PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-13, 17:17
[KOR][MV] NU'EST - Face
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-03-14, 21:04   [KOR][MV] NU'EST - Face
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: http://youtu.be/tk7jPlTgctI

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Nowy debiucik. Ale pedonoony szykować się. Najstarszy to rocznik '93 reszta same gówniarze, mój rocznik.... .-. czyli '95 *-* To już ten wiek..... starzeję się XD
Z tego co widziałam, jest wiele fanów od panów już O>o; Tak serio... to ja też jestem ^^
Ciekawa piosenka jak na debiut. A tekst.... matko. W życiu takiego nie tłumaczyłam, fajne wyzwanie XD AKCJA Z Fejsbukiem mnie zabiła, tak samo jak Kojoty i inne zwierzęta XD Okej, żeby nie było JR JEST MÓJ!! <33333 Blondynek Ren, tak? Ta pogarda w jego oczach, gdyby nie ona... to normalnie bym myślała, że ładną dziewczynkę mają. Chociaż.... Nie no. Życzę chłopakom powodzenia w świecie k-popu, bo zapowiadają się obiecująco. Liczę na nich, że nie zawalą gdzieś po drodze. Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



Ostatnio zmieniony przez Natsu 2012-03-14, 21:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Wysłany: 2012-03-14, 21:12   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Ostatnio zmieniony przez Jona 2012-03-14, 21:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-03-14, 21:12   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


UMARŁAM JAK ZOBACZYŁAM <3
Tego Rena to ostro skaleczyli. Nie dość, że zrobili mu taki babski make-up to jeszcze ta GRZYWKA... No tragedia. Ogólnie chłopcy mają interesujące buzie, ale skoro mówisz, że jestem nooną dla nich wszystkich... Argh! >.<

Piosenka mi się bardzo podooooba <3
Natsu, jesteś najlepsiejsza <33333 !!

P.S
Tekst jest chory, lubię to! xD
_________________

 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2012-03-14, 21:16   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


Ja nadal uważam, że ten chłopak z kitką, to dziewczyna. :P
Piosenka jest czadowa, wciąga i w ogóle. <3
Tekst też fajny, momentami dziwny: "Nie zwlekaj Kojocie, ponieważ jestem Strusiem Pędziwiatrem, pośpiesz się!" :P
Dziękuję. :3 I powodzenia chłopakom.
 
     
Mako 
Trainee


Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 72
Wysłany: 2012-03-14, 21:17   
   Ulubiony wykonawca:: U-kiss Shinee Big Bang Kat-tun
   Ulubiony program:: Cartoon Kat-tun


Natsu jestem twą wielką fanką <333 MV boskie ale tekst jest tak posrany że jeszcze bardziej piosenkę kocham xDD

dzięki za tłumaczenie *___*

PS.Jona REN jest mój xDD sem WIELKĄ PedoNoona wiec mi go zostaw xDD
_________________
co mi w duszy gra
 
     
POI 
Trainee


Wiek: 28
Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 88
Wysłany: 2012-03-15, 10:31   
   Ulubiony wykonawca:: Only B.A.P ~~
   Ulubiony program:: Star King, EHB, Flower Bouquet :)


Jej jak ja na nich czekalam...tyle zarąbistych debiotow w tym roku??
_________________
"Zabijając nadzieję, osierocamy miłóść^~~
 
     
Kasumi333 
Debiutant
Kasumi


Wiek: 26
Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 100
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-03-15, 13:26   
   Ulubiony wykonawca:: Boyfriend, SuJu, INFINITE, Teen Top
   Ulubiony program:: Sesame player, Match up


Natsu podziwiam cię, nie wiem jak potrafisz tak dobrze ubrać to wszystko w słowa xD
Tekst jest bardzo dziwny ale myślę, że piosenka na debiut dobra. Robią dobre wrażenie, tylko myślę, że Ren'a skrzywdzili. Kiedyś wydali już z nimi reklamę i o ile dobrze pamiętam wyglądał tam o niebo lepiej (na pewno nie miał tej grzywki O.o). Ogólnie chłopaki mają świetne głosy, a z czasem pewnie jeszcze się wyrobią ~
Dziękuję Natsu ^ ^
 
