PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-19, 16:43
[KOR][MV] ZE:A FIVE- The day we broke up
Autor Wiadomość
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2013-03-29, 00:20   [KOR][MV] ZE:A FIVE- The day we broke up
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A



Online: http://www.youtube.com/watch?v=kVCVHxb1lwY
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Byłam 100% pewna, że to będzie ballada, coś w stylu "She's gone", ale na szczęście okazało się, że jest inaczej. Jest słodko do potęgi, choć jak sam tytuł wskazuje, jest to piosenka o rozstaniu. To też znak, że nie ma co doszukiwać się logiki w tym teledysku.
Na początku wszystko wydaje się być w porządku: Hyungsik szuka UFO, Dongjun przygrywa rybkom na pianinie, Minwoo zaś dba o ich edukację i czyta im książki, Siwan siedzi w zawalonej różnymi rzeczami łódce przy zamarzniętym jeziorku (nie wnikam w to po co mu maszyna do pisania i słoma), a Kevin... stoi sobie z czarnym balonikiem. Czerń, smutek- czujecie to? No i przy refrenie sprawa zaczyna się komplikować. Nagle są kolorowe sweterki, taniec na piachu i w ogóle tęczowa radość. Generalnie "złamałaś mi serce, bo odeszłaś, ja płakałem rzewnymi łzami, ale olać to, bo Kevin odpala furę, Hyungsik bierze bębenek i jedziemy w trasę." Następnie chodzą po lesie, znajdują tęczowe obozowisko i zamiast pomyśleć "Hej, co to tu robi?", oni jak przedszkolaki zwabione cukierkami biegną zrobić sobie ognisko. SOŁ MACZ FAN! Bardzo typowe dla facetów ze złamanymi sercami. xd
[MUSIAŁAM TO NAPISAĆ, AŻ MNIE PALCE ŚWIERZBIŁY XD]

A tak już trochę poważniej to piosenka mi się wkręciła, chociaż trochę za mało Kevina. Ja wiem, że maknae śpiewa naprawdę dobrze, ale to miała być podgrupa a nie Dongjun+reszta. Co dziwne, podczas występów live Kevin śpiewa dużo więcej, więc nie mam pytań w ogóle.

A tymczasem kończę, idę odkładać kasę na bilet do Korei, żeby móc sobie porwać Hyungsika, bo toż to takie urocze, że aż się płakać chce.
_________________

 
     
REKLAMA 
Mochi waifu

Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Wysłany: 2013-03-30, 11:55   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


 
     
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-30, 11:55   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


Tak szczerze, to ZE:A zawsze mi maksymalnie zwisała i w ogóle nie interesowałam się nimi, ale ta podgrupa nawet mnie zainteresowała xd
Coś tak czułam, że jak piosenka jest o rozstaniu, a oni biegają szczęśliwi w kolorowych ubrankach, to nie można szukać sensu w teledysku... Jest mega słodki i chyba tylko o to chodziło xd A piosenka mi się podoba, nawet przesłuchałam cały album, tak mnie zachęciło, o XD
I dzięki Jona za streszczenie teledysku, przynajmniej będę mieć jakieś odniesienie, jak mnie natchnie na nauczenie się, jak ich rozróżnić XD No i dziękuję za tłumaczenie <3
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 13