PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-02, 02:52
[MV][KOR] Kim Jong Kook - Can't Forget (feat Im Joo Eun)
Autor Wiadomość
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2010-04-20, 15:39   [MV][KOR] Kim Jong Kook - Can't Forget (feat Im Joo Eun)
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)




Youtube: Kim Jong Kook - Can't Forget (feat Im Joo Eun)
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Przyznam się szczerze, że koreańskich balladystów unikam jak ognia. Głównie dlatego, że:
a) nie umieją śpiewać
b) wszystkie ich ballady są takie same.
Więc jakież było moje miłe zaskoczenie, gdy przypadkiem usłyszałam tę piosenkę w Inkigayo. Jest taka... inna niż te wszystkie ballady. Oczywiście tekst ma typowy dla tego gatunku, ale czego się spodziewać po koreańskich lyricistach D: W każdym razie piosenka na plus.
I jeszcze lekkie ostrzeżenie - ten pan ma, hm, "specyficzny" głos (aka punkt a)), chociaż po paru przesłuchaniach da się przyzwyczaić.
Ostatnio zmieniony przez Makrosz 2014-04-17, 18:37, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
REKLAMA 
Jin&KAT-TUN

Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 26
Wysłany: 2010-10-13, 21:13   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


_________________

Ostatnio zmieniony przez KwiatWschodu 2014-04-17, 18:37, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
KwiatWschodu 
Kandydat
Jin&KAT-TUN


Wiek: 34
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 26
Wysłany: 2010-10-13, 21:13   
   Ulubiony wykonawca:: Jin Akanishi, KAT-TUN


Gościa już raz słyszałam/sprawdzałam, ale Twoja Makro wyliczanka zachęciła mnie do ponownego zapoznania się z jego twórczością.. <Ta, za balladami szczególnie nie przepadam>
Zszokował mnie obraz szkieletu konia, który się potem okazał żyrafą.. Strasznie to wyglądało^^
Wykon też za bardzo mi się nie podobał, ale po 1 minucie wow, nieźle to brzmi :) Muzyka też świetna :)
A do tego w jaki sposób ta panienka pokazywała "zdziwienie" nadal nie mogę przywyknąć - wyłupka XD
Świetna jest fabuła klipu. Niby to on jest zamknięty w sześcianiku, a nieprawda.. to ona jest uwięziona i na odwrót. Tylko tej żyrafy nadal nie skapowałam, po co tak się pojawiała, tu i tam<myśli>
Tekst o pragnieniu bycia z ukochaną osobą jest piękny.. Dzięki za możliwość poznania Kooka z lepszej strony :)
_________________

 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-20, 01:09   

Dzięki ;)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12