PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-28, 03:03
[MV][KOR] Co.Ed School - Too Late
Autor Wiadomość
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2010-11-08, 13:13   [MV][KOR] Co.Ed School - Too Late
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)




Rozmiar: 81 mb
Kodek: avi XviD
Komentarz: Chyba jeden z najbardziej udanych debiutów w Korei ostatnich lat. Piosenka jest naprawdę dobra, a i wokalnie zespół nie zawodzi. Co prawda przy tej piosence wydaje się, jakby wszystkie linijki dziewczęce śpiewała tylko jedna osoba, bo brzmią identycznie, no ale w Bbiribbeom Bberibbeom już można je odróżnić. Mam nadzieję, że podtrzymają poziom w kolejnych wypuszczkach~

Youtube: Co.Ed - Too Late
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Ostatnio zmieniony przez Makrosz 2011-06-19, 17:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
REKLAMA 
~chodzący optymizm!~

Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 45
Wysłany: 2010-11-08, 14:24   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


Ostatnio zmieniony przez Ouehara 2011-06-19, 17:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Ouehara 
Trainee
~chodzący optymizm!~


Wiek: 31
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 45
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-11-08, 14:24   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee
   Ulubiony program:: Star King, Loveletter, Hello Baby, SGB


Makro napisał/a:
Chyba jeden z najbardziej udanych debiutów w Korei ostatnich lat.

jesli mam byc szczera debiut Co-Ed jakoś mi umknął, bardziej zwrocilam na nich uwage jako na zespół mieszany, a nie słuchałam. Ostatnio postanowiłam to nadrobic i przejrzałam ich kawałki i to włąsnie Too Late jakos utkwiło mi w pamięci ;).
Mam nadzieję, że zespół pojawi się w jakims programie, ponieważ wśród natłoku innych artystów ich osobowości mnie osobiście umykają, stąd cieżko mi ich rozrozniac.
wielkie dzięki za to tłumaczenie ;D~!
 
 
     
Gosia 
Debiutant


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Cze 2010
Posty: 103
Skąd: Piaseczno k/Wawy
Wysłany: 2010-11-08, 15:35   
   Ulubiony wykonawca:: tylko jeden? XD


Ouehara napisał/a:
jesli mam byc szczera debiut Co-Ed jakoś mi umknął, bardziej zwrocilam na nich uwage jako na zespół mieszany, a nie słuchałam
ja osobiście też jakoś nie za bardzo ogarnęłam ich debiut...
zwrócili moją uwagę ze względu na mieszany skład, ale jak co chwilę widzę jakiś nowy band to jakoś większość z tego po prostu mi umyka... niestety, ale większa część nowych zespołów jest mi kompletnie nieznana... tym bardziej, że ostatnio był jakiś wysyp tego...

Too Late w końcu obejrzałam w jakimś programie, chyba w Music Bank... i cóż mogę powiedzieć... jak dla mnie za dużo śpiewają dziewczyny... mogłyby się podzielić z kolegami:P co do piosenki to przekonywałam się do niej dość długo, ale w końcu, przyznaję, polubiłam^^ co do MV to cóż mogę powiedzieć, chyba nawet nie widziałam, więc się nie będę rozpisywać.

P.S jeden chłopak z tego zespołu jest podobny do tego co grał w Kgotboda Namja, ten z T-Max'u (;
_________________
"Dlaczego czasem nawet
zupełnie obca osoba
staje się kimś bliskim?"
 
 
     
amigone
Trainee

Wiek: 35
Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 74
Skąd: świdnik
Wysłany: 2010-11-08, 18:22   

jak dla mnie to za bardzo podrasowana ta piosenka... zresztą podobnie jak biricośtam(nijak nie mogę zapamiętać jak to dokładnie leciało), i o ile too late po którymś z kolei przesłuchaniu polubiłam, tak wciąż do samego zespołu mam kilka zastrzeżeń...
ale życzę im powodzenia i tak:)
 
     
Marleen 
Trainee


Wiek: 35
Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-11-08, 22:20   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior:*, B2ST
   Ulubiony program:: EHB, SGB, Star King


ja jakoś nie mogę się do nich przekonać...ale może jak zrozumiem co oni śpiewają i przesłucham parę razy to zmienię zdanie ;-)
_________________

 
     
Denise 
Trainee
~positively

Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 45
Wysłany: 2010-11-09, 21:21   
   Ulubiony wykonawca:: U-Kiss, MBLAQ itd...
   Ulubiony program:: Vampire Show, HB itd...


