PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Natsu
2013-08-11, 12:51
Making of a Star Nu'est: Landing Operation [3/8]
Autor Wiadomość
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-03-28, 14:05   Making of a Star Nu'est: Landing Operation [3/8]
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai




Nowy koreański boysband, NU'EST prezentuje Wam swój program 'Making of a Star NU'EST: Landing Operation', w którym jeżdżą do różnych miast w Korei Południowej. Ich głównym zadaniem jest zdobyć serca fanów i popularność, a mogą to zrobić za pomocą wszelakich misji. Gotowi na takie show~? ^^-

Tłumaczenie: pannaKa
Korekta: Paul
Hardsub: Natsu


A oto pierwszy odcinek tego programu. A w nim trzy, indywidualne misje. Jak poradzili sobie z nim członkowie? No cóż... Kto sobie poradził, ten poradził :P Powiem tylko, że program zapowiada się świetnie. Z resztą... Sprawdźcie sami~~
Sprawy techniczne: Ugh, były problemy tj. zamknięcie się programu w połowie, po czym musiałam zaczynać od nowa, długi czas hardsuba, brak internetu przy uploadzie, ale JEST. Co prawda dzień po planowanym wydaniu, ale jest. Wybaczycie? TuT

DOWNLOAD:
Part 1 || Part 2 || Part 3 || Part 4


Drugi, mocno wyczekiwany, odcinek programu z NU'EST! Chłopcy odwiedzają swoje pierwsze miasto. Jak poradzili sobie wykonując dwie różne misje? No i gdzie wylądują następnym razem? + nie zapomnijcie wspomnieć o swoich odczuciach po tym odcinku ^^
Sprawy techniczne: No cóż, odcinek mógłbyś wydany szybciej, jednak znalazłam lepsze tłumaczenie i poprawiałam całe 15 minut.. W dialogach do drugiego partu pomogła mi Kasumi333, za co dziękuję ^^. Co do trzeciego odcinka, skończę go jak wystawią już oceny i będę miała święty spokój... Mam nadzieje, że to rozumiecie...

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---



Czas na trzeci odcinek. Tym razem NU'EST odwiedza Liceum dla dziewczyn Kang-Il w rodzinnym mieście JR. Zobaczycie tutaj dość popularne siłowanie na ręce, które wiadomo kto wygrał ;3

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Jak to nasze forum ma w zwyczaju, pierwszy odcinek odkryty, ale wraz z 2. linki będą już ukrywane, dlatego proszę o komentarze z opiniami.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Makrosz 2012-06-17, 14:38, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 15 Gru 2011
Posty: 29
Wysłany: 2012-03-28, 20:27   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


Ostatnio zmieniony przez Makrosz 2012-06-17, 14:38, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
     
kropa 
Kandydat

Wiek: 30
Dołączyła: 15 Gru 2011
Posty: 29
Wysłany: 2012-03-28, 20:27   

opoznienie jak najbardziej wybaczam :D zrobilyscie niezly kawalek roboty i dziekowac Wam za to ;) opis odcinka bardzo mnie zaciekawil, jak tylko znajde czas to go obejrze.
 
     
hiroko 
Trainee


Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2010
Posty: 32
Wysłany: 2012-03-28, 20:43   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, SS501, MBLAQ ♥
   Ulubiony program:: Hello Baby ♥ Star King &#9


aHHH, Czuję, że biologia musi poczekać! <3
Skomentuje, dokładniej jak obejrzę :D
_________________

 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-03-28, 21:21   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Przemogłam się i obejrzałam to wraz z mamą O.o'
Jakoś 1 odcinek nie zwala z nóg.

JR na helu XD I jak potem dekorowali tą salę, to myślałam, że wdychają hel z tych balonów by mówić jak JR, ale jednak nie .-.
Oglądam to i oglądam i jak patrze na Rena to jedyne co mi przychodzi na myśl to ''Sierotka i Renia'' .--------. Rly.

