PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Big Bang dla marcowego "Junon", 2010
Autor Wiadomość
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2012-10-13, 00:33   Big Bang dla marcowego "Junon", 2010
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


5 ludzi, 5 osobowości


YB: G-Dragon jest... szalony (śmiech). Oczywiście nie w złym sensie! Naprawdę angażuje się w to co robi, nieważne czy jest to praca czy zabawa, więc... według mnie jest szalony.
GD: Taa, rzeczywiście taki jestem.(śmiech). TOP też jest szalony (śmiech). I męski!
TOP: Nie, on tylko żartuje (śmiech). Daesung jest z kolei bardzo optymistyczną osobą i wydaje mi się, że tym przyciąga ludzi do siebie. Jest pełen uroku.
DS: Mam pogodną osobowość. Taeyang jest ciepły i miły w stosunku do członków Big Bang. Daje nam też dużo rad i zawsze możemy liczyć na jego wsparcie.
TOP: Seungri jest najmłodszy i ciągle marzy o wolności (śmiech).
VI: Racja.
TOP: Jest pełen pasji i chce robić wiele rzeczy.
VI: Tak, wciąż pracuję by osiągnąć moje marzenia!
GD: Jest maknae(najmłodszym w zespole), więc wszyscy go faworyzują i uważają, że jest słodki.
TOP: Jest też osobą, której najczęściej dokuczamy, właśnie ze względu na tę pozycję. (śmiech)
YB: To prawda, ludzie mogą uważać, że ma złośliwy charakter. Ale dlatego, że w naszej grupie nie ma żadnych barier - możemy sobie mówić/pozwolić na wszystko.
VI: Trochę dokuczania można traktować jako aegyo (śmiech). Ale nie lubię, gdy G-Dragon mi dokucza, bo czasem potrafi być naprawdę ostry... Tylko żartuję! (śmiech) Ufam mu, więc wszystko jest okej. Wszyscy jesteśmy ze sobą bardzo blisko, niemalże jak w rodzinie.
GD: Każdy z nas ma zupełnie inny charakter, więc nie ma właściwie niczego co chcielibyśmy zmienić. Bo prawdziwy Big Bang istnieje tylko wtedy, gdy pokazujemy swoje naturalne oblicze. Myślę, że uczciwe wyrażenie siebie jest dobre dla każdego członka.

Rzeczy, W Które Jesteś Obecnie Zaangażowany


YB: Mój pies Boss. Jest rasy Boston Terrior. Jest zawsze pełen energii i czasem wydaje się tak mądry, że wydaje mi się, że rozumie co do niego mówię. Dużo się z nim bawię i często pozwalam mu spać ze mną w jednym łóżku.
VI: Uwielbiam japońskie dramy. Nodame Cantabile było naprawdę dobre. Teraz oglądam Rukizu. Naprawdę lubię Anie (Ichihara Hayato)! Jestem też fanem Miyazaki Aoi, więc lubię filmy w stylu Shonen Merikensaku. Reszta ogląda teraz Hana Yori Dango.
Uczę się japońskiego poprzez dramy i filmy. Taeyang, Daesung i ja często rozmawiamy po japńsku. Ale to ja jestem najlepszy w używaniu slangu i słów, które są na czasie! (śmiech) Przekleństwa są zabawne, więc w mig je zapamiętuję. (śmiech)
YB: Mój japoński wciąż nie jest idealny, dlatego chcę uczyć się więcej, żeby jeszcze lepiej go opanować.
DS: (spoglądając na lutowy numer Junon) W tej chwili zajmuje się magazynem Junon! (śmiech)
(z zadowoleniem rozdziera kopertę z tyłu magazynu i przegląda karty Seto Koji, które były w środku) Super!
GD: Skończyłem promocję mojego solowego albumu w Korei, więc mam dużo czasu dla siebie. Jestem naprawdę 'zaangażowany' w mój czas wolny. Śpię do której chcę, spotykam się ze znajomymi i tak dalej.
YB: Wprawdzie to było jakiś czas temu, ale w zeszłym roku postanowiliśmy zrobić coś zabawnego na Święta - cała nasza piątka, skoro byliśmy tak zajęci promocją w Korei i Japonii przez cały rok. Ja zająłem się organizacją, więc przez jakiś czas naprawdę się w to zaangażowałem. Ale nasze plany spełzły na niczym, gdy wszystkie końcoworoczne imprezy pojawiły się na naszej drodze. (śmiech)
VI: Jaka szkoda.. (śmiech)
VI: Bardzo przepraszam!! (śmiech)
TOP: Co planowaliśmy zrobić pozostanie sekretem. (śmiech) Ale pomimo tego, że musieliśmy porzucić nasze plany, byliśmy w stanie wystąpić podczas Music Station Super Live. Więc mam nadzieję, że wszyscy byli szczęśliwi z tego powodu. Wciąż będziemy dawać z siebie wszystko!