Piosenka jak dla mnie jest rewelacyjna a klip ciekawy ^^ ich debiut zaliczam do udanych. Cieszę się, że powstał taki zespół. Mam nadzieję, że kolejne ich utwory będą tak dobre jak te dotychczas : ))
_________________

 
     
SweetJuliette
Kandydat

Dołączył: 17 Wrz 2010
Posty: 20
Wysłany: 2010-11-10, 00:00   

bardzo mi sie podoba ta piosenka *O* udany debiut, chanmii taka sexyy tu byla *_*
 
     
kristofel 
Kandydat

Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 17
Wysłany: 2010-11-10, 07:20   

Zespół na +
 
     
Klaudyna 
Gwiazda Hallyu
szajnilowę~<3


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 179
Skąd: Konin
Wysłany: 2010-11-10, 10:10   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, EXO, B1A4, Big Bang, f(x)
   Ulubiony program:: Let's Go Dream Team, Hello Baby


Ja na nich kompletnie nie zwróciłam uwagii i pamiętam jak strasznie się smiałam ze zdjęć zespołu mieszanego (tess mi dała ale oni wyglądali tak inaczej niż oni myslalam później, że to inny i do teraz nie wiem w sumie jak to jest xDDDDDD)
I w sumie to całkiem nie dawno tak myślę, a posłucham ich...
No i po razie too late to już w głowie tydzień mi siedziało XD
W sumie to ich i z imion i z wyglądu nie ogarniam... Rozpoznaje tylko tą dziewczyne, co jest najbliżej na tym screenie u góry... XD" Ale ta blond jakoś mnie tak drażni... ale w nowym MV pewnie bym ich i tak nie rozpoznała XD Oprócz tej jednej XDDDDDD"
Ja będę czekać i śledzić ich kariere bo to mimo wszystko ciekawe jest, tak jak ta piosenka.
Taki podział~ Nie pomyślałabym :D
Dzięki za tłumaczenie~~~~ <333333333333 Oni są świetni XD Choć początek MV mnie przeraża XD
_________________
Taemin ♥ SHINee ♥
 
     
Karmelek 
Kandydat
Ru~


Wiek: 29
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 22
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2010-11-11, 09:25   
   Ulubiony wykonawca:: The GazettE, Gackt, Big Bang


a miałam prosić op tłumaczenie piosenki, a tu prosze - jest.! xd
piosenka bardzo mi się podoba, zespół też. debiutu nie widziałam, ale po "too late" coś się poszuka. xd
_________________
 
 
     
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2010-11-11, 17:55   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


"Too Late" to właśnie ich debiut ; p
 
     
Karmelek 
Kandydat
Ru~


Wiek: 29
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 22
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2010-11-11, 21:02   
   Ulubiony wykonawca:: The GazettE, Gackt, Big Bang


ale co innego zobaczyć live z nimi, a co innego samo MV ^^

debiut miałam w tym sensie na myśli ^^
_________________
 
 
     
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2010-11-11, 22:33   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


Ach~
W sumie ich wszystkie występy wyglądają tak samo, więc możesz zobaczyć pierwszy lepszy ; p
 
     
Karmelek 
Kandydat
Ru~


Wiek: 29
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 22
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2010-11-12, 10:05   
   Ulubiony wykonawca:: The GazettE, Gackt, Big Bang


no to jak znajdę chwile to jakiś się zobaczy ^^
_________________
 
 
     
Celestyna 
Trainee

Wiek: 33
Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 30
Skąd: Jeziorzany
Wysłany: 2010-11-27, 00:59   

