PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
STRONG HEART - Odcinek 01
Autor Wiadomość
Kitsune 
Kandydat
ŚWIECĄCee Dziecko


Wiek: 28
Dołączyła: 27 Sie 2010
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-12-30, 19:19   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee
   Ulubiony program:: Hello Baby sezon 2


*płacze* Ja już nie moge, sam opis mnie zabija boje się programu!. Widziałam urywki i zapowiedzi na YT. Powalające. :D Bardzo dziękuję za tłumaczenie, o którym od dawna warzyłam! :D
_________________
After party po końcu świata.
↖★↘☆↓♥←∞→♥↑☆↙★↗
 
 
     
REKLAMA 
pink_spider//PiSpi

Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 13
Wysłany: 2010-12-31, 00:26   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee
   Ulubiony program:: Hello Baby sezon 2


 
 
     
mira 
Kandydat
pink_spider//PiSpi


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 13
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: 2010-12-31, 00:26   
   Ulubiony wykonawca:: hide
   Ulubiony program:: Star King


No w końcu doczekałam się polskiego tłumaczenie... od angielskich słówek już mnie głowa boli :-P
Program jest świetny... zresztą, z takimi prowadzącymi... hmm... cud- miód :-P A ten odcinek gdy Tusiek.... może nie będę gadać, tylko grzecznie na niego poczekam :roll:
_________________
 
 
     
Momo 
Kandydat
lollipop girl


Wiek: 29
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 9
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2010-12-31, 10:22   
   Ulubiony wykonawca:: Big BANG!


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! <piszczy>
Jaaa! Czy ja widzę GD?! GD?! Jaaaa! Chyba oczywiste, że jako fanka muszę ściągnąć coś co jest z nim XD
Jak ja się nie mogłam doczekać właśnie tego typu programu! I jest! Właśnie teraz, kiedy potrzebuje czegoś do śmiechu! A~~
Dziękuję bardzo! Dziękuję!
 
     
Lili190 
Kandydat

Wiek: 27
Dołączyła: 28 Gru 2010
Posty: 21
Wysłany: 2010-12-31, 11:22   

ten program jest świetny.mam na komputerze to po angielsku i z chętnie obejrzę jeszcze raz po polsku.
 
     
Lili190 
Kandydat

Wiek: 27
Dołączyła: 28 Gru 2010
Posty: 21
Wysłany: 2010-12-31, 11:23   

ten program jest świetny.mam na komputerze to po angielsku i z chętnie obejrzę jeszcze raz po polsku.
 
     
Tora
Trainee
Domyoji >D


Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 35
Wysłany: 2010-12-31, 14:41   
   Ulubiony wykonawca:: Big Bang, BEAST, Epik High
   Ulubiony program:: Thank You For Waking Me Up!, Heyx3


Czasami oglądając ten program po angielsku po prostu nie mogłam ze śmiechu więc jestem bardzo wdzięczna za zabranie się za to! ;3 tym bardziej, że widzę GD i Seung Ri ^^ Arigatou!
_________________
 
     
Saisha 
Kandydat


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Cze 2010
Posty: 24
Wysłany: 2011-01-01, 09:19   
   Ulubiony program:: Hello baby !


Hmmm oglądałam niektóre odcinki po angielsku.
Cieszę się, że znalazł się ktoś kto przetłumaczył to na nasz język.
_________________
 
     
Tea
Kandydat

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 5
Wysłany: 2011-01-02, 11:01   

taemin0TOP napisał/a:
Hmmm oglądałam niektóre odcinki po angielsku.

To tak jak ja, też szukałam z eng subami, ale super że mogę teraz obejrzeć w ojczystym języku. Fajny program, mozna się różnych ciekawostek dowiedzieć o naszych ulubieńcach. ^^
 
     
Karolcia955 
Trainee


Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 31
Wysłany: 2011-01-02, 11:33   

Obejrzałam niedawno ten 1 odcinek.
Ten program jest POWALAJĄCY XD Niektóre z historii były przezabawne, inne były... dziwne... ale strasznie podoba mi się ten program^^
Historia zniknięcia Big Bangów była niezła XD Seungri i G-Dragon - uwielbiam ich duet xD Zaczęło się tak niewinnie, a potem wszystkie 'brudy' wyszły na jaw xD I te zawstydzone miny naszych panów - bezcenne.
Ta historia z szyjką kurczaka - leżeć i kwiczeć xDD (umie laska działać pod wpływem chwili hehe xD), historia z tym przepływaniem morza w tej kuli - padłam na niej xD

Oczywiście najbardziej to byłam szczęśliwa widząc 'Heartbreaker'a' G-Dragona xD
Boomowi się trochę nie udało, ale śmieszny był XD - ten taniec należy tylko do G-Dragona xD (Boom jest jak dla mnie trochę za sztywny xP)
Rozwalił mnie ten taniec do tej piosenki Booma - i potem ten tekst, że ona 'nigdy nie była tak popularna' hehe XD (W końcu wyszło na to, że wszystko, co G-Dragon zatańczy staje się czymś fajnym... ma się to coś w sobie, co nie? :D).

