PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-14, 15:55
[KOR][MV] Trouble Maker- Now (There is no tomorrow)
Autor Wiadomość
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2013-10-30, 17:54   [KOR][MV] Trouble Maker- Now (There is no tomorrow)
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A



Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=NAAxrZzpuKY
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Umm... Mam nadzieję, że pamiętacie o tym, że teledysk jest +19 (no u nas może być +18 xD)

Dobra, do rzeczy. Po pierwszym zwiastunie już mi się podobało, nie będę ukrywać że nie jestem obiektywna, bo lubię zarówno BEAST jak i 4Minute.
WOW. Teledysk mnie zmiótł kompletnie. Chciałabym móc wypowiedzieć się na temat wszystkiego, ale nie będę wam zrzędzić, bo i tak nikt tego nie czyta. Pominę też to, że reżyser trochę za bardzo zainspirował się teledyskiem Rihanny (o czym bym nawet nie wiedziała gdyby nie inni ludzie, bo nie ogarniam twórczości tej pani).
Moim malutkim marzeniem jest, żeby wystąpili choć raz w ubraniach, które mają na sobie w scenie z autami. No chociaż Hyuna, proszę, dajcie jej spodnie na scenę! XD
Generalnie zaczynam się przekonywać do Hyuny i nie wstydzę się tego. Po obejrzeniu występu muszę przyznać, że idzie jej coraz lepiej.. Miłe zaskoczenie.

Piosenkę katuję od kiedy tylko wyszła. Jest genialna, Hyunseung jak zawsze robi robotę, Hyuna dostała w końcu kwestie, które pasują do jej głosu. Wiem że jest on dla niektórych irytujący, ale to jeden z tym głosów które się lubi albo nie, bo jest dosyć specyficzny. Ja akurat go lubię, ale tylko kiedy "rapuje".
_________________

Ostatnio zmieniony przez Makrosz 2014-11-08, 20:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 50
Wysłany: 2013-10-30, 21:42   Re: [KOR][MV] Trouble Maker- Now (There is no tomorrow)
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Ostatnio zmieniony przez Makrosz 2014-11-08, 20:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
munika 
Trainee


Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 50
Wysłany: 2013-10-30, 21:42   Re: [KOR][MV] Trouble Maker- Now (There is no tomorrow)
   Ulubiony wykonawca:: JYJ*SHINee*B.A.P*Infinite*U-Kiss


Jona napisał/a:
Chciałabym móc wypowiedzieć się na temat wszystkiego, ale nie będę wam zrzędzić, bo i tak nikt tego nie czyta.

O MV i piosence się nie wypowiem, bo nie słuchałam i nie widziałam, ale ja bardzo lubię czytać komentarze wprowadzające tłumaczy.
 
     
Vegeto 
Debiutant


Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 135
Wysłany: 2013-10-30, 23:49   

Piosenka jest swietna, Hyuna wyglada przecudownie sexy i hot taka ją lubie <3
 
     
yoshiko_asai 
Kandydat


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Sie 2011
Posty: 24
Wysłany: 2013-11-01, 20:37   
   Ulubiony wykonawca:: EXO-M
   Ulubiony program:: Birth Of Family


Po prostu muszę się wypowiedzieć na temat tej piosenki i mv. Za pewne też nie jestem zbyt obiektywna, przynajmniej co do Hyuny, bo uwielbiam jej osobę. Dla mnie jest idealna. Nie dość, że śliczna to ja wręcz uwielbiam jej "specyficzny głos". Bardzo się cieszę, że nie tylko rapuje, ale ma też kwestie... hmm... śpiewane. Poza tym w mv wygląda świetnie. Jeśli chodzi o Hyunseunga, to chłopak odwalił kawał dobrej roboty. Lubię jego głos i bardzo przekonałam się do jego osoby dopiero po pierwszym mv Trouble Maker. Słucham wcześniej BEAST, ale jakoś nie zwracałam na nich aż tak bardzo uwagi.
Jeśli chodzi o mv, to z pewnością jest to klip dość odważny, ale wcale mi to nie przeszkadza. ^^ Przynajmniej pokazują w nim coś innego... Potrzebowałam takiej odmiany... Fajnie jest zobaczyć coś, na co pewnie nikt więcej by się nie zdecydował. Ogólnie piosenkę oceniam na 6+... Strasznie się wkręca i odkąd wyszła, nie znika z mojego odtwarzacza,,, Leci zapętlona od rana do wieczora. Dawno nie miałam takiej fazy. ^^
Dlatego jestem jak najbardziej na tak, jeśli chodzi o ta piosenkę i już z niecierpliwością czekam, co nam zaserwuje Trouble Maker następnym razem. Oby więcej takich dobrych piosenek.
Kurcze trochę się rozgadałam~ <3
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2013-11-08, 20:53   

Dobra, może zacznę od tego, że ... Hyunseung ! *.* KOCHAM GOŚCIA ♥ Jest moim ulubieńcem jeśli chodzi o Beast :D I muszę przyznać, że ma strasznie pozytywny wpływ na Hyunę współpraca z nim, bo co piosenkę, to jest coraz genialniejsza. Znaczy, nadal jej solowych kawałków nie trawię, a jeśli chodzi o całe 4Minute, to bywało różnie (ogólnie szału brak moim zdaniem, tylko garstka nawet fajnych nutek), ale w duecie z Hyunseungem wyszła cudnie ♥♥♥ Nic, tylko patrzeć na nich i patrzeć ♥ I słuchać, i jarać się ♥

A piosenka totalnie GENIALNA ♥ I tyle chyba wystarczy <lol> Bo za bardzo podekscytowana jestem :D <3
Tak więc, dziękuję za tłumaczenie :D
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 14