PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
MBLAQ dla magazynu Trendy (16.01.2010)
Autor Wiadomość
sachi 
Kandydat
korean dream


Wiek: 30
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 10
Skąd: szczecin
Wysłany: 2010-05-16, 21:30   MBLAQ dla magazynu Trendy (16.01.2010)
   Ulubiony program:: idol maknae rebellion


korekta: tess.


Niezależnie od tego czy mówimy o uzależniającym "Oh yeah", czy piosence, która od swoich pierwszych dźwięków poprawia słuchaczowi humor i zmusza do tańca; ci chłopcy, wyszkoleni przez Raina, zawsze wywołują wrażenie i oślepiają swoim blaskiem! Poza niesamowitymi wynikami w muzyce, MBLAQ pojawiają się w najróżniejszych programach telewizyjnych i radiowych.
Zaraz po nagraniu SBS INKIGAYO, MBLAQ pośpieszyło na spotkanie z TRENDY. Po całym dniu nagrań i staniu w bardzo długim korku ulicznym, chłopcy wysiedli z samochodu, przecierając zaspane oczy. Mimo, że wyglądali uroczo, wszyscy czuli się źle, patrząc na nich. Na szczęście zaraz po spotkaniu z TRENDY wzięli się w garść i przywitali się wesołymi głosami, pokazując przy tym swoje dobre maniery. Żeby stworzyć miłą atmosferę i napełnić żołądki, ekipa TRENDY przygotowała dla chłopaków popularne tajwańskie przekąski i napoje.


Q: Czy możecie powiedzieć coś swoim tajwańskim fanom o waszym pierwszym mini-albumie "Just BLAQ"?
SeungHo: Nasza pierwsza piosenka "Oh yeah" jest oparta na hip hopie, do tego ma szybkie tempo. Kiedy jej słuchasz, powtarzające się słowa "oh yeah" powodują, że się od niej uzależniasz. Wyjątkowe dla tego mini-albumu jest to, że bardzo rzadko używamy audiotune. Na początku "Oh yeah" dodaliśmy gitary. Poza tym wszystko było nagrywane na żywo. Nie używaliśmy elektroniki w partiach wokalnych ani rapie, zamiast tego w ruch weszły analogi. Mamy nadzieję, że wszystkim podoba się ten album.

Q: W MBLAQ ludzi zachwyca nie tylko wasz śpiew i taniec, ale też wielki nauczyciel - Rain. Możecie nam opowiedzieć o waszych relacjach z nim? Czy jest surowy? Czujecie się skrępowani przez to, że to właśnie on was trenuje?
SeungHo: Prywatnie jest dla nas jak starszy brat. Kiedy napotkamy jakieś trudności, zawsze możemy z nim porozmawiać. Zazwyczaj jadamy razem posiłki. Czasem, żeby nas zmotywować i zachęcić do dalszej pracy, kupuje nam jakieś dobre jedzenie i zabiera na film. Traktuje nas jak prawdziwych, młodszych braci, więc nasze relacje są bardzo dobre. W pracy zachowuje się naprawdę w porządku. Jest bardzo uzdolniony. Zawsze może nas wesprzeć jakąś radą. Ma też wobec nas bardzo duże oczekiwania. Bardzo go szanujemy. Oczywiście jesteśmy trochę pod presją, ale to tylko nas motywuje do dalszej pracy i doskonalenia siebie.

Q: Czy podczas waszego debiutu wydarzyło się coś ciekawego? Jest coś, do czego wciąż nie możecie się przyzwyczaić?
G.O: W czasie debiutu dostawaliśmy masę wsparcia od naszych fanów. Jesteśmy im wdzięczni za ich wsparcie i miłość, bo pomogli nam zdobyć popularność. Jesteśmy tym bardzo wzruszeni. Oczywiście będziemy dalej ciężko pracować, żeby wszyscy mogli zobaczyć jeszcze lepszych MBLAQ.
Jest tylko jedna rzecz, do której wciąż nie możemy przywyknąć, co jest trochę szokujące: zdarza się, że fani stają bardzo blisko naszego samochodu, a my musimy już iść, bo mamy zaplanowane zajęcia. Niektórzy uderzają bardzo mocno w okna. Czasami boimy się aż tak niebezpiecznych sytuacji i mamy nadzieję, że wszyscy na siebie uważają!

