PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-13, 17:25
[KOR][MV] PSY - Gangnam Style
Autor Wiadomość
heestory 
Trainee
Hanchul


Wiek: 29
Dołączyła: 25 Mar 2012
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-08-07, 03:23   [KOR][MV] PSY - Gangnam Style
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, SHINee




Dailymotion: PSY - Gangnam Style
Download: później
Komentarz: piosenka jest moim zdaniem genialna, nie mogę przestać jej słuchać. Wbija się do głowy i nie chce odejść, ale nie przeszkadza mi to. Ostatnio zdobywa duże zainteresowanie mediów, mówili nawet o niej na CNN. Teledysk jest prześmieszny, o tańcu już nie wspomnę. Mam nadzieję, że Wam też przypadnie do gustu (pewnie większość z Was już i tak zna ten utwór, ale co tam ^^).
Jak zwykle chciałam też podziękować mojemu Makroszowi <3
_________________


"All things are only Sorry Sorry"
 
     
REKLAMA 
Unjok, głodny Deulli

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Wysłany: 2012-08-07, 09:27   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, SHINee


_________________

 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-08-07, 09:27   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Moje pierwsze pytanie brzmi....... Czy ty w ogóle śpisz? O_O

Ta piosenka już jest wszędzie XD Jak zobaczyłam początek... ta 'plaża' i inne pierdółki i nagle wyłaniający się plac zabaw dla dzieci to byłam spłakana. Jak można coś takiego wymyślić? XDDDD Geniusz. Ten taniec to już powala wszystko. Chociaż tekst jest taki sobie, to ogółem piosenka jest nieźle wkręcająca. Dziękować.
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
heestory 
Trainee
Hanchul


Wiek: 29
Dołączyła: 25 Mar 2012
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-08-07, 10:23   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, SHINee


Hm, z moim spaniem to jest różnie, czasem nie śpię 2 dni, potem śpię 20h itd. xD

Piękne jest właśnie, że wszyscy o niej mówią xD ale w sumie zasługuje na to i pasuje do ogólnie panujących trendów. Poza tym łatwiej jest nabijać się ,,ze starego azjaty" niż brać kpop na poważnie, przynajmniej dla kogoś, kto nie jest fanem. W każdym bądź razie świetnie, że piosenka ma taki rozgłos <3 TANIEC JEST TAKI MEGA, NIE MOGĘ PRZESTAĆ GO OGLĄDAĆ xD
_________________


"All things are only Sorry Sorry"
 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-08-07, 12:09   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


przyznam, że na początku piosenka nie przypadła mi do gustu, była za chaotyczna, głośna, była w niej Hyuna i.. ogólnie jakoś mi nie podeszła... ale za każdym następnym odtworzeniem jej coraz bardziej mi się podoba o__ó
ambitniejszego tekstu się nie spodziewałam, i tak jest w miarę dobry XDD
dzieki za tłumaczenie ^^-
_________________
 
 
     
kropa 
Kandydat

Wiek: 30
Dołączyła: 15 Gru 2011
Posty: 29
Wysłany: 2012-08-07, 14:08   

Piosenka bardzo szybko wpadla mi w ucho i meczyla mnie przez kilka dni xD Takiego wlasnie tekstu sie spodziewalam. Podoba mi sie;] dziekuje za tlumaczenie.
 
     
Sestercja-Ika 
Trainee

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 93
Wysłany: 2012-08-09, 11:02   

Nie wiem jak to powiedzieć, ale ta piosenka(w sumie sam teledysk) jest tak schizolski, że aż fajny. Tekst jest lepszy niż nie jednego letniego hitu. No i oczywiście ten charakterystyczny taniec... Tego nie da się nie lubić!
 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2012-08-10, 12:45   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


Czekałam, aż ktoś to przetłumaczy. ^^ Piosenka jest genialna, uwielbiam takie. Uzależnia od pierwszego przesłuchania. Teledysk to cudo, ten taniec i w ogóle. ^^ Tekst w miarę okej. Także dziękuję bardzo za tłumaczenie. :3
 
     
nelly
Kandydat

Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 28
Wysłany: 2012-08-13, 11:05   

uwielbiam ta piosenke i ten jego taniec.pierwszy raz ja zobaczylam to smialam sie przez 10 min
 
     
Klaudyna 
Gwiazda Hallyu
szajnilowę~<3


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 179
Skąd: Konin
Wysłany: 2012-08-20, 02:10   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, EXO, B1A4, Big Bang, f(x)
   Ulubiony program:: Let's Go Dream Team, Hello Baby


Ja moge turlać się jak buffalo tak mocno kocham tę piosenkę, PSY jest dla mnie nieziemki, bałam się go jak widziałam występ z Right Now, płakałam, ze nie będzie hitu na lato - AWWWWWWW. Dostałam, dostałam za dużo (osobiście widze tam więcej rzeczy co mnie skręca) piosenka jest sdjfhasklfjd <33333333 Pokazuje to każdemu kogo widzę, uczę tańczyć i śpiewać małe dzieci XDDDDDDDDDD
Niszczy mnie fakt, że Justin Bieber to lubi, Nelly Furtado na koncercie to.... Pisali na stronie radia eski, puścili to w tvnie (dowiedziałam sie o tym na evencie w CKK i chyba mało kto tam o tym wiedział LOL), nie mówiąc o ludziach kwejka i innych internetów jutubuw z majnkraften gdzie pod MV oficjalnym widzę "POLSKA PRZEJMUJEMY" (no niestety tacy ludzie nie zndają sobie sprawy jak popularne to jest i to nie jest śmieszny_filmik_china.wmv w jakości 240p XD) No a co do MV, TE RUCHY, ON, OKULARY, TA BEKA, SŁAWY TAM, cudo. A tekst jest dla mnie MEGA spoko, bo jaki powinien być do takiej muzyki? Btw WCALE NIE JEST PUSTY TAK NAPRAWDE XD Jest po prostu w porzadku, JA GO WIDZE (OPRÓCZ REFRENU) NAWET W BALLADZIE, tak, czuję to xDDDD PS pamietajmy fenomen Mazeltov. Gangnam jest w porząąąąąądku~
Dziękować <3
_________________
Taemin ♥ SHINee ♥
 
     
tess. 
Debiutant


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 111
Skąd: Zielona Góra, Poznań
Wysłany: 2012-08-20, 09:47   

Całą noc mi się dzisiaj śniło, że to tańczę XDD Umieram, ta piosenka jest za genialna, cały czas mogłabym do tego pląsać i śpiewać <3
Op, op, op!
_________________

 
     
ased100
Kandydat

Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 22
Wysłany: 2012-10-12, 19:14   

Piosenka świetna, a taniec wymiata. W sumie to nie wiem co jeszcze napisać. Uwielbiam to i czekałam bardzo na tłumaczenie więc WIELKIE DZIĘKI.
 
     
Vegeto 
Debiutant


Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 135
Wysłany: 2013-09-23, 20:06   

Najwiekszy hit xD dzieki za tlumaczenie


brak linku downloadu
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12