PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Natsu
2013-05-05, 14:06
Super Junior - Star Life Theater [5/5]
Autor Wiadomość
asiek1311
Kandydat

Dołączył: 27 Maj 2013
Posty: 9
Wysłany: 2013-05-31, 15:50   

No to zabieram się za kolejny program. Uśmiech sam pojawia się na twarzy na widok SuJu.
Dziękuję za tłumaczenie ;D
 
     
REKLAMA

Wysłany: 2013-06-28, 16:32   

 
     
Gość

Wysłany: 2013-06-28, 16:32   

Wreszcie mam czas!Ściągam i zaraz oglądam !
 
     
Gość

  Wysłany: 2013-07-01, 17:01   

zaraz zaczne oglądać ! wreszcie mam czas:0
 
     
Gość

  Wysłany: 2013-07-01, 17:02   

zaraz zaczne oglądać ! wreszcie mam czas:0
 
     
justaxoxo1
Kandydat

Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 6
  Wysłany: 2013-07-01, 17:08   

Uwielbiam ich !Mam wreszcie czas żeby nadrobić zaległości !Bosko !
 
     
Ezura 
Trainee

Wiek: 31
Dołączyła: 02 Mar 2011
Posty: 34
Wysłany: 2013-07-05, 18:30   

Ła!!!!!!!!!!! Super! Nie zauważyłam wcześniej przetłumaczonego tego programu. No doczekać się nie mogę. Ulubieńcy, którzy podbili moje serce.
Dzięki za tłumaczenie! ;)
 
     
JanDi 
Trainee

Dołączyła: 20 Sie 2010
Posty: 65
Wysłany: 2013-08-13, 13:06   

Boski program! Juniorki jak zwykle są najlepsi:) Kurcze, bardzo się cieszę i dziękuję za przetłumaczenie tego programu. Od razu poprawił mi się dziś humor ;)
_________________

 
     
pus
Kandydat


Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 14
Wysłany: 2013-09-04, 07:30   

Oglądając ten program przypomniałam sobie za co kochałam SJ. To właśnie dzięki nim "weszłam" do świata kpopu... a jak sobie teraz pomyślę że teraz już praktycznie mało się nimi interesuje to trochę serce mi ściska ;C ...
Bardzo dziękuję za przetłumaczenie programu bo dzięki niemu przypomniałam sobie o wielu rzeczach związanych z SJ i nawet znów zobaczyłam sobie z nimi inne programy =)

Takie ogólne wrażenia:
Bardzo podobały mi się słowa Sungmina gdy powiedział że jest młody więc nie ma czasu na odpoczynek o korzysta z życia jak może! Zresztą Shindong to samo powiedział! Że gdyby mógł to by nie spał! Chociaż wiem że ich życie nie jest proste ale naprawdę im zazdroszczę tego... ciągle robią coś co kochają... śpiewają, tańczą, są MC, Dj... zazdroszczę im tego że spełniają swoje marzenia.... w takich chwilach żałuję że nie mieszkam w Korei! =D

Trochę brakowała mi Yesunga i Kangina w tym programie =d nooo ale pewnie po prostu nudny mieli skedźul w tych dniach 8D hehe

Jeszcze raz bardzo dziękuję za tł!!! =3
_________________

 
     
foczusia6 
Kandydat

Wiek: 35
Dołączyła: 09 Wrz 2013
Posty: 13
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-09-09, 13:12   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, 4Minute


Właśnie od niedawna zaczęłam się interesować Kpopem i teraz non stop słucham Super Junior. Bardzo ich lubię ich raczej nie da się nie lubić. Każdy z nich jest na swój sposób uroczy i nie mogę przestać oglądać programów z nimi. Ale szczerze? to najlepiej ogląda się po polsku, dlatego bardzo dziękuję za tłumaczenia bo doskonale zdaję sobie sprawę, że to ciężka praca...


Oglądnęłam i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.
Oni naprawdę są bardzo zżytą grypą i pomimo, że każdy z nich ma inny charakter razem tworzą cudowną grupę uroczych chłopaków których nie da się nie pokochać. To jest coś wspaniałego...Tak się teraz zastanawiam, czy u nas w Polsce są takie grupy idoli którzy przez tyle lat są ze sobą i są nadal lubiani i tak bardzo zaprzyjaźnieni. Myślę, że to co stworzyli SJ to jest coś niepowtarzalnego, coś co ciężko jest innym stworzyć. Oni są JEDYNI i niech tak pozostanie.