Co-Ed podzieliła bym na 2-3 mniejsze grupy. Problem w tym że pewnie tylko w jednej grupie znalazły by się osoby które potrafią śpiewać. Drażnią mnie takie duże grupy w których tylko jedna trzecia śpiewa a reszta (?) tańczy, robi sztuczny tłok? Mimo wszystko piosenki im się udają,a ta im wychodziła na żywca. Blondyna WYMIATA, jest świetna. Dzięki ;-) za tłumaczenie
_________________
Powrót Jedi.
 
     
junest 
Kandydat

Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 16
Wysłany: 2010-12-16, 12:58   

Szukałam, szukałam i w końcu znalazłam :) Teledysk strasznie mi się podoba ^^ i muszę przyznać, że zespół też jest świetny, także z niecierpliwością czekam aż wydadzą coś nowego :)
 
     
goss 
Trainee

Wiek: 33
Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 45
Wysłany: 2010-12-16, 16:48   

zespół mnie jeszcze niczym nie zachwycił, ale że nie mam w zwyczaju skreślać od razu to zobaczę także ten utwór:)
_________________
<3
 
     
goss 
Trainee

Wiek: 33
Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 45
Wysłany: 2010-12-16, 16:49   

zespół mnie jeszcze niczym nie zachwycił, ale że nie mam w zwyczaju skreślać od razu to zobaczę także ten utwór:)
_________________
<3
 
     
Chileia 
Debiutant


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2011-03-01, 09:57   

Bardzo podoba mi się choreografia na początku. Są nieźle zsynchronizowani ^^ Te okrągłe kamerki (to są kamerki ne? czy co? :P) trochę mi się z pokemonami skojarzyły xD Ale pomysł na teledysk naprawdę spoko. Podoba mi się. Co do piosenki to wpada w ucho nie powiem, że nie :P Bardzo dziękuję za tłumaczenie.
 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2011-03-01, 21:02   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


Haha! Na początku myślałam, że ta osoba w białych, dłuższych włosach, to też chłopak, a to dziewczyna :'D
Ogółem zdziwiłam się zmieszanym składem, ale muszę przyznać, że fajnie to wygląda *końcówka*
Tekst fajny, wokale też, teledysk - pomysł świetny, przesłucham ich sobie :'D Podoba mi się ^o^
_________________
 
 
     
adzia167 
Trainee


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 38
Skąd: Gorlice
Wysłany: 2011-05-23, 19:21   
   Ulubiony wykonawca:: B2ST
   Ulubiony program:: Music Bank


Too late mi się podoba i na prawdę żałuję że ostatnio coś słuch zaginął o Co.Ed. Może jakiś bardzo porywających piosenek nie mieli, ale coś by z nich można było wycisnąć.
Ile razy ich widzę to mam wrażenie że śpiewa w sumie tylko jedna dziewczyna i tylko jeden chłopak. Trochę dysproporcji w podziale tekstu jest. Ale generalnie rzecz biorąc może być. Zawsze to coś nowego.
 
     
Celestyna 
Trainee

Wiek: 33
Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 30
Skąd: Jeziorzany
Wysłany: 2011-05-26, 21:15   

Słuch o Co-Ed zaginął bo śpiewają same dziewczyny i jeden chłopak. Wygląda na to że dziewczęta są bardziej popularne niż cały zespół. Jeżeli nawet by wrócili, to była by ich 11.Chyba że niewyciągających uznano by za tancerzy.
_________________
Powrót Jedi.
 
     
kosmita
Kandydat

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 27
Wysłany: 2012-05-18, 16:27   

Bardzo lubię powyższy utworek :). Dynamiczny i wciągający. Choreografia obłędna :D
 
     
Sestercja-Ika 
Trainee

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 93
Wysłany: 2012-08-20, 21:53   

Dzięki za tłumaczenie. Piosenka bardzo mi się spodobała od samego początku. Szkoda, że ostatnio coś cicho o Co-Ed.
 
     
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2012-08-22, 19:11   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


Nic dziwnego, że cicho, skoro wyrzucili Kangho za skandal z gwałtem, oraz Soomi przez to, że gnębiły ją Eunkyo i Chanmi (ach, CCM, wspaniała agencja, która woli wywalić ofiary niż oprawców), więc Co.Ed raczej dłuuuuugo nie powróci. ~_~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14