PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-29, 02:24
[KOR][MV] F.T Island - I wish
Autor Wiadomość
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-09-10, 22:59   [KOR][MV] F.T Island - I wish
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song




Youtube: Klik~
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Rozmiar: 115 mb
Kodek / format: avi XvID, HD

I oto mamy powrót F.T Island! Piosenka zdecydowanie bardziej podoba mi się od Severely. Jest jakaś... pozytywniejsza, mimo wszystko. Refren akurat dla mnie jest aż za skoczny, w porównaniu do reszty piosenki, ale cóż. Generalnie właśnie wszystko mi się podoba, poza tym nieszczęsnym refrenem (nie wspomnę o tym, że dla mnie najwspanialsza jest partia Jaejina <3) Co do tekstu... nic szczególnie wyrafinowanego, ot, zwyczajna piosenka o usychaniu z miłości XD Teledysk jest ładny. Jak zauważyłam, ostatnio generalnie trafiają im się ładne wizualnie teledyski, choć tym razem nie ma żadnej konkretnej fabuły (jak to było w Severely). Za to znowu gościmy w nim członkinię AOA - tym razem Hyejung. No to enjoy~

*I taka mała adnotacja po przemyśleniach. Jak powszechnie wiadomo, w Korei 'serce' często utożsamiane jest z 'uczuciami', dlatego w piosence tę jedną linijkę można odebrać jako 'Czy dostrzegasz moje uczucia?' (tak sobie pomyślałam, żeby to dodać)

Byłoby szybciej, GODZINĘ SZYBCIEJ, gdyby youtube nie stwierdził, że mi zablokuje to wideo, fajnie
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

Ostatnio zmieniony przez Sevelyn 2012-09-12, 17:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
REKLAMA 
Unjok, głodny Deulli

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Wysłany: 2012-09-10, 23:19   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


_________________

Ostatnio zmieniony przez Natsu 2012-09-12, 17:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-09-10, 23:19   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Cóż płyta nie jest ich najlepszym wydaniem. Średnio mi się podoba. Ale ta piosenka przebija wszystko. Mi właśnie refren się podoba.... może dlatego, że ma muzyce znam się tyle co nic....... więc nie dostrzegam jakiś większych wad w tym XD Właśnie takie FT lubię. Poprzednia promująca piosenka to było takie flaki z olejem, że nie umiałam tego słuchać bez zaśnięcia. Tutaj jest naprawdę dobrze. Skakać się chce, tańczyć O_o Od razu zapragnęłam sobie zaśpiewać na ultrastarze to XDDDDD

Tekst oczywiście taki, co zawsze. Ale ja cię Sevelyn błagam... RÓB WIĘKSZĄ CZCIONKĘ. Bo wam Natsu oślepnie... i jak będzie tłumaczyć? T^T Tak mnie oczy rozbolały próbując coś dostrzec XDD

Teledysk... boli mnie fakt, że liderek robi się strasznie napakowany... nie pasuje to do niego T^T Wolę go zgrabniejszego w dłuższych włosach w kitce XD Hongkiemu tak strasznie te krótkie włosy pasują *___* Pierwszy raz chyba mi się podoba. Basista ukochany <3 Jego kwestia najlepsza XD Podoba mi się jak młody uczy ją na gitarze grać, takie to słodkie i urocze i wgl *_* Nie lubię AOA... czy ona tylko mi przypomina kogoś z A-pink? XDD

Nie pamiętam, co jeszcze mi się podobało, a co nie~ Ale powrót oceniam na pozytywny jeśli chodzi o promujący track... bo reszta to zdecydowanie nie należy do najlepszych. Nie porwało mnie, a szkoda.

