PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-26, 17:05
[KOR][MV] A-prince - Hello
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-11-22, 09:22   [KOR][MV] A-prince - Hello
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: http://youtu.be/sic7SIGzb10

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


PRZEDSTAWIAM WAM PIOSENKĘ PRZEWODNIĄ DO HELLO BABY...... Bo nic innego mi się nie nasuwa słuchając tego refrenu XDDD
Co to za słodziaki nam w końcu zadebiutowali? A-PRINCE <3 Pokochałam ich.... nie serio.... pokochałam O_O; Najmłodszy rocznik '95 ale każdy z mojego rocznika może czuć się nooną, ponieważ facet jest z 31 grudnia jak się nie mylę XDD Najstarszy to ex członek z Taken, czyli '89.... który mi za ni cholerę nie pasuje do tego ociekającego słodkością zespołu. On to przecież był MŁODY KOREAŃSKI WILK.... gdzie tam mu odwalanie słodkich minek i wgl... ale przejdę to O_O Ja jestem zauroczona w tej słodkiej wiewióreczce <3 KLIK HERE Także ten no.... chłopaki a raczej ich wytwórnia planuje w przyszłym roku tzn w 2013 trasę koncertową po Europie. Między innymi możemy liczyć na koncert w Polsce. Czy ktoś by się wybrał i walną wielkiego transpareta ze mną ''Wiewióreczko, czy nie mogę zostać twoim orzeszkiem?'' NIE BYŁO TEGO WYMAZAĆ................... Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Wysłany: 2012-11-22, 16:31   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


 
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-22, 16:31   

Hahah xDDDDD Ja bardzo chętnie! :D Tzn. zależy jeszcze kiedy ten koncert i gdzie xDDD
A piosenkę zaraz ściągnę i przesłucham, to wtedy się wypowiem (pewnie troszkę to potrwa, bo ostatnio tyle tego pobrałam, że szok xD Jeszcze trochę i poza tymi, które nie działają lub nie ma downloadu z tego czy innego powodu, będę miała wszystkie xD hahahah xD Czuję się jak jakaś chora na umyśle fanatyczka - choć w sumie to całkiem miłe uczucie :D:D:D)
No, ale dość gadania, bo się tu rozpiszę za bardzo, a nie ma co spamować zbyt wiele xD
W każdym razie, bardzo dziękuję za tłumaczenie :**
 
 
     
Hallaeyo 
Kandydat


Wiek: 26
Dołączyła: 10 Lis 2012
Posty: 10
Wysłany: 2012-11-22, 22:36   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Nu'est
   Ulubiony program:: Strong Heart, Hello Baby


Ściągam, potem się wypowiem. xD
-edit-
Ta ta ra ra ta ra ra~!
Lejdis end dżentelmen, nadeszła ta chwila! Właśnie tu, właśnie dziś, właśnie TERAZ mój niesamowicie wolny internet zdołał skończyć ściąganie tegoż właśnie teledysku i na dodatek nic nie ucięło! Jestem z niego taka dumna. *o*
A teraz do rzeczy. xD
Reakcja tuż po obejrzeniu? Jacy oni są słooo~dcy! Ten kochany wiewiór też zwrócił na siebie moją uwagę, ale nie tak bardzo jak ten blondyn w czerwonej koszulce z białą, eee... maską? To chyba jest maska na bluzce, ale nie jestem pewna. xD Enyłej, jest absolutnie niesamowicie uroczy itede... <3 Szukałam nawet zdjęć jego na tumblrze i nie wygląda już tam tak fajnie, ale grunt, że w teledysku genialnie. <3
Poza tym, za każdym razem, gdy widzę jak udają, że strzelają z łuku, to zaczynam się uśmiechać i sama nie wiem nawet czemu... xD
Po głowie kręci mi się teraz 'Hello, hello, baby', a powinnam iść już spać. ;__;
Chyba zacznę ich słuchać, bo są tacy pocieszni~
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-11-22, 23:47   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Dżizys jak ja tego nie kupuję >.< Nie wiem, takie słodkie pierdki to nie mój gust, jest aż za bardzo. Kiedy tylko się dowiedziałam, że się nazywają A-Prince to poszłam płakać do kąta, wyczułam tę tęczę i jednorożce. TAKEN uwielbiałam, a to mi w ogóle nie podchodzi. Ale w sumie ze starego składu to nic tam prawie nie ma... Sungwon udający kjut boja- nie, nie, nie! T^T Mówiłam, że jest słodki i w ogóle, ale nie w tym sensie. Ma słodką buźkę, ale to aegyo... płaczę, płaczę, fml :<<<

Gdyby wywalić Sungwona (aż mnie serce boli, że to piszę) to byłoby OK. Nadal nie w moim guście, ale przecież nie muszę się jarać absolutnie każdym zespołem xD

Dziękuję za tłumaczenie ^^
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12