PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2015-07-22, 00:53
Super Junior - Weekly Idol E60-61 [120912-19] [2/2]
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-11-07, 18:58   Super Junior - Weekly Idol E60-61 [120912-19] [2/2]
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




PROJEKT NA 7 ROCZNICĘ SUPER JUNIOR!

Każdy z nas chyba kojarzy program Weekly Idol. Jest to 20~ minutowy program, gdzie jest biała pusta przestrzeń i parę krzeseł. Chociaż jest biedny w rekwizyty, to śmiechu jest co niemiara. W programie ujrzymy: Eunhyuka, Leeteuka, Kyuhyuna i Ryeowooka.
Poznamy parę ciekawostek o nich ^^ Przed wami part 1~~ Wraz z licznymi komentarzami na temat z waszymi odczuciami, pojawi się też i drugi ^^ Enjoy <3



http://www.mediafire.com/...8zp8poab5brvs6r
http://www.mediafire.com/...biwcybckicy7vid


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Oto przed wami part 2. Tutaj poznamy dokładnie profile Eunhyuka, Kyu i Wooka~ Dowiemy się od czego uzależniony jest Hyukki~ I jakie są ich osobiste rankingi piękności w zespole. Mam nadzieję, że w końcu ktoś skomentuje. Jak ktoś się zdecyduje, to proszę, NAPISZCIE SWOJE WŁASNE RANKINGI. Chcę się dowiedzieć, kto jak postrzega Super Junior~ :3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



Ostatnio zmieniony przez Makrosz 2015-07-22, 00:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
REKLAMA

Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 7
Wysłany: 2012-11-08, 21:00   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Ostatnio zmieniony przez Makrosz 2015-07-22, 00:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
YumikoOkabe
Kandydat

Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 7
Wysłany: 2012-11-08, 21:00   

wow SuJu mój ukochany zespół. Bardzo ale to bardzo dziękuję za tłumaczenie i dodanie programu. Jestem bardzo wdzięczna i z miłą chęcią obejrzę programik. Czekam na kolejne odcinki :mrgreen: :mrgreen:
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-11-27, 16:43   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Nie powiem..... Jestem zawiedziona brakiem miłości do Super Junior.
Jest to dla mnie dowód, że na przyszłość mam nie robić więcej takich akcji jak ''projekty na rocznicę SJ'' Bo i tak nikt się tym nie interesuje i nie docenia pracy jaką w to wkładam.

Nie chcę, żeby odcinek leżał wieki mi na dysku, więc dodaję dla świętego spokoju.
Zapraszam.
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
HITTTERSdesu
Trainee

Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 34
Wysłany: 2012-11-27, 17:08   

Ponieważ ostatnio moja miłość do nich trochę zmalała (ale już wraca ten stan kiedy ich prawie że wielbiłam xDD) to trzeba ponadrabiać zaległości ^_^
Pewnie i tak odwalili kawał dobrej roboty :) Idę już oglądać xDD
Te papierowe łzy... hahahahaha
Dziękuje za tłumaczenie !!
 
     
blaziu98
Trainee

Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 41
Wysłany: 2012-11-27, 18:36   

Suju ~~ *O* Lecę pozanać te uzależnienia Hyuka XD Dziękuje za tłumaczenie.
 
     
kropa 
Kandydat

Wiek: 30
Dołączyła: 15 Gru 2011
Posty: 29
Wysłany: 2012-11-27, 20:08   

Np moja milosc do nich nie zmalala.. tylko mam mniej czasu niz wczesniej zeby wszystko ogarniac..:( dziekuje za Twoja prace i ten odcinek ;)
 
     
kasienkaxd2
Trainee

Dołączył: 04 Lis 2012
Posty: 45
Wysłany: 2012-11-27, 23:17   

Dziękuuuuje bardzo za tłumaczenie i zabieram się za oglądanie! :))
 
     
Agusia
Kandydat

Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 22
Wysłany: 2012-11-29, 13:10   

