PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-14, 02:12
[KOR][MV] SNSD- Genie
Autor Wiadomość
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-11-23, 19:01   [KOR][MV] SNSD- Genie
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A



Youtube: http://youtu.be/MJ2ef99rzFE
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

rozmiar/format: 87 MB/*.mp4

Przedstawiam wam moją ulubioną piosenkę Sosiek. Bardzo ją lubię. Teledysk wprawdzie nie powala na kolana, ale uwielbiam tę choreografię, jest jakaś taka zabawna.
W przygotowaniu japońska wersja ;)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Jona 2012-11-28, 18:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Wysłany: 2012-11-23, 20:48   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Ostatnio zmieniony przez Olcik 2012-11-28, 18:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2012-11-23, 20:48   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


Dobra, nie przepadam ostatnimi czasy za SNSD, ale ta piosenka była dobra. Miło zobaczyć tłumaczenie do niej. Pamiętam, jak uczyłam się do tego tańczyć, haha. Naprawdę fajna choreografia. ^^ Dziękuję i czekam na japońską wersję, którą zresztą też bardzo lubię. :3
 
     
munika 
Trainee


Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 50
Wysłany: 2013-04-21, 03:57   
   Ulubiony wykonawca:: JYJ*SHINee*B.A.P*Infinite*U-Kiss


Nie wiem dlaczego, ale jakoś tak mam, że w k-popie słuchałam do niedawna samych boybandów, ale za bardzo to się nie zmieniło, bo mam może z pięć piosenek śpiewanych przez wokalistkę/girlbandy w winampie, a co do samych SNSD, to naczytałam się trochę negatywnych opinii o samym zespole, a dużo o okropnych fankach tego zespołu i byłam w zasadzie bez powodu negatywnie nastawiona do dziewczyn, więc tym bardziej to dziwne, że jakaś ich piosenka mi się spodobała, ale można powiedzieć, że wzięły mnie podstępem ;-) , bo ta piosenka została wykorzystana w pierwszym sezonie Dream High i tak bardzo mi się spodobała, że już mi było obojętne kto to śpiewa. Co prawda zespołu nie zacznę słuchać, ale tą piosenkę na pewno. Sam teledysk to nic nadzwyczajnego - taki typowy k-popowy, bo są sceny taneczne i trochę zbliżeń na dziewczyny.
Dziękuję za tłumaczenie. Dziękuję zwłaszcza za użycie w napisach innej czcionki niż tej zwyczajowo używanej na Ssantisubs, bo na tą koślawą białą (żeby to chociaż pył prosty Arial) to nie mogę patrzeć, więc jeśli mam do wyboru inne tłumaczenie, to zawsze biorę te inne, ale nie tutaj, bo jest ładna czcionka, więc naprawdę za to dziękuję.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13