PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-14, 16:02
[KOR][MV] TEEN TOP - Supa Luv
Autor Wiadomość
tess. 
Debiutant


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 111
Skąd: Zielona Góra, Poznań
Wysłany: 2011-01-15, 22:37   [KOR][MV] TEEN TOP - Supa Luv


Youtube: TEEN TOP - Supa Luv
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Komentarza nie ma, idę z Yuli grać w Spore'a.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Makrosz 2011-01-23, 15:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
REKLAMA 
anti hero

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2011-01-15, 22:58   

Ostatnio zmieniony przez Makrosz 2011-01-23, 15:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2011-01-15, 22:58   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


Już Ci nie muszę robić banerków? : < Czuję się porzucona i niedopieszczona ; <<
 
     
tess. 
Debiutant


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 111
Skąd: Zielona Góra, Poznań
Wysłany: 2011-01-16, 00:14   

To jest aluzja do tego, że moje są brzydkie i śmierdzą? XD
No ale zobacz, jakoś sobie już radzę, nie? D:
Biegnij robić tym, co bannerów nie mają XD
_________________

 
     
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2011-01-16, 00:22   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


Nie XD' To jest aluzja do tego, że zabierasz mi pracę! D:
Bardzo ładnie sobie radzisz~ <3
 
     
Gosia 
Debiutant


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Cze 2010
Posty: 103
Skąd: Piaseczno k/Wawy
Wysłany: 2011-01-16, 13:56   
   Ulubiony wykonawca:: tylko jeden? XD


no to ja wywalę od siebie jakiś komentarz XD
może na początek jakiś plus, bo później będzie tylko gorzej...:P piosenka szybka wpada w ucho i to Supa Luv zagościło w mojej głowie już na dobre. [koniec plusów]
osobiście nic w tym MV nie przykuwa mojej uwagi. zaczynając od wyglądu chłopaków, poprzez choreografie do 'ale właściwie o co w nim chodzi?'.
włosy chłopaków - eee... wtf? strzelili se chyba wszystkie możliwe kolory na głowę i co...? ja się pytam i co? czarny jest zły? brązowy? jakikolwiek, ale różowy? no to, to już przesada.
choreografia najbardziej chyba irytuje mnie wychylenie ciała do tyłu i machanie ramionami... nie wiem czemu, ale jakoś mnie drażni.
co tam jeszcze? może na tym poprzestanę zanim coś jeszcze do głowy mi wpadnie.
mimo wszystko strasznie dziękuję za tłumaczenie. może dzięki temu coś się w głowie rozjaśni:D
_________________
"Dlaczego czasem nawet
zupełnie obca osoba
staje się kimś bliskim?"
 
 
     
Ewela13 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 75
Skąd: z Marsa
Wysłany: 2011-01-16, 20:52   
   Ulubiony wykonawca:: U-Kiss


piosnka nie jest zła... chociaż nie powiem żeby mnie jakoś porywała... teledysk także im nie wyszedł no ale mogło być gorzej szczerze mówiąc.
Gosia napisał/a:
włosy chłopaków - eee... wtf? strzelili se chyba wszystkie możliwe kolory na głowę i co...? ja się pytam i co? czarny jest zły? brązowy? jakikolwiek, ale różowy? no to, to już przesada.

ja myślałam że padnę ze śmiechu jak zobaczyłam ten róż xD po co oni to zrobili? niee nie pasuje to do nich.
a co do choreografii... ehh myślałam że przynajmniej tu coś pokażą... no ale wierzę w chłopaków, następnym razem zrobią coś lepszego ^^
dziękuję bardzo za tłumaczenie :-) pewnie jak oglądnę to parę razy to nie będzie mnie to już tak przerażało ;-)
_________________

 
     
Klaudyna 
Gwiazda Hallyu
szajnilowę~<3


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 179
Skąd: Konin
Wysłany: 2011-01-18, 16:27   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, EXO, B1A4, Big Bang, f(x)
   Ulubiony program:: Let's Go Dream Team, Hello Baby


