PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-29, 17:30
[KOR][MV] H.O.T. - We Are The Future
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-09-25, 15:35   [KOR][MV] H.O.T. - We Are The Future
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: http://youtu.be/WfkgZeeMCsM

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Ostatni mi czasy zaczęłam się coś za bardzo interesować starym k-popem. Nie wiem, czy są tu jacyś fani legendarnego zespołu H.O.T~ Każdy szanowany się fan koreańskiej muzyki powinien znać przynajmniej jedną ich piosenkę. Najczęściej jest to 'Candy', będzie też dostępne na forum^^
Ta piosenka jest moją ulubioną. Tekst ma przesłanie, sens. Teledysk też nie jest zły. Ukazane są typowe sceny jakie miały miejsce, bądź dalej mają. Nie wiemy.
Teraz czas fangirlizmu.
MATKO KANGTA....... jakiś ty ładny, młody, śliczny chłopczyk był *____________* Tony w ogóle się nie zmienia... nic a nic. Zauważyliście? Fryzury trochę przerażają, ale chciałabym aby niektóre ich stylizacje wróciły. Cały czas myślę, że urodziłam się w złym czasie. Wolę wszystko z lat '90... XD Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Wysłany: 2012-10-01, 08:30   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


 
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-10-01, 08:30   

Hah :D Ktoś tu ma niezłą fazę na ten zespolik :D
Kurczę, aż zazdroszczę. Bo wiem, jak to jest z tymi piosenkami, których się słucha we wczesnej młodości *mówi, jakby sama miała teraz z pięćdziesiąt* xDDDDD, zawsze zostaje sentyment, a jako, że k-pop'u zaczęłam słuchać dopiero niedawno, to te starsze piosenki nie będą nigdy tak ważne, jak te, które poznałam i pokochałam teraz. Aczkolwiek tak czy siak jestem ciekawa tego utworu, więc zaraz sobie pobiorę itd :D:D

EDIT : Ang mówi temu zespołowi zdecydowane 'nie'. *tylko nie po twarzy xD* To totalnie nie mój styl. Tzn. początkowa melodia strasznie mi się spodobała, ale gdy przyszedł czas na wokal... odpadłam po dobrej minucie. Cóż. Może jakiś inny starszy zespół bardziej mi się spodoba.
 
 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2013-01-15, 01:04   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


Tak, oni zdecydowanie są przyszłością. ^^ Kangta, czemu przypominasz mi młodego Eunhyuka? T^T Ale wracając do piosenki. Hm... podoba mi się. Naprawdę do tej pory nie przepadałam za starym k-popem, ale sądzę, że niektóre piosenki są nawet lepsze od wielu, które obecnie wychodzą. Dziękuję za tłumaczenie, tekst nawet mi się podoba. :3
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12