Nie umiem jeszcze się sprecyzować co do tego zespołu. Powodzenia Taj O.o'
I ja też chce do Busan T^T Buuuu~
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
hiroko 
Trainee


Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2010
Posty: 32
Wysłany: 2012-03-28, 21:24   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, SS501, MBLAQ &#9829;
   Ulubiony program:: Hello Baby &#9829; Star King &#9


Jejku jakie łomy z nich xD

JR: Szczerze wiedziałem, że będzie najprzystojniejszy w NUSET
MH: Szczerze, uważam, że po za mną reszta jest taka sama
BH: Wyszedłem dużo lepiej na nagraniach niż JR
Ren: Nie wygrywam, bo nie rozumiem wyjaśnień

Phahaha, uwielbiam ich!
BUSAAAN<#

Dziękuję za tłumaczenie <3
_________________

 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2012-03-29, 15:46   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


Renia mnie dobija... Sierota jedna... Sam bawi się w chowanego. XD
JR... "Wiedziałem, że będę najprzystojniejszą osobą w NU'EST" Cóż za skromność. :D
Przyjemnie ogląda się ten program, więc czekam na kolejne odcinki.
Dziękuję wam bardzo, dziewczyny. :3
 
     
Ukulelek
Kandydat

Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 18
Wysłany: 2012-03-29, 19:44   

Oczywiście Nu'est zawładnęli mną do tego stopnia, że obejrzałam ten program w ich ojczystym języku, po angielsku a teraz nadszedł czas na polski ;D
Mój musk zmuszał mnie do skupiania się na tym kto z kim i jak często, ale to przecież ja xD

Generalnie napisy jak dla mnie troszkę za szybko znikały, ale i tak kawał dobrej roboty, bo wszystko co zostało przetłumaczone na ang, zostało również przetłumaczone i tu :)
No może poza początkiem ale on nie był ważny, prawda?^^

Generalnie czekam na kolejną część bo OMO ! jara mnie jak nic ten zespół ;D
Dziękować za ciężką pracę <3
_________________

 
     
Paul 
Debiutant
Pauli ^^


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Maj 2011
Posty: 121
Skąd: Jastrzębie
Wysłany: 2012-03-30, 17:39   
   Ulubiony wykonawca:: B.A.P, BTS, Zion.T
   Ulubiony program:: Running Man, Return of Superman


Renia faktycznie wygląda i zachowuje się jak sierotka. Ale jest uroczy "_"
Utwierdzam się w przekonaniu że JR jest the best :D Ten uśmiech *Q*
Co do samego programu, to jest całkiem całkiem, niestety jakość nie pozwala mi się całkowicie cieszyć, ale jest git :) Już chcę zobaczyć jak Ren jeździ na barana :D

PS. Widzę, że spieprzyłam korektę w kilku miejscach -.-' Mianhada, następnym razem się poprawię :)
 
     
Yeol 
Kandydat

Wiek: 27
Dołączyła: 26 Gru 2011
Posty: 16
Wysłany: 2012-04-01, 12:07   

NU'EST ♥
MinHyun jest najlepszy.. te jego udawanie tego Optimusa Prime (choć nie wiem kto to czy co to jest xD)... Nie umiał tym rozbawić członków zespołu, ale moim zdaniem było to całkiem dobre, choć ciesze się, że zamienili mu tą misję na to eleganckie spojrzenie, boskość normalnie ♥
W sumie to muszę się zgodzić, że Ren w pierwszej misji to taka sierotka, ale moim zdaniem to słodkie ^^ i potem ta jego bitwa na wysokie dźwięki boska.. ;P
I tak najlepsza była misja BekHo jak musiał coś powiedzieć z innymi członkami ;D

Tak więc bardzo dziękuję za tłumaczenie, już nie mogę się doczekać następnych odcinków ;)
Hwaiting ! przy tłumaczeniu ^^
_________________

 
 
     
monia_966
Kandydat

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 13
Wysłany: 2012-04-01, 14:54   

Nu'est <3
haha w sumie to bk trochę xd najbardziej rozwaliła mnie samotna zabawa Rena i właśnie misja BeakHo, biednemu nie wychodziło ;< xd
 
     
Dara
Kandydat


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-04-03, 18:22   

Optimus XD Czemu za każdym razem jak widzę Rena mam ochotę powiedzieć "Chodź do noony" i go przytulić? Pomijając fakt, że jego nooną nie jestem. XD
 
     
EmiTenshi
Kandydat

Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 20
Wysłany: 2012-04-04, 04:21   

