PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-14, 15:36
[KOR][MV] Super Junior - Sexy, Free & Single
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-07-10, 21:35   [KOR][MV] Super Junior - Sexy, Free & Single
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: http://youtu.be/GKp5-ubtm3M

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


format: avi
rozmiar: 67,53 MB


Chciałabym podziękować z tego miejsca Super Junior, którzy wydają teledysk znowu kiedy jestem na wakacjach za granicą... i nie ma szans na szybkie wydanie tłumaczenia. Dlatego z całego serca żałuję i przepraszam, że musieliście tyle czekać. No chyba, że ktoś zobaczył tłumaczenie od kogoś innego wcześniej T^T
Byłam bardzo ciekawa, ale też pełna obaw, co do tego comebacku. Ale to w końcu Super Junior... KRÓLOWIE K-POP'u... nie mogą nas zawieść. I nie uczynili tego. Chociaż może sesja zdjęciowa trochę przeraża, ale jest naprawdę piękna *__* Cała płyta ogólnie wyszła im wyśmienicie. Jestem naprawdę zachwycona. Teledysk wyszedł tydzień temu, a chłopaki mają na Youtube ponad 5 milionów wyświetleń. To ogromna suma i pokazuje jaką wielką siła fandomu dysponują. Ale no nie dziwmy się. Może teledysk jest kolejnym ''pudlanym'' teledyskiem, to i tak ma w sobie moc. W końcu po 3 latach mogliśmy się doczekać powrotu Kangina do zespołu!!! Którego w tym MV jest tyle, co kot napłakał.... ale JEST i to się liczy oraz raduje serca ELFów i fanów. Oczywiście stylizacja na ''sekszi namdzia'' jest. Uwielbiam Eunhyuka... chociaż to może wręcz nie dziwi, ale naprawdę rewelacyjnie wygląda. Sungmin i jego blond. Cudo. Leeteuk *__* jego nie idzie opisać. Tylko mam WTF na Kyu i to coś na szyji... nie ogarniam. Tekst jest dość nawet można uznać, że logiczny.... Chyba za dużo piszę, zamykam się. Enjoy <3

I wszystkiego najlepszego Heechul :333333
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
REKLAMA 
Tai imnida

Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Wysłany: 2012-07-10, 22:00   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


 
 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-07-10, 22:00   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


SZEKSI, FRI AND SINGL~~~ *___*
przeczytałam cały ten tekst dopiero za którymś razem, bo chłopaki wyglądają w tym teledysku cudownie i nie umiałam miejscami oderwać wzroku *___*
tekst bardzo bardzo monu monu mi się podoba, wstawki Wooka, Eunhyuka, Yesia i Kangina *___*
I... KANGIN IS BAAACK.. Nie byłam ELFem zanim poszedł do wojska, ale strasznie się cieszę, że wrócił i jest z nimi.. tylko teraz brakuje Ciula T-T i Teuk idzie... TT-TT
a wracając do tłumaczenia.. świetna robota! gomapta~
Enjoy the mayo, have fun i czekam na resztę płyty~~ <3
_________________
 
 
     
Kasumi333 
Debiutant
Kasumi


Wiek: 26
Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 100
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-07-10, 22:32   
   Ulubiony wykonawca:: Boyfriend, SuJu, INFINITE, Teen Top
   Ulubiony program:: Sesame player, Match up


Jak pierwszy raz przesłuchałam tą piosenkę i rozumiałam tylko tyle co było po angielsku to wydawała się być kompletnie bez sensu, ale teraz patrzę na to tłumaczenie i się zdziwiłam ... bo to jednak ma sens xD
Czekałam na tą piosenkę ale z drugiej strony nie chciałam jej słyszeć, miałam taką obawę, że będzie kiepska i trudno będzie się do niej przekonać. Ale wydali i jest naprawdę świetna, chociaż to i tak mało powiedziane. SM oczywiście nie wysilał się na jakiś porywający teledysk, "bo i tak wszyscy co chcą to obejrzą bez zająknięcia". Chociaż i tak jest lepiej niż patrzenie na Super Junior tańczących w pokoju z białymi ścianami jak w A-CHA xD
SungMin w tak jasnych włosach... I like like like it *Q* W ogóle wszyscy wyglądają świetnie, nawet Kangin, którego za pierwszym razem nie zauważyłam i musiałam ich liczyć, żeby sprawdzić czy faktycznie tam jest te 10 osób O.o (i którego na live'ach zawsze wpychają na sam tył -.- miłe powitanie na scenie~). A co do ubioru to nie ogarniam Kyu z tym kołnierzem całym i po części Siwona...
Dziękuję za tłumaczenie ! ^^
 
 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2012-07-10, 23:12   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