Czego Nie Cierpisz Najbardziej Na Świecie


GD: W Korei jest ryba zwana 'gaebul', ludzie jedzą ją na surowo. Po prostu nie mogę jej jeść.
VI: Nienawidzę imbiru. Nie zjem niczego co jest z imbirem, nawet jeśli jest go mało.
DS: Nienawidzę bakłażanu. Raz jak bylem mały rozchorowałem się po nim i od tamtej pory nie cierpię go.
TOP: A ja lubię wszystko! Bo wydaje mi się, że musimy zaakceptować wszystko co jest na tym świecie.
Reszta: Wooow! (klaszczą)
TOP: Jestem męski czy co? Tylko żartuję. (śmiech)


Twoja Idealna Dziewczyna


DS: Ktoś kto wygląda pięknie, gdy się uśmiecha i kto podobnie myśli. Lubię ludzi, którzy mnie kochają. (śmiech)
VI: Ktoś z pięknym głosem. Lubię głos Miyazaki Aoi. Jeśli byłbym bardzo zajęty i nie moglibyśmy się spotykać zbyt często, sprawiłoby mi wielką przyjemność słyszeć jej wesoły głos przez telefon. W końcu to zawsze podnosi cie na duchu, gdy słyszysz głos osoby, którą lubisz.
YB: Myślę, że polubiłbym kogoś kto rozumiałby co mówię i co myślę. I kto ma wiele umiejętności, dzięki czemu mógłbym się uczyć przebywając z tą osobą. Chcę dziewczyny, która jest uprzejma i nowoczesna.
GD: Lubię dziewczyny, które są zabawne i lubią robić żarty innym. Lubię ludzi, którzy są nieprzewidywalni i mogą cie zaskoczyć. Jeśli znalazłbym taką dziewczynę, trzymałbym się jej mocno i nigdy nie puścił!(śmiech) I jeśli miałbym dziewczynę, wolałbym żeby nie była miła dla innych kolesi(lol lol lol). Chcę żeby tylko mi pokazywała swoją 'specjalną stronę' jak aegyo. Ja też pewnie pokazałbym się jej z innej strony.
TOP: Lubię osoby, które mnie rozumieją i myślą w ten sam sposób. Podobają mi się dziewczyny bardziej zrelaksowane i spokojne, przeciwieństwo tych głośnych plotkar.(:-P) I osoby, które potrafią się ubrać i dobrać sobie dodatki. Jeśli ożenię się z taką dziewczyną, myślę, że dobrze umeblowałaby nasz dom.
DS: Niedługo Walentynki. Koreańczycy są pewnie bardziej podekscytowani i zaangażowani w to niż Japończycy.
YB: Ja uważam, ze uszczęśliwisz osobie którą kochasz, nawet gdy w zwykły dzień dasz jej prezent.
DS: A ja sobie kupuję czekoladki co roku (śmiech)
VI: Dostawałem czekoladki od starszych i młodszych dziewczyn, gdy chodziłem do szkoły. Zostawiałem je w szufladzie i się rozpuszczały.(śmiech) Pamiętam jak potem wszystko sprzątałem i myślałem "Jaka szkoda...". To było smutne.. (śmiech)
GD: Ja też w przeszłości dostawałem czekoladki. Ale pewnie dlatego, że dziewczynom robiło się mnie szkoda. (śmiech)
TOP: Ludzie dają sobie czekoladki w Walentynki?? Nie miałem pojęcia. Nigdy nie dostałem... Zart (śmiech)
YB: Chcę w przyszłości zdobyć wiele wspomnień z Walentynek..
TOP: W tym roku dobrze zapamiętamy Walentynki, mamy wtedy koncert w Kobe World Hall!