Po pierwsze dziękuję dziewczyny za tłumaczenie <3
NU'EST od początku pokochałam,a po tym programie jeszcze bardziej o ile to możliwe O_o Ren był od początku moim ulubieńcem,ale dalej nie mogę ogarnąć jak można bawić się samemu w chowanego :?: :!: xD Muszę przyznać,że dzielnie się bronił przed Baekho i JR ^^ on jeszcze pokaże na co go stać ;D
Dara też mam taką ochotę plus to,że jestem dla niego nooną i to nawet pedonooną :mrgreen:
 
     
Bella 
Trainee


Wiek: 30
Dołączyła: 29 Cze 2010
Posty: 33
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-04-13, 22:23   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior*U-Kiss*SS501*2AM*2PM*
   Ulubiony program:: U-Kiss Vampire


jacy oni sa kochani xD
1 odcinek mi sie bardzo podobal... Ren... ale z ciebie sierotka kochana xD
sam ze soba sie w chowanego bawisz! jaaaaaaaaaaa... ale ty jestes uroczy xD
reszta tez byla swietna... kocham ich <3

Juz sie nie moge doczekac nastepnego odcinka <3
_________________

 
 
     
SpicyMarmalade 
Kandydat
L.O.V.E & MVP


Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 14
Wysłany: 2012-04-17, 17:21   
   Ulubiony wykonawca:: NU'EST
   Ulubiony program:: Making of a Star NU'EST


Aaach, polskie napisy! Będę miała co jutro robić w szkole <3
Już się nie mogę doczekać do następnych epków, bo mimo że obejrzałam każdy, to nie mam pojęcia o co chodzi z połową wydarzeń. :P
Dzięki z tłumaczenie! <3
_________________
 
     
klaudia.japan
Kandydat


Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 18
Wysłany: 2012-04-18, 17:42   

Obejrzałam ^^ i muszę powiedzieć, że na występach oni się aż takimi dzieciakami nie wydają jak w rzeczywistości są. no i rozwalił mnie zupełnie ten chytry plan tajnych agentów, by zedrzeć kartki z pleców innych podczas szukania wskazówek xD Ah! no i Ren i to jego ambitne bawienie się w chowanego z samym sobą xD w ogóle reszta chyba o nim zapomniała bo od początku kręcił się gdzie indziej xD
 
     
KAngel16 
Kandydat
K-pop maniac


Dołączyła: 13 Maj 2012
Posty: 8
Skąd: Gdynia ; p
Wysłany: 2012-05-13, 19:29   
   Ulubiony wykonawca:: NU'EST, B.A.P, SS501, U-KISS
   Ulubiony program:: Making Of A star: NU'EST


Uhh MinHyun jest taki suuuper*-* haha samotna zabawa Rena w chowanego mnie rozwaliła:D Teksty JR bezcenne ^^ Chłopaki są niesamowici, rozkochali mnie w sobie od samego początku^^
_________________
"o ne sangtaee geujeo nan click the like it"
 
 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-05-20, 21:28   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


Zapraszam na 2. odcinek! ^^
i liczę, że podzielicie się swoimi odczuciami :3
_________________
 
 
     
Aya-chan16 
Kandydat

Wiek: 26
Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 12
Skąd: Wodzisław śląski
Wysłany: 2012-05-21, 14:42   
   Ulubiony wykonawca:: Big Bang, 2PM, Rain, SHINee itd.
   Ulubiony program:: Hello Baby,Star Golden Bell Strong Heart


Haha gry w tych programach są świetne ;D Ren jest strasznie słodki szczególnie jak bawi się sam w chowanego ^^ Nie dziwie się że JR był najbardziej fotogeniczny, bo jest mega przystojny <3 Pokochałam NU'EST zaraz po tym jak zobaczyłam teledysk do "Face" a ten program sprawia że jeszcze bardziej ich kocham <3 Dziękuję za przetłumaczenie tego programu;)

[ Dodano: 2012-05-21, 15:43 ]
Haha gry w tych programach są świetne ;D Ren jest strasznie słodki szczególnie jak bawi się sam w chowanego ^^ Nie dziwie się że JR był najbardziej fotogeniczny, bo jest mega przystojny <3 Pokochałam NU'EST zaraz po tym jak zobaczyłam teledysk do "Face" a ten program sprawia że jeszcze bardziej ich kocham <3 Dziękuję za przetłumaczenie tego programu;)
 
