się powstrzymać XD Ale żal mi ich było przy tym laniu i kosztowaniu gorzkich rzeczy ;c To musiało być strasznym przeżyciem XDD
Oby więcej takich programów odwiedzali *.*
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12