PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-14, 16:00
[KOR][MV] T-ara - Sexy Love
Autor Wiadomość
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2012-09-14, 15:23   [KOR][MV] T-ara - Sexy Love
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)




Rozmiar: 108
Kodek / rozszerzenie: avi XviD
Komentarz: Wiele można o tym releasie powiedzieć. Przede wszystkim to, że T-ara robi się strasznie repetytywna, czy bardziej - takowy robi się k-pop. Bo ile to już zespołów używa modelu "comeback - piosenka "cool" -> repackage - piosenka taneczna"? No ileż można?
Samo Sexy Love jest okej, chociaż zwrotki są o wiele fajniejsze niż refren. Choreografia... można ją było zrobić o wiele lepiej, ale ma fajne momenty. Mimo wszystko plus za to, że wciąż sięgają po jakieś nowe dla nich motywy.
Fajnie, że Qri ma więcej teledyskowego czasu - szkoda, że Boram ma go jeszcze mniej niż zwykle.
Ahreum mnie wkurza, nie wiem czemu. Wydaje się wredna.
A Jiyeon mogłaby skończyć z tą swoją "whatever bitch" miną i chociaż udawać, że ją cokolwiek interesuje.
Ale i tak nic nie przebije tego, że nie chciało im się nagrywać piosenki ponownie i wciąż zawiera ona rap Hwayoung. XD Jej głosu nawet taka ilość autotune nie potrafiła zagłuszyć. Fail, CCM, fail.
Zdecydowałam się na wersję taneczną, ponieważ dramowa wymagałaby większego nakładu czasu, chociaż przyznaję, że jest świetna. Nie zawiera ona jednak jakichś kluczowych dialogów i można ją spokojnie oglądać bez tłumaczenia~

Wciąż jednak nie wiem, co "sexy mouse" ma wspólnego z miłością, ale chyba lepiej nie wnikać.



Youtube: T-ara - Sexy Love
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2012-09-14, 16:06   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


 
     
Chileia 
Debiutant


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2012-09-14, 16:06   

Drażni mnie ta nowa xD Jej głos, wygląd. Nie jestem pewna dlaczego. I za bardzo ją promują. Nie jest w ogóle zachwycająca. Mogliby się zająć Boram. Uwielbiam jej głosik. Układ w niektórych momentach nie podoba mi się, ale za to dziewczyny mają słodkie fryzurki. Piosenka nie jest zła, podoba mi się, że jest taneczna. Lubię takie piosenki. Ale bez Hwayoung jest trochę dziwnie. No cóż trzeba będzie się przyzwyczaić. Dziękuję za tłumaczenie.
_________________
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-09-14, 16:28   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Makro, jak ja mam komentować Twoje tłumaczenia, kiedy wydając je piszesz o nich wszystko co ja chciałam dodać? Weź się zlituj, bo muszę myśleć >.<
Generalnie kiedy pierwszy raz posłuchałam tej piosenki to myślałam o jej przetłumaczeniu, ale słowo "sexy" występuje tam w ilościach, których nie mogę znieść. To jedno z angielskich słów, których nie znoszę tłumaczyć. Ogólnie mam wrażenie, że w k-popie to słowo jest nadużywane xD
Też myślałam co myszy mają do pociągu seksualnego, ale wolę nie wnikać, to CCM, oni wiedzą wszystko :D Poza tym, T-ara, jakże wy SEKSOWNIE wyglądacie w tych cyrkowych wdziankach... Po prostu seks w czystej postaci. No nie ogarniam... Tu ciągle "sexy, sexy", a one biegają w tiulowych sukieneczkach. W ogóle to nie pasuje moim skromnym zdaniem.

Jiyeon i jej bitchface to już standard, który zaczyna mnie już przyprawiać o mdłości... ;| A Areum? Ja tam ją lubię i mam nadzieję, że podciągnie trochę ten zespół wokalnie, bo jak słucham tych live'ów i patrzę jak to cudowna Seyeon fałszuje mając wszystko w nosie to aż mnie trzepie... -.-
_________________

 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-28, 23:36   

Dziękować ;*
 
 
     
Vegeto 
Debiutant


Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 135
Wysłany: 2013-09-23, 22:05   

dziekuje za tlumaczenie

link download nie dziala
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13