Czekałam, czekałam i się doczekałam. ^^ Kocham to po prostu. Akurat combacków Suju się nie obawiam, bo oni zawsze mają czadowe piosenki. ^^ Tylko cztery rzeczy mi się nie podobają: to coś różowego u Shindonga, kołnierz Kyuhyuna (ale on dla mnie prawie zawsze wygląda idiotycznie, więc się nie przejmuję), za mało Kangina i brak Heechula. T.T Za to Eunhyuk to cud, miód. *-* Nie mogę się napatrzeć.
Dziękuję za bardzo dobre tłumaczenie.
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-07-11, 17:32   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Mi ta piosenka nie spodobała się tak od razu, a kiedy wyczytałam że SuJu wraca z "Sexy Free and Single" to oplułam się herbatą. Tak, uważam ten tytuł za naprawdę... zabawny? Brzmi jak jakaś propozycja matrymonialna xD Później zobaczyłam zdjęcia zapowiadające i miałam totalny mętlik w głowie bo nic mi do niczego nie pasowało (ale i tak chwała Siwonowi za to, że nie powtórzyła się zeszłoroczna masakra, te fotki są naprawdę ciekawe ^^)
Teledysk... No cóż nie jestem jakoś nim zaskoczona ale o dziwo pomimo "pudełek" wygląda w porządku! Nie przypuszczałam, że kiedykolwiek powiem coś takiego :P
Tak jak Kasumi, po usłyszeniu piosenki (czekałam na Twoje tłumaczenie, Natsu, doceń to!) myślałam że tekst nie ma najmniejszego sensu, a on go ma! I to nawet sensowny ten sens :O Naprawdę jest fajny, tylko to SEXY FREE AND SINGLE i tak nadal mnie niszczy i chyba nic tego nie zmieni :D

SEXY SEXY SEXY~!

Dziękuję za tłumaczenie, Natsu, Twój mąż w tym klipie wygląda geniiiiialnie :D
_________________

 
     
nelly
Kandydat

Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 28
Wysłany: 2012-07-13, 18:10   

Chyba najbardziej podoba mi sie Sungmin..co do teledysku to typowy dla SJ ale zawsze miło ogląda się ich buźki
 
     
Just 
Kandydat
Wife Eunhyuka <3

Wiek: 25
Dołączyła: 26 Cze 2012
Posty: 7
Skąd: Krzeszowice/Kraków
Wysłany: 2012-07-13, 22:35   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior


Oh yeah! Tak, kocham ten MV, już powoli umiem choreografię, ale muszę jeszcze nad tym popracować, bo początek jest OK, ale dalej to mi się trochę miesza XD, a z Hyukiem nie jest łatwo. A co do MV to boskie tak samo jak całe Super Junior! Patrzę na to godzinami co jest jak najbardziej zrozumiałe oczywiście :) Najbardziej podoba mi się Hyuk, w tych okularkach wygląda powalająco! <3
_________________
It's not END but AND! <3
 
 
     
Chileia 
Debiutant


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2012-07-26, 16:44   

Nie przepadam za SuJu, ale ta piosenka... Kocham ją. Jest boska, a teledysk wymiata. I jeszcze układ do tego. Bardzo dziękuję za tłumaczenie.
_________________
 
     
kate18_18
Trainee

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 34
Wysłany: 2012-07-28, 19:48   

Ja też się zdziwiłam, jak w Music Bank zapowiedziano Super Junior i tytuł piosenki O_O Mimo że chłopaki wyglądali bosssko to piosenka nie spodobała mi się za pierwszym razem. Ale teraz im dłużej jej słucham tym bardziej ją kocham i teraz ciągle nucę pod nosem "seksi fri and singl" XD Najbardziej cieszy mnie fakt, że Kangin wrócił :) Brakowało mi tego misiaka!
 
     
cynag5
Kandydat

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 11
Wysłany: 2012-08-05, 18:04   

Kurczę, jak oni tańczą. A jak wyglądają :D
 
     
JanDi 
Trainee

Dołączyła: 20 Sie 2010
Posty: 65
Wysłany: 2012-09-19, 19:43   

Mv już mi bardzo dobrze znane, ale z wielką chęcią obejrzę jeszcze raz z pl tłumaczeniem! Dzięki
_________________

 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-25, 15:34   

Dziękuję ^^
 
 
     
tintos 
Debiutant

Wiek: 28
Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 108
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2013-02-15, 00:54   
   Ulubiony wykonawca:: Arashi


Nie zapomnę swojego zdziwienia kiedy oglądałam pierwszy raz ten teledysk. Oglądam i tak nagle do mojego mózgu dociera ... to Kangin ... ... przewijam z powrotem TO KANGIN i skończyło się na tym, że przez resztę dnia miałam radochę tylko z tego powodu, ale piosenka i tak świetna, dziękuję :mrgreen:
 
     
edith 
Trainee

Wiek: 31
Dołączyła: 10 Kwi 2012
Posty: 67
Wysłany: 2013-11-21, 09:05   

Nawet fajna :) Nie działa :(
 
     
anki6
Trainee

Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 37
Wysłany: 2015-01-15, 19:45   

Dziękuję za tłumaczenie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12