PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-14, 15:18
[KOR][MV] SHINee - Why So Serious?
Autor Wiadomość
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2013-04-26, 19:55   [KOR][MV] SHINee - Why So Serious?
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)




Rozmiar: 86 mb
Dane techniczne: avi, XviD, 1280 x 720 px
Komentarz: Piosenka podoba mi się bardziej niż Dream Gull, ale wciąż jakoś tak... Ten album zbytnio mi nie podchodzi, wcześniejsze były o wiele lepsze. Szkoda, że nie ma Jjonga, ale to i tak cud, że SM dało mu wyzdrowieć.
Do tłumaczenia użyłam 3 różnych wersji angielskich, gdzie każda miała co prawda podobny sens ogólny, ale pomieszane osobniki, metafory, bla bla - starałam się jednak być wierna oryginałowi, więc momentami tekst może brzmieć dziwnie lub śmiesznie. OTL


Online: SHINee - Why So Serious?
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
     
REKLAMA 
Mochi waifu

Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Wysłany: 2013-04-26, 20:15   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


 
     
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-04-26, 20:15   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


Ja Dream Girl w ogóle nie jestem w stanie znieść, tak samo całego poprzedniego albumu, ale ta piosenka naprawdę mi się podoba~ W prawdzie jak słuchałam jej rano, to nie wpadłabym na to, że jest o zombie, ale spoko! XD
Tak po prawdzie to mnie nie przeszkadza brak Jjonga, jak okropnie by to nie brzmiało lol. Choć wyszło na to, że to jest bardziej Taemin ft. SHINee niż faktycznie SHINee, no ale wciąż uważam, że dobrze im wyszło. I mój inner crush na Taemina tylko się odradza, boże za jakie grzechy
Choreografia jest super, ale to SHINee, czego tu się spodziewać XDD I jestem zakochana w wyciu Taemina na początku, aż sobie chyba to wytnę i będę puszczać oddzielnie, lol.
Well, co tu jeszcze powiedzieć~ Bardzo dobre tłumaczenie, jak zwykle z resztą, Makro <3 Dziękuję~
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

 
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2013-04-26, 23:12   

To może i ja się skuszę ;D

Dziękuję za tłumaczenie ;*
 
 
     
Kajol
Kandydat

Dołączył: 08 Lut 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-04-27, 18:36   

podpisuję się pod tym co zostało powiedziane, też Dream Girl nie mogłam znieść xD
ale ta piosenka mi bardzo przypadła do gustu. Aż czuć energię. Tak mi się zdaje, że Szajnom też taki styl odpowiada bardziej, mają więcej uciechy przy występach, a może to tylko mi się tak zdaje, bo jakoś nie mogłam znieść tych wymuszonych uśmiechów w Dream girl.
Przydałoby się może więcej Onew, ale to tam ^^
I dobrze, że Jjong może sobie odpocząć, nie rozumiem rozpaczań niektórych Shawoli xD
 
     
nanaluska 
Trainee


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Wrz 2012
Posty: 34
Skąd: Chomranice
Wysłany: 2013-04-28, 17:47   
   Ulubiony wykonawca:: Infinite, B.A.P, NU'EST, BTS, LC9
   Ulubiony program:: Wszystko co z Infinite, B.A.P i NU'EST


Na początek powiem, że jak usłyszałam tytuł to od razu skojarzył mi się z piosenką G-D 'Crayon'..WHY SO SERIOUS??
Ogólnie piosenki Shinee wydane ostatnio nie podobają mi się. Nie lubię takich konceptów, tęsknie za czasami 'Ringdingdong' i 'Lucyfera'...Ale 'Why so serious' jest lepsze od 'Dream Girl,' i tu się ciesze. Smuci mnie natomiast fakt że nie ma Jonghyuna, tak pusto bez niego.
CO do teledysku to go kocham, chłopcy mnie rozwalają na kawałki. Po pierwsze ich wygląd. Key i Taeś mają chyba na pewno soczewki i ich oczyska są takie cudowne. Taniec też jest fajny, zoombie XD Stroje też są świetne (ach te czapeczki i bereciki xD)
Szkoda mi trochę, że Key i Onew mają tak mało wersów. Minho i Taemin mają więcej. Chociaż obstawiam że maknae ma tekst Jonga. Piosenka w porządku, jak zwykle jestem zauroczona głosami chłopców, a Taś który rapuje...nie mogę, to jest cudne.. Ale i tak mam alergie na Minho, nie lubię go, wkurza mnie jego głos i wygląd, Minho wróć do dłuższych włosów, błagam!!Tekst nie jest zły, lecz wydaje mi się , że nie pasuje do teledysku, albo teledysk nie pasuje do tekstu.
W każdym razie piosenka 7/10.
Mam nadzieje, ze Shinee wróci do starszych konceptów, będę wtedy naprawdę szczęśliwa. No i oczywiście niech Jjong szybko zdrowieje :)
FIghting~!
Dzięki za tłumaczenie.
_________________

 
     
Yuki17 
Kandydat

Wiek: 28
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 7
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 2013-06-22, 10:10   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee
   Ulubiony program:: Hello Baby SHINee, Star King


Z chęcią zobaczę z napisami :)
Dziękuje za tłumaczenie :D

Edit:
Niemal całkowicie zgodzę się z poprzedniczką nowa ,,koncepcja'' SHINee jakoś nie bardzo mi podchodzi... bo SHINee z czasów Lucka były the best (nie mówię, ze teraz nie są bo dla mnie zawsze będą na 1 miejscu) Tae w tym teledysku pokazuje, że na prawdę potrafi śpiewać! :D Jestem zachwycona nim w tym video :) aczkolwiek żal mi Onewa czy Key bo niestety mają mniej tekstu niż Minho&Tae :( Taniec jest oczywiście fajny jak zawsze u SHINee, mają na prawdę dobre układy :D a na to zawsze najbardziej zwracam uwagę :P
 
 
     
Natiia91 
Trainee

Wiek: 32
Dołączyła: 30 Sie 2012
Posty: 39
Wysłany: 2013-08-07, 21:45   

Ja również się zgodzę z poprzedniczkami, że stare Shinee było o wiele lepsze. Przez ten ich nowy styl przestałam ich słuchać, ale dzisiaj ochota na Shinee wróciła. Z wielką chęcią ściągnę ten klip.
Bardzo dziękuję za tłumaczenie
 
     
Patrykrahl 
Kandydat

Wiek: 28
Dołączył: 07 Cze 2013
Posty: 28
Wysłany: 2014-06-29, 16:41   
   Ulubiony wykonawca:: EXO-k


Z wielką chęcią obejrzę ten teledysk z npisami
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12