Ta historia tej starszej kobity z tyłu (nie pamiętam, jak się zwała...) z tą ciążą - mi się wgl. nie podobała... dobra, może była to taka trochę bardziej 'życiowa' historia, no ale jak dla mnie, to nie pasowała jakoś do tego programu XD Rozumiem, że miała 'przeżycia' życiowe, ale jej sprzątanie biurek jakoś nie bardzo mnie interesowało xD

Historia 'buntu' była... nie wiem jak to wyrazić, hehe :D Spodziewałam się czegoś innego... jak w zapowiedzi powiedziano 'pierwszy raz' Yoony xD
Jak mówiła o tym jedzeniu i pieczeniu tych ziemniaków (nie wiem, ale oni tam w Korei to wszyscy zajadają się tymi pieczonymi ziemniakami xD)... myślałam, że może coś jeszcze pociągnie... a tu koniec xD I taki zonk o.0

Historia... z tym wiszącym człowieczkiem w nosie... - Przecudowna! Śmiałam się dobre 5 minut XD (jak o tym opowiadał, to na początku wgl. nie wiedziałam o co mu chodzi... xD ale potem jak zostało to 'zobrazowane' - no padłam po prostu xD).

Uwielbiam Seung Ki, wiecie? Uwielbiam wszystkie dramy z tym panem, a widząc go w debiucie na MC - no strasznie się ucieszyłam! :mrgreen:
Myślę, że chłopak szybko się wprawi, wgra w swoją rolę i stanie się naprawdę fajnym MC :) Poczucia humoru mu nie brakuje, w dodatku jest uroczy, co nie? :lol:
A co do HoDonga, to go uwielbiam zawsze i wszędzie (szczególnie w Star King'u), więc to jest dodatkowy plus tego programu :)

Dziękuję ślicznie jeszcze raz za tłumaczonko, i czekam na kolejne odcinki!!!
_________________

 
     
Agusia
Kandydat

Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 22
Wysłany: 2011-01-03, 21:21   

Jejku kolejny nowy program i tyle radości! xD Dziękuje bardzo za tłumaczenie ;)
 
     
Mimi
Kandydat

Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 22
Wysłany: 2011-01-04, 11:48   

O, może być fajne. Szkoda tylko, że ta z SNSD tu jest xDD
kkk~ dzięki za tłum. 3
 
     
Nesta 
Kandydat
YUNHONIZM <3


Dołączyła: 02 Maj 2010
Posty: 24
Skąd: Olkusz, Krk
Wysłany: 2011-01-06, 19:05   
   Ulubiony wykonawca:: DBSK <3, SHINee, Suju
   Ulubiony program:: SGB, SK, Intimate Note, TYFWMU


Szczerze to wolałabym posłuchać o pierwszym razie GD, albo Seungriego, ale cóż. XD Jestem ciekawa Seul Gi, bo nie oglądałam nigdy Strong Heart (prezynajmniej tak, żeby widzieć jego MCing), a lubię go więc cieszę się. :) Dzięki za tłumaczenie.:)
 
 
     
Nesta 
Kandydat
YUNHONIZM <3


Dołączyła: 02 Maj 2010
Posty: 24
Skąd: Olkusz, Krk
Wysłany: 2011-01-06, 19:06   
   Ulubiony wykonawca:: DBSK <3, SHINee, Suju
   Ulubiony program:: SGB, SK, Intimate Note, TYFWMU


Szczerze to wolałabym posłuchać o pierwszym razie GD, albo Seungriego, ale cóż. XD Jestem ciekawa Seul Gi, bo nie oglądałam nigdy Strong Heart (prezynajmniej tak, żeby widzieć jego MCing), a lubię go więc cieszę się. :) Dzięki za tłumaczenie.:)
 
 
     
Nikki 
Kandydat

Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lis 2010
Posty: 7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-08, 14:20   
   Ulubiony wykonawca:: Big Bang


Dziękuje za tłumaczenie. Często oglądam urywki z tego programu, więc chętnie obejrzę w końcu cały :D
 
