PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-28, 03:02
[KOR][MV] C.N. Blue- Hey you
Autor Wiadomość
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-03-31, 22:26   [KOR][MV] C.N. Blue- Hey you
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


...
Online: Kupaj darling, hey you~!
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Nie jestem jakoś specjalnie zadowolona z tego tłumaczenia, muszę się do tego przyznać.

Powiem tak, piosenka jest (jak dla mnie) super, chociaż po zapowiedziach spodziewałam się czegoś mocniejszego. Rozczarowana nie jestem, ale to w moim przypadku zrozumiałe, jak się fangirluje na C.N.Blue to tak już jest. Rozumiecie mnie, prawda? :D
Wypowiem się na temat tekstu. Słów do "Hey you" nie pisał Yonghwa, co mnie bardzo smuci, ale "Still in love" było jego autorstwa, więc powiedzmy, że przymknę na to oko. Chociaż i tak mnie to boli, że promują piosenkę, która jest w całości dziełem kogoś innego, kiedy reszta utworów zawiera w sobie większy lub mniejszy wkład Yonghwy. Dobra, wiem, nie mam co narzekać, w końcu piosenka jest dobra. No ale wiecie, że ja zrzędzić uwielbiam, taka moja natura ^^.
Dobra, wracając do słów... Szczerze mówiąc myślałam, że Yonghwa ma tendencję do beznadziejnego łączenia angielskiego z koreańskim. Myliłam się. Pan Han Seong Ho bije go w tej konkurencji na głowę. W wielu fragmentach musiałam się domyślać o co w ogóle chodzi, bo kiedy widzę "I wanna come back, beautiful day" (Wrócić DO CZEGO? Skąd ten piękny dzień w ogóle?! HELLOŁ?!) czy "Monday Tuesday better day" to mnie rzuca na cztery strony świata. Nie muszę chyba mówić o tym, że w tekście śpiewają o tym, że nie chcą stracić laski a w refrenie walą z grubej rury "Ej, ty, żegnaj, sio!" żeby dwa wersy później powiedzieć "NIE ODCHODŹ!!!!!11"
W chwilach takich jak te, dziękuję mojemu kochanemu Yonghwie, że nie zgodził się na osobę dokonującą korekty jego tekstów, bo jeśli znajomość j. angielskiego u tej osoby wygląda TAK, to ja nie wiem co by z tego wyszło.
Tutaj zaskoczę pewnie osoby, które wiedzą, że jestem wielką, ogromną, gigantyczną fanką Yonghwy, ale kwestie Jonghyuna strasznie mi się podobają. Pomijam już to, że również ma fantastyczny głos. A Yonghwa? Mógłby tylko tam stać i patrzeć, również byłabym zachwycona. Bo to mój Yonghwa, niee?

Kochanie, dlaczego mi to robisz? Mogłabym zostać twoim mikrofonem chociaż na jeden dzień? <3


Musiałam zmniejszyć czcionkę, bo się trochę rozpisałam xD

Smacznego <3
_________________

 
     
REKLAMA 
Unjok, głodny Deulli

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Wysłany: 2012-04-01, 11:32   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


_________________

 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-04-01, 11:32   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Mikrofonem? A nie może jego gitarą XD Niżej jest XDDDDDDDDDDDD

Akcja z mopem mnie rozwaliła XD idzie se bassista idzie i jeb mu mopa zainacza XD
Dobre ^^
Piosenka mi się wkręciła, ba, nawet ją śpiewałam sobie kiedyś tam Oo
Dzięki Jonuś i w końcu mogłaś wrócić do męża <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-04-01, 12:05   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


Mnie piosenka się podoba~~ Takie typowe CNBlue, o XD Wszyscy wyglądają przewspaniale i prawda, choć ja zawsze bardziej lubiłam Yonghwę od Jonghyuna to w tym teledysku wskoczył mi na prawię sam szczyt bias listy w CNBlue ;____;
Co do tłumaczenia - uważam, że i tak naprawdę dobrze wybrnęłaś, bo jak słuchałam tej piosenki to sama zastanawiałam się, co oni mogą tam mamrotać *love together rozwalało mnie za każdym razem* Dobra robota <3
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

 
 
     
Kasumi333 
Debiutant
Kasumi


Wiek: 26
Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 100
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-04-01, 18:53   
   Ulubiony wykonawca:: Boyfriend, SuJu, INFINITE, Teen Top
   Ulubiony program:: Sesame player, Match up


Piosenka bardzo , bardzo szybko mi się wkręciła. Nie przepadam za CN Blue ale tą piosenką mnie do siebie przekonali. Jedyne co mnie naprawdę boli to tekst tej piosenki... naprawdę jest bez sensu. Proszę niech ktoś powie, żeby oddawali tekst do korekty komuś, kto potrafi się posługiwać angielskim ;_; ale i tak - Jona podziwiam cię, bo świetnie to ubrałaś w słowa i tekst jest bardziej zrozumiały :3
Teledysk mimo, że nie skompilowany bardzo mi się podoba, ma w sobie taką pozytywną energię i jeszcze ta scena z mopem xD
Dziękuję za tłumaczenie ^^
 
 
     
Chileia 
Debiutant


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2012-04-03, 19:51   

Strasznie mi się podoba ten nowy album C.N. Blue. A w tej piosence się zakochałam.
Akcja z mopem.. xD Ten kto na to wpadł to mistrz >.<
Dziękuję za tłumaczenie.
_________________
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-08-28, 18:02   

Hah, uwielbiam to! *.* Jak wszystkie piosenki C.N.Blue zresztą :D Dziękować za tłumaczenie :*
 
 
     
min
Kandydat

Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: 2012-10-06, 00:45   

Siedzi mi w glowie cały cza musze obejrzeć klip :)
 
     
KAY 
Debiutant
Every Day... Girl's Day!


Wiek: 28
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 101
Wysłany: 2016-01-15, 14:31   
   Ulubiony wykonawca:: Girl's Day, BESTie
   Ulubiony program:: Weekly Idol


fgfgfg
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12