PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-26, 21:44
[KOR][MV] Boyfriend - Janus
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-11-11, 13:47   [KOR][MV] Boyfriend - Janus
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: http://youtu.be/nlG_QEl8OU0

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Ja za chłopakami jakoś nigdy nie przepadałam. Byli dla mnie za słodcy.... ale to, co teraz odwalili... to... gdzie oni się podziali? Podoba mi się i to bardzo. Chociaż teraz to już kompletnie nie rozpoznaję bliźniaków. Dopóki nie przeczytałam komentarzy, to myślałam, że obu scenach (ta biel i czerwień) to jedna i ta sama osoba....................... Ale, co tam. Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
REKLAMA 
Mochi waifu

Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Wysłany: 2012-11-11, 14:11   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


 
 
     
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-11, 14:11   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


A ja lubiłam tamtych Bojfrendów XD Choć tacy też są okay. Im dłużej słucham piosenki, tym bardziej się do niej przekonuję - jakby nie patrzeć, fajny klimat stworzyli, nie tylko w teledysku. Jestem ciekawa, czy będą kontynuować ten koncept czy jest to tylko taka chwilowa odskocznia jak np. u B1A4 przy Baby I'm Sorry, a potem wrócili do pierwotnego konceptu. Będę tego wyczekiwać ;3 I może w końcu zbiorę się za przesłuchanie całej płyty xd
Natsu, ja zawsze tak rozpoznawałam, że Kwangmin ma znacznie bardziej wyłupiaste oczy XD Choć fuck, tutaj się myliłam, aż za bardzo podobni są tutaj.
W sumie to cały czas nie wiem, co ma Janus do całej piosenki... poza tym, że 'zmieniają' oblicza bohaterów teledysku. Dziękuję za tłumaczenie <3
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

 
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-13, 23:05   

Dziękować ! :D Po tym, co napisałaś i po komentarzu Sevelyn totalnie nie mogę się doczekać przesłuchania tej nutki :D:D

EDIT : Ojej... Nie wiem co powiedzieć o.O Poza tym, że się zakochałam *.* Tacy podobają mi się o wiele bardziej niż dotychczas, choć i tamtych BOYFRIENDÓW lubiłam. Aczkolwiek bliźniacy są tutaj po prostu... WSPANIALI <3333 I to właśnie dla nich przypada największa zasługa za to, że tak mi się spodobało ! :D Prócz tego tekst jest dobry i teledysk też :D No i wokale również, ale to już swoją drogą :D Ach! No i jeden z bliźniaków jakoś tak bardziej wpadł mi w oko, jednak nigdy się tak nie interesowałam tym zespołem, by próbować ich ogarnąć, więc totalnie nie wiem, jak on się nazywa o.O Cóż, chyba trzeba nadrobić ten punkt, zanim przejdziemy do gry wstępnej xD Hahahaha xD
*Ang, co Ty gadasz? O.o Chyba powinnaś iść już spać* xDDD
No, w każdym bądź razie, liczę na więcej takich nutek w ich wykonaniu :D:D
Jeszcze raz dziękuję za tłumaczenie :**
 
 
     
Chileia 
Debiutant


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2012-12-01, 14:55   

Szczerze to jak się domyśliłam, że w tych scenach grają obydwaj bliźniacy. Chociaż też ich nie rozróżniam. Sama piosenka zawładnęła mną całkowicie a teledysk. Chłopaczki naprawdę zaszaleli. I układ... oni zawsze mają zabójczą choreografię. Jak ona może być tak perfekcyjna co? Bardzo dziękuję za tłumaczenie.
_________________
 
     
tintos 
Debiutant

Wiek: 28
Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 108
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2013-04-07, 22:17   
   Ulubiony wykonawca:: Arashi


Mi nie przeszkadza ta słodka wersja i tą i tą lubię, ale do tej nowej mniej musiałam się przekonywać niż do tej starej. I tak samo ubolewam nad przefarbowaniem na jeden kolor bliźniaków. Ich teraz to rozpoznaje tylko jak występują i jak jeden rapuje to wtedy jest: "O to Kwang Min", a jak śpiewa "to Young Min" .
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12