PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-14, 16:00
[KOR][MV] T-ara - Day by Day
Autor Wiadomość
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2012-07-23, 21:50   [KOR][MV] T-ara - Day by Day
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)




Rozmiar: 195 mb
Kodek: avi XviD
Komentarz: Sprawy techniczne: Jezusmariaolaboga. Ileż problemów sprawił mi ten teledysk. Przemilczę już fakt, że musiałam 2 razy robić czasówkę, bo w trakcie pracy padł mi komputer (</3) i wszystko poszło w pindu. Ale najgorszy był hardsub, który musiałam chyba robić z 8 razy. Dlatego wybaczcie tak późne wydanie.
Sprawy przyjemniejsze: Hm, mam mieszane uczucia. Gdy wyszedł teaser, byłam zachwycona - rap Hwayoung był niesamowity, i mimo iż intro zajeżdżało Spearsowym "Criminal", pokochałam ten króciutki fragment. I może dlatego, że miałam tak wielkie oczekiwania, pełna piosenka nie "zmiażdżyła" mnie za pierwszym odsłuchaniem, dopiero gdzieś tak za 10-tym mnie chwyciło.
Co nie zmienia faktu, że dziewczyny znowu nie zawiodły. Oczywiście, moja dusza płakała nad kolejnym długim teledyskiem, ale okazał się on niesamowity. Mam jednak nadzieję, że skończą z tą tradycją długich teledysków, bo to się w końcu przeje, niezależnie od tego, jak dobrze będą zrobione.
Cały mini album jest idealny, nie ma piosenki, która by mi się nie spodobała - a to naprawdę rzadkość w k-popie.
Dziwi mnie tylko, że Dani nie bierze udziału w występach. Ale może taki był plan a ja nie doczytałam, nie wiem.
I właśnie, występy... choreografia jest tragiczna. TRAGICZNA. Widziałam 2 występy i więcej nie zamierzam, bo nie mogę na to patrzeć. To największy minus całego releasu.
Dobra, koniec biadolenia. Indżoj~!


Youtube: T-ara - Day by Day
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Wysłany: 2012-07-23, 23:28   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-07-23, 23:28   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Kiedy ujawniono tożsamość dziewiątej członkini, powiedziano, że będzie uczestniczyć w promocji od grudnia. Podobno na jej własne życzenie. Ale ostatnio się rozmyśliła i już w ogóle nie wiadomo... Ogólnie sprawa jej dołączenia jest, moim zdaniem, po prostu śmieszna. Jaki poważny człowiek, chcący wzmocnić stworzony przez siebie zespół, otwarcie mówi, że nowa członkini jest dosłownie wzięta z ulicy? Dla mnie to niezrozumiałe... Mam tylko nadzieję, że Dani rzeczywiście jest takim "złotym dzieckiem" jak to twierdzi CCM, chociaż i tak jestem zdania, że kolejna raperka w zespole jest zbędna.
Choreografia rzeczywiście jest beznadziejna. I nie wiem co mnie bardziej śmieszy- to, że ułożył ją TAKI SUPER choreograf, czy to, że 'inteligentni' internauci twierdzą, że to wszystko przez Areum XD Ech... Szkoda mi jej. Ładna dziewczyna, jakiś tam głos ma, a krytykują ją za wszystko. To zafałszowała, to wyraz twarzy nie taki... No ale można się było tego spodziewać.
W ogóle T-arki mają przy tym comebacku naprawdę dużego pecha. Tu problemy Jiyeon z nosem, tu choroba Soyeon, czy Hyomin (i jej ostatnia "gleba" podczas występu).
Nie dość, że Soyeon i Hyomin są najmocniejszymi punktami T-ary to obecna liderka prawie cały czas leci z playbacku a podczas tej krótkiej solówki wyje aż uszy więdną...

Ale piosenkę kocham! Tak samo 'Day by day' jak 'Don't leave'. Ogólnie album naprawdę przyjemny i kolejny singiel też zapowiada się świetnie ;)
_________________

 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-07-24, 13:11   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Za T-ara jakoś nigdy nie leciałam. Ale ta piosenka spodobała mi się po pierwszym przesłuchaniu. Nie wiem czy to zasługa piosenki... czy też teledysku pod styl Final Fantasy, które uwielbiam. Lubię takie przyjemne dla ucha balladki. Dlatego szybko do mnie przemówiła ta ''mini-drama''. Chociaż reszta płyty mi jeszcze nie podeszła, to może kiedyś~ Na razie smęcę na plejliście tylko te dwie piosenki ^^
Co do choreografii, oglądałam tylko jeden występ, bo ja nie przepadam za live. Tak, moim zdaniem to piękna ona nie jest O_O Jakieś tam podskoki, wywijanie rękami. Ogólnie do ballad trudno zrobić dobrą choreografię moim zdaniem.
Nie śledzę poczyna dziewczyn i tego, że ktoś do nich dochodzi do zespołu. Ale po tym co czytam w waszych komentarzach, to jest to lekko chora sytuacja....

Dziękować Makro... i że ci się chciało to wydać po tylu bojach <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Chileia 
Debiutant


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2012-07-26, 16:25   

One zawsze muszą takie długaśne MV dać? Nie powiem, że mi się nie podoba, ale specjalnie na niego czekałam a wykończona byłam i jakoś sens do mnie nie odtarł tak późno było xD Piosenka nie jest aż taka świetna, ale przez te dźwięki tradycyjnej muzyki koreańskiej przechylają szlę i niestety (albo stety) muszę tego słuchać. Mój umysł mi to nakazuję. btw dziękuję za tłumaczenie.
_________________
 
     
Martuś20 
Trainee

Wiek: 29
Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 56
Wysłany: 2012-07-28, 19:25   
   Ulubiony wykonawca:: Infinite, Super Junior, BTOB <3


Za zespołem nie przepadam ogólnie ale koleżanka mnie namówiła do obejrzenia tego MV.Muszę powiedzieć,że nie żałuję bo zarówno Day By Day jak i Don't Leave strasznie mnie wciągnęły.Teraz non stop ich słucham ;P Wideo też mi się podoba, ma fajny klimat no i ciekawą ( muszę przyznać) historię . Co prawda jak zobaczyłam, że tyle trwa to zwątpiłam czy oglądać ale jednak się przełamałam i cieszę się z tego powodu.
Samo mini też jest świetne.
Dzięki za tłumaczenie :)
 
     
anylkaa 
Kandydat
Shawols <3

Wiek: 32
Dołączyła: 08 Lip 2012
Posty: 14
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2012-10-11, 20:20   

co tu dużo pisać. Teledysk jest świetny i naprawdę dziewczyny po raz kolejny pokazały na co je stać świetna piosenka,kilmatyczny teledysk ;)
_________________
Pierwszy polski blog o Lee Min Ho
http://leeminhopoland.blogspot.com/
 
     
ased100
Kandydat

Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 22
Wysłany: 2012-10-21, 14:19   

Mi piosenka od razu się spodobała jak ja pierwszy raz usłyszałam, a jak zobaczyłam mini dramkę do niej to dosłownie się nią zauroczyłam. Wielkie dzięki za prace nad tym teledyskiem.
P.S.
Ja uwielbiam takie mini dramy i mam nadzieję że jak wypuszczą więcej takich to liczę, że jednak tłumacze nie spasują i wezmą się za nie. Jak coś to polecam się do robienia czasówki.
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-28, 23:34   

Dziękuję :*
 
 
     
Vegeto 
Debiutant


Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 135
Wysłany: 2013-09-23, 22:07   

dziekuje za tlumaczenie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12