PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-26, 17:30
[KOR][MV] B1A4 - Tried to walk
Autor Wiadomość
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-13, 05:50   [KOR][MV] B1A4 - Tried to walk
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song




Dailymotion: Klik~
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Nie oczekujcie ode mnie składnej wypowiedzi, wstałam o 4, żeby dowiedzieć się, że WMent trolluje jak zwykle i MV wyszło wcześniej T__T Co nie zmienia faktu, że i tak miałam ochotę płakać, jak je zobaczyłam. Boże, to jest NAPRAWDĘ chyba najlepsze mv, jakie mogli zrobić. Jest piękne, tak bardzo klimatyczne, ale nie jest to smutas, lecz można przy nim trochę się pobawić. Piosenka... to już wczoraj płakałam nad nią i generalnie całą perfekcją, jaką jest ten album - nie ma piosenki, która by mi się nie spodobała, co jest po prostu niemożliwe. I najlepsze jest to, że każda piosenka jest wspaniała, napisana przez Jinyounga (prócz jego solo, o ironio) i NIE MA AUTOTUNE, boże, to chyba największy sukces.
Macie farta, że jestem tak rano jeszcze obiektywna, bo rączki świeżbiły, by dodać mojego Channiego na nagłówek, ale niech będzie ;___;
Nie wiem, co powiedzieć. Idźcie obejrzeć, płaczcie razem ze mną, ale B1A4 wróciło i ja osobiście pójdę załatwić im nagrodę.
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

Ostatnio zmieniony przez Sevelyn 2012-11-13, 18:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
REKLAMA 
anti hero

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2012-11-13, 13:32   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


Ostatnio zmieniony przez Makrosz 2012-11-13, 18:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2012-11-13, 13:32   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


Zniknęło z Youtube. D:
 
     
Martuś20 
Trainee

Wiek: 29
Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 56
Wysłany: 2012-11-13, 18:00   
   Ulubiony wykonawca:: Infinite, Super Junior, BTOB <3


Jej jak ja cieszę się, że oni wrócili!! :) i to w wielkim stylu trzeba przyznać :)
Piosenka jest genialna, pokochałam ją po pierwszym przesłuchaniu, jak dla mnie to najlepszy utwór na płycie :mrgreen:
Sam teledysk po prostu cudo :mrgreen: Byłam szczerze zaskoczona tym mv, klimatem w nim panującym, ale ogólnie całość jest po prostu boska.Sama sceneria, zwłaszcza ten ogród na początku :-o zdecydowanie się postarali przy całości :lol:
Wielkie dzięki za tłumaczenie :mrgreen:
 
     
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-13, 18:53   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


Dodałam już na Dailymotion, bo zapomniałam, że WMent kasuje dźwięk na YT....
Enjooy^^
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

 
 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2012-11-13, 22:37   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


Łaa, Sevelyn, szybka jesteś. *_*
Gdy pierwszy raz zobaczyłam Jinga, jakoś nie pasowała mi do niego ta czerń, za bardzo przyzwyczaiłam się do tych czerwonych. Ale teraz stwierdzam, że wygląda genialne (tsa, bądź obiektywna) XD O dziwo podoba mi się Baro. Ta piosenka jest tak piękna, tekst zresztą też. Mam nadzieję, że tłumaczenia pozostałych piosenek też się pojawią, bo cały album jest cudny. Kamsa~ :3
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-11-14, 02:14   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Nie wiem co jest w tej piosence, ale mnie oczarowała.
Przyznaję się bez bicia- B1A4 kojarzą mi się tylko i wyłącznie z kolorowymi klipami, wesołymi piosenkami (nie żebym takich nie lubiła, po prostu jakoś jeszcze nie zdobyli mojego serca :P), więc niechętnie się do tego zabrałam i pewnie gdyby nie teledysk (w pracy przesłuchałam MV bez dźwięku, bo inaczej się nie dało xd) to pewnie bym dała sobie spokój. A właśnie, teledysk, coś naprawdę pięknego- to światło, ogrody, kwiaty i w ogóle wszystko... Bardzo mi się podoba :)