 
     
livia__ 
Kandydat
livia__

Wiek: 27
Dołączyła: 21 Gru 2011
Posty: 9
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-03-16, 13:50   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee
   Ulubiony program:: Hello baby


ONI SĄ PO PROSTY BOSCY!!!!!! A ja tam lubię Rena XDDD Mimo, że wygląda jak dziewczyna ;p Wielkie dzięki za tłumaczenie ^^
 
     
Chileia 
Debiutant


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2012-03-16, 16:39   

Ja myślałam, że Ren to dziewczyna jest. Ale tak pomyślałam, że to boysband więc trochę dziwne by to było. Sama piosenka naprawdę wpada w ucho i choreografia w teledysku jest nawet nawet xD Dzięki za tłlumaczenie.
_________________
 
     
DeLauren 
Trainee


Wiek: 28
Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 70
Skąd: Śrem
Wysłany: 2012-03-17, 20:26   

Osz w mordkę...
Widzę, że nie tylko ja miałam niemałe wątpliwości co do osobnika w blond włosach. Tylko momentami, a dokładnie raz wyglądał jak facet!
W każdym bądź razie najbardziej podobała mi się choreografia i nutka. Coś trochę innego, ale wpadające w ucho.
Ale, że to nowy boysband wybaczam wszelkie niedociągnięcia, bo w końcu jest na co popatrzeć.
_________________
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności
i daje dużo więcej światła!
 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-03-20, 19:20   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


jeszcze nie skomentowałam? wtf .___.
Ren może i wygląda jak dziewczyna, ale te oczy *---* nie wiem jak wy, ale ja go polubiłam~
co do samej piosenki.. podoba mi się, tekst o fejsbukowym 'lubię to' mnie zabił, ale to wiesz XDD teledysk niezły, choreografia fajna ^^
dziękować >:3
_________________
 
 
     
Sestercja-Ika 
Trainee

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 93
Wysłany: 2012-03-24, 19:26   

Na początku myślałam ,ze Ren jest dziewczyną. Trochę mnie to zdziwiło, bo taki zespół, tylu chłopaków ,a tu taka jedna dziewczyna. W sumie pomyślałam , że to taka fajna koncepcja. Coś nowego, a nie podział tylko na boys- i girlsbandy. Ale potem, po dłuższym wgapianiu się dotarła do mnie prawda. A co do piosenki to jest świetna. Od razu wpada w ucho.
 
     
jp88
Kandydat

Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 16
Wysłany: 2012-03-28, 22:18   

Uwielbiam, polubiłam tą piosenkę jak tylko ją posłuchałam wg mnie to jest najlepsza piosenka jaka do tej pory wyszła w tym roku (wliczając w to BIG BANGOWSKIE "fantastic baby"- to jest na drugim miejscu) To jest piosenka jakiej było mi brak tzn. nie jest o miłości. Chłopaki zaśpiewali coś naprawdę nowego nic w stylu " aaaaa... tak bardzo cię kocham" , "znowu mnie zostawiła uuu... jeeee" albo "nareszcie gorąca impreza" czy "tak bardzo Cię kocham ale Cię nienawidzę". Dosłownie rzygam już takimi tekstami.

Jeśli chodzi o chłopaków to Ren wygląda tak słodko, że gdybym mogła to nosiła bym go w kieszeni żeby mu się krzywda nie stała :D A to jego "Goegi dachyeo meoli BIKYEO dachyeo" jest wręcz zabójcze, i te jego różowe butki :)
Że już nie wspomnę o tym jak śpiewa "SO WHAT" boshhh jego usta tak cudownie wyglądają =)

Trochę piszę jak skacząca pchła , ale to nic XD

Choreografia jest zajefajna (imitująca walkę) nie wiem czy ktoś to zauważył, ale jak w MV jest ta "pauza" na taniec to zajefajnie wygląda mianowicie najpierw tak fajnie ruszają bioderkami a potem robią taki ruch rękami jakby dzidziusia lulali :) To mnie rozwaliło 8D

reszta chłopaków też jest kuul, ale ja "feel train for Ren"