Jeszcze raz dziękuję za tłumaczenie :D
 
     
jazz
Kandydat

Dołączył: 28 Sie 2013
Posty: 8
Wysłany: 2013-09-14, 15:42   

Super Junior to mój ulubiony koreański boysband , kocham ich wizerunek , piosenki oraz ich charaktery(wszystkich)
Cieszę się że powstał taki program co pokazuję ich pracę codzienną.
Szkoda tylko że tak mało członków ukazano oraz że nie poświęcili więcej uwagi by zagłębić się bardziej w ich osobowości.
Dzięki za przetłumaczenie. :]
 
     
Haimi
Kandydat

Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3
Wysłany: 2013-09-24, 14:52   

Dzięki wielkie za dodanie *.*
 
     
Shin 
Kandydat

Wiek: 31
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-11-01, 19:48   

Fajny program i coś mi się wydaję że Wook jest tu bardziej śmiały i z chęcią obejrzę dalsze odcinki i oczywiście dziękuje za przetłumaczenie :)
 
     
edith 
Trainee

Wiek: 31
Dołączyła: 10 Kwi 2012
Posty: 67
Wysłany: 2013-11-28, 17:01   

Bardzo ciekawy program, można się dowiedzieć paru rzeczy o zespole:) niestety ale nie ma Siwona
 
     
Estoir
Kandydat

Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-01-29, 13:44   

Oglądałam to wielokrotnie z angielskimi napisami, miło będzie looknąć z polskimi, by bardziej skoncentrować się na samych chłopcach niż znaczeniu słów.
Star Life Theater jest dla mnie, bodaj jednym z najważniejszych 'programów', tudzież, powiedziałabym wręcz, dokumentali o SuJu. Pokazuje ile chłopcy muszą się napracować przy comebacku, jak ważny jest dla nich zespół, tworzenie, pasja. Co czują na każdym z tych etapów, w jaki sposób przetrzymują stres, który wciąż jest obecny w ich życiu pomimo tylu lat doświadczenia...
Program obowiązkowy dla każdego ELFa, zwłaszcza tego, który dopiero wstępuje do szafirowej rodziny - by mógł poznać SuJu, ale też i dla starych wyjadaczy, by przypomnieli sobie, za co tak naprawdę kochają zespół.
Dziękuję za tłumaczenie~
 
     
MoniSss09
Kandydat

Dołączył: 14 Lut 2014
Posty: 7
Wysłany: 2014-03-06, 17:54   

SuJu są przecudowani ^^ Każdy program z nimi jest zabany bardzo sie ciesze że too przetłumaczyiscie zabieram sie za ściąganie :D
 
     
DiAtemi
Kandydat

Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 11
Wysłany: 2014-03-14, 11:36   

Co prawda widziałam już ten program ale z chęcią obejrzę go drugi raz! :D Ten program pokazuje tak wiele z ich życia, ile trudów musieli przejść zanim osiągnęli sławę i jak wygląda ich codzienne życie. Dziękuję za tłumaczenie i czekam na więcej tego typu programów :)
 
     
Kotori
Kandydat

Dołączył: 25 Wrz 2012
Posty: 3
Wysłany: 2014-06-20, 17:11   

Moje ukochane chłopaki, jak się cieszę, że będę mogła obejrzeć ten program jeszcze raz tylko z polskimi napisami <3 Nie mogę doczekać się ich nowego albumu <3
 
     
Natiia91 
Trainee

Wiek: 32
Dołączyła: 30 Sie 2012
Posty: 39
Wysłany: 2014-06-22, 22:41   

Myślę, że chyba można sporo dowiedzieć się z tego programu o chłopakach. Dobry jest by poznać po kolei każdego z członków osobno jak i ich relacje między sobą (tak przynajmniej wywnioskowałam po obejrzeniu pierwszego odcinka). Szczerze mówiąc nie znam ich jeszcze wszystkich, niektórych znam lepiej, a niektórych prawie w ogóle. Mam nadzieję, że dzięki temu programowi lepiej ich poznam.

Dziękuje za tłumaczenie
 
     
niki
Kandydat

Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 6
Wysłany: 2015-07-08, 12:54   

OOO muszę to obejrzeć :))

[ Dodano: 2015-07-08, 13:55 ]
Ojejku muszę to obejrzeć :))
 
     
Kotomixd
Kandydat

Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 7
Wysłany: 2015-07-12, 12:22   

:-) dzięki za tłumaczenie :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13