Q: Podczas tych wszystkich niesamowitych występów sprawiacie wrażenie, że wasza piątka jest ze sobą naprawdę blisko. Jesteśmy ciekawi, jak powstała ta więź?
SeungHo: Tak naprawdę nie było żadnych specjalnych zajęć, żeby wzmocnić naszą więź. Nas też to zadziwia. Od kiedy trenujemy razem, było bardzo mało kłótni, nawet najmniejszych sporów. Myślę, że to dlatego, że bardzo dobrze się nawzajem rozumiemy i każdy ma w grupie swoją rolę. G.O i ja jesteśmy najstarsi, więc jesteśmy pewnego rodzaju "nadzorcami". Pod względem wieku Joon jest po środku, więc taką ma rolę - czasami jest starszym, a czasami młodszym bratem. Mir i Thunder są najmłodsi, więc zachowują się bardzo grzecznie i szanują swoich hyungów. Dlatego myślę, że pasujemy do siebie bardzo dobrze.
Mimo że nigdy nie mieliśmy specjalnej okazji, żeby się do siebie zbliżyć, to znamy się bardzo dobrze. Staramy się stworzyć naprawdę silną więź i jesteśmy bardzo zżyci.

Q: Wasz fanclub nazywa się A+, ponieważ każdy z was ma grupę krwi A, + zaś oznacza, że wasi fani są zawsze na pierwszym miejscu w waszych sercach. Jeżeli mielibyście okazję spotkać się z nimi kiedyś, jak chcielibyście spędzić dzień z dziewczynami A+?
G.O: Oglądać razem filmy, zjeść coś, pójść do jakieś klimatycznej kawiarni i masę innych rzeczy, które ludzie robią na randkach; spędzić cały dzień razem. Jesteśmy ostatnio bardzo zajęci i nie mamy nawet chwili, żeby gdzieś wyjść i się rozerwać. Jeżeli mielibyśmy szansę wyjść gdzieś z fankami, wolałbym pójść gdzieś niedaleko, niż w jakieś odległe miejsce.
Mir: Chciałbym zabrać fanów do mojego rodzinnego miasta. Jest tam pełno zabawnych miejsc. Zawsze chciałem zabrać tam swoją dziewczynę, więc chcę wziąć ze sobą dziewczyny z A+, pójść razem na spacer, kupić im coś do jedzenia i cieszyć się widokami. Jeśli moglibyśmy spędzić dzień w ten sposób, byłbym bardzo szczęśliwy.
SeungHo: Nigdy nie lubiłem zatłoczonych miejsc. W wakacje wolałem jeździć w mało uczęszczane miejscowości. Jednak ostatnio nie mamy zbyt dużo czasu na zabawę. Dlatego chciałbym zabrać fanki do parku rozrywki, gdzieś gdzie będzie masa ludzi i chodzić tam dookoła. Nawet jeśli nie będziemy robić nic konkretnego, wystarczy sama obecność i wspólnie spędzony czas.
Thunder: Też chciałbym spacerować z fankami, nieważne gdzie. Moglibyśmy pójść do parku albo w inne zwyczajne miejsce. Jeść dobre jedzenie, bawić się, podziwiać widoki, rozweselać nawzajem; spędzić ze sobą każdą chwilę, będąc na nogach przez 24 godziny. Po prostu się razem bawić.
Lee Joon: Chciałbym skoczyć z fankami na bungee! Zawsze chciałem to zrobić, a byłoby cudownie skoczyć razem z fankami, które tak nas kochają! Zeskoczyć z jakiegoś wysokiego miejsca, krzyczeć razem, to byłoby naprawdę zabawne!
(słuchając o wymarzonej randce Joona, wszyscy wybuchnęli głośnym śmiechem. Thunder zauważył: "Przez ciebie fanki będą śmiertelnie przestraszone!", po dłuższym namyśle Joon odpowiedział: "Tak. W takim razie co powinienem zrobić? Nieważne. Chcę bungee z fankami." W tym momencie wszyscy znowu się roześmiali, Thunder pokręcił tylko głową, nie wiedząc, co zrobić z Joonem. Dziewczyny, które kochają Joona, zbierzcie w sobie całą odwagę i bądźcie silne!)