Nie wiem czemu ale zauważyłam, że inni cenią sobie wygląd tego typu (ten jest dobry, jak pofarbowali ZEA to był tragizm oO) no i dopracowanie. Inni wolą normalność i coś przystępnego by oko cieszyło by nacieszyło xd Ja akurat szukałam teasera by znów się im przyjrzeć aż kliknęłam przypadkiem ikonke nie czytając co to.. zobaczyłam czas... ojej, już wyszło. XD"
I umarłam.
Najbardziej podobają mi się włosy Niela *w* Są ŚWIETNE, ładnie, bardzo! Ludzie się farbują, bez przesady, dla mnie to bynajmniej śmieszne nie jest oO" Do odważnych świat należy hehe =D""
I jak się zaczyna to ten Chunji świetny przy tym koszu (myslalam ze to Niel przez chwile, bo włosy mają podobne XD), płacze nad małą ilością L.Joe... zdecydowanie.. Moja faworyzowana grupka nie do końca mnie uszczęśliwiła xDDDD No a jego różowe włosy, wg mnie szkoda, że nie są takie wyblaknięte jak na "fabularnych" ujęciach :P A jego róż, mimo wszystko mi się PODOBA XD
To nie jest róż miss A... to jest chłopak... i to nie jest to samo XD! I ta końcówka, jego oczy wyglądają tak fajnie i te wlosy, uau <3333333
Tekst piosenki, supa luv i tyle XD! Czasem idzie się zgubić i GZ (XD) tess za uporanie się z nim <33
Nie ma co, chłoposzków kocham i oby było ich jak najwięcej i częściej XD
_________________
Taemin ♥ SHINee ♥
 
     
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2011-01-19, 17:12   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


Dopiero dzisiaj obejrzałam pierwszy live z Supa Luv. Ja pierdzielę, od samego patrzenia tę choreografię można się zmęczyć, biedacy DX Ale układ jest świetny~! I Niel wygląda cudnie w nowych włosach <3 Jeszcze jedna fryzura bardzo mi się podoba, ale nie znam imion pozostałych chłopaków, więc na razie nie powiem, który to D:
Piosenka mogłaby być bardziej dynamiczna w refrenie, ale ogólnie jest bardzo dobrze <3 Świetny comeback <3
 
     
kristofel 
Kandydat

Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 17
Wysłany: 2011-01-20, 14:16   

Najbardziej podoba mi się początek, jak tek koleś ich włącza ;p
 
     
JanDi 
Trainee

Dołączyła: 20 Sie 2010
Posty: 65
Wysłany: 2011-01-23, 17:32   

Z Teen Top nie nie jestem za bardzo obeznana, znam tylko clap i i nawet mi się podobało. Supa Luv nawet nie słyszałam więc będzie najlepiej słuchać i czytać o czym jest piosenka.
_________________

 
     
Tusik 
Kandydat
K-POP Forever <3


Wiek: 28
Dołączyła: 09 Lut 2011
Posty: 1
Skąd: Miechucino
Wysłany: 2011-02-09, 13:27   
   Ulubiony wykonawca:: SuJu, Teen Top, Shinee
   Ulubiony program:: EHB, FH


Teen Top @____@. Uwielbiam tą piosenkę ... zagościła ona w mojej głowie stosunkowo nie dawno, bo jakieś dwa tygodnie temu, i od razu się w niej zakochałam.
_________________

 
     
jamu 
Kandydat
JongKey, JungTae ;3


Dołączyła: 11 Sie 2010
Posty: 18
Wysłany: 2011-02-12, 12:48   
   Ulubiony program:: Makbanshi Rebellion


A mi, szczerze mówiąc, piosenka nie wpadła w uchu od razu. I byłoby tak do dnia dzisiejszego, gdyby mojej koleżance się to nie spodobało i gdyby nie zaczęła mi tego ciągle puszczać w szkole. Aż w końcu polubiłam 'Supa Luv', chociaż teledysk i piosenka nie są szczególnie oszałamiające. Melodia taka do pobujania się przy 'supa luv-o-o-o-o-o-o', wideo zbyt jaskrawe, a do tego jeszcze kolorowe włosy chłopaków. Nie mam nic przeciwko różu, ale coś mi się robi, gdy widzę cały zespół w dwu-kolorowych włosach. Jednego już bym chyba przebolała, lecz wszyscy?
 
