PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
T-ARA - XO z Sports Chosun
Autor Wiadomość
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2011-03-22, 15:28   T-ARA - XO z Sports Chosun
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)




Soyeon i Hyomin z T-ara wzięły udział w "XO Quiz" z reporterami Sports Chosun. Dziewczęta odpowiedziały na serię pytań literami "O", czyli "tak", i "X", czyli "nie".

01. Czy kiedykolwiek czułyście różnicę pokoleń w zespole?
Odpowiedź: O

Soyeon: Według mnie różnica pokoleń jest najbardziej widoczna w artystach, których lubimy. Osobiście jestem z pokolenia H.O.T., natomiast nasze dongsegs w ogóle ich nie kojarzą. Są generacją TVXQ.
Hyomin: Jest też różnica w wytrzymałości. Starsze członkinie odpoczywają w każdej wolnej chwili, natomiast młodsze krzątają się wokół lub kręcą między garderobami.

02. Czy kiedykolwiek podrywał was ktoś sławny?
Odpowiedź: O

Soyeon: Nie rozmawiamy między sobą na takie tematy. Z natury jestem chłopczycą, więc mam dużo znajomych wśród męskich idoli. Ludzie często myślą, że z nimi randkuję.

03. Czy jest w przemyśle ktoś, kogo nienawidziłyście?
Odpowiedź: O

Soyeon: W czasach naszego debiutu, dziewczęta z różnych girlsbandów ostrzegały nas przed pewnym seniorem*, który nigdy nie pomagał i zawsze był wredny. Plotki okazały się prawdą, zawsze był wobec nas wrogi.

04. Czy najtrudniejszym okresem w tym roku była dla was dieta?
Odpowiedź: X

Soyeon: Oczywiście dbanie o to, co jesz, jest stresujące. Musisz mieć ogromną siłę woli, by utrzymać dietę, dlatego ważyłam się każdego ranka. Efekty sprawiają, że czujesz się świetnie i wiesz, że było warto.
Hyomin: Nie mogłam zjeść niczego, jeżeli miałyśmy w planie ubrania odsłaniające brzuch. Jakkolwiek chuda byś nie była, twój brzuch zawsze wystaje, kiedy się najesz. Nie miałam problemu z dietą, ale nie mogłam zmusić się do jedzenia przed występami. To naprawdę trudne.

05. Czy jesteście dumne ze swojego wokalnego talentu i czujecie, że nie jesteście gorsze od innych zespołów?
Odpowiedź: -

Hyomin: Nikt nam nigdy nie powiedział, że jesteśmy utalentowane, dlatego jest nam przykro. Podczas naszej imprezy noworocznej obiecałyśmy sobie, że damy z siebie wszystko, by T-ara została uznana za utalentowany zespół. Zdobędziemy wspaniałe wyniki, jeżeli będziemy sobie nawzajem pomagać, prawda?

06. Czy poddałyście się operacjom plastycznym?
Odpowiedź: O

Hyomin: Nie wyjawimy, która co i gdzie poprawiła, ale na razie odpowiemy "O". Społeczeństwo zwraca ogromną uwagę na wygląd. Nasza praca wymaga od nas, żebyśmy darzyły ludzi przyjemnością i zabawą. Wydaje się to niemożliwe, jeżeli nie jest się ładnym. Oczywiście każda z nas chciałaby być ładna, ponieważ publiczność patrzy głównie na nasz wygląd, dlatego poprawienie kilku szczegółów nie jest czymś nienormalnym. Dopóki nie staniesz się zachłanny, możesz spełniać wizualne zachcianki innych.


Źródło: Sports Chosun

*Dokładne pytanie brzmiało: "Czy jest jakiś senior lub junior, którego nienawidziłyście?". Chodzi tu zarówno o młodszych i starszych idoli, jak i osoby ogólnie związane z przemysłem.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13