     
Bom 
Kandydat


Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 22
Wysłany: 2012-05-24, 18:14   

Super że jest 2 odcinek ^.^ , 1 odcinek był zabawny :-D A Ren'a zabawa w chowanego zabójcza XD.Dzięki za tłumaczenie ;-)
_________________

 
     
Destiny^o^ 
Kandydat

Dołączyła: 07 Sty 2012
Posty: 11
Skąd: Radom
Wysłany: 2012-05-25, 21:37   

Pierwszy odcinek był świetny, szczególnie Ren i jego samotna zabawa w chowanego. ^w^
Dziękuję za tłumaczenie. :3
 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-05-25, 21:44   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


ciesze się, że podoba Wam się jego zabawa w chowanego, ale nie robi tego przez całe dwa odcinki czy cały program, noo.... bądźcie kreatywni.. .-.
_________________
 
 
     
AngelStar
Kandydat


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 23
Wysłany: 2012-05-26, 09:58   

Powiem szczerze że spodziewałam się czegoś... bardziej interesującego - mam nadzieję że 2 odcinek taki będzie. Ogółem są bardzo fajni i tacy - jak na razie - niewinni :D Heh jestem ciekawa jak wydadzą drugi teledysk - jak sie zmienią :P
_________________

 
     
SpicyMarmalade 
Kandydat
L.O.V.E & MVP


Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 14
Wysłany: 2012-05-27, 12:59   
   Ulubiony wykonawca:: NU'EST
   Ulubiony program:: Making of a Star NU'EST


Dzięki za drugi ep! Już się biorę za ściąganie. <3 Uwielbiam ten program z NU'EST, mimo że nic specjalnego się nie dzieje. :P Oczywiście niektóre momenty są super słodkie tak jak np. ta akcja z Renem: 'I have a girlfriend' w bodajże piątym epku. :P
Dzięki wielkie, że mogę obejrzeć to z tłumaczeniem. ^^
_________________
 
     
Chikusho 
Kandydat
Changjo. <3


Wiek: 29
Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 26
Skąd: Sierakowice
Wysłany: 2012-05-27, 14:03   
   Ulubiony wykonawca:: Teen Top, Nu'est, SuJu
   Ulubiony program:: Dream Team! <3


Nu'est pokochałam od razu i szybko stał się moim ulubionym zespołem zaraz po Teen Top! Za chwilę zabieram się za oglądanie pierwszej części i w międzyczasie chcę pobrać drugą. Po obejrzeniu skomentuję odpowiednio. :D

EDIT.
Jestem po pierwszym odcinku i muszę powiedziec, ze trochę się zawiodłam. Myślałam, że będzie to ciekawsze, ale nie było tak źle. Coraz bardziej lubię Arona i BaekHo. Oni są tacy kochani. Ciekawe mieli te zadania, ale tak bardzo mało było pokazane. Gdyby program był dłuższy, to mogliby pokazać kilka zabawnych akcji, ale tak.. Trochę mnie to nudziło. Ale będę oglądać dalej, dla chłopaków. <3

EDIT2.
Drugi odcinek zdecydowanie lepiej! Uwielbiam ich! <3 Najlepszy był motyw karmienia reszty przez JR i w ogóle, robienie przez nich śniadania. Ahahah, nie chciałabym tego jeść. XD Podobało mi się tez, jak nosili Rena na plecach. W ogóle moment, gdzie BaekHo wziął Rena na barana, a Aron chwycił go za dłoń. Wygladali jak taka szczęśliwa rodzinka. XD Po tym odcinku jestem zdecydowanie na TAK. Mam nadzieję, ze kolejny szybko się pojawi. :D
_________________

 
 
     
ased100
Kandydat

Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 22
Wysłany: 2012-05-27, 19:52   

Mnie 1 ep również trochę rozczarował.Jak dla mnie za bardzo był chaotyczny i zdecydowanie za krótki. W sumie o chłopakach za dużo się nie dowiedziałam, ale mam nadzieję że następne odcinki będą lepsze.
Dzięki za tłumaczenie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 17