Z niecierpliwością czekam na tłumaczenia reszty piosenek, których jeszcze właściwie nie przesłuchałam :)
_________________

 
     
annej
Kandydat

Dołączył: 12 Mar 2012
Posty: 18
Wysłany: 2012-11-14, 19:50   

Tak jak pewnie większości B1A4 kojarzy się z ładnie uśmiechającymi chłopcami w kolorowych ciuszkach, a tutaj mnie zaskoczyli. Klimat teledysku jest świetny, zakochałam się w piosence i w mv od pierwszego oglądnięcia. Świetnym jest dobranie ubrań do tła. :)
Dziękuję za tłumaczenie.;)
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-11-14, 22:13   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Każdy słodzi... a ja powiem.... nie podeszło mi.
SEVELYN PRZEPRASZAM CIĘ T^T
Kocham chłopaków całym sercem, naprawdę. Ale płyta jest dla mnie... jest śliczna. Popieram fakt, że jest dobrze zrobiona. Ale nie ma piosenki, która zapadła by mi w pamięć i nuciłabym ją obie pod nosem... serio.
Myślałam, że jak zobaczę teledysk to się przekonam. Ale za dużo Baro, za mało Sandeula... stanowczo.... wnoszę sprzeciw. Widać, że kawał odwalonej roboty nad MV jest. Sceneria przecudna, oddaje klimat piosenki. No, ale jak mówiłam.... nie potrafię T^T
Dziękuję, za tak EKSPRESOWE tłumaczenie :3 Jesteś lepsza ode mnie O_O Łoho~

Sevelyn, zrób żesz coś, bo chyba ze wstydu umrę............. Jak ja to wytłumaczę Sandeulowi? T^T
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-14, 22:42   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


Natsu napisał/a:
Każdy słodzi... a ja powiem.... nie podeszło mi.
SEVELYN PRZEPRASZAM CIĘ T^T
Kocham chłopaków całym sercem, naprawdę. Ale płyta jest dla mnie... jest śliczna. Popieram fakt, że jest dobrze zrobiona. Ale nie ma piosenki, która zapadła by mi w pamięć i nuciłabym ją obie pod nosem... serio.
Myślałam, że jak zobaczę teledysk to się przekonam. Ale za dużo Baro, za mało Sandeula... stanowczo.... wnoszę sprzeciw. Widać, że kawał odwalonej roboty nad MV jest. Sceneria przecudna, oddaje klimat piosenki. No, ale jak mówiłam.... nie potrafię T^T
Dziękuję, za tak EKSPRESOWE tłumaczenie :3 Jesteś lepsza ode mnie O_O Łoho~

Sevelyn, zrób żesz coś, bo chyba ze wstydu umrę............. Jak ja to wytłumaczę Sandeulowi? T^T


Ekspresowe tłumaczenie dla B1A4 - zawsze <3 *byłoby nawet o 6 rano, gdyby nie WMent, serio*

Oj Natsu, nie będę ci robić krwawych represji, bo ci nie podeszło XD Co kto woli, serio ;3 Ale Sandeul... oj, o niego to ja bym się bała, lepiej ugotuj mu coś dobrego na przebaczenie. Albo przekonaj się do choć jednej piosenki, twój wybór XDD
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

 
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-20, 23:07   

Dziękować :*
 
 
     
Chileia 
Debiutant


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2012-12-01, 14:51   

Bosh. Baro. Nie mam słów. On wygląda.. ehh.. serce mnie boli jak na niego patrzę. Sama piosenka mnie nie zachwyca, ale ten teledysk. Kocham go i chyba przez to muszę również pokochać tą piosenkę. I znowu mam zażalenia, że Channie tak mało śpiewa. Ja lubię jego głos i mi to przeszkadza (jak zwykle). Ale za to moment kiedy Baro śpiewa, nie rapuje, śpiewa jest piękny. Bardzo dziękuję za tłumaczenie.
_________________
 
     
tintos 
Debiutant

Wiek: 28
Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 108
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2013-04-30, 00:07   
   Ulubiony wykonawca:: Arashi


Dziękuję :-D , teledysk ładny i piosenka właściwie też.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 13