Dziękować za tłumaczenie i mord przy wgrywaniu tego na DM.
Jakbyś mogła zrób kilkusekundową adnotację na YT, że teledysk jest dodany na DM. Ludzie pewnie są ciekawi~
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-09-11, 07:24   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


Natsu napisał/a:
Tekst oczywiście taki, co zawsze. Ale ja cię Sevelyn błagam... RÓB WIĘKSZĄ CZCIONKĘ. Bo wam Natsu oślepnie... i jak będzie tłumaczyć? T^T Tak mnie oczy rozbolały próbując coś dostrzec XDD

Jakbyś mogła zrób kilkusekundową adnotację na YT, że teledysk jest dodany na DM. Ludzie pewnie są ciekawi~

Jeszcze większą? XD Ja Natsu oglądam zawsze na pełnym ekranie, dlatego mi to nie przeszkadza, ale okay, jeżeli wciąż jest za mała to zwiększę xd

... ale Sev nie umie TT Dzisiaj ją nauczysz XD


Ach, i żeby nie było - ja tam też nie znam się na muzyce od strony teoretycznej czy coś, to były tylko takie moje osobiste odczucia XDD
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

 
 
     
Martuś20 
Trainee

Wiek: 29
Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 56
Wysłany: 2012-09-11, 18:55   
   Ulubiony wykonawca:: Infinite, Super Junior, BTOB <3


Cieszę się, że ta piosenka jest przetłumaczona :)
Ogólnie powiem szczerze, że strasznie m się spodobała. Zarówno wolniejsze zwrotki jak i ten szybszy, skoczny refren :) Wszystko tak fajnie współgra. Piosenka jest świetna, reszta albumu zależy od gustu ;) ten utwór jednak pobił moje serce, ale w końcu to F.T Island :)
Tekst też fajny, oczywiście tematyka miłosna jak to u nich bywa, ale mimo to zdecydowanie na plus :mrgreen:
Teledysk też przyjemny, chłopcy wyglądają świetnie.
Więc wielkie dzięki za tłumaczenie :-D
 
     
Kokaina 
Kandydat


Dołączyła: 09 Lut 2011
Posty: 26
Wysłany: 2012-09-12, 23:13   

Obejrzałam sobie na yt, bo jakoś wcześniej mi to nie wpadło w ręce, i przyznam, że mi się podoba. Piosenka zrobiła na mnie lepsze pierwsze wrażenie niż 'Severely', aczkolwiek sama nie wiem, czy jest lepsza czy raczej na tym samym poziomie. Jednak przyjemnie jej się słucha ^^
Za to teledysk podoba mi się mniej niż 'Severely'. Nie jest zły, ale jakoś nic nie w nim nie urzekło, jakoś specjalnie. No, ale jest miły dla oka ^^
Tekst typowy. Ani fajny, ani zły. Ot, kolejny tekst o miłości.

Dzięki za tłumaczenie ^^
_________________


You tell me, tell me why
You show me, show me why
Cham aireoni. Naega piryo eomni.
 
     
Chileia 
Debiutant


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2012-09-14, 16:25   

Hongki jest coraz przystojniejszy czy mi się tylko wydaję? Mam słabość do FT. Island. Chyba rzadko zdarzają się piosenki, które w jakiś sposób mi się nie podobają. Jaejina ma naprawdę boski głos. Zaczynam go lubić coraz bardziej. Sev wiesz, że ja Cię kocham za tłumaczenie tego teledysku? btw ta dziewczyna jest śliczna, ale działa na zbyt dużo frontów xD
_________________
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-09-30, 22:00   

Nie znam tej piosenki, choć jeśli chodzi o F.T Island to zapoznałam się z wieloma ich nutkami, więc trzeba nadrobić :D:D Także tego, ściągnę zaraz i napiszę coś sensownego, jak przesłucham (*Pewnie mają już dość mojego ciągłego pisania "zaraz ściągnę itd..." * xD)
Cóż, w każdym razie dziękuję ! :*

EDIT : *.* Słodkie ! :D Fakt, tekst nie jest jakiś wybitny ani wyszukany, ale piosenka wpada w ucho i bardzo mi się spodobała :D I cóż więcej rzec? Chyba nie ma co tak naprawdę :D xD Jeszcze raz dziękuję za tłumaczenie i lecę przeglądać kolejne nutki :D
 
 
     
tintos 
Debiutant

Wiek: 28
Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 108
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2013-02-16, 00:32   
   Ulubiony wykonawca:: Arashi


Ooo naprawdę się cieszę z żywego F.T Island bo wcześniej były takie smutniejsze i mi również ogląda się dziwnie napakowanego Hongkieg, ale i tak to nadal on z tym jego cudnym głosem.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12