Podczas wywiadu TRENDY chciało sprawdzić chemię między członkami MBLAQ, żeby się przekonać, czy naprawdę są tak blisko, jak mówią. Starsi bracia - SeungHo i G.O wydawali się niczym nie przejmować, ale młodsi - Mir i Thunder byli trochę zdenerwowani. Thunder położył sobie dłoń na piersi i ciężko oddychał. Joon był trochę nieobecny i wydawało się, że myślami był gdzieś daleko stąd.
Jednak test na chemię wyjawił wiele sekretów! W dodatku wszystkie tajemnice wyjawiała ta sama osoba! Kto to mógł być?


Q: Kto jest najlepszym tancerzem w MBLAQ?
SeungHo, G.O, Mir, Thunder: Lee Joon!
Lee Joon: SeungHo!
Lee Joon był zaskoczony, że wszyscy wybrali właśnie jego. Wykrzyknął "WOW!", po czym wygłosił krótką przemowę: "Jestem naprawdę wzruszony! Nigdy bym się nie spodziewał, że mnie wybierzecie. Czuję się jakbym właśnie otrzymał jakieś trofeum. Jestem bardzo wdzięczny. Mimo że to nie wydaje się prawdziwe, chciałbym wszystkim podziękować!"

Q: Kto w MBLAQ ma najlepsze ciało?
SeungHo, Thunder, G.O, Mir: Lee Joon!
Lee Joon: G.O!
Po ujawnieniu wyników, wszyscy wybuchnęli śmiechem. Lider SeungHo pokazał swoją naturę żartownisia, wyjawiając powód, dla którego Joon został wybrany: "To bez wątpienia osoba siedząca obok mnie. To on grał młodszego Raina w Ninja Assassin. Wszyscy widzieliśmy, jak wyczerpujący trening przeszedł (SeungHo miał na myśli trening do filmu). Teraz jego ciało nie jest ciałem normalnej osoby, on jest jak robot! Świetne ciało". Kiedy skończył, spojrzał na Joona, kiwając głową w uznaniu dla jego ciała, reszta również kiwała głowami, wyrażając aprobatę. Joon nieśmiało patrzył w dół i zasłaniał klatkę piersiową rękami. I znów wygłosił krótką mowę: "Dziękuję, że wszyscy mnie wybraliście, ale według mnie to nieprawda. Nieważne~ Jestem naprawdę wzruszony! Dziękuję!".

Q: Czy jest w MBLAQ ktoś, kto nie kąpie się zbyt często?
SeungHo, G.O, Thunder, Mir: Lee Joon!
Joon chciał powiedzieć, że Mir, ale zauważył, że wszyscy patrzą na niego. Wszyscy członkowie zespołu zaczęli klaskać i śmiać się, a "zwycięzca", śmiejąc się, zakrywał twarz magazynem TRENDY. Atmosfera stała się naprawdę zabawna. SeungHo powiedział:
- Mam wrażenie, że wszystkie dzisiejsze pytania są przygotowane dla Joona.
- To prawda, to prawda. To Joon. - dodał Thunder.
- Odpowiadaliśmy szczerze, nie planowaliśmy tego. Wszystkie nasze odpowiedzi to prawda.
- Racja. Wszyscy wiemy, że ta odpowiedź to prawda.
Mimo że nic nie mówił, Mir cały czas kiwał głową.
- Tak, powinien wiedzieć o tym sam. Po prostu był zbyt zawstydzony, żeby wybrać siebie. - dorzucił SeungHo.
- Dziękuję wszystkim, że tak mnie kochają, że wybierają mnie za każdym razem. Naprawdę nie wiem, co zrobić. Co do tego pytania, obiecuję, że w przyszłości będę mył się częściej. - wypowiedź Joona spowodowała, że Mir i Thunder niemal się zakrztusili, powstrzymując po raz kolejny śmiech.