     
amigone
Trainee

Wiek: 35
Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 74
Skąd: świdnik
Wysłany: 2011-02-12, 16:55   

ja ją polubilam dopiero przy trzecim podejściu, ale za to do tego stopnia że teraz non stop piosenkę katuje
 
     
Nesta 
Kandydat
YUNHONIZM <3


Dołączyła: 02 Maj 2010
Posty: 24
Skąd: Olkusz, Krk
Wysłany: 2011-02-23, 16:42   
   Ulubiony wykonawca:: DBSK <3, SHINee, Suju
   Ulubiony program:: SGB, SK, Intimate Note, TYFWMU


Ja zgodzę się z Klaudyną. ;> Ich włosy są świetne, w tym różowy L.Joe też. Generalnie nie lubiłam nigdy takich stylizacji u chłopaków, ale tu mi się po prostu podoba. Niel wygląda ślicznie, ah. *o* I tak najbardziej lubię Changjo - ma najfajniejszą, według mnie, partię w piosence. I ten ruch przy tym, strasznie mi się to spodobało. :D W ogóle piosenka od razu mi się wkręciła, choreografia też mi się od razu spodobała i od razu ją zapamiętałam, a rzadko mi się to zdarza. Dzięki tej piosence ich polubiłam. Te fryzury, jak dla mnie, to coś co zdecydowanie ich wyróżnia, a to na plus. Chunji tylko mnie dość irytuje, ale da się przeżyć. Ricky'ego w ogóle nie widać, nie słychać w tej piosence. Mam nadzieję, że chłopak wyrośnie. ;> jedynie nie podoba mi się C.A.P. Włosy ma fajne itd. ale w CLAP wyglądał TAK FAJNIE, tak męsko, że teraz ciężko mi się przedstawić. XD
Okej ściągam, zobaczymy, jak 'ambitny' jest tekst XD
 
 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2011-02-24, 15:03   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


uwielbiam ta pisenkę & teledysk! : D
_________________
 
 
     
Koshikoi 
Kandydat
Playful Ninja


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Cze 2011
Posty: 18
Skąd: Neverland~
Wysłany: 2011-07-06, 00:10   

Jakieś dwa tygodnie temu obejrzałam oryginalną wersję tej piosenki (bo do tej pory słyszałam jedynie jej covery, jakoś niespecjalnie chciało mi się ją obczajać xDDD). Ogólnie niezbyt mi się ona podobała, nie mogłam się wczuć. ;x Ale, podobnie jak jamu, gdyby nie moja koleżanka to pewnie bym jej w życiu nie polubiła. : P Ciągle mi nawijała o chłopakach, jak to szaleje za Chunjim, że C.A.P świetnie rapuje, że L. Joe jest słodki... xDDD Aż w końcu sama puściłam parę razy tą piosenkę i mogę stwierdzić, że są świetni. *q* Nie mam nic do farbowania i chłopaki fantastycznie wyglądają w tych kolorkach. <333 Do Niela bardzo pasuje ta fryzurka. Wygląda cudaśnie! ; D A tak wgl, wydaje mi się, czy Rickiemu głos tu obniżyli? :C Fajnie się tu prezentuje partia Changjo. ;>
Comeback na duży plus. :>

Muszę poszperać i poszukać innych ich piosenek, bo SL i Clap strasznie mi się podobało. ^_^
 
     
JuMySweetCandy 
Kandydat
Taeminnie <3

Wiek: 29
Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 22
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-20, 23:25   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee
   Ulubiony program:: Hello Baby


z początku nie mogłam przełknąć tej piosenki, ale jak posłuchałam ją po raz kolejny i zdecydowałam się na mv, to po zobaczeniu tych fryzur już nie mogłam nie polubić XD

Dziękuję za tłumaczenie ;)
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-29, 00:10   

Dziękować :*
 
 
     
tintos 
Debiutant

Wiek: 28
Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 108
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2013-02-14, 23:53   
   Ulubiony wykonawca:: Arashi


Dziękuję, a co do fryzur chyba po prostu za którymś razem już się do nich przyzwyczaiłam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 16