 
     
ana3.33 
Debiutant
Alan Luo*Kame*Jin


Wiek: 35
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 107
Wysłany: 2011-01-08, 14:58   
   Ulubiony wykonawca:: Luo Zhi Xiang*GD*U-Kiss*Kattun*2PM
   Ulubiony program:: narazie lubię wszystkie,które oglądałam


Aaaaa!!! I ja ten program o mało co, a bym przegapiła. Super, że zaczął być tłumaczony. Pierwszy epek oglądałam w oryginalnej wersji, więc z chęcią obejrzę go sobie teraz z polskimi napisami. Wielkie dzięki i już zabieram się za ściąganie ^^
_________________
 
     
Bella 
Trainee


Wiek: 30
Dołączyła: 29 Cze 2010
Posty: 33
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-01-09, 18:25   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior*U-Kiss*SS501*2AM*2PM*
   Ulubiony program:: U-Kiss Vampire


wow super... na pewno to obejrze....
bardzo lubie takie programy.... tylko szkoda ze tam chyba suju nie bedzie...
no ale jakos to zniose...


/ P.s tamto to byl przypadek... po prostu wszystko mi sie zacielo i nie moglam nic napisac nawet i wyszlo takie cos...

Spoko, zobaczyłam, że szybko zmieniłaś posta jeszcze zanim mój został opublikowany, więc nie martw się o nic~ Ostatnio jednak często spotykam się z takim działaniem i strasznie mi to działa na nerwy, zwłaszcza, że w Ogłoszeniach przestrzegałyśmy przed takim zachowaniem, dlatego tak napisałam~ Już posta usunęłam, więc jest okej, jeżeli poczułaś się urażona - przepraszam ^ ^ / Makro
_________________

Ostatnio zmieniony przez Makrosz 2011-01-09, 18:40, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
sakura15
Kandydat

Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 6
Wysłany: 2011-01-09, 18:26   

Bardzo się cieszę, że będę mogła obejrzeć pierwszy odcinek bo nigdy nie miałam takiej możliwości chociaż jestem na bieżąco z odcinkami które teraz wychodzą:)I powiem to od razu szkoda, że Boom poszedł do armii bo bardzo mi go brakuje w Star Kingu i w Strong Heart ale już chyba nie długo wyjdzie i mam nadzieje, że wróci bo jest przezabawny:)Dziękuje za tłumaczenie:)
 
     
a_rielka 
Kandydat

Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 12
Wysłany: 2011-01-13, 13:27   

jeszcze nigdy tego nie ogladałam :-( ale po recenzji biore się za ściąganie bo wydaje sie być zajebiste:))
 
     
Mangiha 
Kandydat


Wiek: 28
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 26
Wysłany: 2011-01-13, 14:35   

hahah.. Zapowiada się ciekawiexD ZAciekawiło mnie to o Epik High xD i ten pierwszy raz Yoony .
 
 
     
junest 
Kandydat

Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 16
Wysłany: 2011-01-13, 15:44   

Jeżeli jest Big Bang i Epik High, to muszę to zobaczyć :D Opis tego odcinka bardzo mnie zaciekawił, dziękuję za tłumaczenie :)
 
     
sun-hi 
Kandydat


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 8
Wysłany: 2011-01-13, 23:34   

Alez bedzie sie to ogladac !! :D Tak dawno nie widzialam Booma w zadnym programie ( bidok siedzi w wojsku! ) Gratuluje odwalenia kawalu dobrej roboty!! :)
_________________

 
     
lidziorek 
Kandydat

Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 15
Wysłany: 2011-01-20, 08:47   

Widziałam urywki tego programu, jest naprawdę świetny, więc z chęcią oglądnę go z polskimi napisami.
 
     
HITTTERSdesu
Trainee

Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 34
Wysłany: 2011-01-22, 00:34   

Boomkigayo... No w sumie lubię Boom'a ale czekam na Teukigayo ^^
Oglądałam same urywki tego programu bo jak na złość nie mogłam nie mogłam znaleźć całego odcinka xP
Dzięki za tłumaczenie !!
 
     
atropina
Kandydat
HOYA fan xD

Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 4
Wysłany: 2011-01-22, 17:58   

GD, GD, GD XDDDD Mira mi o tym programie naopowiadała to korzystając z godzinnej przerwy w nauce muszę to obejrzeć ^^
Wielkie dzięki :)
_________________

 
     
AngelStar
Kandydat


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 23
Wysłany: 2011-02-11, 15:16   

O super. Chętnie obejrzę. Szczególnie że jest dużo fajnych osób :)
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13