PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-28, 11:55
[KOR][MV] Eru ft. Junhyung- I Hate You
Autor Wiadomość
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-08-25, 19:06   [KOR][MV] Eru ft. Junhyung- I Hate You
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A



Online: http://youtu.be/lA0Q8DuQeQo
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Rozmiar: 71,27 MB
Format: *.avi

Wracam po (zupełnie niezasłużonym!) urlopie z... No oczywiście, że z Junhyungiem. Nie myśleliście chyba, że tego nie przetłumaczę.
Wiem, że niektórzy to już rzygają tych, że co chwila ktoś zaprasza go do współpracy, jednak ja nie narzekam, bo zawsze to kolejna okazja do tego, żeby poza Beast posłuchać jego głosu i popatrzeć na jego mordkę. Tym bardziej, że video nakręcono przed szalonym, fryzjerskim napadem i tym dziwnym fioletem na jego głowie (poudawajmy, że rzeczywiście mi przeszkadza ^^)
Piosenka na początku mi nie podchodziła, ale teraz naprawdę mi się podoba. Zbawienny, Jokerowy wpływ.
Jedyne czego nie lubię, kiedy Jun występuje w duecie z jakimś innym artystą jest to, że jego obecność czasem całkowicie przyćmiewa tę drugą osobę. Mam na myśli to, że jest OK, publiczność się cieszy i nagle wkracza Junhyung a wtedy następuje dziki szał. Laski piszczą i mdleją... Nie, żeby to było złe (zwłaszcza z mojej perspektywy, bo wiecie, że ja go uwielbiam), ale to takie niefajne w stosunku do artysty, który wydaje singla, bo zazwyczaj wygląda to tak, jakby to Joker miał comeback, a nie osoba, która rzeczywiście powróciła :P
No ale w sumie i tak chodzi o to, żeby płyta się sprzedawała i widocznie ta strategia działa, skoro proszą go o udział ^^
Dobra kończę moje filozofie. Smacznego! ;)
_________________

 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2012-09-10, 21:16   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


 
     
Chileia 
Debiutant


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2012-09-10, 21:16   

Znowu Junhyung? Great! Ja tam go uwielbiam i nigdy go za wiele w teledyskach. On takie zabójcze miny robi. Chociaż z tym fioletem na głowie to trochę przesadził >.< Piosenka mi się podoba. Głos wokalisty jest strasznie męski >.< Jak ja lubię taki baryton(?) xD Bardzo dziękuję za tłumaczenie.
_________________
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-10-01, 10:14   

Dziękuję za tłumaczenie :*

EDIT : Nutka mi się podoba i w sumie chyba nie mam nic do dodania :D Zresztą niedługo muszę się szykować do szkoły, więc lepiej, żebym się za dużo nie rozpisywała, bo się spóźnię xDD
 
 
     
Siara
Trainee

Dołączył: 24 Paź 2015
Posty: 91
Wysłany: 2016-01-16, 20:11   

Odkrywam link w celu uzupełnienia bloga ^^
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 13