Achhhhh w ogóle to brak mi słów bo jak bym miała pisać to by mi dnia brakło
wychwalałabym pod niebiosa każdą sylabę w tej piosence a zwłaszcza jej zakończenie :D
DZIĘKIIIIIII OOOOOOOOOOOOOOOOOGROMNE ZA TŁUMACZENIE :)

Tak nawiasami to jest mój najdłuższy komentarz jaki kiedykolwiek umieściłam w necie :)
 
     
kate18_18
Trainee

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 34
Wysłany: 2012-04-16, 10:38   

Zakochałam się w tej piosence jak tylko ją usłyszałam XD Teledysk świetny :)
 
     
pakulinka
Kandydat

Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 7
Wysłany: 2012-04-19, 11:15   

Postanowilam zabrac sie za nowe bandy wiec kolej i na nuest, nie jestem przekonana do mlodego pokolenia kpopu ale moze sie to zmieni i znjade w nich cos orginalnego
 
     
Ewela13 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 75
Skąd: z Marsa
Wysłany: 2012-04-20, 22:23   
   Ulubiony wykonawca:: U-Kiss


0_o a więc... dlaczego wszyscy musza być tacy młodzi xD
Pomysł na Teledysk jest genialny... oglądnęłam parę razy i dalej mogę, podoba mi się xD OMG ten blondynek jest przesłodki (wygląda jak dziewczynka)^^ ich taniec jest świetny, dużo im jeszcze brakuję ale idą w jak najlepszym kierunku (oby tak dalej). Co do piosenki to trzeba przyznać że jest dobra, jeśli chodzi o tekst to jestem jak najbardziej na tak xD
więc jeśli chodzi o całość klikam "lubię to" xD

dzięki ^^
_________________

 
     
ased100
Kandydat

Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 22
Wysłany: 2012-05-03, 18:39   

Świetna piosenka i świetny MV. Jak na debiut wypadli bardzo dobrze. No i mnie nie zdziwił wygląd Rena, nawet nie pomyślałam że to może być dziewczyna. Widać dużo już widziałam ("stara" jestem) że taka stylizacja mnie nie rusza. Wielkie dzięki za tłumaczenie.
 
     
Chikusho 
Kandydat
Changjo. <3


Wiek: 29
Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 26
Skąd: Sierakowice
Wysłany: 2012-05-26, 22:53   
   Ulubiony wykonawca:: Teen Top, Nu'est, SuJu
   Ulubiony program:: Dream Team! <3


Uwielbiam ich! Chyba najbardziej do gustu przypadł mi lider, a zaraz po nim BaekHo i MinHyun. <3 Piosenka jest po prostu przezajebista. Zdecydowanie najlepszy debiut w tym roku. :D
_________________

 
 
     
JuMySweetCandy 
Kandydat
Taeminnie <3

Wiek: 29
Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 22
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-06-09, 14:55   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee
   Ulubiony program:: Hello Baby


Jak tylko zobaczy.łam nie mogłam przestać słuchać. Chłopaki potrafią porwać jak nie jeden zespół a ostatnio zrobiłam się wybredna co do do nowych zespołów. Tak Ci skradli mi serce <3
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-08-29, 12:00   

Dziękuję za tłumaczenie ^^

EDIT : Całkiem zapomniałam, że nie dałam do tego żadnego 'normalnego' komentarza, więc trzeba to narobić xD
Piosenka w sumie nie podbiła mojego serca na tyle, bym ich już wtedy uwielbiała (choć teraz właśnie tak jest), jednak muszę przyznać, że chłopcy cudnie wyglądali już tutaj :D:D Szczególnie mój Minhyun *.*
 
 
     
Vegeto 
Debiutant


Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 135
Wysłany: 2013-09-23, 21:07   

Najlepsza piosenka NUEST nie lubie meskich zespolow ale to jest mega dobre
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12