Ten program był przezabawny xd Ja z całego SuJu najbardziej lubię Eunhyuka-jego osobowość najbardziej mi odpowiada jest bardzo uzdolniony i chociaż nie jest typową koreańska pieknąścią to ma oryginalną urodę xd Ale zawsze gdzie pojawi się Kyuhyun jest mega zabawnie ;) jego komentarzę doprowadzają do łez ;) A Leeteuk, Ryeowook to dla mnie mili mężczyżni ;) Dziękuje bardzo za tłumaczenie ;)
Ostatnio zmieniony przez Agusia 2012-12-30, 23:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Hallaeyo 
Kandydat


Wiek: 26
Dołączyła: 10 Lis 2012
Posty: 10
Wysłany: 2012-11-29, 18:02   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Nu'est
   Ulubiony program:: Strong Heart, Hello Baby


Natsuś, wybaczysz, jeśli skomentuję tylko do ściągnięcia, prawda? *o* Dzięki. :D
Edytuję jak oglądnę, bo nie potrafię obejrzeć I partu i potem czekać na II... xD
---edit---
Omo~ To było genialne. Najwięcej uwagi zwracałam na Leeteuka. Jakoś tak wyszło, że najbardziej go polubiłam, chociaż Eunhyuk też jest fajny. :D
Kyuhyun był trochę dziwny, ale spoko, no i mało było Ryeowooka...
Nie pogniewałabym się, gdyby Teukie zrobił mi ramen. :D
Uwielbiam momenty z Random Play Dance. xD Tak uroczo nie wiedzieli, jak tańczyć. To było na swój sposób słodkie. xD Albo ten moment, jak gadali o gładkich nogach! XD Mistrzostwo!
Właściwie to nie było takiego momentu, żebym się nudziła i jestem bardzo zadowolona, że to obejrzałam. Nawet, jeśli nie słucham Super Junior.
Generalnie to baa~rdzo mi się podobało. Nie tylko ze względu na to, że lubię Weekly Idol, ale też dlatego, że było SuJu. Przyjemnie się ich oglądało. Co prawda nie jest ELFem, znam tylko kilka ich piosenek, ale może zacznę słuchać więcej. Zaczynam więc ściągać programy z nimi, coby jakoś zapoznać się z nimi. Zobaczymy co z tego wyjdzie~
Enyłej, dzięki wielkie za tłumaczenie! Hwaiting~!
Ostatnio zmieniony przez Hallaeyo 2012-11-30, 21:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kuelemelelele
Debiutant
Artycha <3


Wiek: 29
Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 114
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-11-29, 22:45   
   Ulubiony wykonawca:: EXO


Łaaa... Skomentuję lepiej jak obejrzę, ale szczerze mówiąc - pierwszy raz słyszę o tym programie.
Nie komentowałam wcześniej, bo nie lubię ściągać pierwszej części, a potem czekać na drugą. Zdecydowanie wolę ściągać wszystko od razu i mieć pod ręką.
W moim rankingu SuJu, Siwon jest ostatni. Nie lubię go ani z wyglądu, ani z niczego innego. Dla mnie to paszczur jakich mało :D
_________________
stop tha kim jongin i’m melting D:
 
     
makino01 
Kandydat

Wiek: 28
Dołączyła: 07 Sty 2012
Posty: 28
Wysłany: 2012-12-02, 13:35   

Oglądałam już ten program po angielsku i bardzo się uśmiałam, więc bardzo ciesze się znalazłam ten program po polsku.
Wielkie dzięki za tłumaczenie :mrgreen:
 
     
gadzior 
Kandydat

Dołączyła: 12 Wrz 2012
Posty: 18
Wysłany: 2012-12-03, 22:03   

to się nazywa oszczędzać na scenografii :d ale przynajmniej całą uwagę skupia się na chłopakach nić nie rozprasza
Najbardziej mnie rozbawił szybki chód LeeTeuka wyglądał obłędnie
Kyuhyun był jakiś taki niemrawy i nie ogarnięty trochę przypominał swoim zachowaniem Yesunga
Ja nie zauważyłam że jak tańczyli to dawali odwrotnie nogi w sumie i tak mieli niezły synchron
Dziękuje za tłumaczenie i biorę się za dalszą części :D
 
     
EvilMonkey. 
Kandydat
Hyuczek :)


Wiek: 27
Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 15
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-12-04, 19:02   

Lecę ściągnąć drugą część
_________________

~SPY~
 
     
sara162 
Kandydat

Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 25
Wysłany: 2012-12-05, 18:56   

