PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-14, 15:37
[KOR][MV] Super Junior - SPY
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-08-13, 10:56   [KOR][MV] Super Junior - SPY
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: http://youtu.be/Sv5shZ2kE4A

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Szybko, co? ~ Heh. Tłumaczenie już miałam w dzień wydania płyty XDDD

Ile to SM kazało nam, biednym ELFom czekać na ten teledysk. Płyta wyszła tydzień temu w sobotę, w naturalną kolej rzeczy teledysk wyszedł by potem we wtorek.... Ale nie było. ELFy czekały, no, czekały. Ale koreańskie ciągle wypytywały chłopaków, gdzie to biedne MV się podziewa. Oni nawet nie wiedzieli o tym, że nie ma O_O Leeteuk nawet pisał na twiterze, że MV powinno wyjść zanim zaczną promocję w programach muzycznych. Ale to SM, czego się spodziewać. Myślałam, że może w końcu coś ciekawego odwalili po tej zapowiedzi. Lekko się zawiodłam. Znowu pudło, brak jakiejś fabuły. Styl teledysku aka A-cha!... Nie ma co na cuda czekać :c Widać, że SM nie chce tracić na to kasy, skoro woli otwierać wystawy, kręcić dramy, wydawać kupę forsy na promocję EXO, wyjeżdżać w nową światową trasą SM TOWN i coś czytałam, że chcą otworzyć sieć kawiarni..aaa i jeszcze przecież film nakręcili. O_O BŁAGAM WAS O_O
ALE! Kocham ten teledysk, ponieważ uwielbiam choreografię! Jest czadowa... Do tego jeszcze poubierani w garnitury. Co jak co, ale SJ najlepiej wygląda właśnie w nich. Na dodatek bronie w dłoniach *__* SPY girl i wgl. Chociaż pamiętam moje pierwsze przesłuchanie tej piosenki, te trąbki na początku i moje WTF. Ale po drugim przesłuchaniu już sobie tańczyłam do tego, a jeszcze choreografii nie widziałam XDD Takie to fajne, skoczne. Nie rozumiem, jak można mówić, że komuś to nie podchodzi. Przecież to normalna piosenka jak każda inna ^^ Nie, nie jest normalna... to piosenka Super Junior. Nie jestem obiektywna... wiem... bo moją największą miłością są właśnie oni. Nie kapuję zostawiania zespołu, który się kocha, bo piosenki ma już do dupy. Zespół to nie tylko teledyski, piosenki, płyty, ale także członkowie, którzy dodają uroku temu wszystkiemu, ciężko pracują, kochają swoich fanów. I to własnie ich się nie zostawia! Nie da się, nie? ^^ Trudno mi się będzie pożegnać z Leeteukiem T^T Dostał już nabór do wojska... musi się stawić. Ale jeszcze nie podał konkretnej daty T^T Wytrzymałam już tyle gwiazd w wojsku to i ciebie przetrzymam! ELFy będą na ciebie wiecznie czekać, pamiętaj!
No dobra rozpisałam się o pierdołach......... Nie czytajcie tego XDDD Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
REKLAMA

Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 28
Wysłany: 2012-08-13, 11:58   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


 
 
     
nelly
Kandydat

Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 28
Wysłany: 2012-08-13, 11:58   

a cóż tu pisać,chłopcy są coraz lepsi i przystojniejsi:))
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-08-13, 14:04   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Ta piosenka i choreografia podoba mi się bardziej niż Sexy, Free and Single chociaż słuchając jej pierwszy raz w ogóle nie ogarniałam czemu brzmi jakby była sklejona z dwóch innych (tu kjut Donghae a tu po chwili Kyu pełen mhroku). Układ taneczny jest ZRDHDTHRGTZAESTRGq@#%^&Q :OOOOO (w sensie że super jest). Do pudeł już przywykłam, więc nie śmiem nawet narzekać, ale MV ogląda się całkiem nie najgorzej ;)

Natsu Express :D Dziękuję za tłumaczenie <3
_________________

 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2012-08-13, 14:17   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


Ledwo obczaiłam teledysk, a tu już tłumaczenie. Szybciutko~
Mnie się to bardzo, bardzo podoba. Tekst jest świetny, szczególnie ta kwestia z GPS-em. Teledysk też fajny, te bronie, choreografia, wygląd chłopaków i w ogóle. *.* Przez te trąbki z początku piosenka mi nie podeszła, ale się przekonałam. Dzięku za ten pośpiech, Natsu~ :333
 
     
Marleen 
Trainee


Wiek: 35
Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-08-13, 14:36   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior:*, B2ST
   Ulubiony program:: EHB, SGB, Star King


Osobiście wole livy niż teledysk, ale cieszę się że nareszcie wyszedł. Co do samej piosenki -pierwszy raz jak jej słuchałam byłam w lekkim szoku ,że co to w ogóle jest...ale po przesłuchaniu parę razy~ pokochałam ją, i podoba mi się w ogóle fanchant do tej piosenki prosty do zapamiętania :)
_________________

 
     
HITTTERSdesu
Trainee

Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 34
Wysłany: 2012-08-13, 14:37   

