PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-14, 02:03
[KOR][MV] SM THE BALLAD - Miss you
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2010-12-26, 11:53   [KOR][MV] SM THE BALLAD - Miss you
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa





YouTube :
Klik ~~

Download :
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Mam nadzieję, że wszystko ładnie działa, bo mój komputer to istne wrodzone zło ~~
W razie jakichkolwiek błędów, informujcie mnie a ja poprawię.


Jest to debiutancka piosenka nowego zespołu SM THE BALLAD. Jak dla mnie przyjemna dla ucha, a teledysk bardzo śliczny.
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 11 Cze 2010
Posty: 103
Wysłany: 2010-12-28, 12:33   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


 
 
     
Gosia 
Debiutant


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Cze 2010
Posty: 103
Skąd: Piaseczno k/Wawy
Wysłany: 2010-12-28, 12:33   
   Ulubiony wykonawca:: tylko jeden? XD


piosenka jest baaardzo ładna, aczkolwiek i tak wolę Hot Times i żałowałam, że to Miss You promują, ale jak się potem okazało Hot Times też zaczęli i MV też zresztą nakręcili(;
co do tego MV to fajna historia, ale na początku myślałam, że dwóch panów w białych garniakach to anioły i przyszli zabrać ją tą, która uciekła tudzież spadła przez przypadek z nieba, a oni źli byli [czy oni byli dobrzy, a po prostu tak agresywni...?] w sumie tak się zastanawiałam, że mogli ich ubrać na czarno lub czerwono, bo biały to raczej oznaka czystości i niewinności. ja to mam problemy, mam się nad czym zastanawiać:P
dziękuję za tłumaczenie^^
_________________
"Dlaczego czasem nawet
zupełnie obca osoba
staje się kimś bliskim?"
 
 
     
JanDi 
Trainee

Dołączyła: 20 Sie 2010
Posty: 65
Wysłany: 2011-01-05, 13:01   

Piosenka naprawdę śliczna! Bardzo lubię słuchać cały album, a w szczególności Hot Times, no i Miss You - oczywiście. Z początku byłam trochę sceptycznie nastawiona do tego projekty SM Ballad, ale szybko mi minęło ;). Skład moim zdaniem jest idealny! Wielkie dzięki za tłumaczenie, Gdyby tak kiedyś jeszcze pokazało się Hot Times to w ogóle byłabym w siódmym niebie ;)
_________________

 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-01-06, 12:12   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


JanDi napisał/a:
, Gdyby tak kiedyś jeszcze pokazało się Hot Times to w ogóle byłabym w siódmym niebie ;)


Mam w planach Hot Times, więc proszę czekaj na to <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Klaudyna 
Gwiazda Hallyu
szajnilowę~<3


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 179
Skąd: Konin
Wysłany: 2011-01-11, 17:28   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, EXO, B1A4, Big Bang, f(x)
   Ulubiony program:: Let's Go Dream Team, Hello Baby


Piosenka jest ładna, ale dla mnie ... i tak średnia (tak, wolę hot times miliard razy bardziej, 2 tyg słuchałam tego bezustannie D:" czy Don't Lie). Teledysk jak oglądałam 1 raz to miałam zniszczenie na twarzy DXXXXX Motyw z tym aniołem jest dla mnie... suchy. I TE EFEKTY - brr, najgorsze.
Wolałabym, żeby było to chociaz jakoś nie wiem metaforycznie przedstawione... końcówka jest ładna, kiedy znów wszystko dzieje się tak samo i widzi piórko, to wygląda najładniej patrząc na sceny z tym motywem... Ale kiedy ona... chwile wcześniej... powala tymi skrzydłami jeny nie.... Ci faceci tandetni tacy.. nie wiem satynasuit nie wiem co to miało być... czy ten wybuch jakiś grom na niebie super zdjęcia DX... To nie wygląda dobrze... A MV jednak ma duże znaczenie dla wielu odbiorców :P
Mi by wystarczyła jakaś hulanka jej i jego tak jak się to odbyło, bez żadnej pseudofabuły.
Tak jak nie podoba mi się sztuczność wokalistów. Wyciągają, śpiewają ale.. niby to tak bez wysiłku =D" Nie znoszę czegoś takiego... Zdecydowanie nie trafiło w mój gust.
A piosenka.. trochę się wręcz skupić nie mogłam na tekście XD Miałam wrażenie, że wciaż jest to samoooooooooo.......... bądź co bądź i tak nie należy do moich ulubionych z tej grupy, z pewnością.
Tak czy inaczej Natsu kawał dobrej roboty ^^
Dzięki temu mogłam wyrobić sobie gruntowniejsze zdanie o tym xD
I czekam na Hot Times <33333333333
_________________
Taemin ♥ SHINee ♥
 