Q: Internetowy rzecznik MBLAQ?
Wszyscy zastanawiali się chwilę nad odpowiedzią, ale w końcu zgodnie wybrali Mira.
- Tak, to na pewno Mir. - powiedział Thunder.
- Dziękuję wszystkim za wybranie mnie. Często jestem online i uwielbiam rozmawiać z fanami w naszej kawiarence. Zazwyczaj tylko ja utrzymuję kontakt z fanami. Dlatego myślę, że to ja jestem osobą, która najbardziej lubi internet. Będę dobrym rzecznikiem MBLAQ. - powiedział Mir.
Wszyscy hyungowie nagrodzili brawami ciężko pracującego rzecznika Mira.

Q: Kto najbardziej dba o pozostałych członków?
SeungHo i G.O wybrali siebie nawzajem. Reszta zastanawiała się nad odpowiedzią i w końcu wybrali G.O, który wydawał się zaskoczony:
- Ja? Może to dlatego, że jestem najbardziej wrażliwy i delikatny. Zwracam uwagę na uczucia i zmiany nastrojów pozostałych członków i martwię się o nich. Skoro wszyscy mnie wybrali, chyba dobrze się nimi opiekuję.
Mir dodał:
- Właściwie nasi hyungowie - SeungHo i G.O, obaj bardzo się o nas troszczą. SeungHo jest liderem, więc bardzo się nami przejmuje. G.O jest tylko trochę młodszy od SeungHo, dlatego też stara się nas chronić. Obaj spisują się świetnie!

Q: Kto w MBLAQ jest mistrzem aegyo?
SeungHo: Lee Joon!
Lee Joon, Thunder: Mir!
G.O zastanawiał się kogo z tej dwójki wybrać, w tym czasie Joon wciąż krzyczał: "Mir! Mir!". W końcu Mir uzyskał tytuł króla aegyo i próbował się z niego wytłumaczyć:
- Nie możecie powiedzieć, że mam dużo różnych aegyo! Może to dlatego, że jestem najmłodszy i hyungowie myślą, że pokazuję aegyo. Skoro wszyscy mnie wybrali, chyba powinienem trochę potrenować i pokazać wszystkim moje aegyo.
TRENDY z ciekawości poprosiło o pokazanie jednego.
- Aegyo~ Ale wciąż jestem początkujący... - Mir spełnił prośbę i zrobił słodką minę.
Lider SeungHo miał inne zdanie:
- Według mnie żaden nie jest jakoś specjalnie słodki, wszyscy są moimi młodszymi braćmi, więc każdy z nich jest dla mnie słodki i ma masę własnych aegyo. Czasami wymyka się to spod kontroli i czuję się trochę przytłoczony. - Po tych słowach obrócił się w stronę Joona, jasno dając do zrozumienia, że chodzi o niego. Ten natychmiast zapytał:
- Czujesz się niezręcznie?
- Czasami jest to przesadzone...

Q: Kto w MBLAQ ma największy apetyt?
Wszyscy wybrali G.O, który wytłumaczył:
- Na początku, korzystając z okazji, chciałbym przeprosić pozostałych członków, którym podkradam jedzenie. I mój apetyt wcale nie jest dużo większy od pozostałych! Zdarza się to tylko, kiedy jestem głodny - mój żołądek jest bardzo wrażliwy. Mam naprawdę zły humor, kiedy nie zjem o odpowiedniej porze. Przepraszam za zabieranie wam jedzenia!

Q: Kto jest najbardziej leniwy i kogo najtrudniej obudzić?
SeungHo, Mir, Thunder, G.O: Lee Joon!
Lee Joon: SeungHo.
Wybrany po raz kolejny Joon nie był zadowolony.
- Dlaczego zawsze jestem wybierany przy najgorszych pytaniach? Ale i tak chcę wszystkim podziękować. Teraz jestem odbierany jako ten, który się nie myje i ciągle wyleguje w łóżku! OK. Wiem, że musimy wcześnie wstawać, ale moje ciało mnie nie słucha... Ja... Ja... Będę pracować ciężej.