Powiem że mój komputer mnie chyba nienawidzi bo za każdym razem jak chce obejrzeć to mv to wszystko mi sie zacina ;__; dlatego dziękuje za to wstawiliście.
Zapowiedź była w miare ale pragne zobaczyć już całe mv !!
Dziękuje za tłumaczenie ^^
 
     
heestory 
Trainee
Hanchul


Wiek: 29
Dołączyła: 25 Mar 2012
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-08-14, 20:23   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, SHINee


Szczerze mówiąc, to nie przepadam za tą piosenką :c brzmi, jakby połączyli 5 piosenek w jedną. Choreografia jest za to fajna, chociaż sm rozczarowuje teledyskiem: wygląda na to, że wydają coraz mniej na suju. Ten latający efekt w ,,Sexy, Free & Single" i teraz krople krwi z sercami wyglądają bardzo tanio i kiczowato. Wkurza mnie właśnie to, w jaki sposób sm traktuje suju - ,,fani i tak wszystko kupią, po co wydawać na nich pieniądze". Ale mniejsza z tym... Tekst jest śmieszny, miejscami bardzo dziwny, ale to normalka i według mnie jest to kochane <3
Dziękuję za tak szybkie tłumaczenie :3
_________________


"All things are only Sorry Sorry"
 
     
kate18_18
Trainee

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 34
Wysłany: 2012-08-21, 07:17   

Im więcej słucham tej piosenki tym bardziej mi się podoba XD Dziękuję za tłumaczenie
 
     
Just 
Kandydat
Wife Eunhyuka <3

Wiek: 25
Dołączyła: 26 Cze 2012
Posty: 7
Skąd: Krzeszowice/Kraków
Wysłany: 2012-08-21, 13:01   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior


Haha, Super Juniorzy wymiatają, jak zawsze! Ja nie wiem, jak im się udaje już tak długo utrzymywać swoją wysoką pozycję! Są naprawdę świetni! Choć powiem szczerze, że bywały lepsze teledyski, nie za bardzo mnie tym zaskoczyli, ale piosenka odwrotnie! Bardzo szybko wpada w ucho i cały czas nic tylko "ES PI ŁAJ" xDD
Teledysk nie podoba mi się między innymi ze względu na chłopców.. A raczej ich fryzury, bo oni nadal jak zawsze wyglądają pięknie! Najbardziej skrzywdzeni zostali Kyu, Ryeo, Teukie.. Ale są też takie osoby, które strasznie mi się tu spodobały.. Mówię teraz o Sungminie. A tak to jestem na TAK! ;)
_________________
It's not END but AND! <3
 
 
     
JanDi 
Trainee

Dołączyła: 20 Sie 2010
Posty: 65
Wysłany: 2012-09-19, 19:32   

Piosenka po pierwszym przesłuchaniu niby taka sobie, ale po każdym kolejnym już kocham ją coraz bardziej...
_________________

 
     
Luji3110 
Kandydat


Wiek: 28
Dołączyła: 29 Kwi 2012
Posty: 19
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-11-13, 20:09   

Natsu, ta piosenka podziałała na twoją wenę literacką ;]
Z tego co czytałam, teledysk dodano z opóźnieniem z powodu banowania przez władze koreańskie (krew, ponętne, kobiece nogi i te klimaty...).
Kocham SuJu całym swoim szafirowym sercem, ale ich stylizacji z MV nie jestem w stanie zaakceptować. Dziwne fryzury, kapelusze na szyi... wolę, jak biegają bez makijażu po ulicy...! Dlatego, podobnie jak ktoś powyżej, sto razy chętniej oglądam występy na żywo!
Po pierwszym odsłuchaniu 2-3 sekund SPY'owych trąbek, wyłączyłam je i weszłam w kolejny link, myśląc, że włączyłam nie to nagranie... Jednak, z każdym kolejnym "play" piosenka coraz mocniej się wkręcała ~
Ogromnie dziękuję za tłumaczenie! Będę je teraz męczyć day and night ~
_________________

 
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-22, 20:28   

Dziękuję :*
 
 
     
tintos 
Debiutant

Wiek: 28
Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 108
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2013-02-15, 01:07   
   Ulubiony wykonawca:: Arashi


Za pierwszym razem miałam mieszane odczucie co do tej piosenki, ale raz sobie siedziałam i myślę co sobie posłuchać i tak mi się zachciało SPY i od tego czasu pokochałam tą piosenkę.
 
     
munika 
Trainee


Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 50
Wysłany: 2013-07-14, 18:48   
   Ulubiony wykonawca:: JYJ*SHINee*B.A.P*Infinite*U-Kiss


Nie wiem skąd mi się to wzięło, ale zawsze byłam pewna, że ta piosenka mi się nie spodoba, a ostatnio włączyłam sobie stary odcinek MB i tam jakaś piosenka SuJu zaczyna lecieć - na samym początku zaczyna śpiewać DongHae w garniturku i już tym mnie kupili totalnie. Cała reszta też już mi się spodobała. Jakoś zazwyczaj nie podobają mi się piosenki na wesoło, np. "Oppa, oppa" na początku mnie odrzuciło, a teraz jest do przeżycia, a tą piosenką mnie rozbroili.
Dziękuję za tłumaczenie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12