PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-03, 23:30
[KOR][MV] MYNAME - Baby I'm Sorry
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2013-07-05, 13:27   [KOR][MV] MYNAME - Baby I'm Sorry
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: http://youtu.be/hsEDZYsyb58

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Okej, każdy zaczyna od tego, że jest to bardzo smutny teledysk. A dla mnie jest wspaniały, bo kręcony w BUSAN! W moim mieście rodzinnym *-*, które uwielbiam. Więc podziwiałam widoczki~ Wkurza mnie, że skoro jest to Busan to 'ledwo' w dialekcie mówią tylko ci panowie, a chłopaki jadą se seulskim, że aż mnie głowa boli XDDD Ale no, bardziej zrozumiały. Nie żeby, gdy słychać dialekt, montujący teledysk, wlepili napisy, żeby każdy wiedział co gadają, zabiło mnie to XDD
TELEDYSK JEST BRUTALNY, niby XD Ja się przyzwyczaiłam do takich scen, dużo koreańskich filmów oglądam. Busan słynie z gansterki i czarnego rynku, przemytu. Zawsze tak jest obrazowany, co jest nieprawdą, ale okej. W Busanie tak czy siak, kochają się bić, taki temperament.
Co do chłopaków........ GUNWOO W KONCU OD DEBIUTU WYGLĄDA CUDOWNIE <33333 Reszty nie zauważyłam ;~~~; Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Wysłany: 2013-07-05, 23:25   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


 
 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2013-07-05, 23:25   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


A mnie się ten teledysk w ogóle nie podoba. Lubię sceny walki, ale nie przesadzone sceny z dużą ilością krwi, od której mi niedobrze *mowa o scenie w toalecie* XDD I nie czaję związku tej piosenki z teledyskiem. Ten blondynek wygląda jak zbity piesek. T.T Piosenka jest dobra i miło się jej słucha, zapada w pamięć. :3 Dzięki za tłumaczenie.
 
     
nanaluska 
Trainee


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Wrz 2012
Posty: 34
Skąd: Chomranice
Wysłany: 2013-07-06, 16:03   
   Ulubiony wykonawca:: Infinite, B.A.P, NU'EST, BTS, LC9
   Ulubiony program:: Wszystko co z Infinite, B.A.P i NU'EST


Kocham, kocham, kocham i jeszcze raz kocham. Nie jestem fanką MY NAME, ale naprawdę zrobili na mnie wrażenia. Uwielbiam piosenkę, wpada w ucho i teraz ciągle chodzi mi po głowie refren. Teledysk jest świetny. Tak, wiem że jest tam krew i brutalne sceny (ciekwe czy ten teledysk będzie zbanowany XD), ale ja takie lubię Xd Chłopcy świetnie się spisali, ale w niektórych momentach (2 czy tam 3 razy) było trochę sztucznie, co nie zmienia faktu, że są genialni. Ale jako, że jestem fanką B.A.P to wydaję mi się, że trochę chyba odgapili z ''One shota'', jednakowo to tylko moja opinia Xd
A co do połączania tekstu i teledysku piosenki..to... Jak dla mnie wyszło z tego najzwyklejsze na świecie yaoi hehe..
I znalazłam nowy dzwonek na komórke XD Ide słuchać jeszcze raz :D
W każdym razie dziękuję za tłumaczenie XD
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13