Coś, Czym Japonia Cię Zaskoczyła


DS: Kiedy pierwszy raz przyjechałem do Japonii, doznałem szoku, bo myślałem, że samochody same jeżdżą! Okazało się, że w Japonii kierowca siedzi po drugiej stronie. (śmiech)
VI: Zdziwił mnie widok biletów potrzebnych do zakupu ramen. Wkładasz drobne, dostajesz bilet i dopiero wtedy możesz kupić ramen...
GD: Co mnie najbardziej zdziwiło to to, że BYLIŚMY W JAPONII PODCZAS ŚWIĄT (śmiech)
Reszta: (śmiech)
YB: Jak mówiłem wcześniej, planowaliśmy coś specjalnego, więc kiedy nam powiedziano, że wracamy do Japonii żaden z nas nie chciał w to uwierzyć. (śmiech)
TOP: Jeszcze bardziej zaskakujące jest to, że mamy koncert w Japonii w Walentynki.
GD: Największą niespodzianką w moim życiu jest to, że spędzimy i Walentynki i Święta w Japonii. (śmiech) Czułbym się źle, gdyby już nic mnie nie zaskoczyło. (śmiech) Jak długo nasi fani są szczęśliwi, my też jesteśmy. Czekamy z niecierpliwością na spotkanie z japońskimi fanami w lutym.
TOP: Przyjechaliśmy do Japonii tylko do pracy, ale chciałbym też powoli zacząć zwiedzać. Byłem w Akita 2 lata temu w trakcie kręcenia filmu. I to było tak ciche i miłe miejsce, chciałbym tam jeszcze pojechać.
GD: Ja marzę by wejść na górę Fudżi. Mogliśmy oglądać ją z naszych pokoi hotelowych, gdy raz zatrzymaliśmy się w Tokio. Chcę dosięgnąć stamtąd chmur.
YB: Ja chcę pojechać na wycieczkę do Okinawy. Tam na pewno pójdę do oceanarium Churaumi.
DS: Ja uwielbiam gorące źródła. Gdy będziemy mieli czas muszę pójść do japońskich gorących źródeł!


Marzenia Big Bang


DS: Chcę, by nasza japońska trasa okazała się sukcesem. Mam nadzieję, że dobrze wypadniemy, tak by wszyscy byli zadowoleni.
VI: To nasz pierwsza trasa po debiucie, chcę żeby Big Bang pokazał się z innej, nowej strony. Z niecierpliwością oczekujemy występów na dużych scenach takich jak Yokohama Arena czy Budokan.
GD: Nie chcę, by nasz występ tylko wyglądał dobrze. Powinno być jak na spotkaniu ze starymi znajomymi, których jakiś czas się nie widziało. Mam nadzieję, że zarówno my jak i fani miło spędzimy czas.
YB: W przyszłości chcę dać ludziom dużo dobrej muzyki, nie tylko jako członek Big Bang, ale również jako solista. By poruszyć serca ludzi. Chcę dać im wiele wspaniałych występów.
DS: Pracuję teraz nad solowym albumem w Korei i mam nadzieję, że okaże się sukcesem.
TOP: Kręcę teraz dramę w Korei, chcę wciąż dawać z siebie wszystko, by wyszło z tego coś dobrego. I chciałbym nadal być pełen pasji i odnosić sukcesy, być gorący. Tak jakby na moim ciele była masa przenośnych grzałek. (śmiech)
GD: Chciałbym trochę spoważnieć. (śmiech) Często zachowuje się jak dzieciak, więc dobrze by było gdybym dorósł.
VI: Moim celem jest pomóc ludziom osiągać ich marzenia. Chcę utworzyć coś w rodzaju akademii dla dzieci marzących o zostaniu piosenkarzami czy artystami i wspierać ich.


_____________________________

Tłumaczenie autorstwa ulek.
Zabrania się kopiowania tekstu i umieszczania go w innych miejscach bez pozwolenia i creditów.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12