PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-26, 17:23
[KOR][MV] Baek Ji Young (Ft. JunHyung) - Good Boy
Autor Wiadomość
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-05-17, 23:07   [KOR][MV] Baek Ji Young (Ft. JunHyung) - Good Boy
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A



Youtube: http://youtu.be/vvMj6Z-DSAY
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Romiar: 86 MB
Format: .avi

Wiem, że chcielibyście, żebym napisała coś na temat tej pani, ale niestety nie znam jej twórczości :< Wiem tylko tyle, że do tej pory śpiewała same ballady, ma świetny głos (co słychać po występie live) i- cholera jasna- ma 36 lat, a wygląda miliard razy lepiej ode mnie >.< (mówię o jej ciele, nie twarzy, bo jej buźka wygląda moim zdaniem troszkę dziwnie)
Piosenka mi się podoba. Wprawdzie nie zabiłabym się o nią, ale nie jest zła ^^.

Dobrze, teraz przechodzę do części właściwej mojego postu: JUNHYUNG~!!!! AAAAAA ghsuhrdghskersf. Zostałam zmiażdżona i zmieciona z powierzchni ziemi. Omoooo~
To- jest- miłość. Borze szumiący. Wszędzie widzę tego gościa i ja już nie wiem co mam zrobić ze swoim życiem. Sorry Yonghwa, ale musisz ruszyć tyłek jeśli nie chcesz zostać daleko w tyle za Jokerem. Jakieś 30 sekund w piosence i (co ważniejsze) w teledysku a ja już zapominam jak się nazywam. WTF? Gdzie jest mój mózg? Idę szukać.
CZEMUŻ TY SIĘ TAK DO NIEJ KLEISZ, PYTAM SIĘ?

Muszę mówić, że od wczoraj miota mną po kątach? *Jara się jak Rzym za Nerona, zbliżającym się Beastowym comebackiem* Yayayayaya~~

Wybaczcie, po prostu mam w sobie tyle emocji, że nie mogę sobie z nimi poradzić xd
_________________

Ostatnio zmieniony przez Jona 2012-06-08, 23:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
REKLAMA 
Unjok, głodny Deulli

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Wysłany: 2012-05-18, 12:08   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


_________________

Ostatnio zmieniony przez Natsu 2012-06-08, 23:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-05-18, 12:08   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Zobaczyłam zapowiedzieć i tylko mi przez myśl przeszło ''Ohohoh Jona przetłumaczy'' i się nie myliłam XDDD

Piałam ze śmiechu z tego psa na początku. Ale szczena mi opadła jak wszedł Junhyung *_* I ta wymiana zdań w tekście. Fantastycznie to zrobili XD W tym momencie, jedyny raz zaczęłam zazdrościć Gu Harze(?), że ma takiego chłopaka ~ Seks chodzący normalnie. Rozumiem twoje emocjonalne roztargnięcie XD Mam podobnie XDDDDD

A co do panny(?), kobity raczej.... Twarz ma alienowatą, znam ją chyba z wielu OST'ów do dram. To chyba ona śpiewała damską wersję do Secret Garden. No i ten wygląda jakby była po paru nie udanych zabiegach plastycznych XD

Dziękować <333
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
kosmita
Kandydat

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 27
Wysłany: 2012-05-18, 15:45   

Świetna piosenka. Oczywiście Joker jest takim wabikiem na młode pokolenie. Cóż 36-letnia Baek Ji Young ma sporą konkurencję. Moim zdaniem wybroniła się :D.
 
     
Kokaina 
Kandydat


Dołączyła: 09 Lut 2011
Posty: 26
Wysłany: 2012-08-14, 00:47   

Z racji tego, że w chwili obecnej po prostu nie chcę mi się oglądać tego na yt, to o tekście się nie wypowiem, aczkolwiek o samej piosence i mv, jak najbardziej ;p

Ja też tej wokalistkami nie znam, i nawet nie podejrzewałam, że ma 36 lat. Na totalnie młodą mi nie wyglądała, ale dałabym jej tak 28, a nie 36 ;p I muszę się zgodzić, że na twarzy jest taka sobie ;p Co do jej głosu, to muszę przyznać, że mi się podoba. Nie przepadam za wokalistkami i raczej większość wydaje mi się taka sobie jeśli chodzi właśnie o głos, a ona nawet przypadła mi do gustu, szału nie ma co prawda, ale jest naprawdę dobrze ;p

No tak, ale samo mv i tak obejrzałam dla Jokera <3 Uwielbiam tego gościa i uwielbiam jego rap, i jego głos <3 I tutaj oczywiście prezentuje się bardzo fajnie ^^

Samo mv jakoś odkrywcze nie jest w sumie mi się podoba. Piosenka też jak najbardziej przypadła mi do gustu, dość szybko mi się wkręciła ^^

Oczywiście, dziękuję za tłumaczenie ^^
_________________


You tell me, tell me why
You show me, show me why
Cham aireoni. Naega piryo eomni.
 
     
Chileia 
Debiutant


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2012-09-10, 21:23   

Na początku piosenka mi nie podchodziła, a po obejrzeniu teledysku w głowie miałam tylko wtf?! Ale cóż człowiek ogląda sobie live'y i czasami piosenka w mózgu się uroji i koniec. Przepadłeś. Choreografia mi się nawet podoba chociaż niektóre momenty są dziwne xD
_________________
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-10-01, 09:45   

Jak zwykle dziękuję :D ;*

EDIT : Miałam podobnie jak Natsu xD Włączam piosenkę, a tu jakiś pies o.O i tylko "WTF?", no ale potem przyszedł czas na wokal i całkiem mi się spodobało :D Tzn. kwestie z JunHyungiem w szczególności, choć cała piosenka jest na całkiem niezłym poziomie.
I fakt, jej twarz jest dziwna o.O aczkolwiek mogę powiedzieć to samo, odnośnie jej ciała - gdyby moje tak wyglądało, byłabym szczęśliwym człowiekiem xDDDD
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13