Obejrzalam to w wersji angielskiej to tak sie usmialam i teraz zpewnoscia tez sie usmieje :)
i mysle ze 100 razy więcej :)
oni są tacy zabawni i słodcy :)
 
     
Naomi
Kandydat

Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-12-09, 18:25   

Och! Super Junior :) Ja też oglądałam to po angielsku i cieszę sie że mogłam obejrzeć po polsku :)
Strasznie zabawne. I te gładkie nogi Eunhyuka... po woskowaniu xD
 
     
mitsuki 
Kandydat

Dołączyła: 11 Lut 2011
Posty: 22
Wysłany: 2012-12-15, 19:01   

ODCINEK 1
Fajny program, chociaż słysze o nim pierwszy raz. Scenografia faktycznie uboga XD Jako, że lubię Super Junior i uważam, że to jeden z zabawniejszych zespołów, jak nie najzabawniejszy, to z przyjemnością obejrzałam. Fajnie, że to odcinek z tego roku, bo z reguły jak się trafia na jakies odcinki, to sa one sprzed iluś tam lat, a miło jest zobaczyć jak chłopacy się zmienili. I tak na marginesie dodam, że naprawde ładnie im w nowych fryzurkach ^^ Niespodziewałam się, że tak ciężko będzie im sobie przypomnieć choreografię, ale to że Eunhyuk był w tym najlepszy, to mnie nie dziwi. I kto by się spodziewał, że Teuki bierze udział w takim sporcie. Trochę zabawnie wygląda ten jego chód, ale ja się nie znam i pewnie to ma tak być :P Wooki zawsze był cichutki, ale po zapowiedzi w pierwszym odcinku widzę, że będzie trochę brylował w następnym. Kyuhyun, kto by się spodziewał, że sobie popija :-D W ogóle wydaje mi się, że stał się trochę bardziej dojrzalszy. No niby zawsze był dojrzały i miał wredne teksty, ale teraz mam wrażenie, że jednak te 24 lata sprawiły, że jest bardziej pewny siebie i mniej jakiś taki nieśmiały (chociaż do Wookiego to mu i tak zawsze daleko było ;P).

ODCINEK 2

Hehe, nie spodziewałabym się, że Wooki ma diabełka za uszami, ale to fajnie zobaczyć taką jego stronę, bo zawsze wydawał mi się trochę zniewieściały. Powaliły mnie te wyścigi na piłkach i wywrotki Teukiego :D Jeśli chodzi o moją listę..Hmm, mam w SuJu swoich faworytów i chociaż pewnie obiektywnie nie zajeli by pierwszego miejsca, to cóż zrobić.
A więc moja lista:
1. Siwon (nie należy co prawda do dwójki moich faworytów, ale musze przyznać, że jest najprzystojniejszy)
2. Donghae (również nie mój ulubieniec, ale zgadzam się z uczestnikami programu, że na drugie miejsce zasłużył)
3. Leeteuk (to już mój ulubieniec :P )
4. Kangin ( mój kolejny ulubieniec :P )
5. Heechul (w programie nie wzięty pod uwagę, nie jest co prawda moim ulubieńcem, ale go lubię jakoś nie wiem czemu i dlatego takie miejsce)
6. Sungmin (szczerze mówiąc normalnie to byłby u mnie jakoś na końcu, ale obejrzałam sobie jego zdjęcia z tego roku i no po prostu nie mogę tego zrobić, szczerze to nawet byłabym skłonna dać go wyżej, ale mimo wszystko to nadla nie mój typ, więc 6, chociaż w programie oceniony bardzo wysoko)
7. Kyuhyun
8. Kibum
9. Ryeowook (nie mój typ, ale przyznaję, że jest ładny)
10. Eunhyuk ( nie ostatni, jak to normalnie jest oceniany, bo wg mnie ma coś w sobie)
11. Yesung
12. Shindong (ostatni co prawda, kiedyś byłby tu dla mnie bez większego żalu, ale teraz kiedy zobaczyłam zdjęcia z 2012 roku jestem zachwycona i pojawia się żal, że jednak ostatni)

