PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-28, 12:03
[CHN][MV] Exo-M - MAMA
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-04-09, 10:14   [CHN][MV] Exo-M - MAMA
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: http://youtu.be/Z7NFItp_xAE

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Debiut w końcu nastąpił!! *-* Moje życie się diametralnie zmieniło po tym teledysku. Gdy usłyszałam tą piosenkę, audio po raz pierwszy to takie ''Co to kurcze za kościół song?'' A wraz z MV to aż krzyczałam o tlen O.o co jak co.... ale możecie nienawidzić SM i jego działań, ale jak zawsze postarali się o dobry zespół na miarę DBSK, Suju i nawet Shinhwy. Naprawdę udany debiut. Ale myślę, że chińska podgrupa jest bardziej wartościowa. Ich wersje piosenek bardziej do mnie przemawiają i barwy głosu. Nawet idzie na co popatrzeć. Jeśli nie chcecie oglądać wstępu od razu dajcie na 1:26. No jak to mówię, jestem zakochana i nie jestem w stanie nic sensownego napisać *-* Mam nadzieję, że też obdarzycie EXO M jak i K waszą miłością ^^ Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



Ostatnio zmieniony przez Natsu 2012-04-09, 10:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Wysłany: 2012-04-09, 10:29   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Ostatnio zmieniony przez Olcik 2012-04-09, 10:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2012-04-09, 10:29   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


Na początku myślałam, że to jakieś Gregorian czy coś takiego.
Ale to jest czadowe, Lu Han, kocham cię. XD
Tekst jest ciekawy i w ogóle teledysk...*_*
Lecem obczajać EXO-K.
Dziękuję, dziękuję, dziękuję. <3
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-04-09, 10:43   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Zapraszam na download.
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-04-09, 15:38   Re: [CHN][MV] Exo-M - MAMA
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Natsu napisał/a:
Debiut w końcu nastąpił!! *-*

To mnie najbardziej do całej tej grupy zniechęciło (no poza tym, że byłam wściekła na SM za to, że tworzą nowy zespół olewając SuJu i innych swoich podopiecznych). Teasery, teasery (KAI xD), teasery, a o debiucie nie było słychać. Ale w końcu się doczekaliśmy i mamy. Mówiąc szczerze, pierwszej piosenki (What is love bodajże) nawet nie przesłuchałam do końca, po prostu po pierwszych kilkunastu sekundach dałam sobie spokój. Ale widzę, że wpisałaś ją do planowanych, więc pewnie przy okazji tłumaczenia się do tego zmuszę... Tym bardziej nie rozumiałam tego szału i pisku "EXO, yaaaaaay!!!GFXDRH". Później uraczyli nas "History", które chociaż jest dobre to i tak jakoś nie widziałam w tym nic spektakularnego.
Teraz przybyła MAMA i pytam się: DLACZEGO NIE ZROBILI TEGO NA POCZĄTKU? SM, bando trolli -.-
Czekam na jakiś program z nimi, bo rozpoznaję z nich wszystkich tylko Kai'a i Tao (a to tylko dzięki Tobie, Natsu ;d). Mi teasery nie pomagają w poznawaniu członków zespołu, bo lubię połączyć ich twarze i imiona od razu z cechami charakteru i zachowaniem. Dobra, zaczynam pisać pierdoły xDD

Najbardziej w piosence podoba mi się refren, za to końcówka z tymi wrzaskami i dziwnymi malunkami na twarzach trochę mnie przeraża ^^. Szkoda tylko, że tekst jest taki średnio spójny i w ogóle niewiele ma wspólnego z teledyskiem, chociaż i tak mi to za bardzo nie przeszkadza ;)

Dziękuję za tłumaczenie! <3 <3 <3
_________________

 
     
Sestercja-Ika 
Trainee

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 93
Wysłany: 2012-04-11, 16:27   

Początek wygląda jak wstęp do jakiejś gry fantasy. I znowu nie wiem dlaczego, ale stroje nawet mają podobne do neverland'a U-kiss'a. Chyba ze mną jest coś nie tak.
 
     
kosmita
Kandydat

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 27
Wysłany: 2012-04-13, 17:19   

Genijalna piosenka. Niesamowite słowa a i teledysk zawiera świetne efekt specjalne. Exo mają wysoki poziom pod każdym względem. Oby utrzymali go jak najdłużej.
 
     
DeLauren 
Trainee


Wiek: 28
Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 70
Skąd: Śrem
Wysłany: 2012-04-29, 17:16   

Jak już gdzieś wspomniałam uwielbiam obie grupy, ale jeśli chodzi o tą piosenkę to mam sentyment do chińskiej wersji. Jakoś bardziej do mnie trafia.
_________________
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności
i daje dużo więcej światła!
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-09-21, 23:38   

Jako, że zwyczajnie pokochałam wersję koreańską tej piosenki, to przyszedł czas na przesłuchanie chińskiej <3 Jestem ciekawa, która bardziej będzie mi się podobała *.*

EDIT : Też kocham *.*, aczkolwiek koreańska wersja i tak jakoś bardziej mi się podoba :D No ale cóż, mimo wszytko obie są świetne <3
 
 
     
tintos 
Debiutant

Wiek: 28
Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 108
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2014-05-15, 00:05   
   Ulubiony wykonawca:: Arashi


EXO-M jest dla mnie trochę wyjątkowe. Zwykle mam tak, że jak jakiś zespół debiutuje też w Japonii i wydaje te same piosenki w japońskiej wersji to po prostu nie umiem ich słuchać bo od razu pojawia mi się taka myśl, że coś tu nie gra. Możliwe, że tu śpiewają to inne osoby i słyszę inne głosy to śpiewające, ale prze słuchaniu piosenek exo to że są dwie wersje jest dla mnie normalne. Bardzo dziękuję za to tłumaczenie.
 
     
Siara
Trainee

Dołączył: 24 Paź 2015
Posty: 91
Wysłany: 2016-01-16, 19:19   

Odkrywam link w celu uzupełnienia bloga ^^
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 13