PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Camtasia - alternatywa windows movie maker
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2016-07-15, 19:51   Camtasia - alternatywa windows movie maker
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Na win10 nie ma Windows Movie Maker, więc musiałam znaleźć jakąś alternatywę do tego :D
Na internecie natknęłam się na Camtasia 8.0, zhakowałam i działam na tym.
Nie potrafię ogarnąć Sony Vegas, więc używam tego xDDD Polecam wszystkim tym, co nie ogarniają Sony Vegas :D

Zaczynajmy:

KROK 1
Ściągamy Camtasia 8.0 czy też inną wersję. Instalując pamiętajcie o tym, by wyłączyć dostęp do internetu :D łatwiej zhakować. Wcześniej szukacie Key'a na necie (łatwo znaleźć). Instalacja jest naprawdę banalna... tak samo jak obsługa tego programu.

KROK 2
Przygotowujemy sobie dużej rozdzielczości zdjęcie i plik audio :D Oczywiście można też dodać plik z logo, mniej babrania się potem :)





KROK 3
Po tym jak na białym polu pojawią się nam pliki. Bierzemy plik audio i przeciągamy w dół w miejsce, gdzie widnieje napis Track 1 . Pojawi nam się cała piosenka.




KROK 4
Tak samo chwytamy swój obrazek i nad plikiem audio opuszczamy. Następnie łapiemy i przeciągamy w prawo aż spotkamy się z końcem piosenki :D Tak samo sprawdzamy czy obrazek styka do lewej krawędzi interfejsu. Obrazek pojawi nam się już na nałożonej ścieżce audio w prawym górnym rogu^^ To samo robimy z plikiem logo, gdy ktoś od razu go wrzuca.




KROK 5
Ostatni krok - ZAPISYWANIE gotowego pliku :D
Gdy jesteśmy pewni, że wszystko nam się zgadza, jest pięknie i ładnie. To klikamy na Produce and share. Wyskoczy nam takie okienko, tam zaznaczamy MP4 with Smart Player (up to 1080p) (ja tak zaznaczam, słabsze kompy mogą tego nie wytrzymać, więc polecam up to 720p). Potem nazywamy swój plik, lokujemy gdzie go zapisać i gotowe :D





Jak ktoś jest bardziej zaawansowany technicznie, może pobawić się w rodzielczości video czy też z ułożeniem obrazka. Jest tu też opcja nakładania obrazka na video, bądź video na obrazek xDD Program mega intuicyjny i prosty w obsłudze (nie to co Sony Vegas hehe) Więc każdy powinien dać sobie radę! Nie jestem mistrzem w tłumaczeniu czegokolwiek, także proszę o wyrozumiałość :)
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12