Ogólnie okazało się to być trudniejsze niż myślałam i szczerze przyznam, że tylko dwa pierwsze miejsca nie sprawiły mi trudności. Nie wiem czy to możliwe, ale chłopcy jeszcze bardziej wypięknieli. I naprawdę zaskoczyły mnie osoby, które wcześniej zupełnie mi się nie podobały jak Sungmin czy Shindong :-)

Wiekie dzięki za pracę nad tym projektem :-)
_________________

 
     
hiroko 
Trainee


Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2010
Posty: 32
Wysłany: 2012-12-27, 20:39   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, SS501, MBLAQ &#9829;
   Ulubiony program:: Hello Baby &#9829; Star King &#9


Ci MC...widziałam cut, i nie mogę się doczekać, aż to obejrzę :D

Dziękuję za napisy!<3

Ja nie mam pojęcia jak Oni to robią, że za każdym razem gdy przedstawiają grupę, leże i kwiczę gdy MC snują swoje domysły kto tym razem mógłby przyjść, a podczas wielkiej zapowiedzi, idole po prostu wychodzą przed kamerę xD Ten numer nigdy mi się nie znudzi xD

Boże! Nie znam zbyt SJ, ale po tym programie zacznę się zagłębiać w ich historię xD Leje ze śmiechu z Maknae xDD Eunhyuk troll pomalował plakat Ryeowooka xD

Weekly Idol tak bardzo...MC tak bardzo...SuJu w Weekly Idol tak bardzo...


Ahh, na prawdę dziękuję za tłumaczenie!
_________________

 
     
Bom 
Kandydat


Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 22
Wysłany: 2012-12-30, 19:02   

Jak obejrzę oby dwa odcinki to je podsumuje i edytuje mój komentarz xD Także na razie,wielkie dzięki za przetłumaczenie :-D
 
     
Black_lily_rose
Kandydat

Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 23
Wysłany: 2012-12-31, 02:07   

SUJU FOREVER <3
 
     
Natally_olly 
Kandydat

Dołączyła: 28 Paź 2012
Posty: 22
Wysłany: 2013-01-30, 15:03   

Dzięki wielkie :)

[ Dodano: 2013-01-30, 15:06 ]
Dzięki wielkie za tłumaczenie :)
 
     
tintos 
Debiutant

Wiek: 28
Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 108
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2013-02-05, 23:13   
   Ulubiony wykonawca:: Arashi


Widziałam po angielsku, ale z powodu moich braków z chęcią zobaczę po polsku. :mrgreen:
 
     
eunhae_4
Trainee

Dołączył: 11 Lut 2013
Posty: 40
Wysłany: 2013-02-12, 18:19   

oglądałam w wersji angielskiej i przeszukałam cły internet w poszukiwaniu za polską . Jestecie moimi bogami xd 
 
     
Klawa 
Kandydat


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lut 2013
Posty: 16
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-02-14, 01:50   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, Dir en Grey, Arashi
   Ulubiony program:: Full House, EHB


Kocham to przypadkowe-nie-przypadkowe wejście Super Junior xD
Spodenki Hyuka... :'D
Taniec był mistrzowski XD Zagubione/zamyślone miny po zmianie piosenki, plątanie i mylenie nóg ♥ "Mentalność zjedz kamerę" nie zawodzi w doprowadzaniu mnie do śmiechu; no i wyjaśnienie dlaczego mylą nogi... Lewostopy, prawostopy, freestyle raczej chaos xD :'D
No i maknae vs reszta :'D Eunhyuk naśladujący Kyuhyuna mnie zabił na amen xD Co za rechot :'D Generalnie w tym fragmencie nie było czasu żeby przestać się śmiać po jednym zdaniu, gdy atakowało drugie xD
Szybkie chodzenie Teuka... Co to jest :'D Teukie~ :'D
 
     
Tusiek 
Trainee

Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2013
Posty: 34
Wysłany: 2013-02-21, 09:12   Re: Weekly Idol - Super Junior [2/2]
   Ulubiony wykonawca:: FT Island
   Ulubiony program:: Sesame Player, Hello Baby


Keke świetnie zapowiada się pierwszy odcinek ^^ Kyuhyun XD
 
     
Tiffani 
Kandydat

Wiek: 27
Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-03-19, 20:13   

dzzia
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15