PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-28, 03:11
[KOR][LIVE+AUDIO] Dynamic Black - Yesterday
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2013-01-12, 23:10   [KOR][LIVE+AUDIO] Dynamic Black - Yesterday
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online live: http://www.dailymotion.co...-20121229_music

Online audio: http://youtu.be/Q8SEzfAuI7g

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Hoya (Infinite), Joon (MBLAQ), L.Joe (Teen Top), Kikwang (B2ST), Jinwoon (2AM)

Podgrupa utworzona na potrzeby gali SBS ^^ Jak dla mnie najlepszy występ spośród ''kolorowych''. Czarni byli najlepsi~ Piosenka jest naprawdę dobra. Podoba mi się, wkręca się. Choreografia dobra. Mini MV przed występem cudne! Płaczę krwią *_*
Jestem jak najbardziej za~ Więcej takich podgrup.... :) Enjoy <3

Uprzedzam... WYSTĘP DUŻO WAŻY!
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



Ostatnio zmieniony przez Makrosz 2014-04-12, 20:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Wysłany: 2013-01-13, 00:01   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Ostatnio zmieniony przez Makrosz 2014-04-12, 20:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2013-01-13, 00:01   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Dla mnie te krwawe łzy są takie przerażające jakby... O.O
Muszę przyznać, że Czarni mile mnie zaskoczyli, nie spodziewałam się, że na żywo będą brzmieć tak dobrze (tu mrug oczkiem głównie w kierunku Joona i Gikwanga. Nie żebym w nich wątpiła, bo śpiewać potrafią, ale głównymi wokalistami w swoich zespołach to oni nie są) Bez żadnej wazeliny i wyolbrzymiania, najlepszy występ spośród wszystkich Kolorowych. Wcześniej nie zwróciłam uwagi, obejrzałam Mystic White i Dazzling Red po czym uznałam, że dali im kiepskie mikrofony dlatego tak słabo to wyszło, a tu co? Da się? OCZYWIŚCIE, ŻE SIĘ DA! Przemawia przeze mnie zadowolona B2UTY. Kiki, mamusia jest z ciebie dumna T^T

ALE BIEDNA GITARA. CO ON JEJ ZROBIŁ?! Łączę się w bólu z Czarnymi i płaczę krwią...

Dziękuję za tłumaczenie, Natsu <3
_________________

 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2013-01-13, 17:04   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


BOŻE, KOCHAM CIĘ, NATSU, ZA TO, ŻE DZIĘKI TOBIE POZNAJĘ TAK CZADOWE PIOSENKI. *_______________*
Co prawda występu nie obejrzałam, dailymotion ma na mnie focha i cały dzień się tnie. T^T Może sobie go ściągnę. To istny cud. T^T HOYA, JOON. <3 Tekst tej piosenki, jej wykonanie, dlaczego wszystko jest takie perfekcyjne? Bardzo, bardzo mi się podoba. Dziękuję, Natsiaku. :3
 
     
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-01-13, 18:25   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


A ja powiem, że moimi ulubionymi byli Niebiescy XD Ale Czarni też się dobrze spisali, podoba mi się ta piosenka, a live też był bardzo dobry ;3 Tylko żal mi gitary, jak on mógł jej to zrobić T____T Generalnie to zastanawiałam się, jak niektórzy poradzą sobie w tej podgrupie *cough*Jinwoon*cough* ale nikt mnie nie zawiódł, a jedynie zaskoczył co najwyżej :D
Tłumaczenie bardzo dobre, dziękuję :D

a krwawe łzy były creepy xd
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

 
 
     
Gabi 
Kandydat


Wiek: 28
Dołączyła: 13 Maj 2012
Posty: 8
Wysłany: 2013-01-18, 01:04   
   Ulubiony wykonawca:: B2ST, SHINee, SunnyHill


Najlepsza grupa z kolorowych.
Po obejrzeniu Mystic White i Dazzling Red miałam mieszane uczucia. Dziewczyny wolały skupić się na swoim czasami nieudolnym, według mnie, seksapilu niż na śpiewaniu. Czerwonym bym mogła jeszcze odpuścić (chociaż do tego rozcięcia w sukienkach mam mieszane odczucia), bo w końcu jest tam Hyuna, dla której jest to normalne, i ogólnie ich koncepcja była oparta na tym seksapilu. Ale Białe? Myślałam że ich styl to coś w stylu disney'owskich bajek ale trochę się pomyliłam. Niebiescy mnie też nie zachwycili, nie powiem że było źle ale dobrze to też nie było. Trochę się zdziwiłam bo same takie dobre głosy a nie dali wysokich nut. A czekałam na coś w stylu "I don't know" Yoseoba :D
Ale wracając do tematu Czarni wymiatają! Śpiew, układ, stroje i ta gitara ( niech spoczywa w pokoju), no po prostu tego to się nie spodziewałam. Joon i Gikwang mnie naprawdę zaskoczyli ale w dobrym tego słowa znaczeniu :D Aż mi słów brakuje żeby to wszystko opisać :3 Bez słodzenia, bez kiczu. Perfekcyjnie ^^
Dzięki za tłumaczenie i płaczę krwią o.O
_________________

 
 
     
tintos 
Debiutant

Wiek: 28
Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 108
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2013-04-07, 21:58   
   Ulubiony wykonawca:: Arashi


Goście których lubię z różnych zespołów połączeni w jeden z dobrą piosenką i nie tylko, to zostaje tylko dziękować za stworzenie tego i wam za przetłumaczenie :mrgreen:
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2013-05-15, 23:12   

Dziękuję ^^
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14