PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-28, 03:03
[KOR][MV] C-clown - Far away.... young love
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-11-25, 16:04   [KOR][MV] C-clown - Far away.... young love
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: http://youtu.be/SRNWYsvAboI

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---



Na yt wrzucam tylko member ver. jeśli ktoś lubi, woli inne wersje to są dostępne na downloadzie~ Zapraszam :3

Nie wiem co ich tak powaliło z tymi wersjami teledysków, ale skoro mają kasę, to można robić~ Mi się chyba najbardziej podoba wersja dramy. Bo jest tylko Jun <3 Chociaż....... tam gdzie jest T.K też niczego sobie <3 Ale... ja nie potrafię patrzeć na Maru, taki młody azjatycki murzyn jak dla mnie. Wgl chłopak nie wygląda na swój wiek, a w końcu 97 rocznik jest. Piosenka strasznie mi się wkręciła i przyłapałam się już parę razy na śpiewaniu jej..................... A wy co o tym sądzicie? Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 56
Wysłany: 2012-11-25, 21:17   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


 
 
     
Martuś20 
Trainee

Wiek: 29
Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 56
Wysłany: 2012-11-25, 21:17   
   Ulubiony wykonawca:: Infinite, Super Junior, BTOB <3


Hmmm od czego by tu zacząć : po pierwsze ja również jestem zdziwiona że wyszły aż 3 wersje tego teledysku. Co prawda wszystkie są świetne ale i tak najbardziej przemawia do mnie pierwsza wersja- dramowa. Historia tu ukazana bardzo ciekawa no i JUN do tego , to już w ogóle :-D Efekty np. z tym samochodem troszkę mnie zdziwiły, ale trzeba przyznać robią wrażenie. Wersja z wszystkimi też nie jest zła, ale szczerze mówiąc na początku wydawało mi się dziwne, że oni tak nagle się tam pojawiają, chociaż do końcówki pasują idealnie.
Po drugie piosenka jest jak dla mnie genialna, od paru dni wciąż siedzi mi w głowie i nie chce wyjść, chociaż przyznam nie narzekam ;-)
Po trzecie klip od początku wydawał się smutny ,a teraz konkretnie wiadomo o co chodzi. Dzięki za tłumaczenie :-D
 
     
Kokaina 
Kandydat


Dołączyła: 09 Lut 2011
Posty: 26
Wysłany: 2012-11-26, 00:29   

Ja przyznam szczerze, że jak obejrzałam pierwszą wersje, czyli wersje dramy, to byłam zawiedziona. Nie jestem ich fanką, ale z ciekawości czekałam na ich comeback, a tu co... Włączyłam klip, a tam tylko jeden z nich. Trochę, to dla mnie bez sensu. W końcu to zespół, składający się z sześciu osób, więc albo występują wszyscy, albo żaden, a nie... Wiem, że wypuścili potem members ver., ale przez to, że miałam już za sobą wersje dramy, to miałam wrażenie, że ich tam na siłę wcisnęli i niestety tego wrażenia się nie mogę pozbyć, a szkoda, bo klip sam w sobie wygląda dobrze. O wersji tanecznej w sumie nie ma nic do powiedzenia ;p

Dobra, pomarudziłam, to teraz mogę przejść do trochę przyjemniejszych rzeczy. Teledysk sam w sobie mi się podoba, co prawda oryginalny nie jest, no ale ma fabułę, i to sensowną, więc to jak najbardziej na plus. Swoją drogą kobiety są głupie i zawsze wybierają drani xDD Piosenka też jak najbardziej na plus. Moim zdaniem lepsza niż ich debiutancki utwór. Naprawdę się wkręca^^ Sam tekst już mnie nie powalił, dosyć banalny jak dla mnie. Jednak plus za to, że pasuje do przedstawionej historii ^^

Dzięki za tłumaczenie ^^
_________________


You tell me, tell me why
You show me, show me why
Cham aireoni. Naega piryo eomni.
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-27, 10:01   

O! Nowa piosenka C-Clown ! <3 "Solo" bardzo mi się podobało, więc mam nadzieję, że ta nie będzie wyjątkiem :D
Dzięki, Natsu :*
 
 
     
KAY 
Debiutant
Every Day... Girl's Day!


Wiek: 28
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 101
Wysłany: 2016-01-15, 13:22   
   Ulubiony wykonawca:: Girl's Day, BESTie
   Ulubiony program:: Weekly Idol


Ja tylko po linka
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14