Q: Wszyscy się zastanawiają, czy jest w MBLAQ ktoś, kto się alienuje?
SeungHo, G.O, Mir: Lee Joon!
Joon, Thunder: Thunder!
Nie czekając na sprzeciw Joona, SeungHo zmusił go do wygłoszenia kolejnej przemowy.
- Mam nadzieję, że to pytanie to tylko zbieg okoliczności i że nie zrobiliście tego specjalnie. Jednak wydaje mi się to skierowane przeciwko mnie. Okej... Mogę tylko powiedzieć, że czuję się wzruszony. Wszyscy wskazali na mnie. Dziękuję wam za wsparcie, ale też jestem człowiekiem!
Jako, że Thunder również został wybrany, zuchwale dodał:
- Zmieniam swoje zdanie. To Lee Joon. Ale jeśli fotograf noona zrobi mi osobne zdjęcie, to powiem, że to ja. Dziękuję za robienie mi zdjęć!
Szczera i słodka wypowiedź Thundera spowodowała kolejny wybuch śmiechu w ekipie i zawładnęła sercami wszystkich noon wokół.
 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 111
Wysłany: 2010-05-16, 21:40   
   Ulubiony program:: idol maknae rebellion


_________________

 
 
     
tess. 
Debiutant


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 111
Skąd: Zielona Góra, Poznań
Wysłany: 2010-05-16, 21:40   

Ten wywiad jest epickiiiii <33333
Jeszcze bardziej kocham Thundera XD On także jest takim aegyo! Ale aż szkoda mi było Joona, jak go tak wszyscy ciągle wskazywali przy tych chamskich pytaniach XD" Lol, prawie się nie myje, zupełnie jak HyunAh z 4minute~ Rozwalił mnie też G.O: "Jestem wrażliwy, mam wrażliwy żołądek..." lol, umarłam <333 Świetnie się spisałaś, sachi, wielkie brawa dla Ciebie i buzi w czółko! *daje buzi* =^^=
_________________

 
     
sachi 
Kandydat
korean dream


Wiek: 30
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 10
Skąd: szczecin
Wysłany: 2010-05-16, 22:00   
   Ulubiony program:: idol maknae rebellion


Oni zawsze się z Jooniego nabijają. Rozumiem, że jest trochę tępy, ale to jeszcze nie powód, żeby się śmiać XD
Mnie rozwalił G.O podkradający jedzenie XDDDD

ojej, dziękuję ;*
 
 
     
Natiel 
Kandydat

Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-05-18, 18:55   

Momentami nie mogłam wyrobić ze śmiechu ^^ Szczególnie przy pytaniu "kto się nie kąpie zbyt często" xD ale muszę przyznać, że to jeden z lepszych wywiadów jakie czytałam xD Można się było o nich ciekawych rzeczy dowiedzieć i tego co oni sami o sobie myślą xD
_________________
"Nawet biegnący pies się z Ciebie śmieje" G-Dragon
 
     
Kajlo 
Kandydat
HOT NOONA XD


Wiek: 34
Dołączyła: 21 Kwi 2010
Posty: 28
Skąd: Konin/Warszawa
Wysłany: 2010-05-24, 09:27   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, U-kiss, Brian Joo
   Ulubiony program:: Hello Baby, Dream Team, SuJU Full House


Nie no świetny wywiad! Taki miły, słodki i spontaniczny. Chłopaki mają plusa za wskazywanie Lidżuna hihihihihi ];-> (och tym niemyciem stracił jeszcze bardziej w mych oczach XD). A Thunder jest kochany <3
W ogóle dziekuje za wywiadzik, dzięki niemu napewno dowiedziałam się o chłopakach więcej i przekonałam się do nich <ukłonik> : )
_________________
Kajhyun is real
 
     
Denise 
Trainee
~positively

Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 45
Wysłany: 2010-05-24, 17:39   
   Ulubiony wykonawca:: U-Kiss, MBLAQ itd...
   Ulubiony program:: Vampire Show, HB itd...


Świetny wywiadzik, miło się go czytało xD
_________________

 
     
Ariv 
Kandydat
Seisevan


Wiek: 28
Dołączyła: 16 Lis 2010
Posty: 15
Wysłany: 2011-01-18, 14:28   
   Ulubiony wykonawca:: B2ST, U-KISS, SuJu, DBSK


Świetny wywiad xD
Ale się z Joon'a śmieją, jak mogą xD Ale w sumie gdyby się nie nabijali, nie byłoby zabawnie. Dopiero ich poznaję i nie wiem jeszcze kto jaki ma charakter, ale wiem jedno - mają świetne głosy i boskie piosenki :]
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12