     
goss 
Trainee

Wiek: 33
Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 45
Wysłany: 2011-02-03, 13:38   

włączyła mi się mania (zamiast nauki do egzaminów xd) i znowu przeszukuję wszelkie strony w poszukiwaniu Juniorków:D a że tu jeden z nich jest to cóż poradzić xd tym bardziej, że lubię tą piosenkę :)
_________________
<3
 
     
luna 
Kandydat

Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 9
Skąd: Wro/Jelenia Góra
Wysłany: 2011-02-04, 10:37   

uwielbiam tą piosenkę tak jak Hot times. Jak dla mnie dobry pomysł stworzenia zespołu od ballad. Stokrotne dzięki za wstawienie :-D
 
     
rory
Trainee


Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 61
Wysłany: 2011-02-05, 10:55   

Bardzo ładna piosenka, klip widziałam dzisiaj pierwszy raz i nawet nie wiedziałam kto to śpiewa, ale wstyd :P teraz muszę się zaznajomić z zespołem :)
Dzięki za tłumaczenie!
 
     
Mimi
Kandydat

Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 22
Wysłany: 2011-03-18, 21:27   

Uguuu, jestem zazdrosna o tą dziewczynę xDDD
Ale piosenka jak najvardziej naj <333
Dziękuję <3333
 
     
Chileia 
Debiutant


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2011-10-19, 20:46   

Z chęcią zobaczę. Bardzo dziekuję za tłumaczenie
_________________
 
     
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-12-22, 14:44   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


Piosenkę kochamkochamkocham, po prostu w którymś momencie coś mnie tknęło i słuchałam jej bez przerwy. Jest niesamowita, oczarowała mnie w pełni i po prostu uhhh, aż nie wiem, co powiedzieć XDD
I jeszcze Jino, adavyrgfaq, ja po prostu nie mogę się nadziwić, że SM jeszcze nie wrzuciło go do jakiegoś zespołu, no po prostu mam nadzieję, że w końcu wyjdzie to głupie M1 czy jak to nazwali i będzie tam Jino. MUSI BYĆ </3
Od dłuższego czasu zbieram różne tłumaczenia tej piosenki i w końcu przyda mi się jakieś polskie xd Bardzo dziękuję <3
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

 
 
     
Martuś20 
Trainee

Wiek: 29
Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 56
Wysłany: 2012-08-05, 19:40   
   Ulubiony wykonawca:: Infinite, Super Junior, BTOB <3


Jak dla mnie ta piosenka jest genialna <3 Cały czas ją nucę i nie mogę przestać.
Stworzenie tej grupy to był dobry pomysł, ich wokale świetnie ze sobą współgrają i tworzą bardzo przyjemną całość ;) Teledysk też bardzo mi się podobał, nie mam pojęcia ile to już razy go oglądałam :mrgreen: Pomysł z aniołem moim zdaniem bardzo udany, śliczna piosenka, fajny teledysk więc czego chcieć więcej.
Dzięki za tłumaczenie :-D
 
     
Kokaina 
Kandydat


Dołączyła: 09 Lut 2011
Posty: 26
Wysłany: 2012-09-21, 00:19   

Tutaj podobnie jak przy 'Hot Times' również nie wiele pamiętam, bo piosenki już dawno nie słyszałam. I może powinnam odpalić yt, gdzieś znaleźć klip i sobie całość przypomnieć, no ale...
Tak czy siak, ta piosenkę też lubię i chętnie poznam tłumaczeniem ^^

PS. Czy mogłabym prosić o poprawienie linku? Bo ten zamieszczony zaprowadził mnie do folderu z różnymi klipami, a niestety 'Miss you' nie znalazłam ;)
_________________


You tell me, tell me why
You show me, show me why
Cham aireoni. Naega piryo eomni.
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-17, 21:44   

Dziękować :*

EDIT : O.o ! Śliczne ! <3
Coraz bardziej lubię ten skład ;D:D
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12